I f Naast topsport, is ook sector recreatie-turnen belangrijk 14?5 \wïmwi(* „De Reling" wil jeugdafdeling, .maar kader ontbreekt LAHOS DEI Thor viert 70-jarig jubileum termeulen Tafeltennis Sauna Vihta heropend Waterweg-topscorer j Juventus start met mini- basketball Prestatieloop op „Te Werve" termeulen DE HAVENLOODS, DONDERDAG 14 FEBRUARI 1974 Het Rotterdamse afdelingsbestuur van de korfbalbond zag het via eigen huis en haard besturen van de afdeling niet zo best meer zitten. Dus moest er maar een afdelingsbureau gesticht worden, zo lezen we in het clubblad van het Vlaardingse Spirit, waarin verslag ge daan wordt van de buitengewone alge mene ledenvergadering van de afdeling Rotterdam. Begrijpen we de Spirit verslaggevers goed, dan voelde de ver gadering niet veel voor deze ont wikkeling. Omdat echter het bestuur dreigde zijn functies beschikbaar te stellen, indien anders beslist zou worden, komt hèt afdelingsbureau natuurlijk. Knap gedaan van het afdelingsbestuur, maar wie gaat het gelag betalen? Natuurlijk: de korfballers zelf. In juli betalen ze eerst een rijksdaalder extra voor de oprichting van het bureau daarna in september nog eens een zelfde bedrag als voorschot op de exploitatiekosten van het bureau, maat daarmee zijn de financiële onweers buien nog niet voorbij. In oktober zal nog eens bekeken worden of de voorschotten voldoende waren om het bureau niet in de rode cijfers te laten belanden. Mogelijk kan er dan in januari 1975 nog eens f 2,50 gedokt worden. Dan bestaat er nog de mogelijkheid, dat de landelijke bond voor haar nieuwe kantoor in Zeist ook aanslagen van een rijksdaalder gaat opleggen aan haar leden en de tien gulden extra per jaar zijn vol. Over prijsopdrijving gesproken De restauratie van CION's ctubgebou in de Vlaardingse Samuel Esmeijer- straat nadert zijn voltooiing. Aan het einde van deze maand of uiterlijk begin maart hoopt de afdelingsclub het gebouw officieel in gebruik te nemen. Beheerder wordt J. Saus en algemeen bedrijfsleider (hoe verzinnen ze die titel, red.) N. Schot, maar zij alleen zullen het niet kunnen redden. Daarom zoekt CION mensen, die pro deo bij toerbeurt kantinedienst willen verrichten. Melden bij N. Schot, Chopinstraat 23a '(tel. 349502). De tijd van de algemene ledenver gaderingen breekt weer aan. In het gebouw van de Christelijke Sociale Belangen te Schiedam vergadert op vrijdag 22 februari de Schiedamse Reddingsbrigade. Voorzitter B. van Noordennen treedt af en het bestuur stelt voor in deze vacature te voorzien door de verkiezing van R. Witberg. - Ook op 22 februari heeft VZC in de sociëteitszaal van de Vlaardingse Har monie haar ledenvergadering. Alle periodiek aftredende bestuursleden hebben zich herkiesbaar gesteld De Vlaardingse korfbalclub Spirit heeft op vrijdag 1 maart zijn ledenvergadering. In DVO'32's roddelrubriek vertellen de gebroeders Flapoor, dat er een pyromaan in de kantine is, die zich vermaakt met het ruineren van bar krukken. Nu hebben wij altijd be grepen, dat een pyromaan iemand was met een ziekelijke neiging tot het stichten van branden. Mag DVO dan even blij zijn, dat de man zijn lucifers vergeet als hij naar de Marathonweg gaat. In telegramsnelheid melden we, dat Excelsior'20 op 22 februari carnaval viert Het Schiedamse Spirit heeft op