Dirk van den Burg van Hoek van Holland stelt voorzittershamer ter beschikking SB>BT imia Internationale badmintontop speelt zondag in Vlaardingse sporthal mieiïm r *4 80 lUilffBl ETALAGE en INTERIEUR Beslissingswedstrijd tussen VDL en Ursus zondag bij RK WIK TRAINER -- OC80 LANGS PE WATERWEG DE HAVENLOODS, DONDERDAG 19 APRIL 1973 ,Mijn werken hier was ook ploegen op rotsen' De mensen hier zijn hard. Hoek van Holland heeft een moeilijke bevolking. En dat is niet iets van vandaag. Nee, dat zijn ze vanaf het ontstaan van deze gemeenschap bij het graven van de Waterweg - zo'n honderd jaar geleden ge weest. Telkens hoor ik nog in gedachten mijn vader de allereerste dominee citeren, die Hoek van Holland na een vieijarig verblijf verliet. Deze dominee, Ruys van Duchteren, zei in zijn afscheidspreek: „Mijn werken hier was een ploegen op rotsen." Mijn vader vertelde dat altijd gezien de ervaringen, die hij had opgedaan bij zijn eigen werkzaamheden. Hij was voorzitter van de wijkraad. En nu ik zelf in het openbare leven van Hoek van Holland zit, word ik er ook iedere keer weer met de neus opgedrukt." Geruime tijd geleden heb ik iedereen al duidelijk gemaakt, dat ze niet konden verwachten, dat alleen het bestuur zoü blijven werken voor het welzijn van de vereniging. Alle leden zijn verplicht daaraan hun medewerking te verlenen. Ik heb gezegd: als daar geen verande ring in komt zal ik mijn conclusie trekken. Dan ineens ziet men onder ogen waaraan het schort. Te makkelijk zeggen ze: we doen het, Nadien gaat het een paar weken goed, maar dan is het weer afgelopen. Kijk, we hebben zelf de verantwoorde lijkheid voor ons sportpark. Alle werk zaamheden moeten we zelf verrichten. Met een klein aantal mensen hebben we de accommodatie opgebouwd en uitgebreid, maar als ze een clubgebouw en velden willen hebben, die aan de eisen van deze tijd voldoen, dan moet er nog heel wat gebeuren. Van het bestuur mag geëist worden, dat ze in grote lijnen het beleid uitstippelt en de weg aangeeft hoe dat beleid gereali seerd kan worden, maar de leden zullen het mede moeten verwezen lijken. Dan hebben we ieder lid hard Ik heb vertrouwen gehad in de leden, die mij de voorzittershamer in handen hebben gespeeld. Te veel en dat schi jnt in deze verenigingsdemocratie ge vaarlijk te zijn. Ze hebben in die democratie hun rechten, doch ook zeer duidelijk hun plichten. Wel, van die rechten weten ze donders goed gebruik te maken, maar de plichten worden lichtvaardig vergeten." „Het is een hele stap, maar er moeten nu eens jongeren komen, die de zaak opnieuw opzetten en wellicht een be ter oor vinden voor hun ideeën. Ik ben opgegroeid in een tijd, dat de voorzie ningen beduidend minder waren. We beschikten niet over een kantine en getraind werd er praktisch niet. We waren één dag actief en dat was op zondag tijdens de wedstrijd. altijd getracht minnelijke schikkingen te bereiken. Dan vind ik het triest, dat mensen, die zien, dat hun zoon gepas seerd is, plotseling hun vitale werk stopzetten en woedend weglopen. Dat veroorzaakt een gat in de organisatie. En waarom eigenlijk? Overal zijn mensen te vinden, die ontevreden zijn. Wanneer ze gelijk hebben, kunnen ze dat krijgen. Heb- Dirk van den Burg (45) is ambtenaar van de burgerlijke stand en volkshuis vesting