4; Dieven waren burgemeestervoor bij opening van kleedlokalen GEEN HOOP MEER VOOR SVV Sportgrabbelton JEUGDSUBSIDIES ZULLEN VERDUBBELD WORDEN Uitbreiding bij Schiedam Jeugd Bewondering LECLANCHÉ KOELKAST 499.- Jubileum P.P.S.C op „Thurlede" 95 DE HAVENLOODS - DONDERDAG 2 APRIL 1970 „U zorgt er voor, dat er telkens weer wat bijzonders gebeurt. Daarom is dit complex voor wethouder mevrouw Verwey en mij geen onbekend terrein meer. We hebben nu maar afgesproken dat we om beurten naar „Schiedam" zullen komen". Met deze woorden begon burgemeester Roelfsema zijn feestrede, voordat hij het nieuwe gedeelte van het clublokaal van Schiedam opende, ver de inbraak die de nacht ervoor was gepleegd in het clubhuis, zei de burgemeester: „Anderen zijn ons al voor geweest en laten we hopen dat niet zij, maar wij het laatst zullen lachen". tuur. Eerder waren al in gebruik ge nomen een garderobe en een toilet. Na de rondgang, kwam Gerrit Been namens de KNVB het bestuur De burgemeester zei dat het gemeente bestuur het waardeerde dat erde laat ste maanden zoveel uitbreidingen op de sportvelden worden verwezenlijkt door zelfwerkzaamheid. Hij noemde vereniging complimenteren met wat tot stand gebracht was. „Voorheen moest ik altijd gaar feliciteren namens de 700.000 leden tellende bond en ik kwam met lege handen. Dat is gelukkig veranderd en ik mag u namens de grote bond, ter herinnering aan deze opening wat overhandigen". Een prachtig delftsblauw rookset, met het wapen van de KNVB zal voortaan de be stuurstafel mogen sieren. Als laatste spreker was er de heer J. Byloo, voorzitter van de afdeling Rot terdam van de KNVB. De heer Bijloo begon zjjn rede met de woorden die eens Henry Ford heeft gesproken. „Ik weiger te erkennen dat er onmogelijkheden zijn". Hij vond dat die woorden van toepassing zijn op Schiedam, „want wat hier tot stand is gebracht grenst aan het onmogelijke". het de sport begeleiden met een stuk recreatieve arbeid. De burgemeester had het openen van het clubgebouw in een formule probe ren samen te vatten „omdat" zo zei hü, „tegenwoordig alles in formules wordt samengevat". Hij had de formu le gevonden in de volgende letters H plus BTW is C. „Schrikt u maar niet, want ik zal u de betekenis van de letters uitleggen. H is de H van hout dat u heeft gebruikt voor de uitbrei ding. C is de uitkomst van de formule, het zo dadelijk te openen nieuwe gedeelte van uw clubhuis. BTW is niet de belasting toegevoegde waarde, maar de waarde die aan het hout is toegevoegd, door de creativiteit van uw leden. Dat vind ik eigenlijk het belangrijkste deel van de formule. Het „doe het zelf" speelt niet alleen nu een rol, maar zal dat ook in de toekomst doen. Echter niet alleen om financiële redenen. Het „doe het zelf' wekt Iedereer. weet dat Jan Bijloo op de sluimerende krachten op in de vereni- bres staat voor de jeugd en het was dan ging, krachten die het sportgebeuren ook niet verwonderlijk, dat hjj ook nu steunen en maken". weer de jeugd in zijn felicitatierede De burgemeester wees er op, dat de betrok. „Ik hoop dat de jeugd in dit kracht van Schiedam ligt op het sport- nieuwe gebouw alles zal vinden wat zij veld, maar dat dit wisselende krachten verwacht. Ik twijfel daar ook niet aan, zijn. „Wat u echter vandaag laat zien want Schiedam kent de taak, jonge zal altijd blijven. U mag trots zjjn op mannen te maken tot kerels in de wat u vandaag gaat openen. Beleef er maatschappij van morgen, veel genoegen aan en zorg er voor dat Nadat voorzitter Van der Touw, de er