VOORSORTEREN Cabaretgroep „interlude,,: waarom niet provoceren Sparta-van-nu heeft meer geloof in eigen kracht Sparta-coach Henk Hendriks: FILM <8 M TONEEL^ CABARETXfb* MUZIEK Jirife Kerken Paasweek Monument moet vijftien meter worden verplaatst S'dam 17 DE HAVENLOODS DONDERDAG 3 APRIL 1969 VLAARDINGEN De Vlaarding- se cabaretgroep „Interlude" neemt deel aan wedstrijden voor amateur cabaretgezelschappen, die deze maand in 't Winkeltje van Ansje van Brandenburg worden gehouden. „Interlude" is een jonge, enthousias te groep die de traditionele cabaret- vormen wil doorbreken. „Onze stelling is dat alles kan en alles mag op het toneel." „Waarom zou je niet provoceren" „Wij willen geëngageerd zijn." Dit zijn enkele notities uit een ge sprek met de leden van „Interlu de". „Wij zijn geen cabaretgroep, maar een cabarellegroep. Cabarel- le, op z'n Frans dus, met dubbel „1" en één ,,e". Zo maar een gek ke naam om aan te duiden dat we niet helemaal aan cabaret doen. Een naam met een gekke uitgang die een beetje associaties oproept met een „rel". i Aan het woord is Kees van der Zwart, leider van „Interlude"; zijn derde cabaretgezelschap. In april 1967 deed deze jonge onderwijzer in het Vlaardingse culturele wereldje van zich spreken met zijn „culture le revolutie", die zaal „Muzanda" die zichzelf vaak zo vooruitstrevend noemen, té kort. Eigen theater Graag zou ik zelf een theater heb ben, waar we kunnen brengen wat wij willen. Zo'n theater zou met een commerciële man aan het hoofd ze ker kans van slagen hebben", zegt Interlude-leider Kees van der Zwart, die in de loop van de zomer met een nieuwe groep wil komen. Zullen dezelfde of andere leden daarin meespelen? Hij. weet het nog niet. Zeker is dat Kees de Zwart blijft zoeken naar een nieuwe cabaret- vorm. „Interlude" is een tussenspel; een verbinding tussen de „Culturele re volutie" van gisteren en de nieuwe vorm van morgen. Zelf noemt hij „Interlude" een startbaan. Zullen jonge Vlaardingse cabaretiers op de ze baan een aanloop naar de top nemen. Misschien wordt het funda ment voor het succes deze maand in het winkeltje van Ansje van Brandenburg gelegd. A.S. Bob Dekenga. CJï.-raadsIedetn beantwoordden vraigen over gemeentebeleid MAASLAND Tijdens de leden vergadering van de CHU te Maasland heeft een forum van vier CH-raads- leden vragen beantwoord betreffen de het gemeentebeleid. Er waren ve le vragen ondermeer over het be jaardencentrum, dat in verband met de subsidie niet gebouwd kan wor den. Wethouder Oosterlee deelde mee, dat het bejaardenvraagstuk de volle aandacht van het gemeentebestuur heeft en dat getracht zal worden hiervoor iets anders in de plaats te stellen Ook het aardgas vormde een punt van bespreking, doordat gemeentena-' ren buiten het centrum hiervan nog verstoken zijn. Voorts werd aange drongen op meer publiciteit van ge meentewege over urgente zaken. Op 15 april wordt een gecombineerde vergadering met K.V.P. en A.R.P. gehouden. Als spreker zal dan optre den de heer Huijzen van de C.H.J.O. Voor de pauze werd medegedeeld, dat de gewone kas en de kas van het verkiezingsfonds beide een batig saldo van ruim 400 gulden bevatten. De aftredende bestuursleden, de he ren W. van Geest en L. H. de Nie werden beiden herkozen. Voor de nog overgebleven vacature zal het bestuur uitzien naar een jonge kracht. .Engelen zijn geen wilde eenden" is een half geplukte persiflage