op de secretarie van Hoek van Holland. Kent in die hoedanigheid de groeiende Hoekse bevolking van haver tot gort. Oudere inwoners hebben hem zien opgroeien en zelf heeft hij vele jongeren een plaats in de maatschappij zien innemen. Leer hem de aard van het beestje kennen! Maar niet alleen vanuit het ambtelijk vizier heeft hij geobserveerd. Hij was bestuursüd van de afdeling Hoek van Holland van de Partij van de Arbeid en is nog voorzitter van de voetbalvereniging Hoek van Holland. Leer hem nu eens de Hoekse inwoners kennen! Nergens anders heeft hij deze mensen beter kunnen doorlichten dan als praeses van een vereniging. Waar hij met mensen moet werken, waarvan verwacht kan worden, dat ze uit club liefde en onbaatzuchtigheid ten op zichte van clubkas, achter een stand punt staan en werkzaamheden verrich ten, die dikwijls niets met sport te maken hebben, maar alles met de vereniging. Vijftien jaar heeft Dirk van den Burg nu zitting in het bestuur van „Hoek van Holland": tien jaar bekleedde hij diverse functies en de laatste vijf jaar was hij voorzitter. Van den Burg heeft - naar zijn mening - voldoende gevochten voor schijnbaar niet te be reiken idealen. Hij stapt op, gaat zich wijden aan zijn gezin en hobby's: aan zijn konijnen en kippen. Hij lijkt geëmotioneerd, maar bena derd zijn aftreden gelaten. Dirk van den Burg berust. Een lustrum ligt achter hem. Een kampioenschap heeft deze periode niet mogen sieren. Degra datie wel, want in 1970 keerde Hoek van Holland terug in de moederschoot van de afdeling Den Haag. De verwer ving van de accommodatie aan de Lemaireweg (vroeger Zekkenweg) was voor Van den Burg een persoonlijk succes. Met hart en ziel heeft hij achter de door hem vertegenwoordigde ver eniging gestaan. Daarin ^1 overigens na de komende algemen^edenvergadering weinig ver- anderen.~ij continueert gewoon ziin lidmaatschap en blijft leider van het elftal, waarin zjjn zoon speelt. Hij wentelt alleen de problemen van zich af. De rotsen bleken moeilijk te splij- den Burg ben ze geen gelijk, dan ben ik bereid ze ongezouten op hun donder te geven. Daarna zal ik toch trachten hun op enigerlei wijze tevreden te stellen. Dat wil ik best af en toe doen, maar nu is het al zo, dat er geen week voorbij gaat of we hebben zo'n akkefietje. Ik heb gestreden. Er is wat bereikt, maar een enorme partij rotsen ligt nog op zijn kloving te wachten. Niet alles negatief Natuurlijk is niet alles negatief. Mo menteel werkt een bouwcommissie aan ons nieuwe clubgebouw. Het is moge lijk, dat we volgend jaar een geheel nieuw clubhuis bouwen. Bij de ge meente ligt een plan op goedkeuring te wachten, dat de aanleg van enkele velden, een parkeerterrein en groengor- dels rond ons complex omvat. Nu is mijn contact met de gemeente ongedwongen en dat komt voorname lijk voort uit mijn functie op de secretarie. Daardoor kom ik makkelijk in gesprek met hogere apibtenaren van de afdeling sport en recreatie van de gemeente Rotterdam. Misbruik zal ik er niet van maken, want zelfs ik kan deze mensen niet simpeltjes overstag krijgen. Ik heb altijd geprobeerd betere voorwaarden voor dat kleine stukje Rotterdam te verkrijgen. Dat heb ik niet alleen voor Hoek van Holland gedaan. Ook voor de andere verenigin gen heb ik op de bres gestaan." Dirk van den Burg