voorlichtings bijeenkomst op zaterdag 6 juni a.s zager SECRETARESSE een uitdaging voor de vrouw (ofde man), die uitgekeken is op de gewone typemachine en onze I.B.M. composer type/zetmachine) op intelligente wijze wil bespelen. HELDERS van de WALL n.v. bedienings vaklieden onderhouds monteurs ovenisten onderhouds elektriciens kraan machinisten inininniivilassii r accurate jongedame DE HAVENLOODS - DONDERDAG 4 JUNI 1970 31-22 Werken op een technisch bureau te technisch? Kom maar eens langs, dan kunnen wij het laten zien. Wij vragen voor direkt een die behalve de telefoon ook de telex voor haar reke ning neemt. Zij krijgt onze buitenlandse relaties het eerst aan de lijn, daarom spreekt en verstaat ze de moderne talen op z'n minst "behoorlijk" Ook vragen wij voor direkt een steno-typiste, die óók veel te maken krijgt met onze buitenlandse relaties. Daarom spreekt, schrijft, verstaat en steno grafeert zij goed Nederlands, Duits en Engels. Zij zal veel op eigen houtje moeten regelen. Over het salaris worden wij het ongetwijfeld eens. De vakantie-afspraken gaan natuurlijk ook gewoon door en de rest gaan we niet in de advertentie zetten. Bel maar op! 010 - 139370 Technisch bureau tf"""" Grootenhuis li Meent 132Rotterdam DE JUWEELBAKKER vraagt: vakantiewerkers 1. INPAKSTERS voorde Banketbakkerij van 20 juli 1970 - 8 augustus 1970, vanaf 15 jaar. 2. WINKELASSISTENTEN (Vr.) voor onze speciale Bakkerijwinkels, van 15 juni 1970 - 1 augustus 1970, vanaf 17 jaar. 3. BAKKERIJ-HULPEN voor de Brood bakkerij, van 20 juli 1970 - 8 augustus 1970, vanaf 17 jaar. 4. MAGAZIJNBEDIENDEN voor NACHT WERK in Broodmagazijn, van 29 juni 1970 - 8 augustus 1970, 18 jaar en ouder. 5. BROODVERKOPERS vanaf 20 juli 1970 tot eind augustus, tenminste 16 jaar. 6. CHAUFFEUR B-E van 13 juli 1970 - 8 augustus 1970. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Personeeldienst, Zomerhofstraat 71 te Rotterdam-3001 Telefoon 010 - 28 9810 - toestel 170. Zij die ervaring hebben met cirkelzaag kunnen ook solliciteren. Een mooie houten woning is eventueel beschikbaar. HOUTHANDEL H. P. H. HEUVELMAN N.V. Ouderkerk a/d IJssel - Telefoon 01808-644. G.W.F. Lotgering, registeraccountant, Heemraadssingel 162 te Rotterdam (tel. 010-234120), vraagt Met vakantieplannen wordt rekening gehouden. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien aan boven staand adres. Deze I.B.M. composer staat in onze huisdrukkerij te Rotterdam en fungeert daar als zetapparaat voor de meest uiteenlopende copy. De vrouw (of de man) die dit - zo te zien zeer simpele - apparaat moet han teren, zal tot de verrassende ontdekking komen, dat de mogelijkheden van be speelbaarheid onbegrensd zijn. Wij zoeken daarom geen gewone typiste (of typist), maar iemand die uitge keken is op het gewone alledaagse typewerk. Het moet een geroutineerde kracht zijn, met een grote dosis verantwoorde lijkheidsgevoel en bovenalaccuratesse. (Ook gehuwde vrouwen met een goede type-ervaring zijn van harte welkom). Deze job voor hele dagen wordt goed betaald. Afhankelijk van leeftijd en ervaring ligt dit salaris tussen f 6.000,— en f 11.900,-. t Schriftelijke sollicitaties te richten aan Personeelszaken van Helders van de Wall n.v., Korenmarkt 25, Arnhem. Wilt u mondeling of telefonisch solliciteren, dan verzoeken wij u contact op te nemen met de Heer D.A. van Haselen, Helders van de Wall N.V., Coolhaven 200, Rotterdam, tel. 010-25.69.00. Arnhem Rotterdam ALUCHEMIE Alumimum&Chemie Rotterdam N.V. (Aluchemie) is een dochteronderneming van s het Zwitserse wereldconcern "Schweizerische Aluminium A.G." (Alusuisse) te Zürich. Aluchemie heeft in het Botlekgebied een moderne anodenfabriek gebouwd. Anoden spelen een belangrijke rol bij deproduktie van aluminium. Aluchemie maakt anoden voor aluminiumsmelterijen in de gehele wereld. Bijna alle smelterijen breiden sterk uit. Hierdoor is het noodzakelijk dat onze fabriek gelijke