Schiedamse voetballers gaan moeilijke weken tegemoet Dames DWS moeten winnen om aansluing te houden Topscorer v.d. Munnik nu succesvol verdediger 1880 Sportgrabbelton HBSS-jeugd wint spelregeltest 2^ Jaarverslag van Bejaarden Bond THOR heeft weer een voorzitter Barokensemble DE HAVENLOODS - DONDERDAG 9 APRIL 1970 Na de resultaten die de Schiedamse clubs zondag boekten, is het overduidelijk, dat betreft spannend. HBSS is nog niet ge- het merendeel van die clubs een paar moeilijke weken tegemoet gaat. Daar is in de hee* uit de degradatiezorgen en PPSC eerste plaats SW, dat zondag weer een nederlaag te slikken kreeg. Nu mag Gosens heeft nog kamPioenskansen. wel een ongelooflijke optimist zijn, veel vertrouwen kunnen we toch niet meer hebben in het team. In acht wedstrijden zou het zich veilig moeten stellen en dat zou een wonder zijn. Aangezien we met beide benen op de grond staan geloven v niet meer in wonderen. Moeiljjke weken dus voor SW, maar ook voor Hermes DVS. Voor deze club is er ineens weer een mogelijkheid tot promotie gekomen. De speling van het lot bracht Hermes op de ranglijst weer op een plaats die zeer gunstig is en daar om komen er ook voor Hermes moeilij ke weken om die hoop te verwezen lijken. JdMÜijke w°ken misschien ook voor DHS, omdat de knapen ook nog een vin ger in de pap hebben om kampioen te worden. Het staat maar vier punten ach ter op leider Zwijndrecht, dus de moge lijkheid blijft er inzitten. Promotie SVDPW ziet de komende zondagen ookj - al met een angstig hart naderen. Immers staan. Er blijven dus maar weinig clubs In de afdeling is Martinit uit de ivoren toren gevallen. Het had een ruime voor sprong op nummer twee, maar schijnt op te grote voet te hebben geleefd. Ook zij moest terrein prijsgeven, maar blijft met dat al toch nog een kanshebster. Angst en spanning ook voor DRZ, want de Roode Zonners zitten in degradatie moeilijkheden. Spannende weken ook voor Ursus, dat relatief een punt achter staat op leider Hellevoetsluis. De nog te spelen wedstrijden staan voor SFC en Demos oók in het teken van de angst, want een van deze twee clubs lijkt Thuiswedstrijd Voor het betaalde voetbal is er een be kerprogramma en een inhaalprogramma vastgesteld. SW hoeft niet in de wei te komen, maar gaat met DFC een vriend- EDO en het moet die wedstrijd kunnen winnen. Bij de amateurs ontvangt DHS, CKC en wil het kansen tot promotie blijven behouden dan moet dit duel ge wonnen worden. SVDPW ontvangt het ook al laag geklasseerde Het Noorden en misschien zit daar een klein kansje tot een overwinning in. Het vertoonde spel tegen koploper Donk zondag hield toch wel beloften in. Voor Schiedam staat de wedstrijd van het hangt hopeloos onder aan de rang lijst, maar het moet nog zes wedstrijden spelen. Moeilijke weken ook voor Schie dam en Exelsior 20. Beide spelen inde zelfde afdeling en beide hebben een kans op de titel. Schiedam heeft de laat ste weken wel heel erg nonchalant met de kans omgesprongen, maar de moge lijkheid tot een promotie blijft er nog inzitten. te moeten degraderen al kan TRH nog het seizoen op het programma. Koplo- Jper RKWIK komt naar Harga en als de volgelingen van Joop van der Touw deze wedstrijd verliezen dan is gelijk elke kans tot promotie verloren. Om bij de koplopers te blijven heeft Excelsior het schijnbaar makkelijker dan Schiedam. Het ontvangt Spoorwijk, met een heel goede kans op de volle winst. over die geen