79, 89.- Vissen in Ierland een onvergetelijk avontuur Sportgrabbelton Heren DWS moeten kunnen winnen van AHC Amateurs hebben deze week het rijk alleen mm m m HANDBAL LECLANCHÉ S'dam 4 DE HAVENLOODS DONDERDAG 11 DECEMBER 1969 Een voetballoze zondag en buiten als maar sneeuw deed ons heerlijk in de stoel wegduiken en een drankje ontbrak daarbij niet. Het is voor ons sportverslaggevers natuurlijk iets bijzonders. Een hele zondag zomaar thuis. Er is weer eens tijd om wat te babbelen met de huisgenoten en als er dan nog visite komt waarvan de mannelijke helft een verwoed sport visser is dan begrijpt u wel waar het gesprek heengaat. Vissen. Natuur lijk, vooral omdat junior en ik hartstochtelijke zeevissers zijn en onze vakantie meestal doorbrengen in het mekka van de zeesportvisserij, Ier land. Er kwamen foto's op de proppen; foto's die konden bewijzen dat we geen visserslatijn spraken. Het bracht mij op het idee een paar visherin- neringen aan u te vertellen en ik hoop dat ik er veel broeders in Petrus een plezier mee doe. We waren ook dit jaar in Ierland. Een tooht door Ierland per auto zou ik iedereen willen aanraden. Onvergete lijke vergezichten langs de kusten op de Atlantische Oceaan. Wij gingen vanal het vliegveld Cork, via The •Ring of Kerry naar Westport. Een ;dikke acht uur rijden, maar onverge telijk. Van Westport, waar we een -week vergeefs op de blauw haai had den gevist naar het Noorden. Daar hadden wij een avontuur waaruit 'bleek hoe raar er door de goedwillen de maar wat analfabetische bevolking met vergunningen wordt omgespron gen, want laat u niet wijs maken, dat er in Ierland zomaar overal gevist ina'g worden. Niets is minder waar. j Vlakbij de elektrische centrale van Balleyshannon, dezelfde die terroris ten enkele weken geleden wilden op blazen. bevindt zich voor het stuw meer een smalle, doch diepe geul met zeer snel stromend water. Het was ons niet duidedijk of hier wel of niet mocht worden gevist. De ene Ier zei pertinent van niet, een ander vertelde ons dat het wel toegestaan was, maar .dat alle risico's voor jezelf waren. Die risico's waren niet gering, want als de centrale bevel kreeg water uit het stuwmeer te laten lopen, steeg het water in de slibberig^ leistenen geul in enkele minuten vele meters. Maar zoals u zult begrijpen, in deze zeer smalle geul die naar een groot stuwmeer liep, stikte het bij wijze van spreken v^n vis en na een week van onverdroten jagen op haai, wat ons niets anders opleverde dan tientallen grondhaaien, wilden we wel eens wat anders proberen te vangen. De geul liep uit in de Atlantische Oceaan en er zat dan ook veel zalm en forel.'De eerste worp was al raak: een aardig zalmpje van een veertig centimeter. Niet te groot, maar wel lekker. De tweede worp gaf wat meer geweld, want een bruine forel van ongeveer tachtig centimeter stortte zicth op da zalmlepel. En toen begon het vreem de: De edele vissoorten lieten verstek gdaii en achter elkaar wierpen zich zeer grote platvissen op de lepel van een formaat dat in Holland echt wel opzien gebaard zou hebben. Na tuurlijk werd er gevist met een dunne spinhengel en met veel moeite werden er zo'n stuk of zes binnengeschept. T afeltennis NOAD VERLIEST LAATSTE WEDSTRIJD Noad speelde de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft in eigen huis tegen Wibats. Het kan niet anders of het moeten de zenuwen geweest zijn die het team van Noad parten speelden, want er werd bijzonder slecht gespeeld. Het team van Wibats was precies eender als in de uitwed strijd en dat duel Werd toen gemakke lijk door Noad gewonnen. Een over winning was noodzakelijk om een gunstige plaats in de promotiecompe titie te veroveren. Weer bleek, dat de Noor Fageraas mentaal niet sterk is. Als hij gewoon een wedstrijd kan spelen