vrijdag 15 februari een klaverjas-drive. Aanvang acht uur en inschrijfkosten twee gulden. Op 16 februari is er voor de junioren een carnavalsavond (aan vang acht uur) en op woensdagmiddag 20 februari een kleintje carnaval voor de jongere junioren. De senioren van Spirit hebben hun feest op vrijdag 16 maart. Op de ledenvergadering van Hoekse Boys werd C. Steyn gekoz\en als opvolger van penningmeester P. van der Wel Excelsior M heeft de ingang aan de Rozenlaan afgesloten. De entree is officieel verplaatst naar de Lavendelstraat Hermes DVS vindt, dat er te veel interne aangelegenheden in de pers komen. Moeten ze toch eerst eens een slot op de mond van de leden zetten Koen Brouwer kon het toch weer niet laten. Hij leidde onlangs (noodgedwongen) VFC 3-Olympia 3. Fortuna heeft met een c-elftal in geschreven voor het junioren-toernooi van Hermes-D VS op 7 april. Op 30 april gaan vier A-elftallen naar Alphen aan de Rijn. In Soest treden op Hemel vaartsdag 23 mei een A een B, een D en eer. E-elftal aan. Aan het junioren- toernooi van het Goudse ONA nemen op 26 mei een B en een C-elftal deel. Een jeugdelftal gaat op tweede Pinksterdag (3 juni) naar Leerdam Sport en op 8 juni gaan een B, een C en een D-elftal naar een junioren- n dezelfde vereniging. HVO organiseert voor zijn jeugdleden op 31 mei een reis naar Antwerpen. Er waren nog enkele plaatsen in de bus en de reservering loopt via telefoon nummer 351186. VLAARD'NGEN - Aan Lever's Zeep Maat- chemicaliën-loods op het terrein Deltaweg 150, Rijksgoedkeuring verteend. VLAARDINGEN - De actiegroep artsloze patiënten" is opgeheven. Dit als gevolg van de vestiging van tandarts Thull ii SCHIEDAM - Het Proveniershuis mag dan niet meer. in zijn vertrouwde antieke omgeving staan en nu ingeklemd liggen tussen het moderne stadskantoor en drukke verkeersaders, achter de massief houten deuren van de poort leeft in het hofje de negentiende eeuw voort. Het verweerde steen, de nu nog doffe bloemperkjes en natte bankjes vertellen hun eigen verhaal, maar de proveniers zijn niet meer. Het gebouw is gemeengoed geworden en betrokken door mensen van deze tijd. De Schiedamse turnvereniging THOR heeft er zijn clubgebouw. Een vereniging, die leeft in het heden. Modern en bereid zicli aan te passen aan de veranderde opvattingen. De turnvereniging heeft een rijke historie achter zich en viert deze maand zijn zeventigjarig jubileum. oefenen. Daarop is onze maatschappij dikwijls niet eens ingesteld. De oost- bloklanden zijn in het turnen toonaan gevend, daarvoor geven ze hun mensen ook alle privileges. Welke waarde heeft sport hier nu helemaal? vraagt de heer Van Oudheusden zich af. Het bestuur van THOR heeft die vraag voor zichzelf wel beantwoord. De re creatiebehoefte groeit met de aanwas van de vrije tijd mee. „Waar nieuwe wijken ontstaan zullen we moeten trachten ook zalen te krijgen", aldus de THOR-preases. „Dat geldt ander zijds ook voor de oudere wijken. Wan neer een wijk vergrijst dan zijn we gedwongen onze activiteiten naar el ders te verplaatsen om na verloop van tijd wanneer in die wijk jonge gezinnen terugkeren, weer terug te komen. De Gorzen is een mooi voorbeeld". Voorzitter C. van Oudheusden, secre taris J. L. van der Touw en penning meester C. J. van 't Hof blijven de ontwikkeling