promotie- of degradatie- zorgen hebben. Dat zijn WF, Schiedam se Boys en FCN, dat zondag de laatste kans verspeelde. Ook in het zaterdag voetbal blijft het wat de KNVB clubs In de afdeling gaat het de laatste weken teleurstellende Martinit naar Dilettant en moet daar kunnen winnen gezien de stand op de ranglijst. WF gaat naar NRC en als het die voorlaatste wedstrijd wint, weet het zeker dat het helemaal veilig is. In B staat de derby Ursus-DRZ op het programma en bij een misstap van Ur sus, is het gelijk gedaan met de kans op de titel. In C gaat SFC naar leider DBGC en we kunnen niet in winst geloven. Demos dat nog een wedstrijd moet spelen is vrij en kijkt vol verwachting uit wat de me de degradatiekandidaten gaan doen. In de 2e klasse speelt Schiedamse Boys uit OHVV knd en FCN uit tegen Zaterdagvoetbal. HBSS, dat een knappe prestatie leverde door leider Noordwijk op 0-0 te houden is evenals PPSC vrij, omdat voor het zaterdagvoetbal in de KNVB een inhaalprogramma is vastge steld. In de afdeling gaat GTB een uit wedstrijd spelen. Het moet in Rotter dam op het terrein van SFC. Pretoria tegen MFB. GSS gaat naar DES'67. WurliTzer luur 095 met recht van koop*2 m zonder eerste storting j Demonstraties van Mie modetien te Rotterdam dagelijks door onze Wurlitzer-organist lOOP WALVIS. den met het normale notenschrift door mid- del van het unieke aanwtjssysteem op de I Wurlitzer-school vlot orgelspelen. Enorme sortering Piano'sPrijzen v.a. 675.- Huur met recht van koop van°l 15a" p.mnd. zonder eerste storting jhoge inruilwaarde-- voor Uw oude PIANO of ORGEL. De spelregeltest-wedstrijden van de Schiedamse Scheidsrechtersvereniging zitten er weer op. De junioren van de Schiedamse voetbalclubs hebben hun best gedaan om de soms toch wel moeilijke vragen, die scheidsrechter Lou van Ravens, spelregelkenner bij uitstek, op hen afvuurde. De voorzitter van de afdeling Rotter dam van de KNVB, die donderdag avond na afloop van de laatste ronde, de prijzen aan de winnende teams uitreikte, vertelde dat de juryleden versteld stonden van de parate kennis die de jeugdige voetballers hadden getoond. De jeugd van HBSS bleek het minst last te hebben het antwoord op de gestelde vragen te vinden en te formu leren. Al vanaf het begin hadden zij de leiding genomen en het was alleen de vraag of op de laatste avond de aller kleinsten er voor konden zorgen de voorsprong te behouden. De jury be staande uit de heren: Van der Veer, Sabel, Gudde, Weber en Janse, kenden de HBSS-jeugd een totaal van 375 punten toe, waardoor de BuMoBo-be- ker voor een jaar in de prijzenkast van HBSS zal mogen prijken. Tweede werd Martinit met een totaal van 360 punten. Schiedam eindigde op de derde plaats met 259 punten. Met 347 punten werd Excelsior 4., 5. Hermes DVS 345 punten, 6. Demos 321 punten, 7. Ursus 304 punten, 8. SVV 292 punten, 9. DRZ 284 punten, 10. Wilton 260 punten, 11. PPSC, dat ook de aanmoedigingsprijs kreeg en SFC eindigde als laatste met 111 pun- Op 8 mei wordt door de wijkvereni- ging Nieuwland in gebouw Irene een show gehouden van streekkostuums uit verschillende delen van het land. Om tijdens de camping nèt zo lekker te slapen als thuis in Uw eigen bed en om een onver wachte logé een prima slaap plaats aan te kunnen bieden zijn deze opklapbare veertjes bedden de oplossing. Komfortabele rustbedden, ge makkelijk op te bergen en mee te nemen in de wagen, de prima kanvas loper verend opgehan