waarbij niets op het spel staat dan is de Noor weergaloos. Komt het er echter op aan, dan staat hij dikwijls te stumpe ren als een beginneling. Daar zal wat aan gedaan moeten worden, voordat de promotiecompetitie begint, anders zal het geen makkelijke opgave wor den voor Noad. Zaterdag begon Fageraas met de eerste de beste partij in twee games 1821 en 1521 te verliezen van Poortman. De Lange en Bayings zorgden resp. tegen Hogendoorn en The Chen voor een voorsprong 21. Het dubbel Fageraas-Bayings moest een drie-game overwinning toestaan aan Poortman-HQgendoorn waardoor het bezoekende team weer naast Noad kwam. De Lange moest in twee games 21 —M en 2111 de balans weer in het voordeel van Noad doen overslaan, rifaar een verloren partij van Fage raas, 16—21, 21—18 en 13—21 bracht de bezoekers weer naast de Schie dammers. Het werd 3—4 door een ne derlaag van Bayings tegen Hogen- dborn, 23—21, 8—21 en 23—25 en zelfs 35 door een verloren party van De Lange tegen The Chen 14—21 en 14— 21. Bayings mocht dan in drie games 1921. 2119 en 2118 tegen Poort man de stand op 45 brengen, de laatste partij, die van Fageraas tegen Hogendoorn werd een overwinning voor laatstgenoemde en daarmee had Noad de nederlaag te pakken. DUN VAN HAAR OF KAAL? Ook UW haargroei Aan thans verbeterd wordenI Om te groeien heelt het haar betrekken en het groeiproces voeding nodig. Deze voeding opnieuw kan beginnen, kan het haar uitsluitend uit Bovendien bevat K5 haartine- het bloed betrekken. tuur de vitamine K5. die de K5 Haartinctuur veroor- oorzaken van roosvorming be- zaakt een gezonde en lang strijdt en de remmende wer- aanhoudende bloedtoevoer king van bacteriën op de haar- naar de haarwortels, waar- groei opheft en dus nieuw* door deze weer voldoende haargroei mogelijk maakt, voeding uit het bloed kunnen -Na een week verdwijnt h«.r/®1(9 sJiN a"e roos. Na 3 weken v"k?ijgb«.r bij «po- I |B$8v EET 1 boudt de haaruitval op, bij thoken, drogiiion «n I iFfl ggy J voortgezet gebruik vindt «pociaaizokon. yCILJ nieuwe haargroei plaats. IMPORTEUR: NED. PHARMACEUTISCHE INDUSTRIE. HEERLEN Het drillen van een zalm. den paf. Waarom had die kerel dat gisteren niet verteld? -Junior is er nog steeds heilig van overtuigd dat petmans lang niet zo stom was als hij er uitzag, maar dat we mooi voor drie vergunningen wa ren afgezet. Visvrienden het is een vreal story". Denk er om. waar u ook gaat vissen in het buitenland, want ook in Duitsland en Oostenrijk is het verschrikkelijk met de vergunningen, raadpleeg eerst de politie in het ge bied waar u een visje wilt gaan ver schalken. Maar waar u ook heengaat, Ierland is het sportvissersland bij uit stek. P. Bul GELEGENHEIDS KLEDING jacquets, (grijs en zwart) colbert, smoking, rok, overjas, hoge hoeden. Fonkelnieuwe moderne costuums Bontstola's maraboecapes Kledingverhuur „BROADWAY" Schiedamseweg 10 - Vlaardingen Geopend 9 tot 9 uur - Tel. 34 62 27 Door vernieling van een draadglas- ruit hebben inbrekers zich toegang verschaft tot een fabriek aan de Nij verheidsstraat, waarbij een transistor radio 15 dozen bonbons en 20 sloffen sigaretten werden gestolen. nu... beduidend goedkoper Wilt U wel eens eer. ander kap sel maar leent Uw haar er zich niet voor, dan is zo'n mooie lange pruik dè oplossing (om nog maar niet te spreken over het gemak als U plotseling een avondje uitgaat). Lange pruik (tot op de schou ders) van echt mensenhaar met afneembare band. Deze pruik met dichte haar inplant, die U evenais Uw eigen haar kunt wassen, water golven, permanenten, modelle ren, verven, enz., brengen wij nu binnen ieders bereik. U koopt deze perfekt passende lange pruik (niemand aal ver moeden dat U een pruik, draagt) voor nog géén acht tientjes. lange pruik van Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de