op het sex-geweld, waarmee we worden overvoerd. Een Franse film, door trokken van charme en kleine grapjes en met een meer dan lieftallige hoofdrolspeelster, even begeerlijk als gewetenloos. Een uitstekende film om het nieuwe Calypso-theater mee te openen, al heeft het dan veel weg van een gemeentelijk badhuis. Maar de zaal is voortreffelijk. Voor wie het allemaal nog niet zo goed weet. draait in Thalia het twee de deel van de serie „Het wonder der liefde", dat gewijd is aan de hu welijkspartner. Ingeleid door onder andere professor Trimbos zien we de problemen van Monica en Michael, die zowel voor als tijdens hun huwe lijk op het sexuele vlak niet zo erg met elkaar overweg kunnen. Na een 'grote crisis Michael zoekt een vroeger vriendinnetje op en vindt daar wel wat hij wil hebben wordt alles opgelost en kan het echtpaar als een echt paar verder door het le ven gaan. Hoewel de film in kleur is, wordt het hele verhaal toch wel erg zwart-tvit getekend. Er is erg veel bloot in te zien, maar men mag toch niet stellen, dat het een sex-film is. omdat er van tijd tot tijd een stukje theorie over het huwelijks- en ge- slechtsleven in ten beste wordt gege ven. Het bloot zal echter meer men sen naar de kassa trekken dan het opvoedkundige element in deze film. TIP. De Rotterdamse FjlAliga heeft twee films op het programma staan met de komieken Keaton en Chaplin. The Kid, gemaakt in 1921 met Charlie Chaplin en Jackie Coo- gan als The Kid. De tweede film is Sherlock jr. met Buster Keaton als de amateur-detective. Twee grootheden samen in een programma. Maandag 7 april in Kriterion, aanvang 19 uur. Eén van de weinige geslaagde voor stelling van het Nieuw Rotterdams To neel dit seizoen is „Hippolytus" van Euripides. In elk onderdeel is er aan af te zien hoe hard er aan is gewerkt en met. welke intensiteit regisseur Rob de Vries het stuk over het voet licht heeft willen brengen. Prachtige rellen van Caro van Eijck en Bas ten Batenburg. Schouwburg, zaterdag en zondag. AjaxFeijenpord, de grote hit van de voetbalvelden heeft de schouwburg gehaald. En hoe! Centrum geeft het volle pond aan het door Gerben Hel- linga kundig geschreven stuk, waarin vooral het publiek ten toon wordt ge steld. En dat is lang niet altijd een verheffend kijkspel. Maar je blijft lachen. Schouwburg, dinsdag. Waarom „Dom Juan" van Molière door Theater nog eens wordt terugge haald is een raadsel. Het is een vol strekt ongenietbare voorstelling met een Dom Juan die meer heeft van het monster van Drakesteyn dan van de speelse vrouwenveroveraar. Waarom wordt zo'n mislukte voorstelling toen niet direct teruggenomen? Vergissen is menselijk en niemand zal er boos over zijn. Veel erger is het brave burgers te verleiden hiervoor geld uit te geven. Schouwburg, donderdag Paul van Vliet van cabaret Pepijn brengt opnieuw „Dag en nacht", een lichtelijk vervelend cabaret-program ma, dat liefhebbers van het genre verbijsterd tot de conclusie brengt dat het cabaret in Nederland misschien niet dood maar dan toch wel ernstig ziek zal zijn. In Paul hoeven we voor lopig niet meer te zien dan de zachte heelmeester die stinkende wonden maakt. Groote schouwburg, vanaf woensdag. De operaliefhebber die een concert uitvoering van de opera niet schuwt, vindt gelegenheid daartoe tijdens de uitvoering van de opera „Martha" van F. von Flotow. Deze opera is in Nederland opgevoerd door