gen, het hoofdeinde verstelbaar en rondom versterkt door een speciale bandvoor nog géén negentien gulden. Vrijdag en zaterdag verkopen wij op onze camping-afdeling, tweede etage deze handige en komfortabele veertjesbedden, het hoofdeinde verstelbaar, in blauw en oranje, 70 x 190 cm Kompleet met polyaether ma- De jongeman die een aantal jaren geleden nog voorbestemd leek om een gevreesde schutter te worden, debuteerde zondag in het eerste elftal van Sparta op een geheel andere plaats dan waar hij zich in zijn jeugd ooit gedacht had. Kees v.d. Munnik speelde als verdediger en had in die functie een groot aandeel in het 0-0 gelijke spel dat Sparta zondag Feijenoord wist af te dwingen. Kees v.d. Munnik na zijn succesvolle debuut: „Vroeger heb ik in Saturnus middenvoor gespeeld en met scoren had ik weinig moeite. In één seizoen heb ik eens ooit 109 doelpunten ge maakt in zestien wedstrijden. Dat wa ren overigens ontmoetingen die we met zo'n nulletje of twintig wonnen maar 109 was toch een hele hoop." Van lieverlede is Kees - die in Sparta belandde enkel en alleen omdat de familie naar de Spangensekade verhuis de - in de defensie terecht gekomen waar hij zich goed op zijn plaats voelt. Hij was zondag de enige amateur bin nen de lijnen en hij kan alleen maar hopen dat hij volgend jaar een contract zal krijgen. Aan zijn ambitie zal het niet liggen. Kees traint - naast zijn werk als verwarmingsmonteur - drie maal per week en eenmaal hoopt hij de voetsporen te kunnen drukken van Hans Eijkenbroek, voor wie hij veel bewondering heeft. „Ik ben geloof ik hetzelfde type speler, al zou ik me nog lang niet met Hans durven vergelijken. Zijn spel ligt mij wel. Ik heb dezelfde strijdlust en ik ben ongeveer net zo robuust. Het is natuurlijk mijn liefste wens om hem straks op te volgen maar het valt niet te bezien of het daar ooit van zal komen. Voorlopig ben ik al tevreden wanneer ik regelmatig mijn partijtje in het tweede mag spelen en daarom hoop ik ook zaterdag weer vam de partij te zijn wanneer om twaalf uur het tweede op Spangen tegen DWS in het veld komt". Uitgeschakeld Ofschoon Kees zondag een solide par tij speelde die in brede kring waarde ring heeft geoogst, gelooft hij zelf tot veel betere prestaties te kunnen ko men. „Dit seizoen ben ik enige tijd uitgeschakeld geweest door geelzucht en ik heb niet constant kunnen trai- zich verder zal ontwikkelen. In eerste aanleg is het experiment van oefen- meester Pim Visser in ieder geval ge- sl"^ Schietschijf Een ander experiment vindt morgena vond plaats in het Feijenoord-stadion, wanneer om zeven uur (voor iedereen gratis toegankelijk) de sterrenploeg in het veld komt tegen de Zaterdagmid dagclub Zwart-Wit'28. De bedoeling van trainer Happel is om de rood-wit- ten geloof in eigen schotvaardigheid terug te geven en wat dat betreft moet Zwart—Wit dus gaan fungeren als schietschijf. In de competitie draaien de zaterdag- voetballers momenteel leuk mee en van de wedstrijd van morgenavond heeft secretaris Troost dan ook de beste verwachtingen. Hij zegt: „Feijen oord en Zwart Wit zijn al tientallen jaren goede vrienden. We stammen uit dezelfde buurt in Rotterdam. Wij mochten alleen niet op zondag voet ballen". Zwart Wit is een alom gewaar deerde sparringpartner en ook in het begin van dit jaar fungeerden de zater dagvoetballers al eens als tegenstander van Feijenoord. De score werd op 3—0 afgesloten dankzij doelpunten van