1a80 9: 1. Voetbal is geen damessport Cees van Dongen: "In deze sport kun je oud worden" Émaii 19 75 Sportgrabbelton 98 79 Scheidende secretaris DHS: T.V. DEFEKT Koppel-hengelwedstrijd in Vlaardingse Vaart dries DE HAVENLOODS, DONDERDAG 24 JUNI 1971 Sinds de op 18 juni gehouden algemene ledenvergadering is de heer E. P. Poelman geen secretaris meer van de hoogst spelende amateur club in Schiedam DHS. Na 8 jaar het secretariaat beheerd te hebben, is Poelman tot de conclusie gekomen dat het allemaal niet meer ging. „Ik kon het tegenover mezelf en mijn gezin niet meer verantwoorden. Mijn baan, chef werkplaats bij Fonteijne in Vlaardingen, eist te veel energie en tijd. Werk gaat nu eenmaal voor het meisje en hoe het me ook aan het hart gaat, het meisje DHS moest dus aan de kant. Het secretariaat van een grote vereni ging vraagt heel wat en als je het dan niet voor 100 procent kan doen, moet je het helemaal niet doen." aldus de heer Poelman. De scheidende secretaris (46) is vanaf zijn twaalfde jaar lid van DHS en heeft dan ook al heel wat met de club meegemaakt. Hij vertelde ons, dat hij reeds twee jaar geleden zijn funktie neer heeft willen leggen. „Er was toen echter niemand te vinden die het van mij over kon of wilde nemen en ik ben toen ook aangebleven. Op de laatste ledenverga dering heb ik me niet meer herkiesbaar gestel en ook toen viel het weer niet mee om een plaatsvervanger te krijgen. De figuur van de heer Van Leeuwen, voor mij secretaris, is een goede opvol ger, maar op de vergadering heeft hij de funktie nog niet kunnen aanvaar den. Ik hoop oprecht dat hij zal accepteren. Zolang er nog geen vervan ger is blijf ik het natuurlijk doen, want ik laat mijn vereniging nooit in de steek, daarvoor heb ik er-altijd een veel te fijne tijd gehad." De heer Poelman verheelde niet, dat hij in de toekomst nog graag zijn partijtje voetbal zou willen blijven spelen in één van de lagere elftallen. „Dat is altijd een bijzondere ontspan ning geweest." Dames-voetbal Bij DHS is ook een damestrimclub en die dames spelen ook wel eens een partijtje voetbal, zo maar voor de leut. Nu de KNVB het damesvoetbal heeft aanvaard en er binnen zeer korte tijd een legale damescompetitie gaat ko men, vroegen wij de heer Poelman hoe hij en zijn vereniging tegenover dat damesvoetbal stonden. Het antwoord was kort maar krachtig: - „Voor mij hoeft het niet en ik zal het ook niet helpen bevorderen. Integen deel, ik zal al het mogelijke doen om het in onze vereniging tegen te hou den. Dit is mijn persoonlijke mening. Ik vind voetbal geen sport voor dames. Emancipatie van de vrouw is goed, maar het kan ook te ver doorgevoerd worden. Misschien is het niet tegen te houden, ook in onze vereniging niet. Veronderstel dat een aantal dames wil voetballen en dat bij ons niet kan. Zij gaan dan naar een andere club en het gevolg is dat de mannen of verloofden dan ook mee gaan. Ook de huidige accommodaties staan het niet toe. We moeten nu al woekeren met speelruim te, laat staan dat er accommodaties staan het niet toe. We moeten nu al woekeren met speelruimte, laat staan als er dan ook nog een damesteam bij moet komen Terug bij de huidige situatie van de club en de accommodatie, valt het woord trainingsveld. Trainingsveld Insiders weten wat voor werk o.a. de heer Poelman heeft verzet om voor de als er dan ook nog een damesteam bij Een stoeltje waarin Uw peuter uren kan spelen, zitten en veren een stoeltje waaraan nie mand zich ergert als 't mee moet op vakantie of naar oma, want het is plat opvouwbaar kortweg een ideaal stoeltje voor de kleine en voor U. Verend kinderstoeltje van* me talen buis met een stevig wit zitje in een lief kinderdessin. Door het stoeltje in een be paalde stand te zetten schakelt U de veren uit en krijgt U een slaapstoeltje. Het geheel is plat opvouwbaar en dus gemakke lijk mee te nemen.