alert op de voet volgen. „Wanneer we de meningen van de jeugd toetsen aan onze opvattingen, dan lopen die wel eens uiteen. Dat is niet erg, want soms komen we daar door tot de conclusie, dat ze best gelijk konden hebben en wij de situatie verkeerd beoordeelden. Als oudere ben je gewoon wat kritischer aan het wor den, maar als bestuur moet je ook begrip op kunnen brengen voor hun zienswijze", meent voorzitter C. van Oudheusden. Hij mag dan goede herin neringen hebben aan tijden van weleer, ze komen niet terug. Ook de sport heeft zich niet kunnen onttrekken aan de ontwikkelingen in gezagsverhoudingen en organisatievor men. De decennia van de sportdagen, van het zich manifesteren in optochten en van het diepgewortelde besef tot een vereniging te behoren en daarvan alle consequenties te dragen, behoren tot het verleden. Of zoals de heer Van Oudheusden zegt: „Die vereniging was toen een voornaam deel van het leefpa troon. Daarom was die band met de club anders, hechter. Je was echt lid van die vereniging. Nu hebben de mensen andere zaken om aan te denken. Hun caravan buiten met het weekeindje Uit, hun televisie avond en hun auto. Dat zijn ook de oorzaken, waarom de verenigingen minder leden hebben dan voorheen". Neutraal THOR heeft nog zo'n zeshonderd le den in de boeken geregistreerd. Ze behoort ook tot het neutrale KNGV. De bond, waarvan in confessionele kringen wordt beweerd, dat de resulta ten, de topsport prevaleren boven de vorming van de mens. Van Oudheus den „Bij elke sport is een top nodig, die voor de reclame zorgt. Geesink was als wereldkampioen een trekker voor het judo en Ard Schenk voor het schaatsen. Het KNGV vertegenwoordigt ons land dikwijls buiten de grenzen en heeft de keurgroep als trekpleister voor het turnen. Is dat zo'n probleem? Welnee, want binnen het KNGV is niet alles gericht op topsport. Naast deze afde ling bestaat er nog zoiets als een enorme grote sector recreatieturnen". Gericht naar de top streven behoort niet tot het pakket van THOR. Daar om werden in 1964 het kampioen schap van Nederland van een dames- groep bij de ritmische oefeningen en zes jaar later de titel van een groep meisjes van 12-15 jaar bij het lange matspringen gezien als incidentele ge vallen. ..Turnen is geen teamsport. Het is zuiver individueel, waarbij het terug vallen op medespelers gewoon onmo gelijk is. Ze blijven op het vinkentouw. Aan het einde van hun rit zullen ze pas arrive ren, wanneer de jeugd hun taken zal overnemen. „Als ik over idealen spreek, dan heb ik het over iets, dat niet te verwezenlijken is. Het clubhuis was een ideaal, dat we als één van de weinige turnverenigingen in Nederland voor elkaar gekregen hebben. Wat blijft er dan nog over? Nou, een eigen turnzaal, maar dat is financieel niet mogelijk. Trouwens ook de spreiding over de stad breng je ermee in gevaar", aldus de heer Van Oudheusden. Misschien heeft de THOR-jeugd andere idealen. De oprichters hebben in 1904 immers ook niet kunnen bevroeden wat zich allemaal zou gaan afspelen binnen hun creatie. De jeugd van toen regeert nu, maar het laat aan de jeugd van nu de ruimte om mee te denken. „Ze hebben zelf een jeugdbestuur, dat met ideeën en voorstellen kan ko men", verklaart de heer Van Oudheus den. „Het eigenaardige is, dat ze altijd anders