La- seroms, Van Hanegem en in de tweede helft een treffer van Hasil. Hoe voelt een doelman zich die is voorbestemd om de vuurlinie van Feij enoord weer op gang te helpen? Goede partij Met grote belangstelling wordt in Spar ta—kringen afgewacht hoe het onmis kenbare talent van Kees v.d. Munnik In het jaarverslag van de afd. Schiedam van de Nederlandse Bond van Bejaar den wordt meegedeeld, dat het aantal leden ruim 2200 bedraagt. Men spreekt zijn tevredenheid uit over de uitkeringen van de Ouderdomswet. Voor 132 leden kon ontheffing van belastingaanslagen worden verkregen met een totaal bedrag van f 33.000,—. Met betrekking tot de Bijstand-uit kering zijn er wel bezwaren. Dit in verband met de inspraak aangaande verzoeken en inhouden van bijslagen. In het verslag besteed men ook aan dacht aan het gebrek aab lokalen voor bijeenkomsten. Een lokaal van het Blauwhuis zou hiervoor benut kunnen worden. Verder zijn er klachten ge weest over gebrek aan sociëteitsruimte. Ook zijn er enkele mogeüjkheden hier over geopperd. Raadskandidaten KVP De kandidatenlijst van de Schiedamse K.V.P. voor de komende gemeenteraadsver kiezingen, is als volgt samengesteld: 1. Mr. M. J. M. v. Kinderen (60), 2. mevr. M. A. C. Taverne-van Campen, 3. W. J. C. Willemse (41), 4. H. A. D. Campman (44), 5. W. Poels (37), 6. mej. A. G. M. Pluym, 7. M. v. Overveld (25), 8. E. J. M. v. Dijck (41), 9. J. Foppen (40), 10. C. P. M. Lansbergen (61), 11. J. M. de Koning, 12. mevr. P.M. Steens-v.d. Knaap, 13. N. J. J. v.d. Water, 14. F. A. M. de Groot, F. de Koning, 16. mevr. W. Woerdenbagch-Sens, 17. A. J. Mulder, 18. R. Poels, 19. J. van Geloven. Is de gemiddelde leeftijd van de huidige frac tieleden 53 jaar, in de nieuwe fractie zal deze 43 jaar zijn. Zwart Wit's keeper Ger Reitsma: „Feijenoord kan er van verzekerd zijn dat we weer goed partij geven en dat er voor ieder doelpunt gevochten zal moeten worden. We zullen ons zeker niet als schietschijf laten gebruiken en het streven is wel om ditmaal een beter resultaat uit de bus te slepen dan vorige keer. In die wedstrijd heb ik een paar harde schuivers te verwerken ge kregen. Vooral van Hasil. Zijn schoten kunnen behoorlijk aankomen". In Ger Reitsma zullen de stadionbewoners in ieder geval een keeper treffen die door de wol is geverfd. Eén jaar namelijk heeft hij bij de stadionclub onder contract gestaan als tweede doelman achter Pieters Graafland. De komst van TreijteJ betekende voor hem voorlopig het afscheid van het betaalde voetbal. Kees v.d. Munnik. Dat deze talentvolle goalie van 21 jaar nog weer ooit een contract zal tekenen is niet uitgesloten. Mogelijk zal de wedstrijd van vrijdagavond, wanneer hij de kritische blikken van duizenden mensen èn die van het Feijenoord bestuur op zich gericht weet, daarbij toch weer een rol spelen. Tot Heil van Onze Ribbenkast, de grootste gymnastiekvereniging van Schiedam, heeft sinds vrijdag een nieu we voorzitter in de heer C. van Oud- heusden. Op de gehouden jaarvergade ring trad de heer A. van Schie als voorzitter af. De heer Van Schie is bijna zijn gehele leven lid van Thor geweest, als adspi- rant kwam hij de gelederen van de vereniging versterken. De aftredende voorzitter heeft in het verenigingsleven tal van functies bekleed. Zo was hij van 1919-1930 penningmeester en van 1930-1947 voorzitter. Deze functie nam hij in 1961 weer op, om nu definitief als bestuurslid afscheid te nemen. Hij is nog voorzitter