Vlaardingse clubs moeizaam uit de startblokken SB>BT 15-25% Bont bij Broadway,, Voelbalbalans nog negatief WATERWEG ter meulen Waterweg-topscorer i Deel 's Gravelandseweg tijdelijk afgesloten ter meulen DE HAVENLOODS, DONDERDAG 25 OKTOBER 1973 5 f k Jan van Buytenen. Jan Vermeulen al onze bontmantels zijn afgeprijsd van vrij te zien: Schiedamseweg 10 VI aardingen Tel. 010-346227. LANGS DE Vorige week melden we - op gezag van de weekbrief - dat de voetbalver eniging Vlaardingen op zondag 3 no vember gaat vissen. Pe datum strookt uiteraard niet met de werkelijkheid. Daarom is in de nieuwe weekbrief de enige juiste datum aangevoerd zondag 4 november. Overigens gemeld wordt dat de troostprijs een voetreis Stellen dam- Vlaardingen is. Vast en zeker ge daan om na het wennen aan de kabbe lende zee weer vaste tandbenen te krijgen. Vlaardingen heeft trouwens zin gekre gen in feesten bouwen. Aan de voor avond van de elfde van de elfde (10 november dus) luidt de vereniging reeds het carnaval in. Voor de muziek zorgt het Vox Humana Trio. De Schiedamse hockeyvereniging Spi rit bouwt, dat is bekend een nieuw onderkomen in Harga, hetgeen de aan nemer heeft neergezet, kreeg de benau- wende titel Karkas mee, dat de volgende uitwerking kreeg: Kaal Arm zalige Koud Antipathiek Stulpje. We hebben toch het idee dat de Schiedam mers hun kasteel onderschatten. Maar het is waar, er moet nog heel wat gebeuren wil het kasteel werkelijk een kasteel worden. En dat wil Spirit met Karkasgraag tot uitdrukking bren gen. De Schiedamse Handbalvereniging DWS zal voor zijn pupillen en adspi- ranten van 29 juni tot en met 6 juli 1974 een jeugdkamp houden. Gereser veerd is het vakantiehuis „de Kloof" dat in de nabijheid van Bergen op Zoom tenmidden van de bossen ligt. De kosten bedragen f 65, en aanmel dingen dienen voor 3 november binnen te zijn bij de jeugd- en oudercommissie van DWS. Indien de animo inderdaad in overeen stemming was met de verwachtingen van het Hoekse Boys-bestuur dan wordt het clubgebouw zaterdag 27 oktober omgetoverd in een ,,wein- stube". Voor tien gulden kunnen de Hoekse Boys-leden een avond onder de pannen - om hun terminologie te ge bruiken - zijn. Men kan zich alsnog Fortuna's talentvolle verdediger Johnny Jansen zal op woensdag 31 oktober in het huwelijk treden met Annelies Vermeulen. In het clubgebouw van DVO'32 aan de Marathonweg te Vlaardingen is er za terdagavond 27 oktober een discoshow voor de leden van 12 tot en met 18 jaar; waarbij introducé's zijn toege staan. De avond begint om acht uur en de kosten zijn f 1,50. Kaarten bij de Kaka (een bekend begrip voor de DVO-ers). DVO'32 nevenaktiviteiten bevatten eveneens een klaverjastweekamp tegen cafée d' Ouwe Rein. De happening vindt op woensdagavond 31 oktober plaats in de D VO-kantine, inleggeld f 1,50 per persoon. Programma van de Vlaardingse Korf balclub Spirit voor zaterdag 27 okto ber Spirit-1-Kwiek-1 (15.30 uur) Spi- rit-2-Olympia-2 (13.30 uur). De kantine van Schiedamse Boys blijft ook bij R VB-afgelasting van het pro gramma open. Kaarten, biljarten, tafel tennissen of gewoon gezellig wat keu velen moet dan het alternatief vormen voor een verregende voetbalzondag. VOETBALPROGRAMMA VLAAR DINGEN e.o. SC Amersfoort-Eortuna VLD, LDS-RK WIKDe Hollandiaan- Lmma, Rios-VDl., (zondag) lortuna Vld. afd. A-SVV afd. A, Excelsior M-Zuidvogels, Jodan Boys-Zwaluwen, Vlaardingen-Piershil, Maasdijk - MVV'27, H VO-Hillegershcrg. Hoekse Boys-KMD. (zaterdag). VOET BA LPROGRAMMA SCHIE DAM: SVV-Willem II, RV(-Hermes DVS, ODS-DIIS, Westerkwartier-Ex celsior'20, Schiedam-'s Gravendeel, 't Noorden-Vrsus, Dubhcldam-Martinit (zondag). Lortuna VLd. afd. A-SVV afd. A, HBSS-SC Voorne Groote Lindt-PPSC willen brengen. Maar dan valt die goal juist aan de andere kant en dan wordt het heel moeilijk om de zaak weer recht te