de oude Nederlandse opera met mevrouw Engelen-Sewing als Lady Harriet Dur ham, Orelio als Plumkett, Irma Lo zen als Nancy en Urlus als Lionel. De laatste opvoeringen in Nederland waren in 1957. Nu, 12 jaar later, voert het operakoor Maasstad o.l.v. Nico Ringeis deze opera uit met me dewerking van een keur van solisten en het Amsterdams Promenade Or kest. Doelen, woensdag. Onder auspiciën van de Rotter damse Kunststichting geeft de jonge pianist Rudolf Jansen een recital met werken van Bach, Brahms, De bussy en Albeniz. Een belangwekkend en gevarieerd programma, dat veel goeds belooft. Doelen, donderdag 10. Vakantievreugd van 19 juli tot 9 augustus VLAARDINGEN De vakantiewe ken voor de jeugd zullen dit jaar wor den gehouden van 19 juli tot 9 augus tus. Het comité Jeugdvakantievreugd is reeds nu druk bezig met de voorbe reidingen voor het grootse vakantie- feest, dat de jeugd van Vlaardingen weer een aantal weken in de ban zal houden. Letterlijk voorsorteren. De stad staat weer eens op zijn kop. Wie kan er nog uitkomen? Wie leaner nog in komen? dachten de directies van Doe- ,len, Sch'ouwburg Piccolo-theater en Luxor-theater. Ze kwamen met de vol gende tekening. Bestudeer haar maar goed, ga op tijd van huis en wie weet lukt het u op tijd op uw plaats te zitten. Hoewel het Kerstfeest altijd veel meer in het middelpunt van de belangstelling staat, ook buiten de kerk, en zelfs in niet-christelijke culturen zich een plaats verworven heeft, moet toch gesteld worden dat het in de Paasweek veel meer om het hart van de boodschap der kerk gaat. De oudste christenen vierden dan ook al vroeg het Paas feest, maar de viering van het Kerstfeest kwam veel later op gang. Toch stelt die Paasweek velen in de huidige situatie voor moeilijkheden. Met een kind, geboren in een stal, valt nog wat te beginnen. Maar wat moeten we met een man aan het kruis? Het moet in China ge beurd zijn dat een jongen om een klein vergrijp uit zijn huis vlucht te. Bij zijn spullen vonden ze een prentje van Christus aan het kruis. De mensen die met deze voorstel ling onbekend waren trokken een snelle conclusie. De jongen had ze ker verering voor een misdadiger. De Paasweek is" moeilijker te plaat- De kerken maken een moeilijke tijd door. Die tijd delen zij met aller lei andere organisaties en instan ties. Het formele van de instan ties ligt de mensen van onze tijd steeds minder. Al gauw voelen zij zich betutteld en tekort gedaan wat betreft de inspraak en mee- spraak. Ook de kerken delen in die Crisis. Generaliserend vindt men de kerkdienst een monoloog van de predikant en alles wordt pan klaar opgediend. En waar discus siemogelijkheid geboden wordt functioneert die discussie nog niet zodanig dat de velen er zich bij betrokken voelen. De vraag naar de betekenis van de kerk en die van de prediking wordt een heet hangijzer. Moet het allemaal? Weten wij nu zo lang zamerhand niet voldoende van wat dit alles beoogt en wil en moeten wij ons niet veel meer werpen op de praktijk? Is prediking niet een eindeloos getheoretiseer en een soort droogzwemmen dat velen be gint te vervelen? En wat dan bovendien te beginnen met Jezus aan het kruis en opge staan uit de doden? Moet dat eindeloos verkondigd worden? Moe ten we ons daar jaar in jaar uit weer in verdiepen? Wat is de zin daarvan? Deze vraag stellen is ongetwijfeld gemakkelijker dan er een antwoord op geven dat