van de Rotterdamse Turnbond en bekleed in het Rotterdamse sportleven tal van funkties. Een der eerste voorzitters van Thor, de heer Th van Woerkom sprak de schei dende voorzitter toe en memoreerde de grote verdienste van de heer Van Schie voor het turnen en voor Thor in het bijzonder. Als dank voor het vele werk mocht de heer Van Woerkom namens de leden een muziekcassette overhandigen. Voor mevrouw Van Schie waren er bloemen. Het was eep *Het is jammer, maar de volleyballers van Juliana hebben het niet gehaald. Ondanks de wil om tot winnen te komen is dat niet gelukt en verleden week speelde het de laatste wedstrijd van de competitie. Omdat ook deze wedstrijd verloren ging, zal Juliana het volgend seizoen een klasse lager moe ten spelerus Men zit bij Juliana toch niet in de put. De zaken zullen nog energieker aangepakt worden, want Juliana wil in de kortst mogelijke tijd het verloren terrein weer terugwinnen. Een bijzonder goede mentaliteit dach ten we en dat is al veel waard. De vereniging is gezond en zeker niet geknakt door de degradatie en we rekenen er op dat Juliana het komende seizoen weer zal promoveren. Korfballers en natuurlijk ook korf- balsters, willen ook wel eens uit de competitiesfeer. Zij willen ook wel eens de wedstrijdzenuwen thuislaten en daarom heeft Succes voor de leden een leuke dag in petto. Op 2e Pinkster dag zal er op het veld aan de Stook- straat - Mgr. Nolenslaan heel wat afge- lachen worden als het weer een beetje mee wil werken.^ Korfballers zullen namelijk gaan voetballen. Een ploeg van de ENCK, een elftal van de Haagse dansschool en een team samengesteld uit bewoners van het H. Bosmanplein zullen samen met Succes, een toernooi spelen met als inzet aantrekkelijke prijzen. Maar er zal natuurlijk ook gekorfbald worden. Het bloed kruipt nu eenmaal waar het niet gaan kan. Dat zal echter op 24 mei gebeuren. Twee zorgeloze dagen dus voor de leden van Succes. Het is weer eens wat anders. *Sinds de oprichting heeft Scylla al leen maar een damesteam in het veld kunnen brengen. De handbalvereniging is dan ook door dames opgericht. Maar ja, alleen maar dames is niet gezellig en allengs kwamen er dames die een vriendje meebrachten en zo kwamen er steeds meer herenleden. Er zijn er nu zoveel dat er een handbalteam ge vormd kan worden. Dat is dan ook gebeurd en de heren hebben onder het goedkeurend oog van de dames zondag de eerste wedstrijd gespeeld. Het was natuurlijk nog maar vriendschappelijk, zij hebben zich toch voor de s keer kunnen meten met een andere club. Dat was het vetera- nenteam van D IPS. De ploeg van Scylla moest de eer laten aan DWS, maar dat tiet erg. Zij hebben wat geleerd en dat is de hoofdzaak. Zondag gaat het weer tegenaan. Nu is Dynamo de sparringpartner. Na twee weken rust, zij'n de Schiedamse handbal teams zondag weer in de wei geweest, uitgezonderd de dames van UVG en Scylla, omdat voor de te spelen wedstrijden de terreinen werden afgekeurd. Wel speelden de heren van DWS 2 en UVG tegen elkaar. De wedstrijd is een duidelijke overwinning voor DWS geworden. Het was vooral voor de rust dat DWS de lakens uitdeelde en het noteerde dan ook bij het afsluiten van die periode een voorsprong van 9-2. Na de rust speelde UVG wel beter, maar het kwam toch duidelijk te kort om het DWS moeilijk te maken. Het werd een verdiende overwinning van 12-4 voor DWS 2. Het eerste team van DWS deed het ook al uitstekend. In Den Haag