W 0 Schiedamse kampioenschappen vragen weer de aandacht Sportgrabbelton Zal de voetbal deze week weer rollen? Weer of geen weer, onze prestatieloop gaat door Durver! 98 Vier handbalteams in Schiedam kampioen Nieuwe parkeerstrook in sportpark „Harga" Ontwikkeling Leerplan; schooljeugd vrijaf Nog geen sprake van nood onder watervogels GEVONDEN VOORWERPEN DE HAVENLOODS Sudani- 4 DE HAVENLOODS DONDERDAG 20 FEBRUARI -1969 Op het moment dat we deze voor beschouwing maken ziet het er zeker niet naar uit, dat er zondag ook maar enige voetbalwedstrijd ge speeld zal worden. Helaas de zetters moeten de copy vroeg binnen neb ben en op het gevaar af, dat deze prognose helemaal voor niets is ge maakt zullen we maar weer in het koffiedik gaan kijken. We proberen altijd een voorbeschouwing te geven en baseren dan onze verwachtingen op de reeds geleverde resultaten van de diverse clubs. Er is echter niets zo lucratief als het voorspellen van uitslagen. Was. dat niet het geval, dan zou de voetbaltoto geen recht van bestaan hebben. IJs en weder dienende dan, gaat SVV een moeilijké uitwedstrijd spe len tegen De Volewijckers, maar een winstkansje moet er toch wei inzit ten. Hermes DVS krijgt bezoek van Foftuna VI. en dat betekent einde lijk' weer eens een lachend gezicht van de penningmeester. Gezien de «tand op de ranglijst moeten de Vlaflrdingers deze wedstrijd kunnen winnen, maar wie weet zorgt Her- meé DVS voor i tafel k lede rond doorsnede 100 cm rond doorsnede 135 cm m rechthoekig J 135.165 cm Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij deze originele hand- weef tafelkleden in diverse prachtige kleurenkombinaties voor fantastisch lage prijzen. Elke vrijdagavond tot 9 uur open Bij de B-tearns zien.w.e voor SVV een topper. De' rood groenen ontvan gen namelijk koploper Feijenoord en ook die wedstrijd brengt misschien geld in de buidel. Het B-team van Hermes DVS gaat naar DFC In de tweede klasse gaat DHS naar Leerdam Sport, dat maar een punt minder heeft dan DHS. Het zal voor waar geen gemakkelijke opgave wor den, maar we dachten dat daar toch op zijn minst een gelijkspel uit het vuur gesleept moet kunnen worden. Excelsior'20 ontvangt Paraat en twee winstpunten liggen in het verschiet voor de zwart witten. SVDPW as gastheer voor Sliedrecht en waarom zou het deze wedstrijdniet kunnén winnen T In de afdeling gaat Demos in dè eerste klasse A op bezoek bij Hoog vliet en het zal niet meevallen om daar met een winstpunt vandaan te komen. SFC ontvangt Satprnus en moet wil hpt uit de benarde hoek komen deze'wedstrijd winnen. In B is Schiedam vrij en krijgt Ursus SVDP op bezoek. SVDP is zeker geen gemakkelijke tegenstander, maar dit moet toch wel winst op kunnen le veren voor Ursus In C is ook WF vrij en daar krijgt Martinit Het Noordenop bezoek. De rood witten zullen heel wat in de mars moeten hebben om de Rotterdammers te kloppen. In de tweede klasse ont vangt Schiedamse Bovs DESV en gaar DRZ thuis winnen. In de derde klasse ontvangt FCN het Rotterdamse Victoria en het moei al heel raar gaan, wil hier niet een Schiedamse overwinning inzitten. In het zgterdagvoetbal ontvangt HBSS koploper Quick Boys en we kunnen met de beste wil Van de we reld geen winst zien voor HBSS. PPSC heeft een uitwedstrijd voor de boeg tegen Oranje Wit en misschien wel een goede kans op winst. De bei de in de afdeling spelende clubs heb ben van de competitieleider