parterre deze bijzonder mooie lange pruiken van echt mensenhaar, in meer dan 10 kleuren, ook gemengd. Elke vrijdagavond tot 9 uur open Pet Na een uurtje vissen verscheen een figuur met een enorme hier zeldzaam wordende pet. Junior had groog een tientje voor het prachtexemplaar overgehad, zei hij later. Het gezicht onder het hoofddeksel vroeg om een vergunning. Junior, de enige in het gezelschap die iets meer van de taal afwist dan wij met ons schoolengels, moest de man vertellen dat we die niet hadden. Of we dan maar zo vriendelijk wilden zijn om er in Bollys- hannon bij de kruidenier een te willen halen. Daar het te laat was pin nog te gaan vissen werd besloten omdat dan maar uit te stellen tot de volgende dag. Drie vergunningen rijker ston den we de andere dag weer te spin nen. Het duurde niet lang of de zon werd verduisterd door de omtrekken van een enorme pet. „Zo hebben jullie nu een vergunning". „Ja hoor hier zijn ze" was ons antwoord. „Ja, alles goed en wel, maar d'ie vergunningen gelden hiervoor helemaal niet. Nie mand, maar dan ook niemand mag hier vissen. Het is veel te gevaarlijk. Deze vengunningen zijn voor het stuw meer achter de centrale. Ik zou dan ook daar maar heengaan." We ston- Het is de laatste tijd op de voetbal velden schering en inslag, dat enthou siaste supporters hun vreugde willen uiten door het gooien van vuurwerk enz. Dit schijnt ook bij Hermes DVS te zijn gebeurd. In de Aftrap, de weekbrief voor de jeugd van Hermes DVS neemt de juniorencommissie daartegen stelling. „Hier is Hermes DVS, dat zo'n goede naam heeft in het land niet van gediend. Daar ommoedig wel enthousiast maar fatsoenlijk aan, blijft achter de afras tering, werp niets op het veld, terwijl vuurwerk totaal uit den boze is. Mochten er jongens zijn die vinden dat zij met bovenstaande geen reke ning hoeven te houden, dan kunnen' wij bij voorbaat zeggen dat er strenge maatregelen zullen worden geno men". Aldus de redactie van de Af trap. 0 Nu we echt weer in de winter zijn aangeland is het voor de voetballers onder u weer belangrijk om te weten of de wedstrijd die u moet spelen wel of niet doorgaat. Door de gehele stad hangen de keuringslijsten en hieron der volgen de adressen waar zo'n lijst hangt of ter inzage is. Café - Franselaan 271; Stul - Russische- straat 70a; De Spil - Vlaardingerdijk 81a, Schiedam; Favoriet - Rotterdamsedijk 48, Schiedam; Hermes - vlaardingerdijk 7a, Schiedam; De Jong - Vlaardingerdijk 12, Schiedam; De Jong - Broersvest 8a, Schie dam; J. Beiloo - Broersvest 10b, Schiedam; Post - Stationsstraat 4, Schiedam; v.d. Most - Hoogstraat 48, Schiedam; Stouthandel - Lan- .e Haven 84, Schiedam; P. v. Eijk, Parkweg ScJ}iedam: v- Zijl - Johan Straussplein 256, Schiedam; .Verhagen - Dr. Kuijperlaan 156, Schiedam: De Boer - Potgieterstraat, Schiedam; Boekhoven - Burg. van Haaren- laan 444, Schiedam; Post - Wattstraat 11, Schiedam: De Jong - Lange Kerkstraat 26, Schiedam; Hareman - T**•- dam; Butter - v. M_ Confi^ce - Rotterdamsedijk 56a, Vlietstra - v. Musschenbroekstraat 56, Schie dam; zwaneveld - Amperestraat 1, Schie dam: Hart - Singel lb, Schiedam; v.d. Zee - ankenlandsestraat 74a, Schiedam; v.d. Schiedam; Brugwachter Schiedam; Rotterdams De Schiedamse handbalteams heb ben niet veel succes kunnen boeken. Het tweede damesteam van DWS trad in de Margriethal aan tegen ADO uit Rotterdam, dat met een sterk ver jongd team naar Schiedam was geko men. Het spel van de beide teams kon het groot aantal toeschouwers zeker niet bekoren. Doordat er te weinig vaart in zat, werd het een sfeerloos geheel. Na een aanvankelijke gelijkop- gaande strijd 2—2, nam DWS het ini tiatief volledig in handen en zorgde dan ook voor een ruststand van 42. Na de rust zette DWS goed door en kwam op 62 door treffers