VOORSORTEREN Hapril toneelT^ tempo-team SERVEERSTER MEISJES AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK PILM^LSI MUZIEK*^ TENTOON-« STELLINGEN! pAJO CABARET/^ BE HAVENLOODS BIJVERDIENSTE Clubkampioenen bij „De Coureur DE HAVENLOODS DONDERDAG 10 APRIL 1969 cmlJQj \NPOWBR organisatie in Nederland krijgt andere naam. Wij heten nu Het is eventjes wennen zo'n nieuwe naam. Maar behalve de naam verandert er niets. Daarom dezelfde prettige relatie met onze uitzendkrachten. Daarom hetzelfde meedenken over personeelsproblemen van onze cliënten. Dezelfde snelle service met betrouwbare ert bekwame uitzendkrachten en dezelfde kantooradressen en telefoonnummers. De naam is veranderd, meer niet. Tempo-Team Rotterdam: Schledamse Vest 46, tel. (010) 1394 70/137015 Tempo-Team Schiedam; Hoogstraat 198, tel. (010) 26 0844/26 14 71 zP LAG& JONKMAN ÏZ'tZn OTTE Op ons Hoofdkantoor, Coolsingel, kan op korte termijn worden geplaatst een beschaafde met enige praktijkervaring. Leeftijdtot omstreeks 20 jaar. Bovendien hebben wij plaats voor enige n ter opleiding tot serveerster. Leeftijd: 16-17 jaar. Wij bieden naast een goed salaris, gunstige werktijden, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zes procent vakan tietoeslag en een jaarlijkse gratificatie. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Coolsingel 119 te Rotterdam. Ook kan telefonisch een afspraak worden gemaakt voor een persoonlijk bezoek. Telefoon11 46 60 - toestel 285 of 384. Grote namen in de film „Bran ding": Regie Joseph Losey, scenario Tennessee Williams, hoofdrollen Eli zabeth Taylor en Richard Burton: het kan niet op. Resultaat: een langdra- dige rolprent met veel symbolische rimram, waarin Liz verrekte mooi loopt te zijn, waarin Burton kwasi diepzinnigheden van Williams gevoe lig zegt en waarin Losey geen genoeg krijgt van het spel der golven. En in derdaad: geef mij de zee maar, ze ker met dit mooie weer. Kriterion. Op het kruispunt Burgemeester van Haarenlaan - 's-Gravenlandseweg ontstond een botsing tussen een auto bestuurd door de 24-jarige H. C. F. uit Vlaardingen en een auto, be stuurd door de 26-jarige ambtenaar J. B. uit Rotterdam. De auto,van F. die geen voorrang verleende, werd vrijwel geheel ver nield. De 22-jarige mevrouw F. M. F- de L., die in de auto zat liep o.m. gekeneusde ribben op. Zij werd door de GGD naar de Dr. Noletstichting vervoerd, de 22-jarige mevrouw B.P. liep lichte verwondingen op. „Engelen zijn geen wilde eenden", is een half geplukte persiflage op het sex-geweld, waarmee we worden overvoerd. Een Franse film, door trokken van charme en kleine grap jes en met een meer dari lieftallige hoofdrolspeelster, even begeerlijk als gewetenloos. Calypso. Rachel, Rachel première voor Ne derland met een meesterlijke creatie van Joanne Woodward. Zo staat deze nieuwe film van regisseur Paul New man aangekondigd. Het is inderdaad zo dat de film drijft op de geweldi ge rol die Joanne Woodward speelt, de rol van een 35-jarige maagd, die achtervolgd wordt door complexen uit haar jeugd, waarvan zij zich tenslot te toch weet los te maken. Beelden van d<ie jeugd zijn verweven met het heden. Een boeiende, maar- trieste film. Cineac NRC, iedere avond. TV-regisseur Averty heeft geen spaan heel gelaten van zijn mede- Fransen, die hij vond behoren tot het minst intelligente, het meest militai- ristische, het revanchistische en klein- burgerlijkste volk van de wereld, die alleen maar plezier kunnen bele ven aan boertige leut; de bedrogen echtgenoot in de lange onderbroek. Wie er direct na de Fransen komen werd niet duidelijk, maar in burger lijkheid en in voorkeur voor boerti ge leut kunnen wij toch een gooi doen naar een tweede plaats. Of mis schien wel een gedeelde eerste. Ge zien bijvoorbeeld het succes dat de Haagse Comedie heeft met „Een vlo in 't oor" van Feydeau. Lachen, gie ren, brullen, in het gesubsidieerde pluus. Schouwburg, dinsdag. I TIP: Het Nieuw Rotterdams To neel neemt twee interessante eenak ters in uitvoering: „De dag dat de hoeren kwamen tennissen" van Ar thur L. Kopit en Striptease" van Slawomir Mrozek, de Pooi wiens werk in ons land veel waardering onder vindt. Beide eenakters worden in het Piccolotheater opgevoerd, onder re gie van Jules Royaards. Dinsdag, woensdag, donderdag. TIP: „Met man en muis" is een produktie van Annie M. G. Schmidt waarvoor geen naam schijnt te be staan. Het heeft iets te maken met een blijspel, een musical en ook met cabaret. Het is van alles wat, zonder dat het iets van iets is. Conny Stu art vervult een glansrol. Luxor van af vrijdag 11. Wie zich door flitsende flamenco's wil laten ppzwepen, wie onder de schallende „olé's" een feest van klan ken en bewegingen over zich heen wil laten storten krijgt gedurende drie dagen de gelegenheid hiertoe. Maar dan zult u er als de kippen bij moeten zijn om voor het Fiesta Gitana uw kaarten te bestellen, want dit folkloristisch dansfeest der Spaan se zigeuners wordt ditmaal in de kleine Doelenzaal gegeven. Vrijdag, zaterdag én zondag. Van het Bulgaars Philharmonisch Staatsorkest, dat onder leiding staat van Konstantin Lliov en Dobrine Pet- kov, weten wij nog te weinig om u te informeren. Wat wij wel weten is. dat in de Oosteuropese landen de kunst en inzonderheid de muziek en de dans een zeer belangrijke plaats inneemt in het levenspatroon van deze volkeren. Wij mogen van dit symfonieorkest dan ook veel ver wachten. Solist is de Bulgaarse pia nist Anton Dikov. Doelen, maandag. De fijnproever in de muzikale kunst kan zijn hart ophalen aan het be roemde Borodin strijkkwartet uit Moskou. De leden van dit kwartet zijn: Rotislav Dubinsky, le viool, Ga- toslav Alexandrov, tweede viool, Di- mitri Schebalin altviool, Valentin Berlinsky, cello. Het programma bestaat uit een kwartet van de Russische componist D. Shostakovitch (1906), een kwartet van Mozart (1756-1791), en het Piano kwintet in f. opus 34 a van Brahms (1833-1897). Dit pianokwintet is oor spronkelijk opgezet als strijkkwintet, daarna omgewerkt tot Sonate voor twee piano's en tenslotte als kwintet voor piano en strijkkwartet. Het, is een grootse compositie waarvan h'et eerste en derde deel tot het beste be horen dat Brahms op het gebied van kamermuziek heeft geschreven. De pianiste is Liubov Edlina. Kleine Doelen, dinsdag. Een goede gedachte van de Rot terdamse Kunststichting: vier politie ke tekenaars in één expositie: Beh- rendt, Opland, Malsem en Willem. Knappe tekeningen, scherpe visies, al zal lang niet iedereen het met elk van de tekenaars eens zijn. Ze zijn OPENEN WIJ IN MIJNSHEEREFiLAND ONZE DERDE SHOWROOM Viromatic-hal - Reedijk C 101 - Tel. 01862-788 Nu ook in de Hoeksche Waard onze 'overzichtelijke ingedeelde aanverwante artikelen. U vindt er een grote verscheidenheid, waaronder betaamde merken als ALNO, FALKE e.a.. in diverse prijsklassen. Komt u eens naar de Viromatic-hal om Gratis maken van ontwerp en begroting. U kunt ook VRIJ BLIJVEND bezoek aan huis vragen van onze keukenadvi- I' seur- 'WESTMAAS Onze showroom in Schiedam Nieuwe Maasstraat 2 is geheel verbouwd en belangrijk uitgebreid Na maanden van breken en bouwen is het nu zover: wij kunnen onze cliënten ontvangen in een showroom die is aangepast aan de snelle ikens te tonen en uw vragen e beantwoorden. Tel. 010-269150. In Rotterdam-Oost is showroom gevestigd Vredehofstraat 6 Kort geleden openden wij op dit adres onze geheel nieuw ingerichte showroom en het verheugt ons. dat zovelen ook hier tot hun volle te vredenheid zijn geslaagd met hun aankopen. Evenals voor Schiedam en Mijnsheerenland geldt voor ortze vestiging in Rotterdam: gratis maken van ontwerp en begroting, op verzoek vrijbUlvend advies aan huis van onze keukenspecialist. Tel. 010-122043. aanbouwkeukens elegant in li iwrooms en verkoop opend: 9.00-18.00 uur 1 ivonds na afspraak) Zaterdags: Mijnsheerenland na afspraak tledam 9.30-12.00 uur het onderling ook niet eens, maar één van hen staat duidelijk apart in een rechts hoekje. Leuk om uit te zoeken wie dat nu is .Doelen.! Pistoletto is een van de belangrijk ste kunstenaars van de nieuwe kunst (als je dat zo mag noemen). Zijn werk zal bij velen twijfels oproepen, maar dat is dan ook de bedoeling. Het publiek mag zelf werkzaam zijn in de objecten van de Italiaan. Een heel fijne tentoonstelling. Boymans. Op de B.K.