een vrije dag gehad. nu... beduidend goedkoper Een handweef tafelkleed, dat echt rijk staat op iedere tafel en bovendien Uw tafelblad be schermt, brengen wij nu in onze aanbieding. Prachtige handweef tafelkle den in 5 mooie kleuren en heel fraaie dessins. U kunt kiezen uit ronde en rechthoekige modellen, alle voor echte ter Meulen prijzen, dus U weet dat U dan nooit teveel betaalt! ADVERTENTIE Lachend brommen! De lente is in aantocht. Een soliede brom fiets is dan een weergaloos fijn bezit. Daarom is het goed, dat u nu reeds weet, dat UNIQUE op 6 maart aan de B.K.-Laan hoek Nieuwe Haven een grandioos inge richt en uitgerlist bromfietsparadijs opent. En....vanwege deze belangrijke gebeurtenis extra attractieve vakantiepremies voor iedere koper. Knoop nu vast in uw oren; op 6 maart of op één van de volgende da gen naar bromfietsparadijs UNIQUE voor een prachtbromfiets en voor extra vakan tiegeld! Het terrein in sportpark „Harga", dat beschikbaar is gesteld voor de aanleg van de wielerbaan, werd voor heen gebruikt als parkeerruimte. De sportverenigingendie hiervan ge bruik maakten zijn: „SVDPW, Mar tinit, „HBSS", Schiedamse Boys en „WF". Om nu in de behoefte aan parkeer gelegenheid in de omgeving van de sportvelden van deze verenigingen te voorzien dient een nieuwe parkeer strook te worden aangelegd. Hiervoor kan worden gebruikt het gazon, dat zich bevindt in de groenstrook, gele gen ten noorden van de sportvelden van „SVDPW". Het Is de bedoeling de verharding van deze. parkeerstrook uit te voe ren met graskeien. Deze keien geven een goede ondergrond voor het parke ren en laten bovendien de groenaan- blik intact door de grasgroei in de open gedeelten. De kosten van deze voorziening, ge schikt voor 70 auto's, zijn begroot op f 31.000. Tafeltennis Maandag j.l. zijn in de Koopmans beurs de wedstrijden om de Schie damse tafeltennistiteis 1969 weer be gonnen. Om precies te zijn: om tien titels in totaal, te weten acht voor NTTB-ieden (vijf senioren en drie junioren) en twee voor niet-NTTBers (senioren en junioren elk één). De Schiedamse Tafeitenniskampioen- schappen 1969 mogen zich verheugen in een redelijk goede belangstelling wat betreft de inschrijving: 114 stuks. Gezien echter de propagandis tische waarde die er op het ogenblik uitgaat van de uitstekende prestaties van de landelijke teams van NOAI) en TSF, had de organisatie-kommis sie toch wel een wat grotere inschrij ving verwacht, h'u nemen NOAD met 41, TSF met 55 en niet-NTTB-leden met 18 inschrijvingen deel. De hoogste titel, die van Schiedams kampioen van de gecombineerde ere hoofd-overgangsklasse. zal worden betwist door 12 deelnemers. Nico van Slobbe (Hunter '55) is natuurlijk de grote favoriet en dan ook als eerste geplaatst: na hem komen als ge plaatste spelers de TSF-ers Gerry Vaessen, Hans Kreischer en Henk Eikmans in deze volgorde. In de eerste klas vinden we als fa voriet Peter v. d. Broek (TSF) met als mede-kanshebbers Aad Broeren en Hans Dries (TSF) en Theo v. d. Poort (Diveko). Paul de Looze werd als eerste geplaatst bij de tweede klassers; na hem komen zijn club genoten Bram Koogje en Peter v. d. Lely (allen dus TSF) en Leen de Ligt (NOAD). In de derde klas is C. Wijn- ties (NOAD) de grote favoriet, ter wijl in de vierde klas H. Buitendijk (RVS) een eerste plaatsing kreeg. Twaalf niet-NTTB-leden zijn in twee groepen gesplitst: vier senioren en acht