trekken. Daarom winnen wij misschien ook onze uitwedstrijden: daarin spelen wij wat behoudend en de thuisclub aanvallend, waarbij wij dan met counters kunnen scoren". Zwaluwen heeft het in de tweede klas B verre van gemakkelijk. De vogels zijn voorlaatste, maar speelden twee wed strijden meer dan het Zeeuwse Meeu wen, waarvan het in Vlaardingen in een bar slechte wedstrijd zelf met 1-0 had verloren. Twee weken later leek Zwaluwen zich te gaan herstellen. Rijsoord mocht nog een punt mee nemen, maar ASWH werd gedecideerd verslagen. Tegen HBSS had trainer Wim van Buuren die opgaande lijn afgelopen zaterdag willen aanhouden, maar de weergoden speelden hem da nig parten. Van Buuren heeft zijn spelers na de intrede van de 'magere weken flink onderhanden genomen, heeft gepraat, is furieus geweest. Al deze inspan ningen leken te helpen en hoewel Van Buuren voorzichtig blijft, durft hij nu te zeggen, dat „het spel momenteel toch enige reden geeft voor positieve uitlatingen". En dat is iets waaraan hij na de verloren wedstrijd tegen Meeu wen lang niet aan toe was. Een trapje lager in de derde klas B trachten Vlaardingen. Maasdijk en MVV'27 (Maasland) de leiders Piershil en PPSC te benaderen. De verschillen in deze ajdeling zijn overigens slechts miniem. Maasdijk, dat achter de beide leiders met acht punten de derde plaats deelt met VVGZ. en Oranje-Wit, torent slechts drie punten uit hoven het drietal dat gezamenlijk de rij sluit. Tussen deze twee groepen bevinden zich Vlaardingen en MVV'27, Vlaar dingen even onberekenbaar als v< gaande jaren sleept zich moeizi voort over het competitiepad, n leek na de vierde competitiewedstrijd de moeilijkheden overwonnen te heb ben: Groote Lindt en Oranje-Wit v den de slachtoffers. PPSC echter maak- MVV'27 startte voortreffelijk: vijf punten uit vier wedstrijden, r viel met een moeizaam op Barendrecht behaald punt (de andere twee wedstrij den leverden niets op) geducht terug. „Hel is triest te moeien concluderen, dat hel belerc voetbal van ons in de laatste wedstrijden niet gehonoreerd is", meent trainer Wout Zuidgeest. Ondanks die wetenschap is Zuidgeest brengen, waarvan ik denk, dat het het sterkste is". Betere kijk In dezelfde klas beschikt het Maasslui- se VDL inderdaad over een gemiddelde van één punt. Trainer Wim Poortman streeft naar consolidering van het der deklasserschap. „Dat we het makkelijk zullen rooien in die derde klas wil ik niet direct bevestigen. Met dit elftal en met deze jongens moet het wel moge lijk zijn de derde klas te behouden", aldus Wim Poortman, die verder over de uitwerking van zijn training zegt: „Als ik naar de resultaten van de laatste wedstrijden kijk, dan moet ik constateren, dat de jongens een betere kijk op het spel krijgen en vooral de opdrachten beter uitvoeren". VFC, dat zaterdag zijn 60-jarig jubi leum viert, voert de ranglijst aan van de vierde klas C, maar ongeslagen zijn dymannen van Leen Pil al sinds de tweede wedstrijd (PDK) niet meer. Overigens thuis behaalt VFC helemaal moeizaam punten, immers de overige twee wedstrijden werden beide afge sloten met een gelijkspel. Oorzaak: de jeugdige leeftijd van het VFC-elftal, dat voor eigen publiek niet durft te falen en het dan juist wel doet. De leidersplaats wordt overigens danig aangevallen door Vredenburch, dat op één punt afstand staat, maar dan ook twee wedstrijden minder ge speeld heeft. MSV'71 lijkt de smaak van het zege vieren te pakken te hebben. Arie Kap leidde zjjn team reeds viermaal naar de overwinning. De Maassluise club heeft echter de leiding van de derde klas afdeling Rotterdam nog niet te pak ken. Kreekboys, dat twee wedstrijden meer in het veld kwam, gaat aan de kop met slechts een punt voorsprong. Zaterdag Excelsior M behoort in de tweede klas A tot de runners-up.'die achter het ver uitgelopen Spijkenisse (13 uit 7) strij den om de tweede plaats. Van de vier thuiswedstrijden verleren de Maasslui- zers er drie. Reden om aan Joop Schop te vragen of hij dit soort wedstrijden niet met enige vrees tegemoet zag. „Bang ben ik niet: het is bij onze thuiswedstrijden dikwijls zo dat we wat sterker zijn, het spel maken en dat graag in een doelpunt tot uitdrukking Oersterke lederen oefenvoetbal, waarmee je heel wat goaltjes scoort. 