gaf het HVP geen kans. Vooral het uitsteken de spel op het middenveld bracht de thuisclub dikwijls tot wanhoop. Na een ruststand van 3-6 werd deze wel eens te hard gespeelde wedstrijd een volkomen verdiende overwinning van 10-5 voor de Schiedammers. Het eerste damesteam van DWS liet tegen EHC onnodig een steek vallen. Voor de rust had het het heft volko men in handen en met een goede aanval gaf het de tegenpartij weinig kans. De ruststand was dan ook 1-3. Na de thee gaf DWS geheel onnodig de wedstrijd uit handen en mocht tenslot te nog blij zijn dat het er met een 3-3 gelijkspel afkwam. Het tweede dames team zorgde tegen Hollandiaan voor een verrassing door in Vlaardingen met 4-3 te winnen. De dames van Wilton hadden met Spartaan heel veel moeite en het moest uiteindelijk genoegen nemen met een puntenverdeling 9-9. De heren van Wilton speelden tegen Animo en dat werd een wedstrijd met heel veel spanning. Na een ruststand Voor zondag is er weer een goed programma voor het Schiedamse hand bal. In het le district komen de dames van DWS uit tegen Animo uit Den Haag. Dit zal voor de dames van DWS een belangrijke wedstrijd zijn, want alleen winst geeft de dames aansluiting bij de top. De thuiswedstrijd werd een duidelijke overwinning, 7-2 voor DWS, maar gezien het vertoonde spel. van zondag zal het nu moeiüjker gaan. Vooral in de aanval zal het beter moeten gaan lopen. Het tweede team krijgt bezoek van het Goudse Vires en gezien de krachtmetingen in de zaal, waar Vires in een beslissingswedstrijd de titel voor de DWS neus wegkaapte, belooft diteen spannend en enerverend duel te worden. 'Ook het eerste herenteam krijgt be zoek van Vires en deze wedstrijd biedt perspectief voor DWS. Het zal dan echter in de aanval sterker moeten spelen en zeker de tegenstander niet zo statisch tegemoet treden als zondag, De dames van Wilton zullen het tegen koploper Foreholte zeker niet gemak kelijk krijgen. Thuis werd het een spannend duel, waarin Wilton pas in de laatste minuten de overwinning uit handen moest geven. Er zal Wilton dan ook alles aan gelegen zijn revanche te nemen, maar we betwijfelen het of het meer zal worden dan een gelijkspel. De Wilton-heren gaan in Rotterdam de strijd aan met Actief. De thuiswed strijd ging verloren en ook nu kunnen we met de beste wil van de wereld geen winst zien. Dè dames van UVG krijgen bezoek van De Jagers. In de uitwedstrijd speelde UVG ver onder de maat en moest genoegen nemen met een kleine 7-5 overwinning. Als UVG met een volle dige inzet speelt, kan de overwinning nu veel ruimer worden. De heren gaan naar Hollandiaan. Het was tegen deze ploeg dat UVG de eerste overwinning behaalde waarna er een reeks van winnende wedstrijden op volgde. Hol landiaan zal alles in het werk stellen die nederlaag te gaan wreken en het zal voor UVG dan ook beslist geen gemak kelijke wedstrijd worden. De Scylla-dames krijgen het Rotter damse Atomium op bezoek, waartegen het de tot nu toe enige nederlaag leed. Het is voor Scylla van het grootste belang de volle winst in de wacht te slepen wil het kontakt blijven houden met WIK. Als Scylla tegen Atomium het heft in handen kan nemen is er alle kans op de volle winst. Zaterdagavond 11 april wordt onder auspiciën van de Vereniging vrienden van het Stedelijk Museum Schiedam een concert gegeven door het Amster damse Barokensemble „Musica da Ca mera". Het ensemble bestaat uit Alda Kamermans viool, Ku Ebbinge