junioren. Bij de NTTB-junloren moesten, zo als verwacht kon worden, de le en 2e klas worden samengevoegd; ook de meisjesgroep moest wegens te ge ring aantal inschrijvingen vervallen en worden opgenomen in de 3e klas. Natuurlijk is Hans v. d. Broek de gro te favoriet in de gecombineerde le-2e klasse, met Wim v. d. Poort en Jan Landsbergen als 2e en 3e geplaatsten. In de 3e klasse zijn het Fred Beu kers en Kees v. d. Horst die als grootste kanshebbers op de titel star ten. Natuurlijk staat ook de strijd om de Parool-wisselbeker (voor de sterk ste Schiedamse vereniging bij de se nioren) en de Havenloodsbeker (idem junioren) in het middelpunt van de belangstelling. De voorrondes in alle klassen en groepen worden op maan dag-, dinsdag- en donderdagavond gespeeld; vrijdagavond wordt beslo ten met de halve finales en finales én met de gehele ere-hoofd-over- gangsklas. In het clubblad van HBSS doet voorzitter H. Breevoort een beroep op de leden de handen uit de mouwen te steken. Er is werk aan de winkel, zo stelt hij. Er is een begin gemaakt met de zo hoog noodzakelijk gewor den uitbreiding van het buis. Dat lo* kaal is bestemd om in de toekomst het materiaal in op te bergen. Dat blijft echt niet meer beperkt tot een spelletje voetballen. Nee, het is in tussen heel wat geworden. Voor een goed functioneren van de vereniging en voor het in goede staat houden van het gebouw is zo langzamerhand een waar arsenal van materialen nodig. Dat moet op een behoorlijke manier opgeborgen kunnen worden, anders gaat er veel verloren en dat kost geld. Met verenigingsgeld moét het bestuur zuinig zijn en deze kosten zouden dan ook wefgegooid geld zijn. Om nu die kosten te drukken heeft het bestuur gemeend, evenals enkele jaren geleden, opnieuw een beroep te doen op de leden. Arbeidsloon is een steeds zwaarder drukkende post op. iedere begroting. Daarom wil het--fcn?-~* stuur deze post zo klein mogelijk hou- den. De heer Breevoort zegt daar- over: „Als wij gezamenlijk die post op kunnen vangen dan kunnen wij ook meer tot uitvoering brengen. Dat verhoogt voor ons allen de gezellig heid en verstevigt niet in geringe ma te de vriendschapsband. De uitbreiding zoals die nu aan de gang is, moet door de leden zelf wor den afgebouwd. Maar het bestuur wil nog meer. Het hele gebouw moet cen traal verwarmd worden en het mate riaal is er voor. HBSS en de leden kennende, zal de heer Breevoort geen vergeefs beroep hebben gedaan. Op 28 februari zullen onze beken de scheidsrechters Henk van der Veer en Lou van Ravens in de kan tine van DRZ een praatje komen hou den. De „praatjes" van beide heren zijn bijzonder interessant en het zou mij dan ook niet verwonderen, als de kantineruiimte te klein zal blijken te zijn Een blik naar buiten doet mij echt nog niet denken aan dg zomer en nog minder aan zomeravondvoetbal. Het is dan ook maar gelukkig dat ik niet ir. het bestuur van de ABL ben opge nomen, want dan zou er waarschijn lijk niets van de „Algemene Bedrijfs Competitie" terecht komen. De heren die hier het bestuur uitmaken, moe ten al maanden vooruit denken en daarom zijn zij reeds nu bezig aan de oompetitie. Zij doen een opwek king aan de bedrijven die aan de competitie mee willen doen om dat Nieuw Haags kwartet concerteert in museum Op uitnodiging van de Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum, zal vrijdagavond 21 febr. in de aula het Nieuw Haags