32 Pannels in oranje/ zwart. Maat 5. Nu van f^SÖ"v< Rob Claassen is er de man niet naar om zich klakkeloos in het avontuur te storten. Daarom concentreerde hij zich al direct na het zetten van zijn handtekening onder het contract, dat HBSS hém had aangeboden op het elftal van de Schiedamse zaterdagtweedeklasser. Dat gebeurde nog tijdens de vorige competitie. Of dat de verklaring is van het met - laten we voorzichtig blijven - redelijk succes opereren in het huidige seizoen laat zich natuurlijk moeilijk verklaren, maar Rob Claassen kwam in ieder geval ter zake kundig en voorzien van de wetênschap, dat er iets moest veranderen om dat sukses te kunnen behalen op de eerste training. Hij vertelt: Tijdens de drie wedstrijden, die ik van de vorige competitie gezien heb, is het me opgevallen, dat He individuele kwaliteiten van de spelers goed waren, terwijl ze eigenlijk tactisch verkeerd speelden. Het systeem was vrij sterk verdedigend opgebouwd, maar ze konden individueel veel meer. Daarom heb ik in de oefenperiode, dat defensieve systeem rigoureus losgelaten en we zijn meteen aanvallend begonnen. Dat omschakelen heeft tijd gekost. De jongens moesten eraan wennen en dat is in de oefenperiode duidelijk gebleken. Maar het ging elke keer weer beter. We begonnen met verlies en eindigden met een overwinning en op dat moment was ik eigenlijk precies klaar om de competitie in te gaan. Ze hebben die vooruitgang goed aangevoeld en ook het volle vertrouwen gegeven. Mentaal is het elftal sterk en dat blijkt ook op de training. Ik heb de training twee maal per week verplicht gesteld en dan niet om kwart over zeven beginnen, maar om zeven uur en ze zijn er. Nog zie ik iedere week vooruitgang, desondanks zijn we er nog niet. Ik heb eigenlijk geen zin om zo even te vertellen wat ik nog graag verbeterd zou willen zien, want daar zou de tegenstander mooi profijt van kunnen trekken. Maar wij proberen op het middenveld agressieve manverdediging te geven, want dat is nog het probleem voor hen. Immers vroeger waren ze gewend bij balverlies in de aanval blindelings naar de verdediging terug te keren. Het moeilijke is nog de overschakeling van balverlies bij een aanval meteen in de verdediging op de plaats waar ze de bal hebben verloren. Dat kost kracht, inderdaad, maar ik heb laten we het populair zeggen - een redelijk wetenschappelijke conditietraining voor hen. De training is wetenschap pelijk opgebouwd met hartslag opnemen en de belastingperiodes em dat wordt veroorzaakt doordat ik een redelijke fysiologische achtergrond heb. Ik kan ze dat rustig overbrengen en je ziet de resultaten eigenlijk: ze kunnen twee maal drie kwartier voluit blijven gaan. De stemming is - misschien ook vanwege de goede resultaten - formidabel en ik ben optimistisch voor wat betreft de voor ons liggende winterperiode". Van de Waterwegverenigingen kwam slechts SVV en dan nog in het verre Friesland in het veld. Geoefend werd er wel en met name door Hoek van Holland en De Hollandiaan, die op de altijd bespeelbare Hoekse zandgrond tegen elkaar aantraden. De Vlaardingers wonnen dit treffen met 1-2. Uiteraard kwam er in ons klassement door de gehele afgelasting van het amateurprogramma geen wijziging. Door regen en storm gedwongen hebben de amateurvoetballers tijdens het weekeinde pas op de plaats kunnen maken. Al op vrijdag oordeelde de KNVB het beter het complete programma te laten vervallen en hoe