heeft zijn houten voorzittershamer stuk geslagen op kei harde rotsen. „Trainer Jan Vermeulen blijft, maar Van den Burg stapt op", zei hij ons enige weken geleden. Hij noemt Frans Leerdam - doelman an nex barman: „toch één van de betere leden" Dirk van Oosten vijf en veertig jaar, nog actief in het doel van Hoek van Holland's tweede elftal en altijd gereed voor de vereniging - en penningmeester Piet van Balen - „de grote tacticus" - en nog enkele ande ren. Het is een summier en select gezelschap, dat hem terzijde heeft ge staan. „Wanneer ze niemand zouden kunnen vinden, die mijn plaats in wil nemen, dan zou het mogelijk zijn, dat ik mijn besluit herzie. Dan zal ik zware eisen stellen omtrent de organisatie van de vereniging", waarschuwt praeses Van den Burg. „Om in trainerstermen te spreken zal ik mijn contract dan met een jaar verlengen. Als men dat wil en als men mijn eisen wil inwilligen ten minste. Na dat jaar zal ik de hei nogmaals overzien. Mocht mijn oor deel dan weer negatief zijn, dan stap ik op. Definitief"! GERARD S. VERVER ten. Kos gezondheid ..Het gaat me echt aan het hart", het klinkt als een moeizame bekentenis. „Maar ik heb me gedwongen er een punt achter te zetten. Dan kan je wel doorgaan, maar verbeteringen - dal is gebleken - bereik je toch niet. Het had mijn gezondheid gekost. Ik heb mijn vader als voorbeeld genomen. Deze man heeft voortgeploegd, al was het niiet als voorzitter van een voetbal vereniging. Tevergeefs. Hij heeft het met zijn leven moeten bekopen. Veel te vroeg. Geloof in compromis Er is veel veranderd. Om het de men sen naar de zin te maken, moet ervan alles aanwezig zijn. Met het stijgen van mijn leeftijd ben ik wat conservatief van gedachten worden. Ik kan me nog moeilijk verenigen met hetgeen de jeugd pardoes wil doordrukken. Daar om ben ik ook uit het bestuur van de afdeling Hoek van Holland van de Partij van de Arbeid getreden. Ik ben, geloof ik, een man van het compromis. Wanneer nu een politicus zegt: dit is het standpunt van mijn partij en daar over valt niet te discussiëren, dan hoeft die partij voor mij niet meer. Ook bij de voetbalvereniging heb ik I PIEXBA DEKORATIEVE STOFFEN VOOR UW in 200 kleuren aanwezig FLAN JUTE LAKFOLIE RIBS SEPARATIE STOF VILT DEKORATIE ETALAGEMATERI ALEN Adm. de Ruytei weg 26 Rottendam Rotteidam Tel.: 010 - 13 22 30 PUPILLEN A: H Excelsior'20 1 - - D.V.O. 1 0-2; F Pupillenuitslagen Vlaa n 2 l-( n 1 - H.V.O. 1 3-2; 1 - Satelliet t 5-1Hermes 1 0-3; Zwaluwen 2 - D.V.O. 2 - H.V.O. 2 0-0; ozenhurg 3 3-0; M.V t/ o - Wll.K. 2 - Zwi D.L. 2 0-2; V.D.L. luwen 4 - R.K.W.I.K. - Hollandiaan 2 0-1; - sior M3 2-4- H v - D.V.O. 4 - H. 3.V. 2 4-0; - - - - F.C. 3 - Zv. Fortuna 4 - S.V.V. 6 5-0; T.S.B. 2 - Forvuna 5 3-1; Zwaluwen 6 - Rozenburg 5 0-2 Sunlight 2 - Vlaardingen 4 0-0; R.K WIK 4 Excelsior M5 1-1; if.V.O. 5-D.V.O 5 1-3; 1 1Satelliet 2 5-0; Excelsior M6 - 2-0; Hollandlaan 3 - V.D.L. 4 0-1; - Rozenburg 6 1-3; Schiedam 3 - i 1-1; M.V.V. 5 - H.V.O. 6 1 i 7 - R.K.W.I.K. 5 0-3; V' M7 imTFortun" 6 ^D.V^^Ö-O. PUPILLEN B; D.V.O. Q; M.V.V ----- V.D.L. Excelsior M3 - Zwaluw*.. i i-o; wi. v v - Hollandiaan 2 1-2; V.D.L. 4 - Hermes DVS 6 0-1; D.V.O. 6 - D.V.O. 7 1-0; Fortuna 3 - M.S.V. 3 3-0; Rozenburg 5 - Zwaluwen 5 i ',?