van Lenie ten Have en Emmy Sonius. Het werd ten slotte toch nog 63. De dames van Wilton en Vires zorg den voor meer spanning. Beide teams kwamen geladen in het veld en zorg den met snel en attractief spel voor een boeiende wedstrijd. De rust brak aan met de stand 3—3. Na de rust kwam Wilton al heel snel op 43, maar Vires liet zich daardoor niet ontmoedigen. Het zette goed door en het resultaat was een overwinning van 7—5. De heren van Wilton Speelden ook tegen Virus. Zij gingen heel goed van start want binnen zeer korte tijd stond Wilton met 20 voor. Ook de heren van Virus kwamen goed terug, daarbij dankbaar profiterend van een inzinking van doelman Henk van Hout. De rust brak aan met de stand 2—9. Na de rust liet Wilton zien wat het waard was. Doelman Van Hout rehabiliteerde zich volkomen en daar aan trok Wilton zich op. Het zag kans om tot 7—9 terug te komen. Pas toen kon Virus zich onder de druk uitwer ken en behaalde uiteindelijk toch nog de overwinning (911). Menig steekje lieten de dames van Scylla in de eerste helft van de wed strijd tegen WIK vallen. In de aanval werd te slordig met dg kansen omge sprongen en de defensie deed het ook geïsoleerd en gepantserd. VOETBAL Hoewel het er thans niet naar uitziet, dat er kondag gevoetbald zal worden, wagen we het toch maar een voorspelling te doen. Het betaalde voetbal in Schiedam hoeft het veld niet in, omdat er inhaal wedstrijden gespeeld zullen wor den en de volgende bekerronde de voetballiefhebbers bezig kan hou den. Er gaan geruchten dat SVV en Hermes DVS een vriendschap pelijke wedstrijd zullen spelen, waarbij SVV dan een nieuwe spe ler wil beproeven. We hebben de geruchten niet bevestigd kunnen krijgen. De B-elftallen komen wel in het veld, tenminste als het niet zal wor den afgelast. SVV ontvangt zaterdag ADO en Hermes DVS gaat naar Haar lem. Bij de amateurs ontvangt DHS het Berkelse TOGB, dat het goed doet. Toch moet DHS de wedstrijd kunnen winnen. In de vierde klasse D speelt SVDPW thuis tegen het Delftse Con cordia. De volgelingen van Jan Tho- mé zullen het SVDPW zeer moeilijk maken. Schiedam is gastheer voor Rijswijk en al zal het zonder de ge schorste Wim Kiers moeten spelen, toch moet het tot winst kunnen ko men. Naar Excelsior 20 komt Vreden- burch en als dat een puntenverdeling wordt zou ons dat niets verbazen. In de afdeling speelt WF thuis tegen Animo H. Zeker geen tegenstander om te onderschatten. Dat moet Marti- nit ook niet doen tegen het op bezoek komende Dindua. In de eerste klasse B is Ursus vrij, maar speelt DRZ uit tegen Groen Witten. In de eerste klas se C ontvangt Dem'os WRW uit Den Briel en dat zal een zeer moeilijke wedstrijd worden voor Demos. Trou wens, dat zien we ook voor SFC, dat VOB ontvangt. In de tweede klasse speelt alleen FCN en wel tegen Siod. In het zaterdagvoetbal ontvangt HBSS de Zwerver en het zal natuur lijk alles in het werk stellen om het de tegenstanders zo moeilijk mogelijk te maken. PPSC gaat naar Capelle om die wedstrijd te winnen. Hier zien we in de afdeling GTB niet winnen van Rockanje op eigen terrein en GSS winnen van Vulcyon-Zwaluwen. West F Ouddorpsestraat 3 - Poldervaart Nieuwsblad - Linde - Schietbaanstraat Kethel; Schilperoort w. p. Walthie - Zelmstraal dam; v. Druten - Nieuwe Schiedam; K. Brouwer - Rembrandtlaan 2 Schiedam; De Nijs - Kortlandstraat 12, Schiedam; Willemse - Hagastraat 62, Schie dam; v. d. Most - Paulus Potterstraat 59, Schiedam; Kapper Haak - Troelstralaan 59, Schiedam Het zijn er niet minder dan 39. Keus voldoende dus nn waarschijnlijk wel dicht bij huis. Morgenavond, 12 december zal er in het clubhuis de Toekomst, het prachtige clublokaal van Excelsior 20 een gecombineerde kaart- en St. Nico- laasavond worden georganiseerd door de ontspapningscommissie in samen