PUZZEL MEE GOEDE DOEL Alle stadskinderen recht op vakantie 245° HOOFDPRIJS VAN DE WEK - EXTRA PREMIE NOODZAAK PREMIE VAN DE WEEK yC'jim ter meulen ter meulen ter meulen ter meulen DE HAVENLOODS, DONDERDAG 27 SEPTEMBER 1973 39-512 Vandaag start in deze krant een kruiswoordpuzzelactie, die door de Stichting Fondsen Promoties georganiseerd is om het werk van negen instellingen in stand te houden of uit te .breiden. De deelnemers aan de actie moeten door het bijplakken van postzegels (op een briefkaart) of het storten van minimaal f V op postrekening nr.200.100 wekelijks geld bijeen te brengen voor een wekelijks in onze donderdaguitgave met name genoemde instelling. De actie loopt over tien weken. De opbrengst van de tiende ronde is bestemd voor de negen instellingen gezamenlijk. Voor de vaste klanten dat zijn zij die iedere week of vaak meespelen - wordt die laatste ronde extra voordelig. Het prijzenpakket van deze week is samengesteld in Rotterdam. De firma Correct, Bergweg 110, Rotterdam, stelde voor elke ronde als extra premie een Toshiba K.T. 270 cassetterecorder (cataloguswaarde f 255,-) beschik- De eerste instelling, die gebaat is bij een massale deelneme aan deze actie, is het Centrum voor Vrijwilligers. Het Centrum voor Vrijwilligers wil in Rotterdam haar bijdrage leveren aan de bevordering van vrijwillige activitei ten. ledereen (individuele vrijwilligers of vrijwilligersorgani saties) kan hier terecht voor informatie en advies, maar ook voor technische steun (stencilwerk e.d.). Tevens zullen er in de nabije toekomst enige cursussen worden Georganiseerd voor diegenen, die zich wat meer in het vrijwilligerswerk willen verdiepen en bekwamen. Daar waar gewenst zet het Centrum ookprojekten op touw. Voorbeelden hiervan zijn de Algemene Auto Hulp dienst Rotterdam, vervoer voor gehandicapten, het dagver blijf en hulpcentrum voor dak- en thuislozen „Van Speyk", Kinderuitzending op sociale indicatie en jongeren vrijwilli- gersprojekten in de wijken Pendrecht, Ommoord en Oud Mathenesse. Men zou het in deze tijd niet verwachten, maar er zijn in Rot terdam vele gezinnen waar de zomervakantie van de scholen met gemengde gevoelens tege moet wordt gezien. Voor hun kinderen betekent vrij zijn van school niets anders dan dolen door de straten, waaruit het kin derspel nu vrijwel geheel verban nen is door het enorm drukke verkeer. Philips kleurentelevisie 66 cm. grootbeeld waarde: f.2.580.- Vrijwilligheid, het der verplichting iets doqn voor adderen, is in deze wereld een k hard noodza- iedereen kan doen kelijke zaak alleen eigenlijk ook Dit kan afhankelijk ieders behoefte en karakter dividueel gebeuren (gewc zijn op het wel de naaste omgeving nodig inspringen) of in georga niseerd verband in bij voorbeeld of organisaties Toshiba K.T. 270 cassetterecorder catalogusprijs f.255,- Beschikbaar gesteld door CORRECT, Bergweg 110 Rotterdam-Noord Juist aan een kind is het moeilijk duidelijk te maken, waarom hij niet zoals alle andere kinderen met zijn ouders op vakantie kan gaan. Neem bijvoorbeeld een kind uit een onvolle- Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Centrum voor Vrijwilli gers, Schiekade 105, Rotterdam. Tel. 652974 en dan weegt de noodzaak 9)verbinding vakantie zwaarder dan het 10) bedriifsvc Een paar dagen vakantie buiten. Daar heeft elk stadskind recht op RADIO LEO 29-41, 30) peulvrucht 31paard besturen 32)-platte roeispaan 33) plaats in Gelderland 34) muzieknoot 35) hemelbrood 36) vervelend 37) vlak 38) het missen van iets 41laagte tussen bergen 44) bijzindere verklaring 46) verlichting (afk.) 49) boksterm (afk.) Dc oplossingen dienen uiterhik binnen