Ik droom er wel eens van, kinderachtig misschien t Tijdens de opruim i ng al onze showroom-modellen tegen sterk verlaagde prijzenliet Modern Gouden service zegel! DeMantelspecidist W «fi Zie achterpagina worde sensationele platenopruiiniiig bij Modern Kantoren van L. Smit Co. verhuizen naar Rotterdam SE HAVENLOODS bureau-secretaresse VRL. JONGSTE BEDIENDE DE HAVENLOODS DONDERDAG 9 JANUARI 1969 f§§ 3 Dan zie ik mezelf als een miss world gehuld in een machtige bontmantel. En iedereen met bewon dering naar mij kijken. Zalig Maar je wordt weer wakker héIk ben dan echt niet boos dat het maar een droom was. Er moeten altijd wensen te wensen zijn, heb ik ergens eens gelezen. Maar als hij die bontweelde nu eens zou zien bij de Mantelspecialist met die lage prijzen dan hoor ik hem al zeggen: "vooruit meid, dat kan er wel af hoor, als je daar zo gelukkig mee bent". Maar durf het maar eens te vragen om daar te gaan kijken. Hij zou ook kunnen denken dat het in mijn bol geslagen was. Hoewel die onbegrijpelijk lage prijzenIk doe het vanavond. Het blijft onder ons, maar met zo een fijne wintermantel zou ik ook best happy zijn. Echt mooi (ook de pakjes) van 59,95 tot en met 89,95 met of zonder bont of zo een Terlenka mantel met heerlijk warme "Borg" voering 59,95. ook voor bontmantels Den HaagSchoolstraat 24 Rotterdam: (Oude) Binnenweg 127 Zwaanshals 244b Leiden: Haarlemmerstraat 163 Haarlem: Grote Houtstraat 180 AmersfoortLangestraat 11 BredaGinnekenstraat 29 Utrecht: St. Jacobsstraat 15 ^Tilburg: Heuvelstraat 21A JP JL van 16 januari t/m 6 februari 1969 Op alles wat u bij „Modern" koopt zit het Gouden Service Zegel. Dat betekent: voorrang bij reparaties èn repareren tegen een lager tarief. MODERN'IS ZEKERHEID Telefoon 134700: Schiedamseweg 145 - Straatweg 59 hoek kleiweg - Asterlo 29-31 - Pleinweg 150-154 - Karei Doormanstraat 165 - Kerstendijk 3 - Koperwiek, Capelleaan de IJssel - Het lage land, Alexanderstad - winkelcentrum Hoogvliet - Hoog straat 62, Schiedam, tel. 265783 - winkelcentrum 'In de hoven'. Delft, tel. 40796. Zuster v. d. Ven Mathenesserweg 40 c GESLOTEN L Rotterdam(Oude) Binnenweg 127 Zwaanshals 244b Het ziet er naar uit, dat Maassluis als station voor de zeeslepers van L. Smit Co de langste tijd heeft ge had. In ieder geval zullen de techni sche, nautische en administratieve afdelingen van het bedrijf, die thans nog te Maassluis gevestigd zijn, in de loop van dit jaar, hoogstwaarschijn lijk nog vóór dc zomermaanden, naar een kantoorpand op de hoek van de Veerkade en het Westplein te Rotter dam verhuizen. Eén en ander heeft de directie meegedeeld in een brief aan het personeel gedateerd 27 de cember '68. Zij schreef hierin o.m.: ,,De mo derne ontwikkelingen - ook in ons be drijf - hebben ertoe geleid, dat over leg en besluitvorming veel sneller moeten gebeuren; vandaar dat een ef ficiëntere interne communicatie en samenwerking steeds dringender ge boden zijn. In verband hiermede bestond reeds geruime tijd de wens de kantoren van Rotterdam en Maassluis in één kantoorpand onder te brengen. Na ampele overwegingen en bestudering van verschillende mogelijkheden is thans besloten, dat de technische, nautische en administratieve afdelin gen van ons bedrijf te Maassluis naar Rotterdam zullen worden overge plaatst. Onze