juist die beslissing wel was bleek des te meer toen vooral zaterdagnacht het hemelwater in combinatie met windkracht negen in grote hoeveelheden een weg naar beneden zocht. Tijd dus om eens de balans op te maken over bijna twee maanden competitie voetbal van de amateurvoetballers uit Vlaardingen en wijde westelijke omstreken. Een, hoofdzakelijk, naar de negatieve kant overslaande balans, want dat mag toch wel geconcludeerd worden wanneer enkele van de grote kanonnen de clubs waarvan verwacht mocht worden dat de daden gelijk zouden zijn aan het talent, dat ze bevatten - de twijfelachtige eer hebben zich duidelijk in de nesten te hebben gewerkt. reëel genoeg om enkele nuchtere kant tekeningen te plaatsen: „Wat ik echter ook geconstateerd heb is, dat ze er wat makkelijk over gaan denken. Zelf moe ten ze tot het besef komen wat ze waard zijn en hoe je op een gegeven moment moet spelen. Dat zelfbe wustzijn mis ik nog bij enkele spelers. Overigens moet ik ook toegeven, dat Jan Kaptein (die weer last heeft van zijn dijbeenblessure) node gemist wor dt. De aanwezigheid van Jan alleen al geeft de jongens de nodige inspiratie". Misstap In de vierde klas C struikelde TSB in zijn laatste competitiewedstrijd finaal over stadgenoot HVO. Tinus Oster- holt's oliemensen waren tot aan deze misstap ongeslagen en hadden in uit wedstrijden slechts een punt moeten afstaan aan SNS en Reeuwijk. On danks de nederlaag bleef TSB aan de leiding en heeft TOGR en Hermandad in het kielzog. HVO, dat acht punten bezit en op twee punten afstand staat va»i TSB, blijft meedoen in de' strijd om een topplaats. „Vóór de wedstrijd tegen TSB hebben we voor het eerst de jongens bij elkaar gehaald: we zijn in retraite gegaan en dat het geholpen heeft, blijkt wel uit het resultaat", verklaart secretaris Sjaak Hoogendijk. „Dat we deze manier van concentreren in de toekómst meer zullen herhalen staat welhaast vast". Afdeling Sunlight-trainer Jan Becker spreekt nog niet over een verloren seizoen. In de eerste klas B behaalden zijn mannen zeven punten uit even zovele wedstrij den, maar vergeleken met hetgeen Becker verwachtte is dat een teleurstel lend totaal. „Toch blijf ik optimis tisch", reageert hjj. „Als we de proble men kunnen opvangen waarmee we nu nog zitten, dan komen we er wel overheen". Tweepunten minder heeft Satelliet, dat deze maand zijn tweede lustrum viert. „Onze klassering is niet rooskleurig", beaamt voorzitter Van der Linden, „maar dat wil niet zeggen, dat we een slechte partij spelen. We worden niet weggespeeld en daarom handhaven We het vertrouwen". Aan de kop en de staart van de tweede klas A staan twee Waterweg-ploegen. Lijstaanvoerder is DVO'32 - nog onge slagen en duidelijk op weg alle misère van voorgaande jaren te vergeten. Die misère is nu weggelegd voor het zaler- dagelftal van VDL. Wat in voorgaande jaren schier onmogelijk leek, gebeurt nu: na winst in de openingswedstrijd werd zesmaal achtereen verloren. CION paradeert in de tweede klas B in de middenmoot en is eigenlijk ai uitge schakeld voor een topplaats. Leider GSS immers hee'ft zich reeds vijf pun ten verwijders van de Vlaardingers. Met de beide Hoekse verenigingen leek tot voor kort alles crescendo te gaan. Hoek van Holland hakte in zijn twee eerste wedstrijden zowel Flamingo als Juventas in de pan, maar daarna kwam de Hoekse machine tot stilstand: ver lies tegen Duindörp en voor het ove rige vier gelijke spelen. Hoekse Boys handhaafde zich tot de voorlaatste wedstrijd redelijk. Slechts de gepeperde nederlaag (4-0) bij RAS was een dissonant. Duinoord was de wekker, die Chris Jans en zijn mannen wreed uit de roes liet ontwaken. „Ik moet enkele spelers missen die oor spronkelijk in de planning stonden", aldus Jans. „Daarbij komt nog, dat we eenvoudigweg in het begin van de wedstrijd teveel kansen missen. Dat