willen. Dan zeggen we soms: wel, organiseer maar eens iets. Het eind van het liedje is, dat ze hetzelfde doen, als wij gedaan zouden hebben". Eigenlijk is er geen betere vergelijking om in de toekomst een continuering van het beleid, Van de sfeer en van de sport van THOR met vertrouwen tege moet te zien. GERARD S. VERVER. Voor een spotprijs. Wand- en plafondspot, in witte uit voering met reflektor (doorsnede 16 cm) in de kleuren nikkel, goud, groen of rood. Geeft gekleurd licht. Met instelbaar brandpunt en naar alle kanten verstelbaar. Zonder snoer en stekker. Van f 1^95^voi Kopspiegellamp 60 Watt f 1,95. Waarde VLAARDINGEN - Na een rigoureuze interne verbouwing zullen vandaag sportschool Westwijk en Sauna Vihta worden heropend. Vanaf 1964 bij de opening van het gebouw aan de Van Viandenstraat hebben de sauna en sportschool als eenheid gefungeerd. Deze activiteiten zullen nu worden losgekoppeld en gaan functioneren on der een gescheiden bedrijfsleiding. Het aanpassen van de sauna aan de eisen van de tijd en het wegvallen van huurpenningen uit het gebruik van de sportzaal door het basis-onderwijs zijn de redenen geweest waarom de sauna een complete metamorfose heeft on dergaan. Daarmee werd de capaciteit vier keer zo groot als voorheen. De sauna zal gaan functioneren onder leiding van de heer E. R. J. Piet, die gediplomeerd masseur en saunameester Sauna Vihta heeft inmiddels het lid maatschap aangevraagd van de Neder landse Sauna Vereniging, die alleen bonafide sauna's als lid accepteert. Aan de sauna zal tevens een schoon heidsspecialiste verbonden zijn, die mede ingeschakeld kan worden voor de haarverzorging. In de oude sauna kwamen wekelijks gemiddeld 80 bezoekers. Nu de capaci teit is opgevoerd tot ongeveer dertig plaatsen, mikt men op een bezoekers aantal van omstreeks tweehonderd per week. Een kennismaking met de sauna is tot 15 maart mogelijk tegen een gereduceerd tarief van vijftien gulden voor drie baden. SCHIEDAM De ruimte is opgemeten en de voorlopige tekeningen zijn ge maakt. Wanneer binnenkort de ohder- wordt aanzienlijk interessanter", vertelt voorzitter Ton Verdoes. „We kunnen daar twee avonden huren voor handelingen met de gemeente positief, hetzelfde geld als één avond nu. Ook en wie twijfelt daar nog aan - worden afgesloten dan kan de tafel tennisvereniging De Reling zijn ge boortegrond aan de Dr. Zamenhof- straat verlaten. Eer het echter zover is, zal in het nieuwe onderkomen in de Westmolenstraat nog gesloopt, ge knutseld en geschilderd moeten worden. In samenwerking overigens met de drumband OBK, die eveneens van de ruimte gebruik zal gaan maken. De Reling is een nog jonge vereniging, die is voortgekomen uit het patro- naatswerk van het clubhuis De Reling. Op het moment, dat de geestelijken, die het clubhuis leidden, zich terug trokken, besloten de tafeltennis- liefhebbers, zich als vereniging bij de NTTB aan te melden. Dat was in 1971 en nu, bijna drie jaar later, spelen vier teams in de competitie. Slechts vier teams in de terminologie van De Reling, want in het clubhuis ontbreekt de ruimte om meer trio's te herbergen. Dadelijk na de verhuizing zal een vijfde en mogelijk nog een zesde team in geschreven kunnen worden. „De huur van het nieuwe gebouw het contact met de verhuurders zal makkelijker