^U koopt 't nu bij ons voor nog géén twee tientjes. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij in de kelder deze verende kinderstoeltjes, zonder veren ook als slaapstoeltje te ge bruiken, plat opvouwbaar, nu heel voordelig vereniging een trainingsveld te krijgen, al moet het dit veld dan delen met DRZ. De toezeggingen daarvoor kwa men, maar toen bleek er een communi catiestoornis te Zijn ontstaan, want DHS en DRZ rekenden er op, dat dit trainingsveld geschikt zou zijn voor honkbalsport. Dit bleek niet waar te zijn en weer moesten de aanvragen door de ambtelijke 'papiermolen. „Ik hoop toch echt wel dat de toestem ming nu snel loskomt en ik reken en met mij heel DHS, er toch wel op, dat bij de aanvang van de competitie het trainingsveld klaar zal zijn. We gaan er dan samen met DRZ verlichting op maken. „Ik vind het jammer, dat ik de ingebruikneming van dat terrein niet meer als bestuurder mee kan maken". Verjonging Het afgelopen seizoen is voor de heer Poelman toch wel de mooiste tijd uit zijn bestuurdersperiode geweest. Het had maar een haar gescheeld of DHS was eerste klasser geworden. Het heeft niet zo mogen zijn. De gemiddelde leeftijd van de zo succesvolle ploeg is zeker niet laag te noemen en daarom is de heer Poelman er van overtuigd dat er langzaam maar zeker een verjonging zal moeten plaatsvinden. Hij dacht echter dat dit niet drastisch zou gaan, maar zeer geleidelijk. „Het 'lijkt mij zonder meer noodzakelijk, want ik geloof, dat we met het team van het De heer E. P. Poelman. afgelopen seizoen niet meer tot zo'n grote prestatie kunnen komen". De scheidende secretaris dacht dat er wel aanvulling zou komen uit de A-jeugd, waarvan er al enkele zijn doorgedrongen tot de selectie training. Trots is hij er op, dat QHS steeds groter wordt in ledenaantal, waarmee dan het bewijs wordt geleverd dat de club door en door gezond is. Al babbelend met de heer Poelstra komt men steeds meer tot de overtui ging dat hij meent wat hij zegt. Het gaat hem aan zijn hart dat hij niet meer zal meehelpen zijn club te bestu ren. Poelman kan in feite niet buiten zijn DHS, waar hij vriendschap en clubliefde heeft leren kennen en waar deren. Het zal dan ook wel zo zijn, dat mocht de club in de toekomst een beroep op hem doen de heer Poelman zeker klaar zal staan voor zijn DHS. Piet Bul In deze tijd van vakantie en weekends naar caravan en zo merhuisje mag zo'n komforta bel vouwfauteuiltje toch zeker niet aan Uw kampeeruitrusting ontbreken. Geheel inklapbare vouwfauteuil de luxe met hoge rug, houten armleggers en veren zitting. De losse overtrek met polyaether interieur is er in diverse mooie bloemdessinsnu voor nog géén twee tientjes. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de camping-afde ling, 2e etage, deze vouwfau teuil de luxe met hoge rug, los se overtrek met polyaether inte rieur. Kies uit fraaie Na de autoraces op Zandvoort, waar tal van liefhebbers van de autorensport de slagregens hebben getrotseerd, zijn het zaterdag de motorsport-enthousias ten die a^n de beurt zijn. Uit alle delen van het land trekken zij weer naar Assen. De hoofdstad van Drente zal weer als een magneet de liefhebbers aantrekken. Vrijdagmiddag begint die trek al en ook uit Schiedam gaan er honderden naar de T.T. Beroepshalve ben ik jarenlang ook één van die „Mekkagangers" geweest en ik kan al die enthousiaste liefhebbers van de motorraces alleen maar zeggen: „Wees voorzichtig. Kijk uit. Doe geen on doordachte dingen, dan komt U zeker heelhuids terug. De copy voor deze krant moet dinsdagmorgen op de krant zijn. Ik