nieuwe projecten worden gevonden, omdat de kracht in uw vereniging zal blijven bestaan". .Na deze woorden verzocht de voor zitter van Schiedam, de heer J. v.d. Touw de burgemeester een bal vanaf een penaltystip door een op papier getekende goal te schieten. „Dat doe ik gaarne en zal het proberen te doen net als Ciric, laag in de linker hoek". De daad bij het woord voegende opende de burgemeester met een ferm, goed gericht schot de uitbreiding van de Schiedamse Voetbal en Honkbal Vereniging Schiedam. Onder leiding van de heer Ebbe, het bestuurslid onder wiens leiding de uit breiding tot stand is gekomen, maak ten de talrijke genodigden, onder wie wethouder Verwey, de commissaris van politie de heer Verhagen en KNVB functionarissen, een rondgang langs en door de nieuwe aanwinst waar 6500 manuren aan is gewerkt. Er zijn twee kleedkamers, die zeer ruim zijn en waar warme douches het de spelers veraangenamen zich te wassen. Daar- riaast is er een scheidsrechterskamer waarvan Henk van der Veer zei: iets tref je bij het betaalde voetbal maar zelden aan". De bestuurskamer is een juweeltje van binnenhuisarchitec- Veel bewondering was er voor de burgemeester en mevrouw Verwey een fraaie bestuurskamer van de Schiedam- boeket bloemen had overhandigd, se Voetbal en Honkbal Vereniging dankte hij de sprekers en natuurlijk de Schiedam werkers, die een feestavond aangebo den kregen en hij greep handig in op i de hf— de woorden van de heer Bijloo. Hij wendde zich tot de burgemeester en de wethouder en zei: „Ik hoop dat het gemeentebestuur de uitdrukking van wijlen de heer Ford zal gebruiken als medio mei de voorstellen voor een parkeerterrein in de gemeenteraad komen". nu... beduidend goedkoper Vader wil in z'n vrije tijd ook wel eens wat anders dragen dan een overhemden dan 'i liefst natuurlijk zo'n soepele vlotte pul lover. Nu verkopen wij prachtige he- renpulloverswil hij zelf niet komen kijken, dan kunt U ge rust een van deze twee model len voor hem meebrengen. Velicren herenpullover met fijne kontrastrandjes aan boord en manchetten, met ronde hals en keuze uit vele kleuren en een 100% acrylic pullover in polo-model, eveneens met fijne kontrastrandjes. U koopt ze nu door elkaar per stuk voor nog géén dertien gulden. 100% acrylic velicren Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de parterre deze sportieve herenpullovers met leuke kontrastrandjes, in vele modieuze kleuren en alle courante maten, door elkaar We zijn tot nu toe nog steeds optimistisch geweest over SW. Na de nederlaag van zondag en de resultaten die de degradatiekandidaten boekten zien we het toch ook niet meer voor de Schiedammers. Het gaat er nu toch wel op lijken dat de rood-groenen de ere-divisie na een jaar weer moeten gaan verlaten. Voor zondag staat er een verre reis op het programma. Het moet naar Groningen voor de wedstrijd tegen GVAV en we hopen oprecht dat we het verkeerd hebben, maar we kunnen daar onmogelijk een overwinning voor SW zien. Hermes DVS kunnèn we voor een op promotie rechtgevende plaats ook wel als uitgeschakeld beschouwen, al lever de het een goede prestatie tegen Ve- lox. Een achterstand van vjjf punten, met nog tien wedstrijden te spelen, lijkt een onoverkomelijke hindernis. Zondag ontvangt Hermes DVS Roda en dat duel moet gewonnen worden wil Hermes DVS de theoretische kans op promotie behouden. SVV-B gaat uit voor de wedstrijd tegen FSC en Hermes DVS-B ontvangt Helmond Sport Amateurs Met nog zeven wedstrijden te spelen en maar drie punten achterstand