ï,,aipw.?n 6 Excelsior M4 0-0; D.V.O. 8 - H.V.O. 5 5-0; V.D.L. 5 - V.F.C. 2 0-5- Fortuna 4 - Vlaardingen 2 1-1; R.K.W.I.K. 6 - Rozenburg 6 2-1; Zwaluwen V - Rozenburg 7 1-1; R.K.W.I.K. 4 - M.S.V. 4 1-0; V.F.C 3 - M.V.V. 5 1-0; H.V.O. 6 - D.V.O. 9 0-5. In de vierde klasse F zijn zondag het Maassluise VDL en het Schiedamse Ursus beide op 29 punten gekomen. IFC, dat ook die mogelijkheid had, liet zich echter verrassen door Bolnes. De ploegen uit Maassluis en Schiedam wonnen respectievelijk van LMO en WCR met 5-1 en 4-1 en zullen nu in een beslissingswedstrijd uitmaken, wie kampioen wordt en dus promoveert naar de derde klasse. Deze beslissingswedstrijd wordt zondag in Vlaardingen espeeld op het terrein van RK WIK in park 't Nieuwelant, aanvang 14.30 uur. Ursus is dit seizoen verrassend goed voor de dag gekomen. Als debutant was het in de vierde klasse een gedegen tegenstander, die ook in de slotfase kon blijven meedraaien toen de concurrenten steken lieten vallen. VDL leek aanvankelijk rechtstreeks haar plaats in de derde klasse te heroveren. Iets, waarnaar onder leiding van trainer Herman Wink al enkele jaren gestreefd werd. Later viel men terug, zo erg zelfs dat Wink besloot niet langer zijn krachten aan VDL te wijden. Bij Ursus is inmiddels trainer Coen Poulus ontslagen en Herman Wink zal volgend seizoen Transvalia onder zijn hoede nemen. Wie een toekomstige derde klasser achter laat wordt zondag beslist. spaar nu geld uit Als u een kamer vol visite hebt, weet u dan op 't laatst niet meer hoe u iedereen een zit plaats moeten geven Dan zijn deze geinige klap- stoelen dé uitkomst en boven dien kunt u ze ook goed gebrui ken op de camping of in uw zomerhuisje. Houten klapstoe- len in groen, geel of blauw voor nog géén vijftien gulden per stuk. Vanaf vrijdagmorgen 9 kopen wij op de 1e etage deze houten klap- voor ^"^TB l.v.m. Goede Vrijdag géén koopavond. Géén tel. of schrift, best. VOETBALVERENIGING spelend in de zaterdagafde ling R.V.B. zoekt Br. o. nr. 23069 b.v.d.bl. D.V.O. 1-3; M.V.V. 1 - Fo - V.D.L. 1 1-1; Rozenburg 1 1-2; H.V.O. 1 - M.S.V. 1 4-1; -4; H.V.O. I ,2 2 5-0; Hollandiaan 1 - D.V.O. 2 0-5; 2 - H.V.O. 3 0-2; Vlaardingen 1- 2 2-0; D.V.O. 3 - D.V.O. 4 0-2; ar M2 - T.S.B. 1 1-0; Rozenburg 3 - 'en 3 2-0; D.V.O. 5 - R.K.W.I.fc. 2 zenburg 4 - M.V.V. 3 5-0; Sunlight 1 3 5-0; H.V.O. 4 - SateUiet 1^-1; Maak nu van deze aanbieding gebruikwant voor nog géén - zesentwintig gulden is deze fij ne lichtgewicht slaapzak Uw eigendom. Geheel uitritsbare slaapzak met lichtgewicht acryl vulling, snij- maat 160x190 cm. Deze slaap zakken, in diverse dessins, koopt U nu voor iets meer dan vijfen twintig gulden. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de 2e etage deze geheel uitritsbare slaapzakken, snijmaat 160x voor l.v.m. Goede Vrijdag géén koopavond. ^^Gé^e^schrPWe^^ Waterweg-topscorer 1 Rond 1950 ontstond uit de boezem van ,,Hoek van Holland" de zaterdagvere niging Hoekse Boys. ,,Door een te starre houding van het toenmalige Hoek van Holland-bestuur", aldus Dirk van den Burg. De emoties zijn weggeëbd en beide besturen communiceren weer op normale, menselijke wijze met elkaar. Maar sportief gezien lijkt deze afsplitsing geen voltreffer. Natuurlijk de verenigingen zijn ieder hun eigen weg gegaan. Hebben een achterban gecreëerd en de hoogste voetbaleer