1088.- 1469.- 1049.- 1498.- to m - Een eiken wandmeubel zeldzame klasse, vindt alleen bij Koreneef. Nu staat dit prachtige staaltje van „ouderwets' vakman schap op de grote Kore- neef-opruiming me boven- en onderkasten, luxe bar, glasservieskast met glasdeurtjes en veel boekenberging. Zorg dat u er snel bij bent. De voor raad is echt beperkt Schitterend uitgevoerd ribcord bank stel. Bestaande uit een 2- en 3-zits- bank plus losse fauteuil. Nu tijdens de opruiming enorm voordelig ge- Moderne slaapkamer, uitgevoerd in witte slijplak, trasterend donkerbruine zij- en achterwanden. Met een royaal uitgevoerde bovenbouw, een groot toilet-element met 3-delige geslepen spiegel, nachtkastjes en 'n groot ledikant (140x200). Inclusief de 3-deurs linnenkast kost deze slaapka mer tijdens de opruiming slechts Moderne zwart/wit wand- set, heel bijzonder qua mgeving. Met enorm veel bergruimte glaswerk, pick-up en platen, enz. enz. Deze ultra moderne wandset bij Koreneef op de opruiming en dat betekent ongelooflijk lage voordeelprijs Een fijn eiken bankstel is de wens van velen. Koreneef brengt dit bankstel in de opruiming. Bekleed met een fraaie draion streep-stof en met een voortreffelijk zitkom fort. Tijdens de opruiming voor 'n plezierig lage prijs Moderne wandset met enorm veel functionele bergruimte. Uitgevoerd schitterende wengé kleur. Boven- en onderkasten, luxe bar, laden, glasservieskast rookglasdeuren Tijdens de op ruiming brengt Kore neef dit fraaie wand- meubel voor 'n aantrek kelijke voordeelprijs Te gek gewoon! Een komplete slaapkamer voor nog geen vierhonderd gulden. Uitgevoerd aqué, met riante bovenbouw, met een grote toiletspiegel, met nachtkastjes boeKenberging en een ledikant van 140x190. Dat kan alleen bij Koreneef Luxe bankstel uitgevoerd in bijzonder fraai kunstleder. Met een zitkomfort dat bij de grandeur van dit bankstel behoort Leverbaar in de kleur dessert-bruin. Echt voordeel haalt u alleen bij Koreneef zoals b dit riante bankstel, nu tiental len guldens voordeliger Schitterend modern bankstel, uitgevoerd in een fraaie don- okerbruine weefstof met ton ton strepen. Met stoffeerde armleggers haast niet te overtreffen zit komfort. Koreneef brengt de opruiming voor een feeste- jke voordeelprijs Zwaar uitgevoerde Ita aanseeethoek gé met als bekleding een wollen weefstof met berber-streepjes. Tafel: wengé met blad. Eethoek kompleet (tafel met 4 stoelen) Tijdens de opru slechts n Bijzonder aantrekkelijke eiken eethoek. Stoelen in gezellige Mechelse stijl en bekleed met kunstleder. Tafel van zwaar eiken. Deze schitte ende robuuste eiken eethoek tijdens de oprui ming voor een enorm lage prijs rijke eiken barmeubel huis Bekijk de rijk gesneden panelen maar eens. De geweldig solide af werking maakt dit ei ken meubel tot een geerlijk bezit. Koreneef weet waar je echt meu- belmakerswerk kunt halen. En al dat moois een opmerkelijk lage prijs ;_euke, hippe tienerkame oor erg weinig geld. Met open kasten voor schoenen tassen en sportspullen, met grote laden, met een secretai re-element met flink veel boe kenberging en een op de groei berekent ledikant. Zo goedkoop kan alleen bij Kore- Modern bankstel op zwaar chroom on derstel. De extra dikke kussens zijn bekleed met een sterke donkerbru weefstof met ton-sur-ton strepen. Het itkomfort is zoals u mag verwachten, geweldig goed. Dit zeer apart gelijnde bankstel staat op de opruiming klein prijsje. Leuk, modern wandmeubel met erg gruimte zoals b.v. onder- en bovenkasten, bar, boekenberging, glaskast met rookglas deu vak, enz. enz. Uitgevoerd in wengé met wit aqué. Tijdens de opruiming slechts Machtig ne woonwand, uitge witte slijplak gespoten zij den. Met een luxe ba met laden, met een gro te glaskast met rook- glas-deu Inderdaad, Koreneef brengt kende opruimingsprijs Behaaglijk moderne „leefhoek opruiming? Jazeker. Koreneef brengt deze „leefhoek" nu zo goedkoop dat ze wel erg snel uitverkocht zullen zijn. Bekleed met sterke donkerbruine rib-cord eerst komt Modern bankstel in nooit vervelende Scandina vische stijl. Het zware frame is uitgevoerd donker wengé en de kussens zijn bekleed met sterke rustieke weefstof (streepdessin) Omdat het opruiming is nu voor een extra lage HIPPOLYTUSBUURT DE LIJNBAAN T/O DE DOELEN 010-149466 eiieeï meubel

De Havenloods | 1974 | | pagina 24