GEZELLIG MET ZN ALLEN DE FEMI NA DOEKT... J DOEN! UIT IN AHOïC.. MET FEMINA DE HAVENLOODS, DONDERDAG 7 OKTOBER 1971 het nieuwe ...als 'n ontdekkingsreis! Wandelen over Femina - groter dan ooit (alle expositieruimte van de nieuwe A hoy' is benut) - is een blijde ontdekkingsreis... u maakt kennis met andere landenmet nieuwe produkten, met verrassende attracties. U kunt uren en uren op Femina dwalen. U bent even helemaal in Spanje. Voor- of naproefje van een Spaanse vakantie: 1500 m2 Spanje is authentiek nagebouwd. Met een gezellig Zuidspaans winkelstraatje en een Sevilliaanse binnenplaats. Met een Spaans eethuisje, waar u de paella eet en de sherry drinkt zoals in Spanje zelf. En dat is nog lang niet alles: u maakt kennis met de Spaanse kunstnijverheid, het Spaanse toerisme, Spaanse gewoonten, Spaanse féésten. Veel bloemen, originele Spaanse muziek en - elke middag en avond - wervelende flamenco- dansen zorgen er verder voor dat u zich echt even in Spanje waant. 'n Grandioze bloemenshow. Bloemsierkunstenaar Paul C. van Bekkum mocht zijn gang gaan op Femina 24. Kreeg alle ruimte voor een féést van een bloemenshow. Kom daar afscheid nemen van de zomer, en de herfst verwelkomen. Kom er gewoon even van genieten. Luxemburg, Tsjechoslowakije, Kenia. Laat u nü alvast inspireren voor uw '72-vakantie. Luxemburg, Kenia en Tsjechoslowakije laten zich van hun beste kant zien - op Femina 24. Alleen voor mannen. Elke automobilist haat pech onderweg. Kom 'ns kijken hoe (gemakkelijk soms) pech te verhelpen, zelfs te voorkómen is. En er is méér alleen-voor mannen op Femina 24: informatie over een andere baan..., voorlichting over wijnen..., doe-het-zelf nieuws..., autorijden bij de politie. Ziek-zijn-beter-worden voor huisdieren. Nog meer nieuws op Femina 24: een huisdieren voorlichtingscentrum. Waar u van dierenartsen en andere deskundigen alles kunt leren over het wel en wee van poes, hond, kanarie, parkiet, schildpad, goudvis... kortom alles wat kwispelt of knort, zwemt of spint, kruipt of fluit in huis. Bezoek Meubelland. Zelden werden op Femina zó veel woon-ideeën geëxposeerd als nu. Grote inzendingen van dé woninginrichters. Met alles wat nieuw is op het gebied van meubelen en woningtextiel. Kom kijken, vergelijken..., inspiratie opdoen! Inlichten... voorlichten! De slagersgezellen zijn op Femina. En het Gemeente Energiebedrijf. Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen licht voor over de vakbeweging. Het Voorlichtingsbureau voor de Voeding maakt u wijzer op het gebied van gezond eten en drinken. Het Ministerie van Defensie wil iets vertellen over 'n toekomst in militaire dienst. Allemaal op Femina 24. En dan... de Pasar Malam Tong Tong! 'n Oergezellige Indonesische markt - op ware grootte op Femina 24. In een opwindende roezemoes-sfeer bekijkt, kiest en koopt u de Indonesische produkten. Terwijl krontjong- muziek klinkt. En Indonesische dansen worden uitgevoerd. Bovendien op zaterdagen: optreden van tal van artiesten. In andere steden is Pasar Malam een evenement op zichzelf, in Rotterdam bezoekt u de markt als 'n extraatje-bij-Femina. Met haar meer dan 175 inzendingen is Femina 24 een feestelijke belevenis. Voor iedereen. Voor de vrouw-des-huizes die op 'n allergezelligste manier wil kennis maken met alles wat nieuw is voor haar huishouden. Voor vader-die- meegaat en die van auto'swijnen, doe-het-zelven en nog zoveel méér wil weten. Voor zoons en dochters die "in" zijn voor een alternatief "uitje". En niet in de laatste plaats voor verloofden en trouwplannenmakers. Femina 24 heeft een feestelijke omlijsting, voert u door een authentiek stukje Spanje, over een gezellige Indonesische markt en langs een bloemenshow zoals Rotterdam maar zelden heeft gekend. Kom gezellig met z'n allen. Kom Femina "doen". Doen! Femina 24 van 8 t/m 19 oktober in de nieuwe Ahoy'-hal Zuid plein (halte Metro). Geopend van 10-17 en 's avonds van 19-22.30 uur. Zondags geopend van 10-17 uur. Entree f 3.50 - kinderen tot 12 jaar f 2.00 Uw Femina-entreebewijs geeft u bovendien tot 31 oktober "toegang-vóor-de-haive-prijs" tot de Euromast.

De Havenloods | 1971 | | pagina 28