komt ons dan later zuur te staan. Desondanks gaat het niet onredelijk, maar - laat ik eerlijk zijn - ik had meer van dit elftal voor een topplaats. Leider GSS immers heeft zich reeds vijf punten verwijderd van de Vlaardin gers. GERARD S. VERVER ST. NICOLAAS KOSTUUMS KLEDINGVERHUUR BROADWAY Judo kampioenschappen voor de jeugd SCHIEDAM - Zaterdag 27 oktober organiseert de vereniging „Budo Sport Schiedam" de jeugdkampioenschap pen. De wedstrijden worden gehouden in zaal „De Rank" in Groenoord. Judoka's tot 18 jaar zullen gaan strij den in zeven gewichtsklassen. De Schiedamse judo-leraar Gerard Vroegh verwacht dat er zo'n 350 jeugdige judoka's zullen aantreden om te proberen de prijzen te bemachtigen. Na de middagpauze wordt er door een groep meisjes in de leeftijd van 6 tot 10 jaar een judo-demonstratie gegeven. Aanvang van de voorwedstrijden 9.30 uur, de halve en de finale-wedstrijden 14 uur. SCHIEDAM Deze week is een begin gemaakt met de asfalteringswerkzaam- heden op de 's Gravelandseweg. Als gevolg hiervan moeten automobilisten rekening houden met een omleiding van het verkeer. Voor de uitvoering van de werkzaamheden is de afsluiting van steeds één dubbele rijbaan nood zakelijk. Daarbij is de voorkeur gege ven aan het verkeer dat vanaf de Rijksweg 20 komt. Dit verkeer zal steeds in de richting van het stadscentrum kunnen blijven rijden over één van de rijbanen. Eerst via de oostelijke en daarna via de westelijke rijbaan. Dit betekent echter ook dat gedurende de gehele werkperi ode het verkeer komend vanuit het centrum, van de Burg. van Haarenlaan eri van de Horvathweg niet meer via de 's Gravelandseweg de Rijksweg 20 kan oprijden en omgeleid zal worden. Dit verkeer bestemd voor de Rijksweg wordt met aanwijsborden op het Plein 1940-1945 (kruispunt 's Gravelandse weg), op de Parkweg en het Nieuw- landplein verwezen naar de opritten Churchillweg via de Burg. van Haaren laan en Nieuwe Damlaan. Ook het verkeer bestemd voor het Industrieterrein ten westen van de Schie dient gebruik' te maken van de route Burg. van Haarenlaan-Nieuwe Damlaan-opritten naar de Rijksweg 20—Industrieterrein. Op de Hulpbrug over de Schie blijft éénrichtingsverkeer gehandhaafd, maar zal in de periode van de afsluitingen in tegengestelde richting gaan, n.l. van de Overschiese- weg naar het Industrieterrein. Het ver keer dat het Industrieterrein wil verla ten kan gebruik maken van de Rijks weg 20 (in beide richtingen, of gaande naar het stadscentrum van de tijdens het werk open gehouden ene rijbaan op de 's Gravelandseweg. Op het kruispunt 's Gravelandseweg- Burg. van Haarenlaan zal gedurende de werkperiode de verkeersregeling aan de tijdelijke situatie worden aangepast. Op de bewoners van Kethel/Groe- noord, die naar het stadscentrum wil len, wordt een beroep gedaan om gedurende de werkperiode geen ge bruik te maken van de Rijksweg 20, maar de weg te kiezen via Nieuwe Damlaan en/of Burg. van Haarenlaan. Zoals in het algemeen een ieder ver zocht wordt om de afritten van de Rijksweg naar de 's Gravelandseweg te mijden en liever gebruik te maken van de afritten Hargalaan/Churchillweg. Jeugdschaak voor alle categorien Het jaarlijkse jeugdkampioenschap van de Rotterdamse schaakbond wordt dit maal gespeeld in drie leeftijdsgroepen. Dat is nog niet eerder vertoond. Even min dat ook jongeren die geen lid van een club zijn eraan mogen deelnemen. De leeftijdsgroepen zijn als volgt ver deeld: jeugdspelers geboren na 31 au gustus 1954 (t/m 19 jaar), na, 31 augustus 1958 (t/m 15 jaar) en na 31 augustus 1961 (t/m 12 jaar). De voorronden voor de groep tot en met 19 jaar zullen in november en december worden gespeeld bij diverse verenigingen (groepen van maximaal vier spelers). De kampioenschappen in de twee andere leeftijdsgroepen zullen, afhankelijk van het aantal inschrijvin gen, in januari