kan u dus in deze kolom helaas niets vertellen van het grote feest dat druk kerij De Water op touw heeft gezet. Immers de voetbalclub $an die drukke rij speelt pas woensdagavond de beslis sende wedstrijd in de ABC competitie tegen het team van de bouwonderne ming Slavenburg. Winnen of niet, het wordt een feest zo blijkt uit de uitno diging. Laten we voor drukkerij De Water hopen, dat de wedstrijd gewon nen is. Het feest zal er nog prettiger door zijn geworden. We blijven u op de hoogte houden van de overschrijvingen in de Schie- damse regio. In de lange, lange lijst - er hebben al 1856 spelers om over schrijving gevraagd - kwamen deze week weer drie Schiedammers voor. Het waren: C.v.d.Grijp die van DRZ naar DHS gaat, G. C. Schreij en C. Sla, die resp. van SVV en SFC naar DHS gaan. Verder blijkt, dat enkele spelers van Hermes DVS toch nog liever een paar centen in het betaalde voetbal willen verdienen dan terug te gaan naar de amateufs. W. van Baarle, G. Bakkes, G. W. Flaes, D. E. van Nierop en Ton Ruts hebben zich op de transferlijst laten zetten. J. v.d. Griend van Hermes DVS gaat naar de amateurvereniging AFC in Amsterdam. SVV heeft de navolgende spelers op de transferlijst WIJ HELPEN DIREKT Buikjes-toernooi Verleden week hadden wij de euvele moed een kampioen te noemen van het z.g. „Buikjes toernooi". Dit toer nooi is een voetbaltoernooi in Groen- oord. Huisvaders uit deze Schiedamse wjjk of buurt, hebben daar in een aantal wedstrijden de eer van hun straat, laan of plein, getracht hoog te houden. Er zijn stramme ruggen en stijve spieren geweest en de huisgeno ten zijn handen te kort gekomen om die spieren te wrijven. Maar goed, we noemden een kampi oen, maar dat was helemaal fout. Een mevrouw belde daar over op. Die mevrouw woont aan het Dirk Schaffer- plein en zij eiste de kampioens-eer voor dat plein op. Ze vond dat nu eens leuk om te vertellen. Ere wie ere toekomt en dat is de ploeg van het Dirk Schafferplein. Op 28 augustus is tijdens een feestavond in Landvreugd de prijsuitreiking. Liefhebber nieuwe schaakkampioen De nieuwe Schiedamse schaakkam pioen is de heer Liefhebber. Nadat hij het vorig jaar eindigde achjer respectie velijk Reitsma, Van Seters, Vrijland en Harmanny, het hij deze vier dit jaar gedecideerd en met ruim verschil ach ter zich.. Liefhebber heeft dit jaar bewuster, professioneler gespeeld. Zijn speeltrant was zuiver op het resultaat afgestemd volgens het principe „safety first".- De nieuwe kampioen, die lid is van „Overschie" zal het komend seizoen uitkomen voor „Schiedam". Zwembadplannen Zuid weer ter sprake In een vrijdagavond 25 juni te houden vergadering zullen de plannen om te komen tot bouw van een zwembad in Schiedam-Zuid opnieuw aan de orde worden gesteld. Er zijn drie ontwerpen en deskundigen zullen advies geven. Voorts zal in de vergadering van de Sportraad op 30 juni het plan eveneens aan de orde komen. Men hoopt het bad het volgend jaar gereed te hebben. „Wanneer het aan mij ligt, blijf ik tot mijn vijftigste op de motor zitten. In deze sport kun je heel oud worden" zegt de Rotterdamse coureur Cees van Dongen, die zaterdag zijn zoveelste TT-race op Assen gaat afwerken. In zijn kleine „winkeltje" aan de Zaagmo lenstraat heeft Cees de hele week gesleuteld aan de Yamaha-machines, waarmee hij overmogen in de 125 cc en 250 cc klasse zal starten. Met Jan Kostwinder heeft Rotterdam in Drente een sterke afvaardiging, ofschoon Van Dongen al op voorhand betwijfelt of het tot indrukwekkende prestaties zal komen. „Daarvoor" overweegt hij, „is de concurrentie van de fabrieksmachines te groot". Nadat het er enige tijd naar heeft uitgezien dat de grote fabrieken de Grand Prix-races amper nog interessant