-laan - Burg. v. Haa renlaan verleende de 21-jarige vracht- autochauffeuri K. L. geen voorrang aan de 60-jarige bromfietser G. K. uit Vlaardingen, die bij de botsing een hersenschudding opliep. WASAUTOMAAT Al deze vragen worden onpartijdig be antwoord door het Consumenten Voor lichtingsbureau. Vraag de volledige brochure van alle wasautomaten van het Consumenten Voorlichtingsbureau gratis ter inzage. Onderstaande bon invullen en opplak ken op briefkaart of in gesloten erwe- (blokletters s.v.p.) TIP: Fernando Arrabal, omstreden Spaans schrijver, wiens „De archi tect en de keizer van Assyrië" door Studio met zoveel succes is opge voerd, heeft ook geschreven „Tuin der lusten". Opnieuw is het Studio dat het speelt. Lantaren, woensdag en donderdag. Nog drie dagen Paul van Vliet. Er zijn blijkbaar liefhebbers voor zijn programma „Dag en nacht", dat toch nauwelijks de naam cabaret verdient. Enfin, hij brengt zijn vrouw Liselo- re mee en die kan zingen. Groote Schouwburg, vrijdag, zaterdag en zondag. TIP: Anthony Crerar is een Schot se mime-speler, van wie wordt ver teld dat hij de glasharde humor van het Schotse Hoogland in zijn optre den doet. Will Spoor bracht hem naar Amsterdam. In eën aankondiging staat: „Zijn non-cdnformisme gaat zover, dat hij weigert niet banale on derwerpen te kiezen". Glashard, The ater Allerlei, Heemraadssingei 191. Vrijdag 11. nu... beduidend goedkoper Zoekt U een nieuwe plaid voor in de auto, voor over Uw bed of de bank in de huiskamer, een extra deken of een kleed, dat U deze zomer op de cam ping of tijdens een picknick wilt gebruikendan komt U nu naar onze eerste etage. Daar verkopen wij prachtige acrylic en wollen plaids, in diverse fraaie ruitdessins ge- Plaids die normaal bij tien tallen voor rond de veertig gul den de deur uit gaan, koopt U nu in de extra royale maten 140 x 220 en 160 x 220 cm, door elkaar voor nog géén twee tientjes. Er is thans een aanvang gemaakt met de bouw van de vijf scholen benevens gymnastiekzaal op het Bachplein tussen de flatgebouwen twee, drie, vier en vijf. Voor deze bouw moet belangrijk heiwerk worden verricht. Het ter rein wordt met een hekwerk afge sloten. Wij zoeken nog enkele BETROUWBARE BEZ0RGERS[STERS] voor het huis aan huis verspreiden van ons blad „De Havenloods" voor donderdagmid dag en/of avond. Aantrekkelijke beloning. Minimum leeftijd 16 jaar. Aanmelden alleen schriftelijk: WEEKBLAD „DE HAVENLOODS" Afd. Inspectie - Westblaak 25— Rotterdam. Op zondag 6 april j.l., le Paasdag, werden op het trainings-circuit van de Vlaardingse Renners Club „De Coureur" de jaarlijkse clubkampioen schappen op de weg verreden. Bij de amateurs werd kampioen Wim Lie- brechts (70 km in 1.56 uur), 2e Sjaak Koevermans, 3e Herman v.d. Lugt, 4e Nico Moerman, 5e Martin Drop en 6e Gerrit Moerman. De nieuwelingen-klasje bracht Fred Hanson als kampioen (50 km in 1.25.19 uur), 2e Johan Oome-n, 3e Ab Lie- brechts, 4e Bram Moerman, 5e Hans Schouten, 6e John Buddenböhmer en 7e Peter Onck. Bij de adspiranten ging het duel tussen twee neven. Kampioen werd Richard Meeldijk (over de 25 km) voor Martin Meeldijk. De jeugdklasse ■leeverde als nieuwe kampioen Addie Moerman over de afstand van 10 km, 2e Sjaak Koote en 3e Leo de Pagter. Traditie-getrouw kregen de niéuwe kampioenen (behalve de jeugd) de rood-geel-blauwe „Kampioenstricots" overhandigd door voorzitter G. Sloot in het clubgebouw aan de George Ste- phensonweg. extra grote plaids Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij deze gemakkelijk schoon te houden acrylic en wollen plaids, voor auto, bed, bank, camping, picknick, noemt U maar op. litdessins Elke vrijdagavond

De Havenloods | 1969 | | pagina 7