Kwartet een con cert geven. Medewerkenden zijn Jol- le de Wit, dwarsfluit, Everhard Spel berg, hobo, Wieb de Rook, clavecim- bel en Victor Bouguenon, violoncello. voor 1 maart even te laten weten aan de heer N. Mout, Mackaystraat 43. telefoon 261119. Alle clubs die reeds aan de competitie hebben mee gedaan, krijgen natuurlijk eèn be richtje van de heer Mout. Ais er nu nog meer clubs aan dez e competitie mee gaan doen, neem ik mijn petje wel af voor de competitieleider. De normale voetbalcompetitie zal beslist later eindigen dan normaal en dan moet de ABC maar zien in een kort tijdsbestek een paar honderd wedstrijden te laten verspelen. Het bestuur van het Schiedamse pupildenvoetbal had het zo mooi uit gestippeld. Zaterdag a.s. zouden de eerste wedstrijden in de voorjaars competitie worden gespeeld. Helaas, de pupillen zullen hun voetbalspullen nog wel even in de kast kunnen houden. Het zal wel een speletjel doen worden in de verschillende club lokalen of schaatsen. Enfin dat is ook een fijne sport en het is m ar een paar keer per jaar dat die sport beoefend kan worden. Zo erg is het 'dus allemaal niet. PIET BUL Volgens de Lager-Onderwijswei dient elke school te beschikken over een leerplan, waarin niet alleen aan dacht wordt besteed aan de doelstel lingen van het onderwijs, maar ook aan de indeling van de leerstof over de verschillende leerjaren en over de wijze, waarop deze leerstof moet worden behandeld. Door de voortdurende maatschap pelijke veranderingen, het invoegen van nieuwe leervakken (verkeerson- derwijs) en het introduceren van nieu we onderwijsvormen is een regelma tige herziening van het leerplan noodzakelijk. Dat dit geen sinecure is spreekt voor zichzelf. Daarom organiseert het Algemeen Pedagogisch Centrum voor alle on derwijzers en onderwijzeressen van het openbaar geWoon en buitenge woon lager onderwijs te Schiedam een cursus „Ontwikkeling Leerplan". Het ligt in de bedoeling in een aan tal praktische lessen nieuwe onder wijsvormen te introduceren én de ze daarha in werkgroepen ter dis cussie te stellen. Uiteindelijk zullen uit deze discussies de voorstellen voor een pieuw leerplan naar voren komen. Gelijktijdig wordt een cursus „leer-, - planorrtwikkeling" gegeven voor het openbaar ouderwijs in Delft, Utrecht, Vlaard'ingen en Zaandam. Het-gehele project wordt begeleid door de afde ling schoolpedagogiek van de Rijks universiteiten van Groningen en Utrecht en door het Nutsseminari- um voor Pedagogiek te Amsterdam. De leerlingen van de deelnemende scholen zullen op dé cursusmiddagen, t.w. de middag van 18 februari, 11 maart, 15 april, 16 mei, 10 juni, 19 augustus, 16 september en 14 oktober vrij van school hebben. Aan boord van de Griekse tan ker Penteli, liggende bij de N.V. Tanker Cleaning werd de 24-jarige leerling-stuurman Stefanos Tchatzopu- los door een losschietende tros zoda nig tegen het rechterbovenbeen ge troffen, dat dit brak. Hij werd door de GGD naar het ziekenhuis ver voerd. B. en W, stellen de raad voor langs de Nieuwpoortweg ten behoe ve van enkele daar gevestigde be drijven een parkeerstrook te doen aanleggen. De kosten worden ge raamd op f 55.000, waarin de betrok ken bedrijven f 35.000,- zullen bijdra- De Rotterdammers die zich wel licht door de slechte weersomstandig heden tot nu toe hebben laten weer houden om in te schrijven voor de tweede Havenloods prestatieloop. be hoeven zich