vonden, is het hele korps beroepsrij ders op zijn stellingen teruggekeerd en voor Assen betekent dat zo wie so zaterdag een boeiende strijd. Voor Van Dongen en Jan Kostwinder houdt het de zekerheid in, dat er niet gewonnen zal worden en dat de eer niet verder kan reiken dan een acceptabele plaats bij de eerste tien. Van Dongen: „Dat mijn materiaal goed in orde is heb ik dit seizoen al kunnen bewijzen in de grote Prijs van Oostenrijk, waar ik zesde werd en op Hockenheim waar ik lange tijd op de derde plaats heb gelegen". Wat Van Dongen zelden overkomt gebeurde daar: bij een snel heid van 140 km. vloog de frêle Rotterdammer van zijn machine, maar kwam vrijwel ongedeerd uit dit avon tuur tevoorschijn. „Een beetje te veel haast" analyseert hij droog. Hoge ogen In de strijd om het Nederlands kampi oenschap 125 cc heelt Cees intussen al hoge ogen gegooid. Vier wedstrijden, in Voerendaal, IJsselstein, Heeswijk en Zandvoort wist hij te winnen en met de Nederlandse titel gaat het dus de goede kant op. Ondanks het feit, dat Van Dongen intussen „al" 39 jaar is, peinst hij er niet over zijn gevaarlijke, maar boeiende hobby eraan te geven. „Zolang het reactievermogen goed is kun je doorgaan. Mensen als Jim Red man, veel geprezen wereldkampioen en Luigi Taveri zijn daarvan voorbeel den". Ondanks de overmacht van de fa- brieksracers wil Cees van Dongen op de machines van het Motorpaleis dit jaar vrijwel alle Grand Prix-races afwer ken. Voor volgende week staat Fran- corchamps op het programma waarna het race-circus (met Van Dongen) zich achtereenvolgens verplaatst naar Oost Duitsland, Zweden, Finland en Tsje- cho-Slowakije. Met een klein startgeld- je, een bescheiden prijsje en veel liefs van het Motorpaleis is de zaak finan cieel nét rond te krijgen. Ook wat dat betreft kan Van Dongen daarom nog jaren vooruit. Reclame De tijd dat sluikreclame via de sport op de televisie taboe was is helemaal voorbij. Even onbevangen als er over sex en drugs wordt gesproken, rollen de firmanamen van het televisie scherm. Althans in de zondagavond rubriek „Studio Sport". Voorbeeld daarvan was de Grand Prix autorace In het Stedelijk Museum in Schiedam worden tot 5 juli nog etsen van Zoltin Peeter geëxposeerd (zie foto). Tot en met 26 juli exposeren nog Tamas Konok - zeefdrukken en tekeningen en Katalin Hetei, etsen in gemengde tech niek. Eveneens tot 26 juli is het reportage-object 1 van Mary Schoon- heyt te zien. Dit object is gemaakt naar aanleiding van een foto- en ge luidsreportage die zij gemaakt heeft op de grote museumtrappen in de linker- Uitgevouwen biedt deze koffer een zee aan bergruimteop gevouwen neemt hij slechts wei nig plaats inNiets voor U voor op vakantie? Royale linnen vouwkoffer in frisse ruitdessins, met stevig handvat en goede rits rondom. Afmetingen 55 x 36 x 17 cm, opgevouwen 55 x 18 cm. Nu bij ons heel voordelig voor nog géén tientje. opgevouwen 55x18cm Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de tussenverdie- ping parterre deze linnen vouw- koffers met beschermdoppen op de bodem, goede rits en ste vig handvat. Keuze uit diverse leuke ruitdessins, Cees van Dongen. met hele kleipe race-wagentjes en machtig grote reclameborden èn het wegkampioenschap voor wielrenners in Zuid-Limburg. In het commentaar wordt onbevangen gesproken over de behangfabriek (van een bekend merk), de sigarettenploeg en de chocolade-equipe. Ten overvloe de komt de winnaar na afloop nog eens rijk behangen met merken voor recht op het hoofd, truitje (met zelfde merk) strak om de machtige tors. Reporter (opgewekt): „Zo dames en heren daar hebben we dan de nieuwe kampioen van Nederland Arend Karne melk. En Arend - allereerst gefelici teerd namens ons van „Studio