ook hen bevredigt die zich minder aan die prediking van huis uit gebonden voelen. Toch waag ik het op een poging. Iedereen is ervan overtuigd dat on ze wereld in een gevaarlijke situ atie terecht gekomen is. Om het kort te zeggen: wij hebben meer macht dan verantwoordelijkheidsbe sef. We zijn te gevaarlijk voor el kaar geworden in verhouding tot onze morele kwaliteiten. We vor men in 't klein en in 't groot een bedreiging voor elkaar. Maar er ger dan dit alles is dat wij telkens opnieuw beslopen worden door dat gevoel van machteloosheid om dc zaken te verbeteren dat ons tot ongeïnteresseerdheid drijft. We be trappen er ons zelf telkens op dat we het wel geloven. Het zal onze tijd wel duren en een mens moet aan zichzelf denken. In die situatie treft ons ook dit jaar die verkondiging van Jezus aan. Ten overstaan van wat ons daar verteld wordt van Hem, God en mens, tot in de dood in onze el lende geïnteresseerd, wordt het een onmogelijkheid om niet meer in el kaar geïnteresseerd te zijn. Wat de kerk ook institutioneel of orga nisatorisch mag zijn, dit gezichts punt is daar niet meer terug te draaien: ongeïnteresseerdheid ten opzichte van de naaste (nabij of ver) is daar doodzonde, is daar dé mis-daad. De kruisiging van de ze geïnteresseerde man Gods is daar het bloedig teken van. Misschien kan een mens overal zich nog uitdraaien en ontkomen aan de claim van het lot van de naaste, maar hier niet. God-met-ons sterft daar om het waar te maken dat Hij ons niet meer loslaat. En die zelfde God-met-ons staat daar op om in ons midden de levende Pre diker te zijn van de enige moge lijkheid om met elkaar mensen Gods te zijn. Medemens op haar grondvesten deed schudden. Later verscheen hij op de planken met een groep met o.a. Arie van der Burg. Die groep zou men „Pre lude" kunnen noemen, want hij vorm de de springplank voor „Interlude". Cabarelle „Interlude" oogst in en om Vlaardingen grote successen. Dat is in de eerste plaats te danken aan het nimmer aflatende enthousiasme van de jonge leden: Lia de Jong, Ria Ligthart, Wim van Loon, John Hoog werf en de voortreffelijke pianist, gi tarist en accordeonist Bob Dekenga, die alle muziek schrijft. De primaire opzet van „Interlude" is het bezig zijn, het areëren. „Wij fnaken caba ret voor onszelf. Secundair daarbij is het optreden. Succes is voor ons niet belangrijk. Goed, we zijn gevoelig voor applaus, maar echt noodzake lijk is het geenszinsbeslist niet." Jeugd De jeugd vormt het klankbord van de groep. Gebleken is echter dat de geheel eigen benadering van „Inter lude" ook de ouderen aanspreekt. „Al gaat onze stelling dat alles kan en alles mag op de planken ze ker niet in alle gevallen op. Er zijn ouderen die onze teksten in het ge heel niet kunnen waarderen. Vaak wordt door èen rector of directeur censuur op ons werk uitgeoefend. Meer dan eens wordt daarbij iets ter niet ontmoedigen, maar zetten ge woon door", aldus Kees van der Zwart. De meeste teksten zijn van de le den van de groep en Bram Hopzak. Ze zijn soms hard, scherp en schok kend, dan weer romantisch, zoet en strelend. „Interlude" drukt het pu bliek met de neus op de politieke en sociale contrasten maar neemt daarbij geen stelling in. Zij signa leert, de keuze is aan de toeschou- De leden van de groep streven naar de ideale cabaretvorm. Graag .zouden zij werken met technische hulpmiddelen om een vorm van „to taal