nagestreefd. Maar inmiddels echter vertoeft zowel Hoek van Holland na vele jaren KNVB-voetbal als Hoekse Boys na weer een kort verblijf in de KNVB-vierdeklas - in de sferen van de afdeling Den Haag. Nu Hoekse Boys tijdens een hearing op 6 april zijn leden liet praten over de toekomst van de vereniging en het bestuur het vraagstuk .alleen doorgaan" of samenwerking met een andere vereniging" ter discussie stelde, doen plotseling allerlei geruchten de ronde over een Jusie-gesprek mede Hoekse Sportvereniging, die acht takken van sport heeft gebundeld en in die zin een omni-vereniging genoemd mag worden. Wat mogen we van deze geruchten geloven Als het aan Hoekse Bovs-voorzitter P. van der Kuaden ligt. niet bijster veel. Reageert hij: Het is bekenddat we nieuw bouwplannen hebben, die we in 1975 - bij ons 25-jarig bestaan gerealiseerd willen hebben. Maar we zijn niet de enige vereniging, die in die richting denkt. Dat weten ook mijn bestuursleden. Het geld voor de bouw zal uit de Hoekse bevolking moeten komen. Dat wordt een enorme bedelpartij. En dan komen er enkele paleizen, diejoij elkaar misschien meer dan een miljoen gaan kosten. Toen hebben wij op de hearing gesteld: kunnen we niet eens onderzoeken o] bij de bouw een zekere coördinatie mogelijk is met een andere vereniging". Is op dat moment de vraag niet gerechtvaardigd om de geschiedenis terug te draaien en met Hoek van Holland - dut tenslotte ook nieuwbouwplannen heeft rond de tafel te gaan zitten en te trachten één groot, gezond voetbalbolwerk te stichten ..Ach, daarop onthoud ik me liever HB-voorzitter. „Laat ik het zo stellen: zelfs niet plaatsgevonden. We hebben onze voelhorens uitgestoken, dat wel, impliceert nog niets. Wel wil ik toegeven, dat ik een voorstander ben van een omni-vereniging. Dat zegt misschien voldoende". Zonder overigens een mogelijke samenwerking tussen HSV'46 en Hoekse Boys in het gesprek te betrekken, meent Hoek van Holland-voorzitter Van den Burg: „Die splitsing had nooit magen plaatsvinden. Het heeft een verbrokkeling van krachten teweeg gebracht. Ik kan me indenken, dat een jongen, die vrij behoorlijk kan voetballen en hogerop wil zegt, dat hij - na het zien van onze tegenslagen naar een andere club gaat. De voorbeelden zijn legio. Met hetgeen overblijft, zal dan de weg naar succes moeten worden ingeslagen. Met een combinatie van Hoek van Holland en Hoekse Bovs zou je een behoorlijk zaterdag- en zondagelftal kunnen formeren. Daar ben ik van overtuigd en het zou het Hoekse voetbal ten goede komen De heer Van der Kaaden wil ontkennen noch bevestigen, dat Hoek van Holland een mogelijke kandidaat is bij samenwerkingsbesprekingen. Onze vraag of de naam van de zondagvereniging eventueel genoemd is, blijft eveneens onbeant woord. Voorlopig speelt geheimzinnigheid nog de eerste viool. Als er nu toch over samenwerking met een vereniging gepraat wordt kunnen dan nutteloze sentimenten een sportieve gezondmaking van het Hoekse voetbul ruineren'' We menen begrepen te hebben, dat Hoek van Holland best bereid is de onderhande lingstafel te zoeken. De stand van ons klassement: 1. Peter Friederich (FCN'66) 1.41 (24 uit 17) 2. Peter van Mil (WK) 1.10 (22 uit 20) 3. Albert Smits (SVDPW) 0,93 (15 uit 16) 4. Toon Korporaal (FCN'66) 0,88 (15 uit I 7) 