geen zorgen te maken. Hoewel er reeds een groot aantal startkaartjes afgehaald zijn, is het niet zo dat men bij de inschrijfadres- sen een tekort vreest. Ook wanneer op zaterdag 1 maart het weer zich niet van zijn beste zijde zou laten zien gaat de prestatieloop door het Kra- Iingse Bos normaal door. Wanneer Nederlands ^>ortvrouw van het jaar, Ada Kok. om 15.00 uur het startschot lost, biedt dat voor el ke sportieve dame of heer vanaf acht jaar de mogelijkheid om haar of zijn conditie te testen in een loop over vijf of zeven kilometer. Voor beide af standen geldt dat men binnen drie kwartier na het startschot op het strandbad de finish passeert, die gele gen is op een van de speelweiden langs de Kralingse Piaslaan. Voor een ieder die binnen de vastgestelde li miet van 45 minuten blijft, wacht er aan de finish een fraaie medaille met draaglint plus een aardige attentie. Omdat de kleedruimte op de sintel- baan aan het Lange Pad waar men op de wedstrijddag tot kort voor de start ook nog kan inschrijven beperkt is, wordt de deelnemers aangeraden zich zoveel mogelijk thuis al in sport- kleding te steken. De Pro Patria - ALO Combinatie (PAC), die in samenwerking met ons blad deze prestatieloop organiseert hoopt vooral op een grote deelneming van de Rotterdamse scholen, die de afgelopen week een uitnodiging heb ben gehad. Voor de scholen die met de meeste deelnemers aan de start komen heeft PAC enkele bekers als blijk van waardering beschikbaar. Voor de j?restatieioa# »v«u s*v«n - kilometer geldt dat men minimaal vijftien jaar oud is. Voor de loop over vijf kilometer is geen leeftijdslimiet gesteld. Evenals vorig jaar bedraagt het inschrijfgeld f 1,50. Om een grote drukte bij het in schrijven op de wedstrijddag te voor komen, wordt Rotterdammers aange raden reeds nu startkaarten af te ha len op de onderstaande adressen. Ook is inschrijving per «giro mogelijk op nummer 190201 t.n.v. Penningmeester PAC, op strookje vermelden: presta tieloop. Degenen die via de giro in schrijven kunnen op de wedstrijddag aan een speciaal loket hun startkaar tje afhalen. Inschrijving is mogelijk aan de volgende adressen in Rotterdam: Van Abkoude, Zwaanshals 133; Verbeek, Tollensstraat 81a, tel. 241775; Ver schoor, Orpheusstraat 23; Witvliet, Arguspad 5, tel. 225439; Oskam, Slin- ge 264, tel. 177309; Van Hemert, Gij- singlaan 870, tel. 370708; Hogendoorn, Kapelstraat 2; Cantine Sintelbaan Lange Pad. Als U nu in Uw eigen vrije tijd Uw huis dit voorjaar goedkoop wiit opknappendan wilt U het toch niet te duur maken door te veel voor de verf uit te geven. Daarom nu deze muurverf ko pen, niet alleen goedkoop, maar ook van een bijzonder goede kwaliteit. Muurverf, in bussen van 2 kg, ideaal voor cement, beton, pleisterwerk, board, voor nieu we of reeds beschilderde mu ren in bussen van 2 kg, nu voor nog géén vier gulden. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij deze muurverf in bussen van 2 kg, goed voor 12 tot 14 m2, kleur wit. Elke vrijdagavond tot 9 uur open De Nederlandsche Vereniging tot Bescherming van Dieren afdeling Schiedam maakt bekend, mede 'na mens vogelwacht „Rijnmond" en de vogelwerkgroep van de 'K.N.N.V. af deling Schiedam, dat, gezien de ge gevens welke de waarnemers hebben doorgegeven, er nog niet gesproken kan worden van een algemene nood onder de watervogels. Er zijn concentraties waargenomen van 25 - 50 dieren, hetgeen nog geen reden is om een algehele voe- de actie te gaan beginnen. De waar nemingen zijn gedaan van Schiedam tot Hoek van Holland, langs de kust lijn Voorne en Putten en langs, de Brielse Maas. le Wanneer men grote concentra ties waarneemt (1000 stuks vogels) gelieve men dit te melden aan het dierenhuis, St. Annazusterstraat 47 te Schiedam, telefoon 266266. 