werking met de veteranencommissie. Op die avoijd zal er gelegenheid zijn tot kaarten met een vaste maat. Voor de niet kaarters is er gelegenheid tot biljarten, tafeltennissen enz. Tegen tien uur ongeveer komt St. Nicolaas op bezoek. Na afloop zal er gelegen heid zijn voor een gezellig dansje. Werden in de Weekbrief van Her mes DVS de jongste leden op hun ge drag gewezen, het bestuur van de ren nersclub Schiedam doet dat de ouders van de leden. Het bestuur schrijft: „Ze zijn er en kunnen niet gemist worden, de ouders van vele onze le den. Door hun grote belangstelling zijn de meeste renners in staat deze dure sport te kunnen beoefenen. Eén euvel dat alle ouders echter hebben (en dit zien wij ook bij andere spor ten) is het feit, dat zij al te vaak al leen oog hebben voor hun eigen zoon. En dan wil het weieens voorkomen, dat er sterk door een chauvinistische bril wordt gekeken. We nemen dit deze ouders niet kwalijk, doch zij die nen wel te beseffen, dat de leden van de wedstrijdcommissie en het dage lijks bestuur geheel onpartijdig zijn in hun beslissingen. Deze heren zijn ook mensen, die fouten kunnen maken,. Zij verzoeken de ouders, die menen dat hun kroost benadeeld is, zich in eerste instantie tot de wedstrijdcom missie te wenden, waarna de zaak dan zal worden uitgezocht. Is men het niet eens met de beslissing, dan kun nen zij zich nog wenden tot het dage lijks bestuur, die op zijn beurt het ge schil met genoemde commissie be spreekt, alvorens een beslissing te ne men. Bij voorbaat dank aan deze ou ders". Klaver j asconeours Ons Genoegen-West Donderdag 18 december organiseert de klaverjasvereniging „Ons Genoe gen West" een klaverjasconcours in gebouw Arcade, Lange Haven Schie dam. Inschrijfgeld f 1,50 per persoon. Koppels kunnen zich opgeven bij de volgende adressen, W. J. Schewe, Wa rande 81, tel. 264215, D. Qpschoor, M. C. M. de Grootstr. 49, tel. 260124, G. Wagenaar, Aleidastraat 77, tel. 267515 en 's avonds aan de zaal. GEVONDEN VOORWERPEN Te bevragen aan het hoofdbureau van po litie te Schiedam, dagelijks van 09.00—17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag: Armbanje; armbandje met plaatje; dames horloge; pukkel met inh.; 5 ons gewtht; muts; sjaal; sjaal; das; regenbroek; schoe nen in een doos 1 paar dameshandschoenen; wandje; dameshandschoen (R); glacé hand schoen. Post Kethel; padvindersmes; 1 paar brilleglazen; 4 sleutels. Te bevragen bij de vinders: 2 autosleutels, adm. Chr. Technische School, Nieuwe Dam- laan; ring met 4 sleutels, van Lier, Esdoorn laan 9: zakmes, Jansen, Appelmarkt 4; bril, v.d. Water, Donker Curtiusstraat 17; bril, P. Tombrink, Valeriusstraat 33; 2 sleutels, da Raaij, Heenpad 15b; bos sleutels, Franken, v.d. Elststraat lib; ring met 5 sleutels, Brede- rode, Ampèrestraat 13b; 2 autosleuteltjes, Ver hoeven, Bellstraat 5a; jongenswant, Borne- man, Dr. de Visserlaan 44; 1 paar stoffen da meshandschoenen, mevr. Gilden, Alex. Nu- manstraat 14a; glacé handschoen, Gilden, Alex. Numanstraat 14a; handschoentje, Heet- man, Vlaardingerdijk 361b; dameshandschoen (lang), J. v. Heerde, Aleidastraat 9; voetbal, Th. v. Dijk, Lange Nieuwstraat 11speelgoed. Verwaal, KI. Katerstraat 37; Jongensfiets, Teeken, W. Pijperstraat 4; autostep, Heeze. Potgieterstraat 14b; damesmantel, Portier. Huize Frankeland, St. Liduinastraat muts. Beumer, Ribeslaan 6; 1 paar glacé hand schoenen, mevr. Baars. West Frankelandsc- straat 74a; bandafnemer, Blom, Tollensstraat 4; Pak inh. stof, mevr. den Dunnen, P.K.O. laan 93b; blokfluit, Hagestein, Dr. Boslaan 12 doosje inh. lunchworst, v. Rossen, H. Polak straat 43; doos Inh. aluminium beugeltjes, H. v.d. Weijden, Petuniastraat 35, Vlaardingen (Tel. 347056); damesparapluie, mevr. Timmer mans, P.K.O. laan 171; boodschappentas met Inh.. de