worden, zodat we zaken het gebouw betreffende sneller kunnen afhandelen. We kunnen er trouwens ook vijf tafels kwijt, terwijl we nu ruimte hebben voor vier tafels". - en dat moet wel, want van de zes teams degraderen er twee - dan zullen we nu echt moeten spelen", aldus Ton Verdoes, die zelf deel uitmaakt van De Relings eerste team. „Waar ik overigens ook vast van overtuigd ben, is dat twee spelers van ons drietal Harry Kreischer dus uitgezonderd hun top hebben bereikt en het niet verder zullen brengen dan de derde klas". Dérde klas Op die vier tafels is De Reling zijn jonge leven rap gestart. Het eerste team, dat in 1971 in de vijfde klas begon, bereikte inmiddels de derde klas, hetgeen vooral te danken was aan de komst van Bruynzeel-speler Harry Kreischer. De vierde klas zijn ze „met stilstaand en een beetje over wogen spel" makkelijk doorgerold. Echter al in de eerste wedstrijd van de onlangs begonnen voorjaarscompetitie confronteerde Intiem 5 de Schie dammers met de harde werkelijkheid van de derde klas: een 7-3 nederlaag. Jeugd Binnenkort is er in de Westmolenstraat ruimte. De Reling denkt aan de vor ming van een jeugdafdeling, maar het is zich er tegelijk terdege van bewust, dat dan voor kader gezorgd moet worden, dat beschikbaar is wanneer de jeugd niet in de schoolbanken zit. Dus ook bijvoorbeeld op woensdagmiddag. En juist naar deze personen wordt nog „Als i re nu resultaten willen behalen Bestuur van De Reling „Als we het verder willen brengen dan die derde klas - en dat willen we natuurlijk dan zullen we het dus van de jeugd moeten hebben", daar is Ton Verdoes van overtuigd. Slechts de op lossing van de vraag, hoe de jeugd op te vangen, blijft voor het Reling- bestuur een vraagteken. Anderzijds willen ze ook graag een damesteam formeren, maar ook het vinden van voldoende dames is probleem op zich. Het zijn ogenschijnlijk de kinder ziektes van iedere nieuwe vereniging. Ton Verdoes zelf heeft ervaren wat het betekent om zo'n organisatie van de grond te krijgen en daarna te zorgen, dat een noodlanding uitblijft: „Het betekent, dat je overal fanatiek achter aan moet jagen. Nu hebben we een fijn bestuur en de sfeer is enorm. Voo;het eerst hebben we dit jaar teamaanvoer ders aangesteld, die alles voor hun team dienen te regelen. Dat loopt zeer goed en het neemt ons veel werk uit handen". De Reling is vol strijdlust: ze zullen zeker nog veel van zich laten horen. Informatieadressen van De Reling: Ton Verdoes, IJsselmondesestraat 96a; Ben van Rossum, Mgr. Nolenslaan 107 (tel. 706032); Theo Ammerdofffer, Burg. Knappertlaan 241b (tel. 261367) en Petra Jansson, Van Leeuwenhoekstraat 23b (tel. 265283). wanneer dat telkens niet lukt, kan ik me voorstellen, dat ze er een beetje moedeloos onder worden. Desondanks spelen we op dit moment meer aan vallend dan zo'n zes wedstrijden gele den. De durf is er, maar of het nu een ziekte, kwaal of erfenis is: de mensen in de achterhoede hebben de grootste moeite zich aan te sluiten en zo vallen er gaten op het middenveld. Daarom ben ik ook wat gaan schuiven, hoewel dat ook enigszins veroorzaakt werd door het verblijf van enkele mensen in militaire dienst. Het is allemaal goed opgevangen. De beuk zit erin, maar het ontbreekt aan doelpunten. Deson- SCHIEDAM - Volgende week start