theater" te schepen; 'n theater met klank, woord, beeld, kleur, ge luid, muziek en beweging. „De fi nanciën ontbreken ons echter (nog) om iets dergelijks te kunnen reali seren. In Vlaardingen zou er ech ter zeer zeker publiek voor de mo dernere vormen bestaan. Maar nie mand durft te beginnen. En hier schieten de Vlaardingse sociëteiten, VLAARDINGEN Conditie- trainen op het strand en in de dui nen van Hoek van Holland blijkt „in" te zijn bij de Vlaardingse tie ners en twens. Iedere zaterdag morgen trekt een aantal jongelui onder leiding van Dick Breevaart, student aan de Haagse Academie voor Lichamelijke Opvoeding naar buiten om aan de conditie te scha ven. Het initiatief voor deze sportieve uitstapjes werd genomen door le den van de Disantiekotheek, beter bekend onder dè naam sociëteit D.A.T. Vlaardingse jongeren die aan de conditietraining wensen deel te nemen worden zaterdag morgen om 8.40 uur verwacht bij Station Vlaardingen. Sportkleding is gewenst. Om 12 uur wordt de sportieve karavaan in Vlaardingen terugverwacht. „Nee, het zal komende zomer niet alleen meer gaan tussen Haarlem Nicols en Sparta. Naar mijn me ning is de top in de hoofdklasse aanmerkelijk verbreed. Het Haagse Storks is bijvoorbeeld met de komst van onze Rudi Dom stukken ster ker geworden. En voor mjj blijft HCAW de gevaarlijke outsider. Evenals trouwens O VVO. Het af gelopen seizoen hebben we nota bene tweemaal van de Amsterdam mers verloren. En je moet uitein delijk ook maar afwachten wat Feijenoord dit seizoen in zijn mars heeft. Ik heb stellig de indruk dat het met mannen als Rietdijk en Liando (beiden afkomstig uit Ce- leritas) en Ramlal (van Sparta) niet weinig aan kracht heeft ge- Aan het woord is Sparta-coach Henk Hendriks, die aan het begin van het vorig jaar de ondankbare taak kreeg de in de nieuwjaarsnacht '68 om het leven gekomen John Heijt te vervangen. „Ik sta er wel een beetje vreemd tegenover. Je kunt iedereen vervangen, behalve John Heijt", sprak Hendriks kort na het overlij den van de Sparta honkbal-coach. Nu een seizoen later is Hendriks zich er terdege van bewust, dat er iets moet gebeuren. Men heeft het hem niet kwalijk genomen dat er vo rig seizoen geen kampioenschap is be haald. Het zelfvertrouwen was ge knakt geweest. En nu? Henk Hen driks is ervan overtuigd dat het Spar ta-van-nu veel meer gelpof in eigen kracht heeft. „Het is verleden jaar allemaal een beetje overhaast gegaan. Het werd in eens geconfronteerd met het einde van een zéér lange (15 jaar) periode John Heijt.. De jongens waren helemaal op hem ingesteld. We haddén bewonde ring voor hem. En dan opeens valt zo'n man weg. En prompt een maand later worden de spelers opnieüw voor een voldongen feit gesteld. Henk Hen driks wordt coach. Er was sprake van geweest, toen John nog leefde, dat er een splitsing in het kader zou komen. John als coach en ik als ma nager. Nu stond ik ineens voor beide taken. Ik had altijd met de jongens samen gespeeld. Goed gespeeld ook, als ech te kameraden. Plotseling moet je dan de „baas" spelen. Dat valt niet mee; dat moet wennen en het heeft tijd nodig. Ik beschik nu eenmaal (nog) niet. over de capaciteiten vai) Heijt. Maar je leert wel. Men kan er van overtuigd zijn dat ik in het af gelopen jaar veel, zeer veel opgesto ken heb. Er waren momenten dat ik dacht: zo moet het volgend jaar niet meer gebeuren. Ik heb voor mezelf het idee