blok fluit en hobo, Jaap ter Linden cello, Ton Koopman clavecimbel en orgel. Uitgevoerd worden werken van Purcell, Sweelinck en Handel. Verder wordt zaterdagmiddag 11 april een show geopend „Space Dimen sions". Het zijn werken van Truus Wilmink, Aijen Toet, Coen Wilderom en de Engelse kunstenaars Colin Jones, Peter Lowe en John Law, die laten zien hoe zij zich de verbeelding van hun constructieve principes in ruimte lijke situaties voorstellen. Tijdens de opening om vier uur 's middags, zal Wil de Boer uit Den Haag haar schuimplas- tic creaties tonen op de verschillende platforms van het ruimtelijk object. Zaterdagmorgen 18 april om 11 uur zal burgemeester H. Roelfsema de opening ver richten van het nieuwe zusterhuis, dat bij het St. Jacobs-Gasthuis aan de Burgemeester Knappertlaan is gebouwd. Na afloop bestaat gelegenheid het huis te bezichtigen. slepen. In Amsterdam verloor hij van l Roesli. Ik ben er zelf niet bij geweest, - maar ontving dit bericht heet van de naald van een collega uit Amsterdam.. Hij vertelde mij door de telefoon, dat Krijgsman twee waarschuwingen kreeg. In de tweede ronde voor afklemmen en in de derde ronde omdat hij her haaldelijk te laag inkwam. Het zal voor- Krijgsman, Wim de Haan en de haast 100 Schiedammers die zijn meegegaan naar Amsterdam wel een enorme te leurstelling zijn geweest, want er was min of meer gerekend op die titel. Commentaar op het een en ander zullen we wel van Wim de Haan horen inde komende dagen. *Indien SVV degradeert en dat zit er toch wel in, wil het zo snel mogelijk weer terug zien te komen in de top van het Nederlandse voetbal. Het zal dan het huidige elftal moeten versterken. Regeren is vooruitzien en daarom is SVV al op zoek naar nieuwe krachten. Zondag speelt een mogelijk nieuwe aanwinst voor de rood groenen mee in de vriendschappelijke wedstrijd tegen DFC. Het is een landgenoot van Ciric, de 25-jarige Slobodan Dutina en als de Joegoslaaf voldoet, zal hij aan het. einde van het seizoen worden gecon tracteerd. *De heer van Veen, de ijverige secreta ris van de Schiedamse Tippelaars liet mij weten dat de leden van zijn club al weer aan het wandelen zijn. Zij hebben met succes deelgenomen aan een paar tochten en zondag gaat DST naar Bavel in Noord-Brabant. Daarna staan er nog interessante tochten op het programma. Wandeltochten in Haar lem, Udenhout, Hilversum, Halsteren, Apeldoorn, Tiel, Castricum en Nij megen staan nog op het programma. Jeugdige leden gaan van 3-8 augustus meedoen aan de jeugdvierdaagse in Den Helder. Misschien zijn er onder u lezers die ook wel georganiseerd zou den willen wandelen. Laten zij hun licht eens op gaan steken bij de heer F. van Veen, Vriendschapstraat 6B. Hij geeft u alle gewenste inlichtingen. nu... beduidend goedkoper Als U reeds wasgoedverzachter gebruikte, hoeven wij U niets meer te vertellen over 't genot en 't gemakal Uw wasgoed zoveel zachter en een enorme besparing op het strijkwerk. Maar over de prijs kunnen wij wel iets zeggen. U koopt 3 liter van onze bekende eerste kwa liteit Shiny wasgoedverzachter, in handige tankverpakking voor nog géén drie en een halve gul- 3 liter 1e kwaliteit SHINY wasgoedverzachter Vrijdag en zaterdag verkopen wij in het souterrain de beken de Shiny wasgoedverzachter, 3 liter, om steeds weer een don zig zachte was te hebben, in plastic draag- tank Elke vrijdagavond tot 9 Ook maandagmorgen open

De Havenloods | 1970 | | pagina 4