5. Ben van den üriessche (CSS) 0,83 (15 uit 18) 6. Martin van 't Hoofd (FCN'66) 0,76 (13 uil 17) 7. Bart Fiegel (Ursus) 0, 75 (15 uit 20) 8 en 9. Koos van der Drilt (Schiedams (FCN'66) 0,64 (11 uit 17) 'o"ais,?oZns,.201 n Hurrv Stiefel s (VDL VLAARDINGEN Komend weekeinde wordt er in de naamloze sporthal van Vlaardingen (aan de Floris de Vijfdelaan) druk gespeeld door badmintonners uit binnen- en buitenland. In haar drie-jarig bestaan heeft de Vlaardingse badmintonclub er een gewoonte van gemaakt een open C-toemooi te organiseren. Deze keer heeft zij in verband met het 700-jarig bestaan van de stad Vlaardingen daaraan een internationaal toernooi verbonden en is er zelfs in geslaagd wereldbekende spelers en speelsters te arrangeren. van 10 tot 12 uur en de finales van 14.30 tot 19.00 uur, nemen diverse houders van internationale titels deel. Ook de drie speelsters Sue Whetnall, Margaret Boxall en Tyna Barinaga, die na drie jaar successen geoogst te heb ben als professionals sinds maart weer amateur zijn, behoren tot de deelnemers. tig in internationale toernooien uitko men en belangrijke titels op hun naam gebracht hebben. Het badmintonweekeinde in de Vlaar- zondag worden tussen de voorrondes en finales van het internationale toer nooi de finales van het C-toemooi verspeeld (van 12 tot 14.30 uur). dingse sporthal begint vrijdagavond om Vrijdag en zaterdag is de toegang tot 19.30 uur. Op die avond wordt tot 23 de tribune vae sporthal gratis. Zondag uur in het nationale C-toemooi ge- zijn de entreeprijzen f. 3,- (voor vol- speeld. Zaterdag gaat men daarmee wassenen) en f. 1,- (voor kinderen tot verder tussen 9.30 en 23 uur en 14 jaar). spaar nu geld uit Voor hen, die prijs stellen op een echt gezellige ontbijt- of koffietafel met een zelf gebor duurd tafelkleed, hebben wij iets heel moois in petto Een prachtige partij 100% ka toenen tafellakens, zowel mat ting als raffia. De diverse mooie dessins en kleuren van deze kleden zijn zeer duidelijk en foutloos voorgedrukt met ge heel uitwasbare inkt. Deze borduurkleden zowel met kruis- als steelsteek, snijmaat 130 x 160 cm nu voor nog géén negen gulden. Vanaf vrijdagmorgen 9 uur ver kopen wij op de parterre deze borduurkleden, in wit of pastel- f? nu n y WB l.v.m. Goede Vrijdag géén koopavond. Géén tel. of schrift, best. De Engelse meisjes Whetnall en Boxall hebben als dubbel achter elkaar alle grote toernooien wereld- en Europese titels op hun naam geschreven. Tyna Barinaga was verschillende malen kam pioene van Amerika. Onder de deelnemers bevindt zich ook de Nederlandse Joke van Beusekom (20 jaar), die met nog zeven andere dames en 16 heren door de Internatio nale Badminton Federatie werd verko zen om op de Olympische Spelen van München aan het demonstratietoer- nooi deel te nemen. In totaal nemen twee Zweden, drie Denen, acht Engelsen, een Ierse en een Nederlandse aan het toernooi deel. Bij de heren is Sture Johnsson uit Zweden zeer populair, die tweemaal de Europe se titel veroverde en onlangs de zesvou dige wereldkampioen Rudy Hartono versloeg op de open Duitse kampioen schappen. Derek Talbot en Elliot Stuart uit Engeland vormen een gevreesd interna tionaal dubbel, terwijl Talbot tevens mede-houder is van de wereldtitel ge mengd dubbel. De overige deelnemers, Fleming