dat de aanpak voor het komende goed is geweest. Eind november zijn we reeds begonnen met de conditie training op het strand van Hoek van Holland. Elke zaterdag, weer of geen weer, zijn we er geweest. Jan van Baaren de conditietrainer (óók van Sparta-voetbal) heeft enorm veel werk verricht. Vanaf het begin heb ben de jongens met een bijna griezeli ge inzet getraind. Want ondanks dat er geen woord over gerept wordt, leeft er bij ons een sterke revanche gedachte. We gaan allen onbewust van het standpunt uit, dat wat John in die lange reeks van jaren heeft op gebouwd, moet worden voortgezet. En de mogelijkheden zijn cr. Ook dit seizoen weer". RUDI DOM Sparta zal het volgend seizoen aan treden zonder Rudi Dom en Herbert Ramlal. Dom vroeg overschrijving naar Storks en Ramlal vertrok naai de nieuwe hoofdklasser, stadgenoot Feijenoord. Betekent het vertrek van deze spelers voor Sparta een groot verlies? Hendriks: „Het heeft er al enkele jaren naar uitgezien, dat Ru di Dom de vereniging zou gaan veria ten. Hij is zijn loopbaan bij Storks in Den Haag begonnen, heeft daar vele vrienden en is altijd nog in Den Haag blijven wonen. Met opzet heb ben we hem aan het einde van het vo rige seizoen niet willen beïnvloeden. Rudi is als goede vriend vertrok ken. Vast staat dat zijn vertrek een verlies is voor Sparta. Hij was im mers het afgelopen seizoen onze eer ste werper. Met Herbert Ramlal ligt het eventjes anders. Ondanks dat we natuurlijk zijn vertrek betreuren we willen liever niemand kwijt heeft hij slechts enkele keren in het eerste team gespeeld". WISSELEN Het afgelopen seizoen speelde Sparta met een wisselwerking op de plaat. Rudi Dom, John van Westreenen en Hans Corpeleijn. Ondanks het weg gaan van Dom en Corpeleijn hij is gestopt met honkballen blijft er ook dit seizoen een normale wissel werking (volgens Hendriks een pri maire eis bij het spelen van dubbels) in Sparta's topteam. Namelijk tus sen Van Westreenen, Flip le Cuivre en Ben de Brouwer. Zoals men weet is Flip le Cuivre jarenlang de „ster werper" van O VVO geweest en is Ben de Brouwer (afkomstig uit HSC Tilburg) opgenomen in de selectie- groep voor het nationale team. Het heeft er alle schijn van dat Sparta onmiddellijk nadat bekend ge worden was dat Dom en Corpeleijn het komende jaar niet meer beschik baar waren, deze twee nieuwe spelers heeft „gehaald". Is dat zo? Hen driks: „Geen sprake van. Le Cuivre had reeds overschrijving aange vraagd toen bij ons het besluit van Dom nog niet binnen was. En ook Ben de Brouwer is op eigen gelegen heid naar ons toe gekomen. Natuur lijk zijn we heel erg ingenomen met hun komst, maar het is pertinent niet zo, dat we deze spelers „gehaald" hebben". RETRAITE In het kader van de voorbereiding zal Sparta aanstaande zondag spelen tegen ADO. Enkele weken later gaat het een weekeinde naar Engeland. „We hebben gezocht naar een juiste plaats om met de ploeg in retraite te gaan", zegt Hendriks. „Verleden jaar hebben we in Wethersfield (on geveer 60 mijl van Harwich) een dubbel gespeeld. Dit jaar is het de bedoeling om ons daar alleen maar een beetje te concentreren op het nieuwe seizoen. Een bpetje oefenen en wat conditie (trainer Jan van Baa ren gaat ook mee)". Is Hendriks ook van mening dat zijn ploeg op sommige punten oud van-jaren begint te worden? Hendriks: „Wat is oud? Hamilton Richardson is 28 jaar. Is dat oud? Hij kan nog