Chevron ben je 16 of 17 jaar? K> n.v vereenigde glasfabrieken Ponstypistes en leerling ponstypistes die een goed salaris willen verdienen bellen Jamin: 010-17.97.00 agent-incasseerder oudewater, schoonhoven en omgeving 't Hooge Huys BOOKKEEPER Chevron ponstypiste DIEPEVEEN JONGEMAN machine operator DE HAVENLOODS - DONDERDAG 17 SEPTEMBER 1970 Op het Zuidplein in Rotterdam t.o. het Metro-station, is het moderne Jamin hoofdkantoor gevestigd. Ponstypistes en leerling-ponstypistes, die met andere jonge mensen gezellig willen werken op handig te bedienen ponsapparatuur, moesten maar eens contact met ons opnemen. Pak de telefoon, draai 010-179700 en vraag naar de heer Den Draak. JAMIN Op onze afdeling Administratie kan geplaatst worden een 1e ASSISTENT BOEKHOUDER De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het verzorgen van gegevens voor computerverwerking en het assisteren bij balanswerkzaamheden. Het bezit van het praktijkdiploma boekhouden is vereist. Verdere studie voor het diploma Moderne Bedrijfsadministratie wordt op prijs gesteld. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunnen gericht worden aan de Centrale Personeeldienst, Postbus 610, Rotter dam. r de moderne bedrijfsrestaui rs in Rotterdam zoeken wij VLOTTE KOFFIEMEISJES Leeftijd: 15 tot (maximaal) 23 jaar. Vijfdaagse werkweek, ieder weekend vrij. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 260, en f 700,- bruto per maand. Sollicitaties maandag tot en met vrijdag van 09.00 t< 17.00 uur, na telefonische afspraak met de afdeling pers LFLVAN HECKE N.V.f Maatschappij tot beheer van kantines, Rotterdam, Hen gouwerlaan 44, telefoon: 010-11.15.75. N.V. FRANITAL BOEKHOUDKUNDIG ASSISTENT(E) behandelen. Enige Denkt U aan bove enthousiaste kracht zijn 't Hooge Huys is een levensverzekerings maatschappij met het hoofdkantoor in Alkmaar. De snelle groei van onze maatschappij en de daarmee parallel lopende ontwikkeling van onze agentschappen, maken aanstelling noodzakelijk van een Hij zal door een ervaren inspecteur worden opgeleid en ingewerkt. Gesteld kan worden, dat hier voor een jonge man met veel ambitie mogelijkheden tot ruime ontplooiing liggen. ■Salaris nader overeen te komen. Uw sollicitaties kunt u richten aan bijkantoor 's-Gravenhage postbus 1858 Een afspraak is dan snel gemaakt. SI j 11*6 's-Gravenhage postbus 1858 DREW CHEMICAL NEDERLAND N.V. Groothandel in chemische pro en. Scheepmakershaven 60, Rotterdam- Onze handelsonderneming is een Amerikaanse doe boekhouding is op het ogenblik de functie van bteden^f'ee^fuitsfekenï'salari^dat^fs6afgestemcfop Uw sollicitaties wor nisch (010 -137465, toestel 250). ingewacht of schriftelijk op bovengenoemd adres of telefo- N.V. CHEVRON CENTRALE LABpRATORIA medewerker huishoudelijke dienst voor het verrichten van diverse werk zaamheden waarvan het reinigen van laboratorium glaswerk een belangrijk deel uitmaakt. Wij zoeken iemand die gewend is in redelijke mate zelfstandig te werken en die een goed ontwikkeld gevoel voor verantwoordelijkheid bezit. Geboden wordt een gevarieerde werk kring met 13 maanden salaris en een vakantietoeslag van 6,4%. Gratis ver voer vanaf Rotterdam C.S., Vlaardingen en Hoogvliet met eigen busdienst. Gele genheid tot het gebruiken van warme en koude maaltijden in de bedrijfscafetaria tegen zeer redelijke prijzen. Zij die geïnteresseerd zijn kunnen tele fonisch een afspraak maken met onze afdeling Personeelszaken voor een oriënterend gesprek. Ons telefoonnum mer is 010-161611, toestel 16. GROEP IN NEDERLAND Wij denken aan een jongedame met een opleiding huishoudschool, die er wel iets voor voelt om in een gezellige, moderne kantoorruimte en in een leuk teamverband te werken. Ervaring is niet noodzakelijk, omdat er voor deze funktie een opleidingsmogelijkheid is in ons bedrijf. Van een goed salaris en aannemelijke arbeidsvoor waarden kan zij zeker zijn. Ons kantoor is gemakkelijk bereikbaar met lijn 9 (eindpunt). Heb je belangstelling? Schrijf dan naar onze afdeling Personeelszaken of bel even voor een afspraak. W. B. Diepeveen