op de leiders zit er voor DHS nog alles in. Wil het die uitzonderlijk goede positie handhaven, dan zal het zondag de concurrent Jodan Boys moeten winnen. HBSS krijgt wel een heel moeilijke opgave. Het moet, naar kop loper Noordwijk en we durven niet eens te geloven aan een gelijkspel. Maar misschien zorgen de mannen van trainer Bierhuizen voor een verrasssing. In de afdeling gaat GTB uit naar Goudswaardse Boys en gaat GSS naar Nationale. Derby In de eerste klasse A van de afdeling, verraste WF stadgenoot Martinit. Daar door heeft Martinit de eerste plaats af moeten staan aan Eurosport, dat ook 22 punten heeft, maar een wedstrijd minder speelde. Of WF zondag thuis bij Animo hetzelfde stoute stukje uit zal halen, betwijfelen we. Een derby is nu eenmaal een bijzondere wedstrijd waar men anders naar toeleeft dan naar een normale competitiewedstrijd. Martinit krijgt de kans zich te herstel len door thuis van Dindua te winnen. In B speelde Ursus thuis gelijk tegen lijstaanvoerder Hellevoetsluis en kwam niet verder dan een gelijkspel, waar door Ursus een eventueel kampioen schap niet meer geheel in eigen hand heeft. Zondag kan Ursus zich van de schrik herstellen, omdat het vrij is. DRZ verloor van GLS en moet nu toch wel uit gaan kijken en er alles op gaan zetten om zondag als eerste stap in de juiste richting Groen Witten op eigen terrein te kloppen. Demos gaat zondag de voorlaatste wedstrijd spelen en is ook bij winst nog niet veilig voor degradatie. Winst Hjkt tot het onmogelijke te behoren want om kanshebber WRW, al is het dan op eigen terrein, te kloppen moet je van goeden huize komen. Voor het jubilerende SFC staan de zaken er ook al niet zo best voor het gaat er op lijken dat de degradatie naar de tweede klasse gaat tussen de twee Schiedamse verenigingen Demos en SFC. SFC ont- Koninklijke onderscheidingen Mej. S. W. Horn en de heer C. H. Bak hebben beiden een ere-medaille, ver bonden aan de Orde van Oranje- Nassau, gekregen. Mej. S. W. Horn in verband met haar veertigjarig jubileum bij de Gemeentelijke Openbare Lees zaal en Bibliotheek. De heer C. H. Bak kreeg deze onderscheiding in verband met zjjn veertigjarig jubileum bij de Gem. Technische Bedrijven. Burge meester Roelfsema heeft tijdens spe ciale bijeenkomsten in de Leeszaal aan de Lange Haven 131 de jubilaresse en jubilaris toegesproken en hen de on derscheiding uitgereikt. In de 2e klasse is Schiedamse Boys vrij en speelt FCN uit tegen Sios. Wint FCN deze wedstrijd, dan komen zij weer een stapje dichter bij de leiders. PPSC was de enige zaterdagclub die speelde en het verloor volkomen on verwacht van Capelle. De positie aan de top is er daardoor niet beter op geworden en wil het toch nog bij de kanshebbers blijven behoren, dan zal het zaterdag de thuiswedstrijd tegen uitwedstrijd tegen Leerdam Sport moeten winnen. Verdedigend zal het Rijnmond Band in moeilijkheden Hoewel het met de Schiedamse Rijn mond-Band uitstekend gaat, zijn er toch ernstige moeilijkheden wat betreft het repetitielokaal. In „De Kolbak", in nieuwe vorm en met grote foto van de band, wordt geconsta teerd, dat het lokaal aan de St. Anna- zusterstraat steeds bouwvalliger wordt. Het oudegebouw is permanent bezet, niet alleen door de Rijnmond-Band, maar ook door DOK, Excelsior en St. Abrosius. Er wordt gezocht naar een ander gebouw, maar daarin is men tot nu toe niet geslaagd. Het probleem is, dat het repeteren uiteraard veel lawaai geeft. Verder moet er ook nog een mogelijk heid zijn om te marcheren. De Sport