45.- 59.15 35.- 59.75 45.- 49.15 59.15 39.15 59.15 4 stuntprijzen voor zomer mantels 19.59 119.- 2 stuntprijzen voor mantel kostuums 1 stuntprijs voor regen jassen 3 stuntprijzen voor pakken 19.59 100.- 150.- 2 stuntprijzen voor regen jassen 2 stuntprijzen voor kolberts 1 stuntprijs voor broeken Zk. ELKE VRIJDAGAVOND KOOPAVONDSER VICE-A VOND BIJ C&A IN HET KOOPCENTRUM TE VLAARDINGEN Een kollektie waardoor u bij voor baat al in een zonnig humeur komt. En dat is niet alleen door de prijzen die wel zeer schril afsteken bij de bijzonder fraaie kwaliteiten. Er zijn o.a. moderne jacquard, tweeds en een zomerse serie jersey jeugd- mantels. In de allerlaatste lengte (dus net over de knie) zijn er prachtige kam- garen zomermantels in mooie uni kleuren. En bekijkt u 't allemaal van de zè'ér luchtige kant dan slaagt u ongetwijfeld met een licht jersey manteltje. Eigenlijk moesten we praten over de meerdelige look, want de kombi- naties beperken zich niet meer tot het klassieke mantelkostuum (hoe wel dat door de nieuwe lengte heel modern geworden is). Bij C&A vindt u ook kombinaties waar pantalon, gaucho, spencer een sierlijke rol in spelen. Dan ontdekt u ook dat de prijzen wel een bijzonder onder geschikte rol zijn gaan spelen. Natuurlijk is bij het prijsstunten de regenmode niet vergeten. Als u tussen de buitjes door even bood schappen wilt doen, als u ook bij een bewolkte hemel er wel eens even uit moet is dit een buitenkansje: een kollektie eerste klas afgewerkte regenmantels van polyester katoen. En wat voor pakken. U moet ze eigenlijk met uw eigen ogen gezien hebben, met uw handen gevoeld hebben om te konstateren hoe on gelooflijk laag deze prijzen zijn. Een kollektie waar iedere man (vooral die een goed pak weet te waarderen) zijn voordeel mee kan doen. Om maar eens een greep te doen: moderne ruiten, zomerse strepen, unipakken in alle kleuren, rijke kam- garen kwaliteiten en elk pak is even gaaf en vakkundig afgewerkt. Kort om C&A op z'n best. Zodat tenminste iedereen op elk buitje voorbereid kan zijn. Een kostelijk aanbod waaronder de zo handige klassieke regenjas (fijn dat er nog steeds zijn), een beperkt aantal sportieve modellen en een grote serie moderne midi-jassen-u weet wel, slanke modellen, grote revers en met ceintuur. Dus weer of geen weer als u hiervan profiteert zit u aan alle kanten goed. Voor kombinatieliefhebbers is dit een bijzonder aantrekkelijk stuntje. C&A heeft een kollektie prachtige wollen Tweeds waaronder (en daar moet u beslist vlug bij zijn) een aantal originele Harris Tweeds. De kleuren zijn afgestemd op de komende zomer. En als de kombinatie liefhebbers vooreen kolbert geslaagd zijn zullen ze ongetwijfeld mee willen profiteren van dit zomerse broeken aanbod. Eerste klas kwaliteit en in alle zomerse kleuren.

De Havenloods | 1971 | | pagina 12