Co. N.V. Pelgrimsstraat 5 Rotterdam-7 Telefoon 010-235280 INDOR POKKEN KOUSEN LINGERIE PEIGNOIRS vraagt voor haar magazijn een voor alle voorkomende magazijnwerkzaamheden. Wij bieden: prettige werkkring; goed salaris; zaterdags vrij; U kunt persoonlijk solliciteren, 1e Middelland- straat 111, Rotterdam of telefonisch kontakt op nemen onder nummer 23.11.50 voor het maken van een afspraak. Het hoofdkantoor is gevestigd te Schiedam, Buitenhavenweg 114-116. Tel. 010 - 260200" N.V. Vereenigde Glasfabrieken een expansief, dynamisch concern met velerlei aktiviteiten. Zo werd in onze vestiging te Leerdam het Glasvormcentrum geopend. Iri dit centrum werken de artistieke creativiteit, de ambachtelijke vaardigheid, de industriële technologie en de kennis, aanwezig binnen onze N.V., samen aan de totstandkoming van nieuwe eigentijdse produkten. Drie verpakkings glasfabrieken: te Leerdam, Maastricht en Schiedam. De "Koninklijke Leerdam" en de "Kristalunie Maastricht", producenten van glazen en kristallen drinkserviezen en gebruiksvoorwerpen. De groothandel "Dijkstra-Vereenigde" te Amsterdam, Delft en Groningen, leverancier van glas en materieel voor verpakkingen, ziekenhuizen en laboratoria. De "N.V. Veglaplast" te Rotterdam en Delft, producent van kunststofverpakkingen. Voor onze vestiging te Schiedam zoeken wij voor de afdeling Fabrikage een aantal medewerkers die zullen worden opgeleid voor de functie van De machine-operator is o.a. belast met het instellen en bedienen van moderne machines voor het vervaardigen verpakkingsglas (flessen en potten). Daarnaast dient hij de juiste kwaliteit van de geproduceerde artikelen te handhaven, alsmede assistentie te verlenen bij de ombouw van de machines voor nieuwe produktie-series en bij het uitvoeren van reparaties. De werkzaamheden worden in volcontinu-dienst verricht. De opleiding tot machine-operator wordt geheel door ons verzorgd. Het aanvangssalaris bedraagt op 23 jarige leeftijd 1.155,- bruto per maand. Zij die enige jaren voortgezet lager onderwijs hebben genoten of een vakopleiding voor of in de proces-industrie hebben gevolgd komen voor deze functie in aanmerking. Tot de selectie-procedure behoort een psychotechnisch onderzoek. Voor sollicitatie kan men zich melden dagelijks van 09.00 - 16.00 uur bij de afdeling Personeelszaken, Buitenhavenweg 114 - 116 te Schiedam. Ook kan men telefonisch een afspraak maken voor een sollicitatiebezoek (Telefoon: 010 - 260200, toestel 40/ de Heer van der Moolen). Dan kun je bij de douane in Rotterdam of Amsterdam gaan werken Je komt dan eerst in een administratieve functie terecht en kunt meteen een kosteloze opleiding gaan volgen Deze opleiding en dit scheelt t.z.t. ook nog in je salaris. is een voorbereiding Als je 18 jaar bent ga je het echte tot de functie van douanewerk doen. Lijkt het je wat? Solliciteer dan. douane-ambtenaar Als douane-ambtenaar moet je dan wel goede ogen hebben [een bril om ze wat beter te maken is ook niet erg]. Misschien heb je zelfs een Mulo/Mavo diploma, dat zou fijn zijn maar het hoeft niet. Het salaris? 16 jaar f 502,- p.m. en 17 jaar f 599- p.m En dan hoef je er geen AOW-premie van af te trekken, want die betaalt het rijk. Dan komt er nog bij een vakantie uitkering van 6°/o van het jaarsalaris en een verhoging van 2,78%. Na de volledige opleiding tot douane ambtenaar volgt benoeming tot assistent op 21-jarige leeftijd max. f 1072,- p.m.] met promotiemogelijkheid tot assistent A [max f 1202,- p.m.] Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van je capaciteiten af. Mondelinge en schriftelijke sollicitaties bij de inspecties der invoerrechten en accijnzen te: Rotterdam, PuntegaaL straat 5, Amsterdam, Leeuwendalersweg 21. Bij deze inspecties kan ook in de avonduren worden gesolliciteerd t.w. op maandag 21 september en donderdag 24 september van 7 tot 8 uur Ook kan bij deze instanties een brochure over de douane worden aangevraagd. De voor je sollicitatie gemaakte reiskosten voor interlokaal vervoer worden vergoed.

De Havenloods | 1970 | | pagina 39