hal zou ideaal zjjn maar die is voort durend bezet. Een andere mogelijkheid is het Prove niershuis, waar o.a. het bureau van de VW en SG is ondergebracht. Er is echter nog geen beslissing genomen over de bestemming van het Prove niershuis. Ook de restauratie van het pand zal enige tijd in beslag nemen. Gevonden en verloren Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam dagelijks van 9..00 - 17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag: autosleuteltje; ring met vijf sleutels; paspoort; zakagenda; rolletje zegels; 1 paar zwarte dames glacé's; rode autostep; bromfietsplaatje; ster schroevendraaier; bromfietsplaatje wieldop Fiat; bromfietsplaatje. Te bevragen bij de vinders: voetbal, J. Dijkstra, Sweelincksingel 8; autostep, Van Grootveld, Dirk van Wassenaar straat 16a; autostep, V.d. Plassche, J. Straussplein 36; 1 paar bruine dames handschoenen, Groenendijk, L. Raemackerstraat 151; 1 paar kinder schoentjes, J. H. W. Braams, van Ruys- daeliaan 19b; portemonnee inh. 2 sleu tels, Schlarmann, Fabristraat 65a kin- 'derportemonnee met inh., 'Vooren, i, Rotterdamse dijk423b (winkel); rmg met 6 sleutels, F. van Wijk, D. A. de Jonghstraat 6b (tel. 264027); heren- bril, A. Juin, W. Brouwerstraat 38; manchetknoop, Veldhoven, D. Cur- tiusstraat 38; zilver kruisje, Bekker, H. Bosmanplein 88; ring, H. v.d. Berg, W. Brouwerstraat 21a; dameshorloge, V.d.Berg, KL Katerstraat 7; zwarte bastaard herdershond, D. Fabri, West Sidelinge 86 te Rotterdam. De afdeling Schiedam van de vereniging van aquariumhouders, za! dinsdagavond 7 april in gebouw Arcade een bijeenkomst houden, waarin door de Shell-filmdienst een aantal films zullen worden vertoond. allemaal wél lukken, maar zondag bleek weer eens, dat het in de voorhoe de allemaal niet zo loopt als men het bij DHS graag zou willen. Men kan de vele aanvallen nog maar steeds niet goed afwerken. In de vierde klasse lijken de dagen van SVDPW geteld, hoewel Het Noorden ook nog niet veilig is. Donk had het niet moeilijk tegen Het Noorden zon dag en het is nu SVDPW dat naar Gouda moet voor de wedstrijd tegen Donk. Misschien dat Donk het Schie damse team onderschat en dan zou SVDPW zijn slag kunnen slaan. Donk is echter lijstaanvoerder met een punt voorsprong op Vios. Het moet dus winnen wil het aan de leiding blijven, en daarom geven we SVDPW niet veel kans. Schiedam heeft het er thuis tegen Vredenburch lelijk bij laten liggen en moet nu genoegen nemen met het feit dat Excelsior 20 naast hen is gekomen op de tweede plaats. Excelsior heeft een vrije dag, maar Schiedam moet naar ODI en zal daar dat duel moeten winnen. 425 Itr. duoueldeurs, waarvan ^0 Itr. diepvrieskast (3 sterren), volautoma tische ontdooier, ge wone prijs f 649.-. Uw prijs NOORDMOLENSTRAAT 45 ST. ANORIESSTRAAT 18 2a MIDOELLANDSTR. 19 NIEUWE BINNENWEG 22 nu... beduidend goedkoper Laat U niet overvallen door een onverwachts regenbuitje, maar zorg dat U alles kurk droog houdt door altijd zo'n handig stuk afdekplastic bij de hand te hebben. U koopt 't nu transparant plas tic voor het afdekken van ten ten, tuinen, meubels, auto's, boten, de was die hangt te drogen enz. Sterk afdekplastic in 3 maten, het kost zo weinig, maar 't zal U veel goede diensteo bewijzen. afdekplastic 240 x 250 cm 240 x 500 cm 25 500 x 500 cm Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de Ie etage dit enorm praktische afdekplastic, transparant, in 3 maten n.l. 240 x 250 cm, 240 x 500 cm en 500 x 500 cm. Elke vrijdagavond *In zijn rede ter gelegenheid van