interieurplan De Stam Wij zijn Uw exklusieve topform-adviseur viva topform en het negentienhonderd drie~en~zeventig Topform maakt 1973 tot het jaar van de prettige prijssurprises! Topform gaat opnieuw bewijzen dat meubelen van topklasse 'n allervriendelijkst prijskaartje kunnen hebben. Omdat u niet anders verwacht van topform: exklusieve meubelen van topkwaliteit voor een reële prijs; 1973 wordteen topformjaar. In 1973 presenteert topform u een reeks attraktieve aanbiedingen waarvan de prijs op de kop af negentienhonderd drie-en-zeventig gulden is. Wij beginnen vandaag met zitkombinatie Aspira in leder. Zitcombinatie Aspira: speelse, sierlijke vormgeving is gekombineerd met verbluffend komfort. De meubelen hebben een precieus afgewerkt chroom frame met cognackleurige, echt- rundlederen zit-, rug- en armkussens. Dat is wonen anno 1973 - voor een 1973 topformprijs. Rekent u mee? De royale driezitsbank kost 1.110,- en de fijne tweezitter 885,- Samen echter 1.973,- Bij het bankstel passen deze fijn-gelijnde maar toch zéér solide salon/hoektafels: chroom poten en wit laqué bladen. Praktisch en prettig geprijsd bovendien: per set van 3 tafeltjes 325,- Interieurtips voor jonge woners: Met ingang van morgen is 'n mini-ruimteprobleem voor u opgelost. Dank zij dit rijdende wonderkastje, uitgevoerd in wit laqué. Bizonder handig voor mobiele stereofielen en andere muziek- makers. Alles binnen handbereik. Kost op de kop af 215.- Eethoek Ramses: royale (170x80cm) tafel met zwaar chroom onderstel en fantastisch-mooi gehamerd blad 385,- Daarbij: originele chroom stoelen met pikant afgewerkte kanvas zit- en rugkussens, per stuk 148.- Fiëstaisde terecht feestelijke naam van de eigentijdse aanbouw- wand. Uitgevoerd in kostelijk-witte slijplak, met markant kontrasterende zwart-essen fronten en afgezet met praktische aluminium lijsten. Biedteen zéé aan ruimte. 123 cm hoog en 258 cm breed voor 1.470,- Wij boden u zeven interieurideeën - zeven keer topform in optima forma. Méér woon-inspiratie doet u op in de grote gratis topform katalogus. Vraag 'ns om die katalogus wanneer u gaat winkelen in uw topform speciaalzaak. de afgebeelde Aspira gestoffeerd meteen 'jeugdige' streepstof. Aan de keus uit drie vrolijke kleuren- kornbinaties: bruin/wit, appelgroen/wit en oranje/wit. Fauteuil 400.-, tweezitter 525,- driezitsbank660.- Speels kombineren met zitelementen Universe: royale zit- en rugkussens op een ijzersterk polyester onderstel. Met extra vering, voor extra komfort! De streepstof naar keus in twee fijne kombinaties: oranje/wit of bruin/zwart. Per element 198.- Bijpassende hoek/bijzettafel 98.- iwwPrl SCHIEDAM PARKWEG 201-205

De Havenloods | 1973 | | pagina 22