tred houdt met de steeds groeiende aluminium- produktie. Voor medewerkers die met deze groei willen meegroeien zijn uitstekende mogelijkheden aanwezig. Wat houdt dat precies in? Dat kunt u het beste zelf komen vragen op onze van 10.30 tot 12.00 uur op onze fabriek. U kunt op eigen gelegenheid komen of u laten afhalen op een van de onder staande verzamelpunten in Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen. Uw bezoek loont de moeite, al was het maar om dit werk te vergelijken met het werk dat u nu doet. 09.30 09.40 09.60 09.55 10.00 10.05 10.10 Vertrektijd Geïnteresseerden voor de voorlich tingsbijeenkomsten kunnen gebruik maken van onze personeelsbussen. die volgens onderstaand schema zullen Bus 1 Vertrektijd Rotterdam-Noord station R'dam-Noord hoek Bergweg/Zaagmolen- Rotterdam-Centrum Centraal station/Taxi standplaats Mathenesserplein Marconiplein Schiedam Broersvest/Emmaplein Vlaardingen Station-Oost Bus 2 Rotterdam-Zuid Wolphaertsbocht/Boergoense- straat 09.32 Wolphaertsbocht nabij C A 09.35 Brielselaan/Metrostation Maashaven 09.40 Putselaan/Beijerlandselaan 09.42 Rotterdam-IJsselmonde Prinseplein 09.50 Rotterdam-Lombardijen Spinozaweg/Molenvliet 09.55 Pendrecht-Zuidwijk Slinge/Meijenhage 10.00 Slinge/Plein 1953 10.02 Na afloop van onze voorlichtings bijeenkomst (circa 12.30 uur) ver trekkende bussen in tegenovergestelde richting. Ook zij die gebruik maken van eigen vervoer zijn op deze ochtend van harte welkom. die worden ingezet bij de bereidingsinstallaties van onze massafabriek en vormerij. voor reparatie- en onderhouds werkzaamheden aan de fabrieks- installaties. welke zorgdragen voor de bediening van de oven en de daarbij behorende rookgas reinigingsinstallaties. vooralle elektrotechnische werk zaamheden aan de installaties van het bedrijf. voor de bediening van een speciaal ingerichte brugkraan. Voor alle functies geldt het l een solide afwisselende werkkring l goed basis-salaris vermeer derd met beoordelingstoeslag, douchevergoeding en eventueel ploegentoes/ag i 6,4 vakantietoeslag i jaarlijkse gratificatie (13e maand) i zeer gunstige premie- spaarregeling i opname in het pensioenfonds l gratis busvervoer vanaf R'dam-N R'dam-CS, R'dam- W, Schiedam en Vlaardingen en vanaf R'dam-Z, R'dam- iJsseimonde, Pendrecht en Zuidwijk. I verstrekking van bedrijfskleding Schriftelijke sollicitaties worden eveneens gaarne ingewacht bij de afdeling personeelszaken van Aluminium Oude Maasweg 8 te Rotterdam-Botlek onder vermelding van de functie en referentienummer 031 - H Chemie Rotterdam N.V. ACADEMISCH ZIEKENHUIS DIJKZIGT ROTTERDAM Voor de TECHNISCHE DIENST vragen wij op korte termijn een onderhoudsman die tot taak zal hebben het schoonhouden van technische ruimten en ventilatiesystemen alsmede het verlenen van hulpdiensten aan vaklieden. Leeftijd omstreeks 30 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd volgens rijksregeling van minimum 760,96 tot maximum ƒ804,71 bruto per maand, in de rang van rijksambtenaar F. Na gebleken geschiktheid volgt bevordering in de rang van rijksambtenaar E. De premie AOW/AWW komt ten laste van het ziekenhuis. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken onder vermelding van het vakaturenummer NR/ 22 >v BANKIERS OPPERT 34 (bij de Laurenskerk) Rotterdam bieden plaats aan een (leeftijd 17-22 jaar) bij voorkeur in het bezit van het ULO-diploma, voor het verrichten van gevarieerde administratieve werkzaamheden in een prettige werksfeer. Geboden wordt een eigen plaats in een klein team van jonge medewerkers. Aan verdere opleiding wordt persoonlijke aandacht besteed. Salariëring overeenkomstig leeftijd, opleiding en ervaring. Belangstellenden wordt verzocht telefonisch een afspraak te maken voor een persoonlijk gesprek {tel. 010-144311) of vertrouwelijk te schrijven aan de Directeur H. Albert de Bary Co. N.V., Postbus 1711, Rotterdam.

De Havenloods | 1970 | | pagina 9