de opening vande laatste uitbreiding bij „Schiedamhoopte burgemeester Roelfsema, dat het bestuur van „Schiedam nog enkele projecten zou kunnen vinden om de leden naast de sport ook recreatieve werkzaamheden te verschaffen, omdat dit werk het verenigingsleven maakt en steunt. Die nieuwe objecten zijn er al. Er is nog voldoende te doen voor de aktieve leden van de club. Het clubhuis, dat nu al een verzekerde waarde heeft van 140.000 gulden zal nog een verdere uitbreiding en vernieuwing ondergaan. De keuken zal groter worden gemaakt en gemoderniseerd worden. De oude bestaande kleedlokalen gaan één voor één tegen de grond en worden totaal vernieuwd. Daarnaast zal de tribune bij het honkbalterrein geheel vernieuwd worden. Werk genoeg dus voor Schiedam. *Al was het weer niet zo best eerste paasdag, toch mag het veteranentoer- nooi van SVDPW geslaagd genoemd worden. Het bleek al snel, dat die „oude knarren" nog wat graag tegen een bal trapten en dat dikwijls nog net zo fanatiek deden als in hun jonge jaren. Prettig was, dat oude vriend schappen weer werden opgehaald en nieuwe werden gesloten en daarmee werd het bestaansrecht van veteranen- toernooien wel weerbewezen. De uit stekende organisatie droeg er zorg voor dat het toernooi vlot verliep en men op de vastgestelde tijd kon overgaan tot de prijsuitreiking. Het bleek dat de oude garde van het jubilerende SFC de feestviering beslist niet in de benen had, want ondanks dat zij maar tot een paar uur slaap waren gekomen wonnen zij het toernooi. Op de tweede plaats kwam het team van Nado/V en de oude garde van GTB legde beslag op de derde plaats. *Vanavond, u kunt er nog naar toe, is er de finale van de spelregeltestwed- strijden van de Schiedamse Scheids rechters Vereniging. De pupillen zullen het laatst aan de tand worden gevoeld en de resultaten die zij boeken zullen de uiteindelijke winnaar aan moeten wijzen. Het zal daar spannen in Irene. Na twee ronden staat de jeugd van HBSS op de eerste plaats en de pupil len van die club zullen dus alles in het werk stellen om voor een jaar de BuMoBo-bokaal in de wacht te slepen. *De heer Van Lingen, tot verleden jaar een verdienstelijk lid van de cricketaf deling van Excelsior 20, heeft het no dig gevonden om bij de hockyclub Spirit, waarvan hij ook lid is het cricket te propageren en in die pas opgerichte afdeling bij Spirit te gaan spelen. Hoewel wij elke afscheiding betreuren, is dat persoonlijk besluit van o.a. de heer Van Lingen te apprè- Op de zaterdag gehouden receptie van De scheidsrechters Van der Veer het vijftigjarige SFC mocht de nieuwe (links) en Ravens (tweede van rechts) voorzitter van de SBLO, de heer L. boden het jubilerende SFC de vlag van v.d. Kraan een verheugende medede- de afdeling Rotterdam aan, rechts de ling doen. De jeugdsubsidie voor de heer Bijloo. Schiedamse verenigingen zal verdub beld worden. Dat was een snel ant woord op het pleidooi dat de voor zitter van de afdeling Rotterdam van de KNVB de heer J. Bijloo hield, voor verhoging van de jeugdsubsidie. De heer Bijloo, die op de geanimeerde receptie het bestuur van SFC feliciteer de namens de afdeling Rotterdam zei o.m.: „Vijftig jaar SFC is meer dan alleen vijftig, jaar voetbal en hij doelde daarmee op het uitstekende vereni gingsleven van SFC. „U heeft het bestaansrecht van SFC bewezen en daarom is het niet belangrijk waar en in welke klasse men speelt. Belangrij ker is dat u veel mensen de vreugde heeft geschonken, de kleuren van SFC te mogen dragen". Wat het jeugdwerk