minstens vijf jaar mee. Wel licht nog langer. Alleen Simon Arin- dell wordt een daagje ouder. Maar ik heb aan Simon niet kunnen merken, dat zijn vorm is achteruit gegaan. Hij traint even hard en geconcentreerd als voorheen. „En" grapt Hendriks tenslotte: „Uiteindelijk behoeft Arin- dell maar het hout in handen te ne men, te slaan, zo hard dat hij met een slakkengangetje rond kan lopen". MAASLAND Het monument voor de slachtoffers van de Tweede We reldoorlog, geplaatst op de hoek van de Huis te VeldelaanSlot de Houve- iaan, is door een wijziging in het stra tenplan bijzonder ongunstig komen te staan. De verkeerssituatie ter plaatse is door belemmering van de uit- zichtshoek reeds enkele malen oor zaak geweest van aanrijdingen. Eén en ander is voor B. en W. aan leiding geweest na te gaan in hoever re door verplaatsing van het monu ment de verkeersveiligheid ter plaat se zou kunnen worden gediend. Men is hierbij tot de conclusie gekomen dat verplaatsing van het monument, ongeveer 15 meter in westelijke rich ting, het gewenste resultaat zal ge ven. Na de verplaatsing dient het gehele plantsoen aai) de nieuwe situatie te worden aangepast. Voor het monu ment zal een verdiept pleintje wor den aangelegd, dat twee treden onder het trottoirniveau komt te liggen. Rondom het pleintje komt een door gaande trede van betontegels met trottoirband. De verharding van het pleintje zal bestaan uit asfalt, onde» broken door enkele banden met een rand van gele klinkers, die tevens als afvoergoot van regenwater dienst kan doen. Met opzet is een schiuin verloop van banden genomen om te voorkomen dat de jeugd associaties met een voet balveld gegeven wordt en om een speels element te brengen in een uit voering van eenvoudige materialen. De verdere afwerking zal bestaan uit twee vaste en twee losse plantenbak ken en twee zitbanken. In totaal is met één en ander f 4.000 gemoeid. B. en W. stellen de raad voor hiervoor het benodigde krediet beschikbaar te Stellen. OPHALEN KADAVERS MAASLAND In verband met de ko mende feestdagen heeft het destructiebedrijf N.V. Gekro aan de vleeskeuringsdiensten een opgave verstrekt wanneer kadavers kun nen worden gemeld en wanneer deze wor den opgehaald. PAASWEEKEND Goede vrijdag 4 april gemeld van 9 tot 12 uur, worden dezelfde dag nog opgehaald, gemeld van 12 tot 15 uur worden dinsdag opgehaald. Zaterdag 5 april gemeld van 10 tot 11 uur wordt geprobeerd dezelfde dag nog op te ha- Dinsdag 8 april gemeld van O tot 12 uur, wordt geprobeerd dezelfde dag nog op te ba len, gemeld op 8 april van 12 tot 16.30 uur worden 9 april opgehaald. Hemelvaartsdag, donderdag 15 mei is het bedrijf gesloten. Vrijdag 16 mei gemeld van 9 tot 13 uur, worden dezelfde dag nog op gehaald. Gemeld van 13 tot 16.30 uur wor den dinsdag opgehaald. PINKSTERWEEKEND Vrijdag 23 mei gemeld van 9 tot 13 uur, worden dezelfde dag opgehaald, gemeld van 13 tot 16.30 uur worden dinsdag opgehaald. Zaterdag 24 mei, gemeld van 10 tot 11 uur, worden dezelfde dag opgehaald. Dins dag 27 met gemeld van 9 tot 12 uur, worden dezelfde dag opgehaald, gemeld van 13 tot 16.30 uur worden woensdag opgehaald. zaterdagmorgen 12 t dagmorgen 8 uur waargenomen door -- Molenweg 1 Vlaardingen wordt waargenomen door C. v d. Most. dierenarts. Kethelweg 13a, Vlaar dingen, tel. 010-343084. Maandag 2e paas dag hebben beide dierenartsen dienst.

De Havenloods | 1969 | | pagina 17