Het gaat je goed bij Gusto. Toekomst. Veelgevraagde produkten. Vertrouwen. Goed werk. Goed geld. Goeie extra's. Welkom dus. Bel meteen even. Gusto Groei mee! Als je de berichten van de laatste tijd hoort, zou je warempel gaan denken dat de metaal een beetje moe is. Wij, van G' ito, zouden dat graag heel erg duidelijk willen tegenspreken. Gusto groeit. En als u wilt groeit mee! Gusto maakt deel uit van I.H.C. HOLLAND. Dat is een moderne groep van industriële bedrijven. Waar ze zich gelukkig in 1960 al bewust waren van het feit dat je het in 1970 alleen nog maar goed kan gaan, als je dan andere dingen bouwt dan in 1950. Waar ze in de gaten kregen dat er een steeds groeiende behoefte zou komen aan allerlei installaties om olie te winnen uit zee. Vandaar dat we steeds méér opdrachten krijgen. We bedachten een heel vernuftig systeem om mammoet-tankers op volle zee te laten laden en lossen. Van de 45 één- punts-meerboeien die sinds 1969 over de hele wereld werden besteld, bouwden wij er 36! We bouwden en bouwen raffinaderijen-op-zee en hoogovens en chemische fabrieken. We ontwikkelden een boorschip dat zonder ankers in volle zee kan gaan boren. Dankzij al die dingen maken we ieder jaar méér winst. Waarvan ook kunt meeprofiteren. Door de goede koers die I.H.C. HOLLAND gekozen heeft, is er een groot en groeiend vertrouwen. Vertrouwen van de medewerkers, die ieder jaar een hogere winstuitkering ontvangen. Vertrouwen ook van de aandeelhouders. Die sinds begin 1970 hun aandelen bijna zagen verdubbelen in waarde. Omdat Gusto zo groeit is er voor goeie mensen heel goed werk. Afwisselend, zoals u wel kunt nagaan als u ziet wat voor verschillende produkten we allemaal wel maken. En u kunt méégroeien met Gusto. Uw vaardigheden ontplooien. Uw mogelijkheden vergroten. In onze bedrijven te Schiedam en Slikkerveer is ook voor een hele goeie job. Met goeie voorzieningen. Ten eerste is het goed dat u weet dat er bij Gusto uiteraard goed betaald wordt. Bovendien krijgt iedereen 6,4% vakantie toeslag. De premie ziektewet nemen wij voor onze rekening. We betalen 13 maal per jaar. Bovendien is er nog de winstdeling. (Een lasser bv. kreeg in 1967: 570,22 en in 1970 al: 836,94!). Wie bij Gusto werkt kan lid worden van allerlei verenigingen. Daar wordt gevoetbald en getennist, om maar iets te noemen. En wat héél uniek is: de autoclub! Goedkope benzine. Gratis diagnose-tests. Een garage met alle outillage waar u zelf kunt knutselen. Plaatschadereparatie. We geven een opsomming van vakatures die in elk geval snel vervuld moeten worden. Zit uw baan er niet bij, dan is uw telefoontje net zo welkom. Dikke kans dat we u toch graag willen hebben. De salarissen van onze laagstbetaalde 23-jarige handarbeiders variëren van 952,- - 982,- bruto per 4 weken, afhankelijk van de indeling in de salarisgroepen. Vakatures in het bedrijf: slijper ijzerwerker kotteraar lasser centerdraaier stellingmaker konstruktiebankwerker strekker portier brander Overige vakatures: tekenkamer kraan-,scheeps- en machinebouw planner technisch administrateur aankomend tekenaar tekenaar/konstrukteur ontwerper groepsleider sekretaresse konstrukteur elektro technicus tekenkamer staalkonstrukties tekenaar/konstrukteur konstrukteur kalkulator administrateur inkoop voorraadbeheerder administratief- medewerkster inkoper voorraden kwaliteitskontroleur Draai (010) 26 04 20. Vraag naar de afdeling personeelszaken. Langskomen mag ook. En bedenk: veel funkties kunnen door vrouwen minstens zo goed vervuld worden als door mannen. Welkom dus. N.V. Werf Gusto, Maasdijk 5, Schiedam.

De Havenloods | 1971 | | pagina 12