betreft, pleitte hij voor afschaffing van de vermakelijk heidsbelasting en voor verhoging van de jeugdsubsidie. „Het is toch zo, dat de sportverenigingen steeds meer het werk overnemen van de vroegere jeugdverenigingen. De sportvereni gingen hebben begrepen, dat het hun taak is, om naast de school en de ouders te helpen de jeugd te vormen tot mensen in de maatschappij". Namens de afdeling Rotterdam waren het de Schiedamse topscheidsrechters Lou van Ravens en Henk van der Veer die het bestuur van de jubilerende vereniging de vlag van de afdeling Rotterdam mochten overhandigen. Wethouder mevrouw G. D. Verwey-De Graaff, feliciteerde het bestuur namens het gemeentebestuur en complimen teerde in het bijzonder secretaris G. Kuyl, haast 25 jaar bestuurder, voor het vele werk voor SFC gedaan. De heer L. van de Kraan, de nieuwe voorzitter van de SBLO en voor het eerst in het openbaar de bond verte genwoordigend, had voor de heer Bijloo, maar voor de Schiedamse sport verenigingen in het bijzonder een pret tige mededeling. In zijn felicitatierede kon hij mededelen dat de jeugdsubsi- dies verdubbeld zullen worden. Er kwam nog een rij van sprekers, waaruit wel bleek wat voor een plaats SFC in het Schiedamse sportleven in neemt. Na de officiële receptie was er voor de leden en de genodigden een feestavond die klonk als een klok. Schaakkampioenschap voor Schiedammers -De stjfijd om het persoonlijk schaak kampioenschap van Schiedam zal be ginnen op 13 april. Deelneming staat open voor hen, die in Schiedam wonen en voor hen die lid zijn van een Schiedamse schaakvereniging en al of niet in Schiedam wonen. Afhankelijk van de deelname zal ge speeld worden in 4 of 5 klassen van acht deelnemers, waarvan de hoogst gekwalificeerde klasse de kampioen zal leveren. Overigens is er een automati sche promotie- en degradatieregeling. Het inschrijfgeld bedraagt f 3,50, voor de jeugd t/m 18 jaar f2,-. Inschrij ving, onder betaling van het inschrijf geld, kan plaats vinden op maandag avond in het clubgebouw van Wilton- Fijenoord, ingang Rubenslaan, waar ook de partijen zullen worden ge speeld, of bij F.G. Maas, Nassaulaan 21a, tel. 263387, kantoor 120270. Betaling kan geschieden op postgiro no. 6400 t.n.v. Bank Mees en Hope, Blaak 10, Rotterdam onder vermelding van: t.g.v. 25.46.81.050. Bij betaling per bank kunt u overmaken op bank giro 25.46.81.050 t.n.v. Schaakvereni ging Schiedam bij Bank Mees en Hope, Rotterdam. Bij inschrijving dient vermeld te wor den: naam, adres, speelsterkte, even tueel lidmaatschap van een schaakver eniging en voorkeur van klasse. Met dit laatste zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden. De inschrijving sluit 31 maart. Na afloop van het zeven ronden duren de tournooi (speeldata: 13, 20, 27 april, 11 en 25 mei, 1 en 8 juni) zal een snelschaak of een simultaanavond worden gehouden, waarbij ook de prij zen uitgereikt zullen worden. De heer J. van Beuzekom, chef van de afdeling financiën ter gemeentesecretarie, is met ingang van 1 augustus benoemd tot chef van de afdeling financiën en economie van de gemeente Utrecht eieren. De heer Van Lingen gaf echter in een interview in één der dagbladen zijn oude vereniging min of meer een trap na. Hij meende dat 'bij Excelsior de „gentlemansfeer" ontbrak. Ik meende dat het juist het werk van Excelsior 20 was, dat het cricket uit een bepaalde sfeer haalde. Hierdoor is juist in Schiedam het cricket populair geworden. In het clubblad van Excel sior wordt dan ook commentaar gege ven en dat wil