en februari op zaterdag ochtenden te Rotterdam worden afge werkt. De sluiting van de inschrijving voor de jeugdspelers tot en met 19. jaar is 27 oktober. De overige jongelui hebben de tijd tot en met oudejaarsa vond. Dit laatste 'dient te geschieden bij RSB-jeugdleider C. Geilvoet, Post bus 23071, Rotterdam-3050 (schrifte lijk, of telefonisch na 18.00 uur onder 010- 128097). De huidige jeugdkampi oen van de RSB is Bart de Glopper (Charlois). puntendeling bij VOC, maar kon daar na uit vier ontmoetingen slechts één overwinning wegslepen. „Voor wat wé gepresteerd hebben", aldus De Lange, „is de stand een goede afspiegeling, maar ik ben ervan overtuigd, dat we beter kunnen. Dat we dus hoger moe ten kunnen komen". RK WIK deelt nu in de derde klas B met DSO de laatste plaats. De krachts verschillen zijn echter bijzonder klein en de omstandigheid, dat Celeritas met zes punten op de derde plaats staat, duidt klinkklaar in die richting. „Het heeft ons dikwijls niet meegezeten, maar ik zou onze miserabele klassering niet alleen aan pech willen wijten", meent De Lange. „Het ligt ook vaak aan een tekort aan capaciteiten van enkele van de spelers en ik meen ook, dat het feit, dat we een te goed oefenprogramma gehad hebben, nu zijn uitwerking heeft. Maar al te som ber wil ik nu ook weer niet zijn: onze afdeling is een vreemde afdeling". Buurman De Hollandiaan is eveneens slecht uit de startblokken gekomen. „Van huis uit ben ik verre van een pessimist", oordeelt Cees de Haan, „maar de jongens zullen iedere wed strijd weer op hun tenen moeten staan om een goed resultaat te bereiken". Ook in de derde klas D ontlopen de verenigingen zich weinig in kracht. DBGC, dat door De Hollandiaan in eigen huis ruimschoots (1-4) werd ver slagen, bezet dé derde plaats met zeven punten, terwijl de Vlaardingers voor laatste zijn en over drie punten be schikken. „We herstelden ons goed tegen RIOS (1-1), maar tegen SVW vielen we weer door de mand. Voornamelijk min of meer door de mentale instelling van enige spelers. Zondag krijgen we kop loper Emma thuis en dan moet er weer eens wat gebeuren. We zullen zeker met een gemiddelde van één punt per wedstrijd moeten spelen om ons te handhaven. Tegen Emma kan ik waar schijnlijk weer over iedereen beschik ken en kan ik het elftal in het veld Ziekenomroep opent vernieuwde studio SCHIEDAM Zaterdag 10 november heropent de Stichting Ziekenomroep Schiedam zijn gemoderniseerde en ver bouwde studio aan de Dr. Kuyperlaan 239. Via een geluidslijn van de PTT kan de Ziekenomroep vanuit de studio rechtstreeks naar de ziekenhuizen uit gaan zenden De studio wordt officieel heropend door het duo Mini en Maxi. Centraal op de openingsdag staat een 7 uur durend live-programma met vele fees telijkheden, zoals o.a. een openingslied gespeeld door Stef Meeder en ge zongen door de Greed Singers. Ook Ria Bremer zal meewerken aan dit programma. Immers, de feiten die' bij de start van de competitie nog schoonheidsfoutjes genoemd mochten worden, ontwikke len zich langzamerhand tot een harde werkelijkheid. De ranglijst is de beste graadmeter, die niet achter de scher men kijkt, maar slechts koel punten registreert. De mannetjes moeten die punten bijeen garen, maar de factoren Herenanklets voor iedereen! ledereen kan profiteren van deze grandioze aanbieding herenan klets, want ze zijn er in honder den kleuren en dessins en in alle herenmaten. Herenanklets van wol-mousse en acryl mousse, uit de prijsserie van f 3,50 t/m f 3,95, nu per paar voor die dat kunnen verstoren zijn legio: menig trainer in de Vlaardingse regio buigt zich over de opgave hoe van een talentvol team, een succesvol team te Vreemde afdeling Frits de Lange - RK WIK's trainer - is één van hen. Zijn team opende de competitie met een verdienstelijke Wout Zuidgeest,

De Havenloods | 1973 | | pagina 4