's Avonds bij de inspecteur C. Spermon, telef. 261589. 2e Voer regelmatig, doch niet op of aan de openbare weg, denk aan de verkeersveiligheid van de méde mensen en vergeet niet dat ieder jaar vele vogels slachtoffer wotden in hét verkeer. '3e De kleine zangvogels worden reeds drie maanden door medewer kers van bovengenoemde verenigin gen bijgevoerd. Wil men ondanks dat toch nog zaad strooien voor de zan gers, maak dan eerst de plaatsen sneeuwvrij en tracht zoveel móge lijk dezelfde plaats aan te houden. Let op dat de katten deze plaat sen niet te gemakkelijke kunnen be naderen. Uitstapje voor chronisch zieken De afdeling Schiedam van het Ro de Kruis is ook in 1969 Weer in de gelegenheid een aantal chronisch zieken en invaliden vanuiti Schiedam een week vakantie te beabrgen per Rode Krüisboot of in éér) van de daartoe ingerichte tehuizen, Zij die hiervoor in aanmerking wensen te komen, wordei verzocht zich schriftelijk vóór 1 rftaart a.s. aan te melden bij het secretariaat van de afdeling SchiedarrC Warande Niet minder dan vier hündbalïeams uit Schiedam hebben het afg*$open weekeinde het genoegen van een kampioenschap mogen smaken. UVG werd kampioen in^de Energiehal te gen Atonium. Naaanvankelijk te gen een achterstand van 30 aan ge keken te hebben,' kon UVG de stand in het voordeel ombuigen 63. Na de rust liep de voorsprong op tot 136 en toen begon de aandacht van UVG te verflauwen. Atonium kwam fel te rug en zag kans de achterstand te beperken tot 12—13. Net op tijd be greep UVG dat het dreigde mis te lopen en het zegevierde ten slotte met 1412, waardoor het kampioen werd van de derde klasse A. Met Snel- wiek en WIK gaat het nu uitmaken wie er zal promoveren naar de twee de klasse. Zondag reeds is de eerste promo tiewedstrijd. Tegen wie dat zal gaan is op het moment dat we dit schrij ven nog niet bekend. Al met al zijn de kansen voor UVG niet ongunstig. Misschien dat het Vlaardingse WIK het onze standgenoten nog erg moei lijk zal maken. De dames van UVG hadden wei nig moeite met Schutters 2. Na een 40 ruststand werd het uiteindelijk een overwinning van 83. Zondag speelt UVG de laatste wedstrijd in de zaalcompetitie tegen Dynamo. In de uitwedstrijd won UVG gemakke lijk en ook nu zal het wel weer een Schiedamse overwinning worden. Grote vreugde was er zaterdagavond bij DWS. Het eerste dames junioren team sleepte de afdelingstitel in de wacht door een overwinning op stad- Te bevragen aan het hoofdbureau van po litie dagelijks van 9.00 uur - 17.00 uur, be halve op zaterdag en zondag: rode dames- potemonnee met inhoud; bruine schoudertas met Inhoud; bruine tas met Inhoud; rode suede etui met 2 sleutels; passer in etui; 4 sleutels aan hanger; 2 sleuteltjes aan ringetje; bruine Jongensbril; ring met 6 sleutels en hanger; snawl (post Kethel); baddoek en 2 sportbroelcjes (post Kethel); groene welpenpet; 2 damessokken; bankbil jet; damesgiace (L); grijs fietsslot. Te bevragen bij Dierentehuis, Sint Anna Zusterstraat, Schiedam: bastaard spaniel; zwarte poedel reu, 3 