de basketbalvereniging Juventus de trai ning van het in enkele steden van ons land al populaire mini-basketball. Het doel van deze training is o.a. om bij de jeugd van 8 tot en met 12 jaar de sport basketball populair te maken. Mini-basketball is een spel dat voor de kinderen een vermaak is. Daarom is dit voor de jeugd een prettige manier om in aanraking te komen met deze sport. Op de traning wordt gewerkt met speciaal aangepast materiaal zoals klei nere en lichtere ballen en lagere bas kets. Juventus start deze trainingen op woensdag 20 februari van 17.00 tot 20.00 uur. Daarna is de training op iedere woensdag op «de voornoemde tijden. De trainingen vinden plaats in de sporthal van de huishoudschool Hargahof in Groenoord. De contributie is twee gulden per maand. Men kan zich opgeven bij C. Zuurbier, Schiedamseweg 1, tel. 709016. Inlichtingen bij A. Kraaije- veld, Lisztplein,204, tel. 7J0109. Jon gens en meisjes van 13 jaar en ouder kunnen nog van deze gelegenheid ge bruik maken om enkele maanden kos teloos kennis te maken met deze sport op trainingen welke speciaal worden gegeven in de sportzaal van de Willem de Zwijgerlaan MULO aan de St. Li- duinastraat. Aanvang 18.00 uur tot 20.00 uur op woensdagavond. toe is, zal worden vervangen door een ondergronds net. Aan de gemeenteraad zal daartoe een krediet gevraagd worden van f21.700,-. Het pad van een trainer gaat niet altijd over rozen. Ook dat van Wim Poort man niet. VDL heeft nu het lef om aan te vallen, heeft ook de debutantenrol resoluut aan de laars gelapt en dan ontmoet.het toch slechts domme pech of zoals Poortman het uitdrukt: Vrouwe Fortuna zit voor ons bepaald niet op de doellat". In de derde klas D, waarin ook Schie dam en het Vlaardingse De Hollandi- aan uitkomen, is het krachtsverschil miniem. Tekenend voor de situatie is, dat zelfs-nummer drie van de huidige klassering nog in aanmerking kan ko men voor de voorlaatste plaats. En dat terwijl de competitie al ruim halverwe ge is. Een hoogst delicate zaak, want wie in de eindklassering op deze voor laatste plaats vertoeft zal met de num mers voorlaatst uit de klas A tot en met C in een na-competitie moeten uitmaken welke vereniging er naar de derde klas degradeert. „Ik heb zoveel vertrouwen in de jon gens, dat ik niet geloof, dat ze het zover zullen laten komen. Ze doen werkelijk hun best, maar het wil ge woon niet lukken. Tegen Emma uit schoten ze drie keer tegen lat en paal, RCD uit twee keer de lat en zondag tegen SVW tegen paal en lat. Gommert van Ast, Arie Boer, Cor van Nielcn: ze kunnen toch heus een doelpunt ma ken, maar er hapert wat. Ik weet niet wat het is. Ik heb 'met de jongens gepraat, want ik weet, dat ze zich voor de ploeg willen inzetten. En toch geen doelpunten", verzucht Wim Poortman. „Het is geen onkunde van deze mensen. Het is statistisch bewezen en misschien ook logisch, dat ze met een voorsprong meer vertrouwen in zich zelf hebben. Daarom nemen we in de eerste Jase van de wedstrijd ook het initiatief. Gewoon de leiding nemen en De stand: 2 Ben van den Driessche (GSS) en Cees (beiden 1 7 uit 13): 3. Teun Kornaat (HVO) 0.85 (12 uit 14): 4. Peter van Mil (WK) 0.81 (9 uit Tl): 5. Jan Pijpérs (MSV'71) 0.80 (8 uit 10): 6. Ruud Slavenburg (DRZ) 0. 75 (9 uit 12): 7. Peter Friederich (FCN'66) 0. 