ik u beslist niet onthou den. Een geërgerd lid schrijft o.a.: „De heer Van Lingen meent dat bij Excel sior de gentlemansfeer ontbreekt. Excelsior zou te fanatiek zijn en dat fanatisme zou soms zo ver gaan dat het ten koste ging van de sfeer. Vergeet de heer Van Lingen dan dat het publiek Excelsior juist waardeerde om dit fana tieke spel. Waren de derby's tussen Hermes en Excelsior juist niet zo interessant omdat beide ploegen fana tiek, maar op zeer sportieve wijze, streden om de Overwinning. Het pu bliek lust uw gentlemansfeer niet. Het publiek waardeert die elf gewone jon gens, omdat ze eerlijk strijden. De heer Van Lingen meent dat een 3e cricket vereniging wel levensvatbaarheid zal hebben. Is de heer Van Lingen dan blind. Kijk toch om u heen, mijnheer. Overal ziet u pogingen om juist te concentreren. Niet alleen in het zaken leven, maar ook in het sportleven. Vele verenigingen gaan 'n fusie aan om de sport in 'n bepaalde stad op 'n hoger peil te brengen. Hermes en Excelsior brachten het cricket in Schiedam op een hoog peil. U gaat dit werk met deze derde vereniging vernietigen. Be seft u niet dat gebundelde krachten sterker zijn Dat we in Schiedam twee pracht verenigingen hebben en dat er totaal geen behoefte is aan een derde". GELEGENHEIDS KLEDING jacquets, (grijs en zwart) colbert, smoking, overjas, hoge hoeden. Fonkelnieuwe moderne costuums Bontstola's, maraboecapes Kledingverhuur „BROADWAY" Schiedamseweg 10 - Vlaardingen Geopend 9 tot 9 uur - Tel. 34 62 27 Op 30 april viert PPSC het 5O-jarig bestaan. Ter gelegenheid daarvan zul len er die dag op het sportcomplex Thurlede verschillende festiviteiten plaats vinden. Op de strook grond voor de kantine zal een tent van 30x15 meter komen, die zonodig verwarmd zal zijn. De gehele dag is er in die tent een bazar, waar aantrekkelijke prijzen te winnen zijn. Op het veld zullen voor de allerkleinsten, de pupillen en de junioren wedstrijden worden gehou den. Om ongeveer 12.30 uur zal er een gezamenlijkelunch plaats vinden. Het feestprogramma ziet er als volgt uit: 9 uur Opening door voorzitter L. Noordzij. 9.15 uur Aanvang der kin derspelen en handicapwedstrijden voor de pupillen, tevens aanvang bazar. 12.30 uur Gezamenlijke lunch, met daar tussen door diverse attracties. 13.30 uur Aanvang van de zg. T.V.-zes- kamp voor junioren en voortzetting van de bazar. 16 uur Het muziekkorps „Harpe Davids" zal het geheel opluis teren. 17.30 uur Einde van de dagfesti viteiten. 20 uur Aanvang grote feest avond in de tent op het sportpark. Toegang hebben uitsluitend seniorle den en donateurs. Drie orkesten zullen deze avond opluisteren, waaronder een spaanse groep. Daartussen diverse zangkoren, sketches, kluchten etc. nu... beduidend goedkoper Dit zijn slechts 2 van de vele modellen blouses die wij vanaf vrijdag in de aanbieding hebben (laat anderen de mooiste niet uitzoeken, maar zorg dat U er zelf vroeg bij bent). Een katoenen blouse met korte mouwen ir het gewilde revers- kraag model of een blouse in fraai fantasie patroon met ron de hals en 3/4 mouw, een fijne blouse van een soepele stof. Er zijn nog veel meer elegante modellen, werkelijk te veel om op te noemen, komt U liever zelf kijkenze kosten per stuk nog géén twee rijksdaal ders. vele modellen uit de serie van -7^0~"-+4^ Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de parterre een grote partij damesblouses in diverse modellen en vele kleu ren, maten 38 t/m 48 door elkaar per stuk Ook maandagmorgen open

De Havenloods | 1970 | | pagina 7