Delfs, Erland Kops, Tage Niel sen, Ray Stevens, Mike Tredgett, Eva Twedberg, Barbara Beckett, Barbara Giles en Nora Gardner, zijn ook bad- mintonspelers (speelsters), die regelma- De atletiekvereniging Fortuna telt Het bestuur thans ongeveer 100 leden. Wethouder besloten om _..0J Kloots heeft toezegging gedaan dat op op het verzoek om financiële steun ai zeer korte termijn een aantal verbete- de gemeente - ook in het seizoen ringen wordt aangebracht in de Vlaar- 1973/1974 uit te komen in het betaal- dingse sporthal, onder andere hoog- de voetbal. Besprekingen ter verster- springstandaards, een hoogspringlat, king van het spelersarsenaal worden een verharde afzetplaats en een nieuwe - kogelstootbalk. Vijf nieuwe startblok ken zijn gemaakt door lid Herman Smit. Het definitieve schema van de trainingen zijn: maandag: L. Spek- sprint, woensdag T. Eykenboom-alge- meen, vrijdag 11. Scheffers-springen, T. Maut-werpen, H. van Kasteren-afstand. Voor de jeugd: van 18.30 tot 19.15 uur op maandag B. Stigter, woensdag H. Scheffers, vrijdag J. den Broeder. reeds gevoerd. Ook is het c part-time trainer Jan van Baaren v Jan Kramer is door de Haagse vierde klasser Vredenburch (zondag) gecon tracteerd als trainer. VLAARDINGEN Door 1«R slechte duiven'in de^trijd! De snelste1 was'jfv! om 14 uur 02.30 de laatste dui 14.23.29. Enkele uitslagen zijn: Vliel ir. 2,16,42.45,66; J. V. 1,4,6,28,32,48,54,58. G. Bovenberg: van Schouwen: 5,8,13,15,21,41. V. 7.34. L. Gort: 9,18. Op 5 n 'i is de algemene ledenvergade- dam ring van de voetbalvereniging Satelliet. 13 u Kandidaat-bestuursleden zijn: J. Reij, C. H. v.d. Linden, J. Duk, F. Boon, P. van Nierop, W. Smith, R. Hart eve ld, G. Poortman, J. J. Bruikman, M. M. Put ter en D. Hamerslag. Op 23 april 2e paasdag wordt er op het terrein aan de Koekoekslaan in Schie- autocross gehouden. Aanvang De feestcommissie v Reddingsbrigade bestaat uit: de heer IV. Mulder voorzitter, P M. de Heij secretaris, C. de Groot jr. penning meester, B. van de Waal commissaris, C. de Groot sr. propagandist. VOETBALPROGRAMMA CLUBS SCHIEDAM: SVV-Helmond Sport, BM T-Excelsior '20, Metro-Demos, WF-The Harvards, Activitas-SFC, FCN'66- Vierpolders (maandag) JAC- PPSC (zaterdag). In de loop van juni viert de christelijke korfbalvereniging Dijkvogels te Maas dijk haar tienjarig bestaan. Deze voor namelijk uit jeugdige leden bestaande de Schiedamse verenigingen heeft geen middelen voor VOETBALPROGRAMMA CLUBS VLAARDINGEN e.o. PEC/Zwolle- Eortuna Vld. Coal-RKWIK, De Hol- TnZnrTn landiaan-Scheveningen, MSV'71-RET (maandag) Fortuna Vld.B-Eindhoven ZZ TP"? Maatsdi,kn t-uitgaven en start daarom binnen kort een sinaasappelen-verkoop-ac tieHuis-aan-huis zullen zakken si naasappelen a fl, te koop worden aangeboden om daardoor geld te verza melen voor een feestelijke lustrumvie ring. Het succes van het vorig jaar gehouden jubileumtogrnooi van Naaldwijk voor Westlandse voetbalclubs heeft ertoe geleid, dat dit jaar weer zo'n toernooi gehouden wordt. De deelnemende ver enigingen (Quintus, KMD, 's-Graven- zande, Naaldwijk zaterdag én zon dag Excelsior M, De L ier, VEL O, MVV'27, Hoek van Holland, Monster, Verburch en Maasdijk) worden in twee poules ingedeeld. De eerste wedstrij ddag 28 april ge l-O over

De Havenloods | 1973 | | pagina 4