K> i: Oranjeboom 61* 'llVlit Ik liet mijn Rien deze advertentie lezen en nu verdient hij tenminste f.186r schoon in de week. Als wijk-serviceman Chefaro ASSISTENT-CHEF DE HAVENLOODS zegt de lezer wat! administratief assistente GEHUWDE DAME DE HAVENLOODS, DONDERDAG 22 APRIL 1971 Rien Hazelhof. Getrouwd en heeft twee kinderen. Hij werkte op een fabriek. Het beviel hem daar nauwelijks. Daarom ging hij, na een tip van zijn vrouw, werken bij de Roteb. Wat die precies doet? Wel, samen met vijf andere collega's zorgt hij er voor dat een eigen vaste wijk in 's werelds grootste havenstad bewoonbaar blijft. Die zes marl doen dat met behulp van modern materieel. Daarmee halen ze huisvuil op ih de handige plasticzakken. Houden straten schoon. Bestrijden de gladheid. Kortom... Ze zijn onmisbaar Die wijk-servicemannen van de Roteb. Zonder hen zou Rotterdam niet kunnen leven. Daarofn zorgt de Roteb goed voor ze. Allereerst is daar een prima week loon. Minstens f 186.- schoon in de week, zonder kinderbijslag. Een waardevast pensioen. En gratis werkkleding, 's Avonds op tijd thuis. En als er eens moet worden overgewerkt wordt dat natuurlijk extra betaald. Een baan bij een betrouwbare baas: de Gemeente Rotterdam. Mevrouw, laat uw man deze advertentie lezen. Hij kan ook wijk-serviceman van de Roteb worden. Als hij niet ouder is dan 45 jaar. Zin heeft om in de buiten lucht te werken. Tja, dan moet hij mor gen maar eens komen praten. Dat kan hij op drie manieren doen. 1Hij kan naar het kantoor van de Roteb gaan op het Kleinpolderplein. 2. Hij kan naar het stadhuis gaan, bureau personeelszaken. 3. Of hij kan dinsdagavond om half acht naar kamer 324 gaan op het stadhuis. Welke manier hij ook kiest, uw man is van harte welkom. Het geld ligt voor u op straat. Als wijk-serviceman van de Roteb Wij zoeken voor zo spoedig mogelijke indienst treding enkele: die zich tijdelijk (6 maanden) willen bezighouden met het verrichten van magazijn- en fabricagewerk- zaamheden. Belangstellenden worden verzocht 25.68.60 te bel len en een afspraak te maken voor een nader onder- van l I SCHOENMAGAZIJNEN N.V. i haar filialen te Rotterdam welke na een korte inwerkperiode in staat moet zijn de chef bij diens afwezigheid te vervangen. Bij gebleken geschiktheid verdere promotiekansen aanwe- iollicitaties aan het hoofdkantoor: Binnenweg 31, Rot- erdam, afd. Personeelszaken (de heer Jansen, tel. (010)- 1.27.80, toestel 34). I COMPAGNIE FRAN£AISE DE NAVIGATION I RHéNANE, Willemskade 18, Rotterdam, zoekt I voor spoedig indiensttreding: Jongeman voor de afdeling Scheepvaart of Expeditie, met j enige kennis van de Franse taal. P Geboden wordt: een behoorlijke beloning en de mogelijkheid tot een all-round opleiding met ver- dere perspectieven. Sollicitaties, zowel telefonisch als schriftelijk te g richten aan de directie, met vermelding van oplei- J g ding, verlangd salaris, etc. Tel. 13.54.25, toestel 17 of 12. Co-op vooruitgang gr voor haar Centrale Slagerij aan de Mr. Willen it 36 te Rotterdam - 3011 jonge slagers n betalen wij graag een goed enkele inpaksters Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de bedrijfs leider van de Centrale Slagerij, de heer P.J.M. van Sloun, Mr. WiUemstraat 36 Tel. 010 - 28.98.60. adverteren doet verkopen vraagt voor haar kantoor ADMINISTRATIEVE KRACHTEN tot 21 jaar. Geboden: Prettige werkkring goed salaris werktijd van 9 -13 uur 13.30-17.15 uur. Sollicitanten gelieven te schrijven aan N.V. Lindor, 1e Middellandstraat 111, Rotterdam, of telefonisch kontaktop te nemen onder num mer 23.11.50 met mevr. v.d. Ent, na 18 uur nummer 36.19.75. bierbrouwers sinds 1671 Op een aantal afdelingen van ons kantoor te Rotterdam bestaat de vacature van Welke afdelingen betreft dit? LOON- EN SALARISADMINISTRATIE Deze afdeling draagt de verantwoordelijk heid van juiste betalingen aan ons gehele personeel, niet alleen met betrekking tot lonen en salarissen, maar ook met betrek king tot het betaalbaarstellen van kosten- declaraties enz. EXPORT Naar alle delen van de wereld exporteren wij ons bier en aan dit exporteren zit veel administratief werk vast. Denk maar eens aan douane, facturering, debiteurenbewa king, expeditie en vele andere zaken. INKOOPAFDELING De op deze afdeling bestaande vacature houdt in het onderhouden van contacten met leveranciers, het verzorgen van de orderadministratie en het bewaken van de levertijden. Voor het vervullen van deze vacatures gaan onze gedachten uit naar dames van 18 tot 25 jaar, met MULO/MAVO-opleiding en typevaardigheid. Ook zij, die dit jaar exa men zullen gaan doen kunnen solliciteren. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Naast een goed salaris bieden wij u studie kostenvergoeding, winstuitkering en als u buiten Rotterdam woont reiskostenvergoe ding. Met reeds gemaakte vakantieafspra ken kunnen wij rekening houden. Wilt u meer weten? Belt u ons dan en wij zullen u graag inlichten. Verenigde Nederlandse Brouwerijen Breda-Oranjeboom N.V., Oranjeboomstraat 2-28, Rotterdam Telefoon: 010-179800 Voor de AFDELING TECHNISCHE DIENST vragen wij een elektromonteur die belast zal worden met onderhouds werkzaamheden aan elektrische installaties en apparatuur op medisch gebied. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van het diploma V.E.V. 1e monteur. Mini mum leeftijd 37 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd, tot maxi maal 1.075,- bruto per maand. De premie AOW/AWW wordt niet ingehouden. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Dr. Mole- waterplein 40, Rotterdam, onder vermelding van het vacaturenummer UI/22 ACADEMISCH ZIEKENHUIS DIJKZIGT ROTTERDAM Röntgen Technische Dienst N.V. Delftweg 144 telefoon 010-150200 Rotterdam-8 technische assistenten voor de buitendienst Opleiding: LT.S. Leeftijd tenminste 18 jaar. De Röntgen Technische Dienst N.V. is een onafhankelijk instituut voor niet-destructief materiaalonderzoek en keu ringen ten behoeve van het bedrijfsleven en de overheid en wordt gerekend tot de middelgrote bedrijven. Het werk terrein strekt zich uit over binnen- en buitenland. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch bij de afdeling Personeelszaken. met goede algemene ontwikkeling en type-ervaring is bereid onze Afdeling Administratie te komen ver sterken. De te verrichten werkzaamheden omvatten voorna melijk het van concepten typen van brieven (in ver schillende talen) en overzichten. Werktijden in onderling overleg te regelen. Ons adres is: Heer Bokelweg 25 (bij station Hofplein), Rotterdam. Tel. 284710 (toestel 117). Ministerie van Defensie Rijkswerf Den Helder De Rijkswerf is één der burger onderhoudsbedrijven van de Koninklijke Marine. De werkzaamheden van dit bedrijf - met ongeveer 2.000 burger ambtenaren - liggen op het gebied van onderhoud en reparatie van schepen van de Koninklijke Marine en het Loodswezen. Den Helder - een stad van ruim 60.000 inwoners - wordt voor het grootste gedeelte omgeven door de Noordzee, het Marsdiep en de Waddenzee. Mede hierdoor en door het ontbreken van vuilverwek- kende industrie heerst er een gezond klimaat en is er van lucht verontreiniging geen sprake. Vo'orts zijn er, zowel binnen de gemeente als in de nabijheid daarvan, volop recreatiemogelijk heden aanwezig. Opleidingsmogelijkheden zijn voor uw kinderen aanwezig van het niveau lager beroepsonderwijs tot en met voorbereidend weten schappelijk onderwijs, terwijl ook een pedagogische akademie in de stad is gevestigd. Bij de diverse afdelingen van dit bedrijf bestaan plaatsings mogelijkheden in de functies van: ijzerwerkers in de scheepsbouw lichtplaatwerkers elektromonteurs bankwerkers werklieden voor schoonmaakwerkzaamheden aan boord van in reparatie zijnde schepen. Geboden wordt: een salaris voor 24-jarigen en ouderen inclusief tariefpremie van netto f 775,- tot f 810,- per maand [gehuwd zonder kinderen] pension- en reiskostenvergoe ding voor gehuwden vergoeding van verhuiskosten, te verhogen met ruim f 1200,- voor woninginrichting [alleen voor gehuwden, die een eigen woon gelegenheid bezitten]. Voor het op vrij korte termijn verkrijgen van een woning wordt bemiddeling verleend. Sollicitaties te richten aan de personeelschef van de Rijkswerf, postbus 25, te Den Helder.

De Havenloods | 1971 | | pagina 18