besluitvorming ten aanzien van deze concentratie is versneld, doordat zich plotseling de mogelijk heid voordeed een geschikt pand op de hoek van de Veerkade bij het Westplein aan te trekken, dat, al thans voorlopig, voldoende huisves ting biedt voor alle afdelingen, die naar Rotterdam komen. De verhuizing naar Rotterdam zal hoogstwaarschijnlijk vóór de zomer van 1969 zijn beslag hebben gekre gen. De Radioluisterdienst gaat om radio-technische redenen niet mee naar Rotterdam. Wij streven ernaar binnen enkele jaren alle kantoren van het bedrijf in één nieuw pand onder te brengen. Voor onze zeevloot worden de ha venfaciliteiten in Nederland steeds minder belangrijk, omdat de sleepbo ten in sterk verminderde mate de thuishaven aandoen. Daardoor vin den reeds thans reparaties, onder houd en bevoorrading voor het groot ste deel in buitenlandse havens plaats. Deze omstandigheid heeft ertoe ge leid, dat onze technische werkplaat sen een steeds geringere nuttige werkbezetting kregen. Daar dit, naar het zich laat aanzien, in de toekomst in nog sterkere mate het geval zal zijn, hebben wij moeten besluiten de werkplaatsen op te heffen. Het spreekt vanzelf, dat voor het perso neel van de werkplaatsen in overleg met de vakbonden een gunstige af vloeiingsregeling zal worden vastge steld. Deze zal zo spoedig mogelijk worden bekendgemaakt. Wij zijn ons ervan bewust, dat voor al voor onze medewerkers In Maas sluis deze maatregelen ingrijpende veranderingen in hun werk en per soonlijk leven met zich meebrengen. Wij zullen al het mogelijke doen om de overgang naar nieuwe omstandig heden soepel te doen verlopen." Orgelconcerten Maandag 13 januari geeft Bernard Bartelink, organist te Amsterdam een concert in de Laurenskerk. De heer Bartelink speelt een Bach-pro- gramma. Aanvang 8.15 uur. In de vacature van de jeugdpre- dikant van de Hervormde Gemeente te Rotterdam, ds. W. R. van der Zee is beroepen ds. B. J. Blaauwendraad te Etten-Leur (NBr.). Cursus scheidsrechter van Honkbal Bond Voor de vijfde maal organiseert de scheidsrechterscommissie rayon Rot terdam van de Koninklijke Nederland se Honkbal Bond, in samenwerking met het rayon-bestuur en de landelij ke scheidsrechterscommissie van de K.N.H.B. een scheidsrechterscursus. Deze cursus wordt gehouden in de scheidsrechterssociëteit van de Rot terdamse Honkbal Scheidsrechters Vereniging p.a. Café Mathenesse aan de Mathenesserweg 197 te Rotterdam. De eerste cursusavond is op woens dag 15 januari en zal beginnen om 20 uur. Voor de cursusleiding is de heer L. Meyer uit Utrecht aangezocht. Het gehele cursusprogramma luidt als volgt: Woensdag 15 januari: algemene in leiding en taak van de scheidsrechter. Woensdag 22 januari: doelstelling van het spel en verklaringen van uit drukkingen. Woensdag 29 januari: verklaringen van uitdrukkingen (vervolg) en voor bereidingen tot het spel en begin en einde van een wedstrijd. Woensdag 5 februari: Wanneer de bal in spel of dood is en de slagman. Woensdag 12 februari: de slagman (vervolg). Woensdag 19 februari: De honklo per. Woensdag 26 februari: De honklo per (vervolg) en de werper. Woensdag 5 maart: De werper (ver volg). Woensdag 12 maart: de methodiek van het scheidsrechteren. Ter verkrijging van het scheidsrech- terscertificaat, zal na afloop van