Fondsen Promoties. Giromededingers dienen liun g taande te po I' gi rok LADY SHAVE C1TRLISPERS (ZIJ die iedere week de puzzel insturen) is de slotronde ext kansspel van de/.e puzzel Is aan de Stichting Fqnd 172 te Rotterd 730'002-V17rIUnmnE Ver'eend bÜ Zii" beSlUit Van 23 SUgUStUS 1973 kking geschiedt door notaris J.U. in 't Hout te Rotterdam. De uitslag Deze prijzen, alsmede 20 KADOBONNEN t.w.v. f 10 vormen de rèsl van het prijzenpakket van deze week Aktievoerders voor Lickebaert-bos vormen vereniging Verkiezing van Miss Vlaardingen in historisch kostuum Cursus Papiamento voor beginners Deze verf heeft lak aan de prijs. Grote bussen glansverf van een uitstekende kwaliteit, ideaal voor binnen- en buitenwerk. In wit, inhoud 1 kg. Nu van ^7^ voor VLAARDINGEN Op zaterdag 6 oktober, de slotdag van de V-700-feesten, zal in de middaguren op de markt voor het stadhuis, de verkiezing plaats vinden van Miss Vlaardingen in historisch costuum. Daarnaast is er ook een verkiezing voor de schooljeugd en voor heren die „deze dag verkleed door het leven gaan". Er wordt door een deskundige jury gekozen in onderstaande klassen: Schooljeugd individueel; Schooljeugd in groepen; Heren individueel; Dames in gekochte kledjng; Dames in zelfge maakte costuums; Groepen evt. gemengd. aan Schoolklassen zich vooraf melden bij mej. G. van Rijn, Binnensingel 1 tel. 35.53.42. Nog kaarten voor Eenakter festival VLAARDINGEN - Voor het Ei akter festival dat op vrijdag 28 septe ber aanvang 20 uur, en op zaterdag september, aanvang 14 en 20 uur in Stadsgehoorzaal wordt gehouden z nog plaatsbewijzen beschikbaar. kassa van de Stadsgehoorzaël ziin ka ten f 2,- per voorstelling partout te koe. ultureel Jeugdpaspoort krij- Deze wandelwagen met hoofd steun is zo plat opvouwbaar dat u er weinig hinder van heeft in het openbaar vervoer. Aan de buitenzijde bekleed met stof, aan de binnenzijde met plastic. Nu van f JJ4;5tf voor VLAARDINGEN - In het voorjaar van 1973 voerde de Actie: „Zet Vaart... Achter 't Bos van de Licke- baert" een geslaagde handtekeningen actie en bracht een delegatie bezoeken aan de Staatssecretaris voor de Recrea tie en aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Voorzover op dit ogenblik bekend, zal aan Provinciale Staten van Zuid-Hol land in hun oktobervergadering van dit jaar een voorstel tot subsidiering wor den voorgelegd, dat voor het Recrea tieschap „De Lickebaert" de weg moet openen voor aanleg van dit bos aan de oever van de rivier tussen Maassluis en Vlaardingen. Indien daarna óók het Ministerie van oprichting tspersoon Voor de helft van de prijs. Familiekiekjes, vakantiefoto's en leuke momentopnamen berg ze allemaal stuk voor stuk op In dit fraaie fotoalbum, dat wij in diverse dessins verkopen. Nu van f voor De Stichting Algemeen Belang voor Antillianen te Rotterdam organiseert wederom een cursus Papiamento voor beginners. De cursus zal op 3 oktober beginnen. De lessen worden iedere woensdag gegeven van 19.30 tot 21.30 uur in de C-70 school, Eerste Pijnackerstraat 38 te Rotterdam. De cursusduur bedraagt 11 weken. Er zijn nog enkele plaatsen open voor belangstellenden. Deze wor den verzocht zich zo spoedig mogelijk te melden bij het bureau van de Stichting telefoon 142559. De prijs van de cursus bedraagt f 25,- incl. lesmateriaal. PROGRAMMA THEOSOFISCH STUDIECENTRUM Weg met alle haren, draadjes en pluisjes! De bekende wonderborstel is er nu ook voor de stofzuiger. In 'n wip veegt u o.a. honde- en ''atte- haren los en veegt ze moeiteloos op. Makkelijk te reinigen door het uitneembare borstelgedeelte, afm. 16x7 cm. Nu van f voor

De Havenloods | 1973 | | pagina 9