Sport". Heb je in de wedstrijd veel last gehad van de behangploeg? Arend: „Kijk eens aan meneer, ze zeggen allemaal dat het rot-behang is, maar als je d'r tussen zit praat je wel anders. Kleven als de pest". Reporter: „En toch Arend heb je ze van je afgeschud en heb je uiteindelijk gewonnen. Heb je daar een verklaring Arend: „Nou ja, allereerst omdat ik harder fietste dan die jongens van het behang, natuurlijk, maar ook vanwege de regen. Toen lieten ze vanzelf los. Dat behang houdt niet met zoveel water, zal ik maar zeggen". Reporter (gniffelend): „En die jongens van het zelfrijzend bakmeel? Arend: „Dat is te zeggen, in het begin kwamen ze goed op, weet u wel, maar toen het vuur er een beetje uit was zakte de een na de ander in elkaar. Halve garen zijn het, zal ik maar zeggen". Reporter (razend enthousiast): „Leuk Arend, leuk Arend. En de ploeg van het in roestvrij staal gevatte venster glas? Arend: „Keihard, maar doorzichtig". Reporter (wijst terloops op het petje van Arend met de naam van de choco ladefabriek met de romige caramelvul- ling): „En Arend, zijn er al plannen om over te stappen naar de beroeps- Arend: „Beroepssport, beroepssport? Professioneel bedoelt u? Ach meneer, moet u eens goed naar mij luisteren. Ik zit op mijn fiets voor mijn plezier begrijpt u en als je professioneel bent heb je altijd dat gelazer met die na men. Dan is het petje op, truitje recht en maar lullen over chocola en behang en sigaretten en zelfrijzend bakmeel en vensterglas. Nee meneer dat is niks voor mij. Laat Arendje nou voorlopig nog maar lekker amateur blijven VLAARDINGEN - De hengelaarsvere niging Het Westen heeft een koppel- hengelwedstrijd georganiseerd, te hou den op dinsdagavond 29 juni in de Vlaardingse Vaart, aanvang 18.30 uur. Een koppel bestaat uit twee personen, die samen niet meer dan vier hengels tot hun uitrusting mogen hebben. De visruimte voor deze zomeravond wedstrijd bestaat uit drie meter en is uitgezet met twee bakens"*waar men zich niet buiten mag begeven. De ruL .te tussen de koppels in zal min stens twaalf meter bedragen. Het is toegestaan elkaar te helpen met het landen van de vis. Hulp van derden is echter niet toegestaan. Het concours duurt 120 minuten. Voer naar eigen keuze, brood, deeg of aardappel. Er mag voor het begin van de wedstrijd gepeild worden. Alle gevangen vis, ook de ondermaatse zal worden gewogen, met uitzondering van pors, paling, baars, snoek en snoekbaars. De loting voor de plaatsen zal aan de waterkant geschieden, waar de vis ook gewogen zal worden. Bij gelijk gewicht zal geloot worden. De gevangen vis per koppel moet in één net worden ingeleverd. Het inschrijfgeld bedraagt f. 5,- per koppel. Tot en met zaterdag 26 juni kan men zich in Vlaardingen opgeven bij: D.Berveling, Spechtlaan 251, tel. 352338, J. Hollenberg, Franciscastraat 16, F. Tempelaar, Mr. Verschuurstraat 108, tel. 348839 en bij M. Wijnhorst, Goudsbloemstraat 13c, tel. 702473. De eerste prijs bestaat uit twee vaan tjes en verder zullen geldprijzen wor den uitgekeerd. Per winnend koppel ?al dus één prijs worden uitgereikt. Na het voorstel in eerste instantie te hebben afgewezen, stellen B. en W. de raad thans voor een subsidie van f 150,- te verlenen aan de Vereniging tegen luchtver ontreiniging Nieuwe Waterweggebied. SPAANSEPOLDER geplaatst: J. Ilazcnbroek, J. Langhorst, W. Maurits, Th. A. Pansier en J. Vors- tenbos. Bassant ging op eigen verzoek op de lijst in de hoop dat SVV en Excelsior tot overeenstemming kunnen komen. P.B. Gift voor stadhuis Van een onbekende geven of geefster heeft het gemeentebestuur van Schie dam een bedrag van f 5000,- ontvan gen, als: „Een kleine bijdrage voor het nieuwe stadhuis". „Wij stellen deze Sympathieke