de ze cursus, op een nog nader te bepa len datum, iedere cursist een exa men af dienen te leggen. De aanmel dingsadressen zijn: C. D. Blitters- wijk, Abtsweg 93c, tel. 150393; J. J. Koch jr., Cleyburchstraat 59b, tel. 246792 en H. J. Wolffenbuttel, Craan- dijkstraat 4c, tel. 250364, allen te Rot terdam. OPLAGE 28.500 Redactie: Leo 't Bachplein 97. Telefoon 353847. Advertenties tot woensdag 10 u. Advertentietarieven bij knntrakt 17 - 16 - 15 - 14 et. p. mm. Combinaties met onze edities in Rotterdam, Vlaardingen, Maas sluis, Hoek van Holland, Krim- penerwaard en „Holland Sil houet" in Gouda mogelijk. TOTALE OPLAGE 275.500 leder gezin dat binnen ons verspreidingsgebied woont, be hoort De Havenlood- te ontvan gen. Mocht u de krant eens mis sen, bel dan in dat geval voor vrijdagmiddag 12 uur (telefoon 132170). Dan wordt de krant door onze lezers-servicedienst nabe zorgd. Op de Koemarkt wilde de 19-jarige j administrateur J. C. K. uit Rotter- j dam op een rijdende tram springen. De deur was gesloten en de jongeman j hing zo aan de rijdende tram. D. Kok Co nv is een landelijk werkende onderne ming. Haar hoofdkantoor is gevestigd in de Leuveflat: vlakbij de Coolsingel, in het hart van Rotterdam. (Ook wie drie kwartier vrij heeft tussen de middag, winkelt nog heel opgewekt.) Op het secretariaat - de centrale afdeling die diensten verleent aan zulke dochterbedrij ven als Kok Makelaardij nv, Kok Beheer nv, Kok Assu rantiën nv - is er plenty aantrekkelijk werk: voor de directie, voor 'personeelszaken', voor 'publiciteit'. Biblio theek, documentatie, archief worden er bij-gehouden. De kopij voor de huisdrukkerij wordt er gereedgemaakt. (Afwisseling genoeg dus I) Alles door de vaardige handen van die plezierige soort meisjes die dénken bij de dingen die ze doen en die beslist zoveel méér kunnen dan snel en feilloos Nederlands typen, stenograferen enteruglezen. Meisjes die méézorgen, mééklussen, méédenken. Als u zo'n plezierig kundig persoontje bént en idee hebt dat u bést zou passen in dat team jonge mensen van ons secretariaat in actie, doet u er wijs aan nü contact met ons op te nemen. U mag 19 zijn of 24als u maar werk ervaring hebt en weet wat véért is. Uw wérk wordt ge honoreerd boven het gemiddelde. Bijkomende arbeids voorwaarden als vakantie-, gratificatie- en studiekos tenregeling zijn bij de tijd. Richt uw brief direct aan het secretariaat van D. Kok Co nv Schiedamsedijk 50 Rotterdam ter attentie van de afdeling Personeelszaken. Bij het passeren van een mast, viel hij van de tram en liep daarbij een lichte hersenschudding op. Hij werd door de GGD naar het zieken huis vervoerd. Dc toneelavond, die morgenavond, vrijdag 10 januari in de Verrijzenis kerk in Alexanderstad gehouden zou worden, is voorlopig uitgesteld. Ziek te van een der belangrijkste spelers is hiervan de oorzaak. Uiteraard blij ven de reeds gekochte kaarten gel dig. Middelbare- of Mulo-opleiding en enige ervaring gewenst. Prettige werkkring, salaris nader overeen te komen. Tuinlaan 18 - Schiedam - (tel. 26.45.00) Boerenleenbank SchiedamKethel Zwaluwlaan 101 - Tel. 26.53:25 vraagt voor spoedig Voor diverse werkzaamheden waaronder postverzending. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan bovenstaand adres.

De Havenloods | 1969 | | pagina 15