70 (7 uit 10); 8. Jan Kaptein (MVV'27) 0.69 (9 uit 13); 9 en 10 Wim Klein (SFC).en Cees Weisbroek (WK) 0,63 (beiden 7 uit 11). Wim Po danks zien de jongens en ik tegen geen enkele tegenstander op. We zullen al leen even dat greintje geluk moeten hebben n der Pol (Hoekse Boys) 1.30 1 VLAARDINGEN Op zondag 24 februari organiseert de atletiekvereni ging „Te Werve" een prestatieloop en een cross. Voor de cross zijn deelne mers uit het hele land ingeschreven. Om 12.30 uur begint het cross-pro gramma voor junioren, dames, heren en veteranen. De start van de prestatie loop is om 3 uur en gaat over verschillende afstanden. Men kan kiezen tussen de 4000 en de 8000 meter. Men kan zich voor deze loop tot een kwartier voor de start aanmel den bij het wedstrijdsecretariaat. De kosten zijn f 2, (voor deelnemers tot 14 jaar f 1,-). De prestatieloop gaat over het landgoed van „Clubhuis Te Werve", Van Vredenburchweg 105 in Rijswijk. Iedereen die de opgegeven afstand uitloopt ontvangt een herinne ringstegel. Cursus scheidsrechter voor jeugdvoetbal VLAARDINGEN Op de woensdag avonden 20 en 27 februari en 6 en 13 maart zal in het clubhuis van de Vereniging H.V.O., Zwanensingel 5 in Holy een cursus worden gegeven voor jeugdvoetbalscheidsrechter. De cursus is bedoeld voor hen, die jeugdwedstrijden van hun eigen vereni gingen (in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis) leiden, aanvang 19.30 uur. Op de eerste twee avonden worden de j belangrijkste spelregels behandeld door de heer K. Brouwer jr. Op 6 maart volgt een dia-avond over deze spelre gels, waarna de cursus op 13 maart wordt afgesloten met een discussie avond. Geïnteresseerden kqnnen zich tijdens de eerste cursus-avond opgeven. - Klaverjasconcours voor Nierstichting VLAARDINGEN Maandag 18 fe- bruari organiseert de klaverjasvereni- ging „Sunlight" een klaverjasconcours ten bate van de Nierstichting. Het bestuur zal al het geld dat uit inschrijving en tombola verkregen wordt afdragen. Inschrijven tot 11 februari: hr. W. Varewijck, V.d. Spiegelstraat 7b. TROUWEN Kledingverhuur »BR0ADWNY Schiedamseweg 10 - Vlaardingen Geopend 9 tot 1 en 2 tot 8 uur Zaterdags 6 uur. Tel. 34.62.27. VOETBALPROGRAMMA CLUBS VLAARDINGEN e.o.: Fortuna Vdl.-FC Dordrecht, Hellevoetsluis-RK WIK, De Hollandiaan-DBGC. 's Gra- vendeel-VDL, VFC-VT1, Hurricanes- MSV '71, st. Voorwaarts-Hoek van Holland (zondag), Fortuna Vld.-Sparta afd. A, Sizo-Excelsior M., Zwaluwen- Vld.-HBSS, MW '2 7-Vlaardingen, PPSC-Maasdijk, SNS'-HVO, Hons'dijk- Hoekse Boys, TSB-Maasdam, OFB- Sunlight, Den Bommel-Satelliet, VDL-Groen Wit R, DVO '32-SDV, Cion-BVSB (zaterdag). VOETBALPROGRAMMA CL UBS SCHIEDAM: FC VW-SVV, UVS-Her- mes DVS, Schiedam-Emma, Excelsior - '20-De Postduiven, Merweboys-Marti- nit, PFC-Ursus, Metro-Demos, Nado/v.-S VDPW, SFC-DOZ, Wf-Desv, Zwart Wit-DRZ, Real-Schiedamse Boys (zondag). AZ '67-SVV afd. A, Zwaluwen Vdl.-HBSS, PPS C-Maasdijk, SC Zuiderpark-GTB, GSS-Dos '32, I Masc-WK (zaterdag). Triumph beha's met sublieme pas vorm en in zes leuke'modellen w.o. soft-look, zacht voorgevorm de en beugel-beha's met 3/4 cups. Met voor- of achtersluiting. In wit en huidskleur en de maten A en B-cup 65 t/m 85. Normaal f 16,95 t/m f 19,95, nu toch wel zeer voordelig geprijsd.

De Havenloods | 1974 | | pagina 4