geste op hoge prijs en stellen dan ook voor gaarne deze schenking met dank te aanvaarden", zo voegen B. en W. hieraan toe. Gevonden en verloren behalve op zaterdag en zondag: Bruin etui met 2 sleutels; verzekcringsplaat- je; autostep. Te bevragen bij de vinders: Kinderhorloge met wit bandje, De Klein, Riouwlaan 59, Vlaardingen, tel. 351560; doublé damespolshorloge met bruin bandje, T. Ie Blanche, Maasdijk no. 132a (tel. Dr. Noletstichting, toestel 142); gouden oorbel, mevrouw Fabri, Burg. v. Haarenlaan 384, alleen na 19.00 uur; goudkl. damespolshor loge, V. Gaaien, Buizertstraat 34, Vlaardin gen; doublé dameshorloge met plastic band je, F. Hendrikse, Delflandseweg 116; bruin étui inh. schrijfartikelen, R. Geitenbeek, Obrechtstraat 8; aktetas inh. gereedschap, J. Wolken, Rotterdamsedijk 409; bruine porte monnee met inh., Jongejan, P. Langcdijk- straat 270, Den Haag; herenportemonnee inh. sleutels, Zwaan, Damlaan 172; week endtas inh. sportbenodigdheden, Muijsson, Prof. Aalberselaan 64; bruine damesporte monnee met inh., We]ber, Nieuw Mathenes- serstraat 84; kinderportemonnee met inh., Tuit, Morsestraat 30; zwarte lederen porte monnee met inh., C. van der Kruit, Chopin- plein 270; Daf autosleutels, Kokken, Singel 111; portefeuille met inh., Woningdienst, Lange Haven 145 (Beurs); bos sleutels, Sneek, Sibeliusplein 129, tel. 710693; sleu telbos in bruin étui, Bots, Rotterdamsedijk 234b; bril in oude koker, mevrouw Kinne- gin, Brugmanstraat 39b; houten kinderstep- je, Muilwijk, Middelharnissestraat 38b; bad tas met inh., mevrouw Jansen, Burg. van Haarenlaan 1392; badmuts, V. Noortwijk, Veenlantstraat 12a; beige jack met capu chon, J. Pelgrim, Schaperlaan 34; kindeijack (beige), Vlugman, V. Beverenstraat 18; po plin jongensjack, J. de Vries, Valeriusstraat 59, blauw windjack, mevrouw Roelofs, Sem. Dresdenplein 131; grijze herenhoed, Chate- lain, Warande 22a; kinderschoentje maat 20 (wit), mevrouw Wesseling, Bilderdijkstraat 23a; damesmantel zonder mouwen, Santing, Maflridstraat 87, Vlaardingen; jongenscol bert rib-fluweel, Pelsdijcken, Julianalaan 8, tel. 267107; aluminium ladder (circa 4 meter lengte), V. Groesen, Fr. Haver- schmidtlaan 35, tel. 263224; 2 pakjes brief kaarten, Scheffer, Rotterdamsedijk 195a; gebloemde lap, mevrouw Veulon, Boerhaa- velaan 12a; pakje inh. roOd-wit-blauwe vlag, V. Roest, Mackaystraat 54; tekkel, mejuf frouw V.d. Berg, Parkweg 44, tel. 703717; parkiet blauw/grijs, Braanker, V. Oldebarne- veltstraat 207; postduif, Scholte, Maasdam- interesse RENAULT bei KOSTER tei 707777 In de raadsvergadering van 28 juni worden opnieuw twee nieuwe raadsleden beëdigd en geïnstalleerd. Het zijn mevrouw Y. de Waard-Siljee en de heer N. C. Kerkhoff. Al eerder werden diverse kredieten verleend voor het bouwrijp maken van de woonwijk Spieringshoek. Een ge deelte is nog niet uitgevoerd, waarvoor nu een krediet van f 406.000.- wordt gevraagd. Tot dusver kon nog geen zekerheid worden verkregen met be trekking tot de uitvoering van de bebouwingsplannen. Thans is weer een bebouwingsplan ingediend en verwacht wordt dat binnenkort tot uitgifte van grond voor bebouwen kan worden overgegaan. Spiegeltje, spiegeltje aan de wandja een spiegel is een onmisbaar attribuut in huis en als U er dan toch één nodig heeft, waarom dan niet meteen een mooie gekocht Ovale spiegel, die U zowel staand als hangend kunt gebrui ken. De fraaie dekoratierand, waarin de spiegel is gevat, is van kunststof waardoor een fluwe len lint is geweven. U koopt 'm nu voor nog géén twee gulden. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de parterre deze ovale hang- en staspiegel, gevat in een luxe rand, nu in doos verpakt

De Havenloods | 1971 | | pagina 4