Jaar; poedel, reu, l'/i jaar; bastaard poedel, teef 7 weken oud, genoot Wilton. Het zijn dus twee Schiedamse juniorenteams die een gooi gaan doen naar de districtstitel. Naast de meisjes van DWS, gaat het heren juniorenteam van UVG, dat verleden week al kampioen werd om de titel spelen. DWS, dat reeds eerder, vier maal, beslag legde op de districtstitel en zelfs een maal landskampioen werd, speelt zondag om 12 uur irt de Mar griethal tegen de kampioep van de afdeling Den Haag, Hellas. Een kwar tier daarna begint de wedstrijd tus sen UVG en Hermes. Het zal voor bei de teams een moeilijke wedstrijd wor den en de jpngelui kunnen dan ook best aanmoedigingen gebruiken. Een sportieve toezegging deden de naas te concurrenten van UVG, Snelwiek, Schutters en Actief, door te beloven het Schiedamse team zondag aan te komen moedigen. Een goed voorbeeld voor de senioren dachten wij. DWS grossiert in kampioenen, want ook het tweede damesjuniorenteam haal de de titel binnen. Naast de kampioenswedstrijden, is er zondag in de Margriethal ook nog de titel reeds in de wacht sleepje. Toch zullen de kampioenen op flinke tegenstand moeten rekenen. De Schiedamse politie arresteer de de 19-jarige L.G. die bekend heeft in december jl. te hebben ingebro ken in een woning in de Eoseidon- flat en f 2000,- te hebben gestolen. 0 Tijdens het schaatsen botste me vrouw J. Gouweleeuw-Roobol op het ijs langs de Hogebanweg tegen een andere schaatser, waardoor zij viel en hoofdletsel opliep. Zij werd door de GGD naar het ziekenhuis ver voerd. BEDRIJFSAANHANGWAGENS ^NesterhiLVEn 010-264850, SCHIEDAM Showroom dagelijks geopend, 'i Zondags 2—S uur. Inruil - financiering Slagerij Noordergraaf, stollen dameshandschoen (L) en 1 paar grijs ledieren heren handschoenen, postkan toor Lange Nleuwstraait. bruine suede he- renhandsohoen, Zevenbergen, Mariastraat no. 58 b; driewielertje. Van Heist. Nic. Beetsstraat 55; Slede, Breddels, Gordonstr. 42a; slede, Brugmans, Groenelaan 30b; da meshorloge, p. Stoppelenburg, .Nieuiwe Dam- laan 700; dameshorloge, J. stlgter, Mader- nastraat 80, Botterdam; (tel. 204/793); bro che, Hertog, Joh. Wagenaarstraat 84, telef. 263952; bankbiljet en muntbiljet, Kuiper, Marconistraat 57a; groene sjaal, Krommen hoek, Rotterdamsedijk 2Mb; Yale sleutel met hanger, van Katwijk, Laurens Coster- straat 17; 2 sleuteltjes (verm van auto). Van Doeveten, ark, Libra, Wiliemskade OPLAGE 28.500 Redactie: Leo 't Hart, Bachplein 97. Telefoon 353847. Advertenties tot woensdag 10 o. l inh. van Leeuwen, Alb. Cuijpstraat 18b;' 1 vulpen, T, Stof.' Francois Haverschmidt- sleutels, Berkhout, Rot terdamsedijk 213b2 autosleuteltjes HH-86- 73, heer Boer, Nieuwe Damlaan; Edisonplein 7b; damespara- boek, Heiman.. plul, postk/antoor Lange Nieuwstraat; met Inhoud, Berger. Merelhoven 28 Capel- le aan den IJssel, tel. 33575(1; damesporte- nonnee met lnh.. Vermeulen Westvest 64; groene damesparapluie, Oudheusden, P. J. Troaistralaan 63. Combinaties met onze edities in Rotterdam, Vlaardlngen, Maas sluis. Hoek van Holland, Hrint penerwaard en „Holland s houet" in Gouda mogelijk TOTALE OPLAGE 275.500 Ieder gezin dat binnen om verspreidingsgebied woont. t»e hoort De Havenlood te ontvan gen. Mocht u de krant eens nis sen, bel dan in dat geval vom vrijdagmiddag 12 uur (telefoon 132170). Dan wordt de krant dooi i onze lezers-servicedienst nabe zorgd.

De Havenloods | 1969 | | pagina 4