Gooijer, B. Ballotsingel 62; porte feuille met inh., mevr. A. de Bruin, Vlaar dingerdijk 359a; kinderportemonnee, Bruijns, Helnsiusstraat 17; paraplule, sig. handel „Bema", P.K.O. laan 144; portemonnee met Inh., Broekarts, P.K.O. laan 134b; herenpol»- horloge, Brandt, Dr. Wibautpleln 159; trouw ring, A. Pelgrim, Hoogetwaardstraat 11 Od, Overschie; armbandje, de Vette, Meidoorn laan 24; armband, mevr. Haverkamp, Oranje straat 79; camee, J. v.d. Steen, Casper Fagel- Vlaardingen; bankbiljet, Peltsman, Vondellaan 37b. Sint Anna Zusterstraat hol- landse herder, r De gemeente Schiedam-West van de getuigen van Jehovah houdt een openbare lezing om 16.00 uur in het wijkcentrum Dr. Wibautplein. Thema: „Gebruik uw tong ten goede". Wacht torenstudie om 17.00 uur. Thema: „Vergeld niemand kwaad met kwaad" al niet best. Zo kon het gebeuren dat Wik met de rust een voorsprong had, 25. In de tweede helft kwam Scylla goed terug. In de aanval werd beter gecombineerd en in de verdediging werd de boel goed gesloten gehouden. Langzaam kon de achterstand dan ook ingelopen worden, maar verder dan een gelijkspel 66 liet WIK het toch niet komen. Verrassend Het komende weekeinde speelt het herenteam van Wilton in de Vlaar- dingse sporthal tegen Roda uit Rotter dam. Inde veldcompetitie heeft Wil ton moeten ervaren, dat met het Rot terdamse team wel degelijk rekening moet Worden gehouden. Als de Rotter dammers maar even de ruimte krij gen is het moeilijk hün een halt toe te roepen. Indien Wilton met doordacht aanvalsspel de opponenten tegemoet treedt, dan moet het beslist in staat zijn de volle winst binnen te halen. Ook de dames van Wilton spelen te gen Roda. Dit team heeft tot nu toe weinig van, zich doen spreken. Er is te weinig materiaal van klasse aanwezig om tot daadwerkelijk goed spel te ko men. Dit opent voor de Schiedamse dames perspectieven om weer een fij ne wedstrijd te spelen en de zo brood nodige punten binnen te halen. In de late avonduren gaat dan nog de wedstrijd tussen de damesteams van UVG en Hoogvliet. Het moet voor UVG mogelijk zijn uit deze wedstrijd beide winstpunten in de wacht te sle pen. Hoogvliet speelt heel aardig handbal, maar er zit te weinig ver band in het spel om een attente verde diging te verschalken. De dames van DWS gaan naar Den Haag voor de wedstrijd tegen Animo, dat de laatste tijd wat uit vorm is. Dit kan de zwakke aanvalslinie van DWS de mogelijkheid geven om ver op te rukken. Het blauw-witte team draait vrij goed, maar er ontbreekt nog steeds het goede schot. De heren van DWS treden in Den Haag aan tegen AHC. Hier mag een boeiende partij verwacht worden met DWS als grote kanshebber. De laatste twee wedstrij den heeft DWS genoegen moeten ne men met een nederlaag. Laten we ho pen dat dit geen terugslag heeft op het spel. DWS heeft een team dat uit stekend zaalhandbal speelt. Het moet dan ook mogelijk zijn voor DWS om met ruime cijfers van AHC te win nen. nu... beduidend goedkoper Voor een prijs die ver beneden de honderd gulden ligt bent U de eigenaar van deze prachtige anti-hernia bedbankkombina- Een weldaad voor hen, die vlak en hard moeten slapen en U lost in één klap alle slaap.zit- problemen op! Een komplete slaapset bestaan de uit mahonie bedbank met stalen raster en uitschroefbare poten en met een dikke 10 cm polyaether matras. Een ideale kombinatie om rug klachten te voorkomen en om uitgerust wakker te worden voor nog géén negen tientjes. komplete anti-hernia set met raster en polyaether matras Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de eerste etage deze anti-hernia slaapsets, een en 10 cm dikke polyaether matras (stofvrij en licht in ge- wicht) overtrokken met blauw damast 80x190 cm voor Elke vrijdagavond tot 9 «or open

De Havenloods | 1969 | | pagina 32