4 Wilt u bellen? Rotterdam (010) Huren bij Skala. Aanbetaling? Kennen we niet. 365dagen service per jaar. Groot merk. Skala kleuren-TV gratis op proef in huis. Ska la Televisie B.V. Groene Hilledijk 169a, Rotterdam-Zuid. DE HAVENLOODS, DONDERDAG 14 MAART 1974. 11-72 We hadden t beloofd: Skala opent op 15 maart de tweede televisie- verhuurwinkel in Rotterdam. Hebt u nog even gewacht met het kopen van een nieuwe TV? Dat komt dan bijzonder goed uit. Want nu stapt u probleemloos af van zwart-wit. En als u wilt, hebt u morgen al een geweldig goed, gloednieuw kleurentelevisietoestel in huis. Helemaal zonder risico. Een Skala kleuren-TV. Daarmee bent u ineens van een heleboel narigheid af. Leest u maar. Dat obstakel hoort bij kopen. De eerste maand betaalt u niet meer dan de tweede of derde maand. Voor een toestel met 48 cm. beeldbuis is dat voor het eerste halfjaar f 13,80 per week (f 59,80 p.m.) en met 66 cm. beeldbuis f 16,10 per week (69,80 p.m.). Daar is dan ook alle service bij inbegrepen. En ieder volgend halfjaar kunt u voor een lagere prijs huren. Als u een half jaar vooruit betaalt, krijgt u bovendien op de huurprijs 5 procent rente-reductie. Geen bijkomende kosten voor u? Nee, of ja, om helemaal volledig te zijn: voor de plaatsingskosten wordt een klein bedrag in rekening gebracht. Maar daarvan stellen we u van te voren op de hoogte. TV-tafel nodig? Die krijgt u er gratis bij. Nog geen halve dag hoeft u zonder kleuren-TV te zitten, als u eenmaal uw Skala in huis hebt. Om te beginnen hebt u dan een toestel van werkelijke topklasse, waarover straks meer. Maar je kunt nooit weten. Juist met kleurentelevisie is service enorm belangrijk. Voor bijstellen en reparatie. Eén telefoontje en een van onze pijlsnelle Skala service auto's is al onderweg. Alle reparaties die u opgeeft vóór 2 uur 's middags, worden gegarandeerd dezelfde dag verholpen. Door een ervaren Skala-monteur. Mocht de reparatie ter plaatse niet gauw genoeg lukken, dan wordt uw toestel onmiddellijk vervangen. En die service verlenen we iedere dag van het jaar. Want ook op zon- en feestdagen zijn we van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds bereikbaar. Skala is de Nederlandse tak van het grootste Europese televisie verhuurbedrijf, met meer dan 3 miljoen verhuurde TV's in Europa. Alleen dat al is een uitstekende garantie voor werkelijk kijkgenot en bijzondere kwaliteit. (Skala TV's zijn van een zeer vooruitstrevende techniek, o.a. met toepassing van modulen). Bovendienals er ook maar iéts mee aan de hand niocht zijn, zijn de gevolgen voor ons. En niet voor u. Skala kleuren-TV's hebben een schitterende vormgeving en zijn uitgevoerd in noten, palissander of wit. Zie onze etalage. Ruilen na verloop van tijd, als u een ander of nieuwer model Skala mooier vindt? Kan natuurlijk ook. Alweer 'n voordeel van huren. En u bent er niet lang aan gebonden. Dus waarom zou u het niet eens proberen? Als u wilt, hebt u morgen al vrijblijvend een Skala kleuren-TV in huis. Om rustig te bekijken en te bepraten of u een Skala wilt huren! Of stuur deze bon op! En streep aan wat u wenst: A Zend mij een Skala kleurenfolder met een lijst van de huurprijzen, ook van zwart/wit-TV. B Geef mij een Skala kleurentelevisie gratis op proef in huis. (48 cm 66 cm beeldbuis*). Plaatsing opdag, C Hiermee bestel ik een nieuwe Skala kleurentelevisie (48 cm 66 cm beeldbuis*). Plaatsing opdag, doorhalen wat niet van toepassing is. Naam Straat Plaats Tel. Vul de bon in, knip uit en stuur hem op (in een enveloppe zonder ^^ostzegel) naar: Skala, antwoordnummer 2344. Rotterdam 843344 linkermaasoever 651277 rechtermaasoever Zwart Janstraat 32a, Rotterdam-Noord. Utrecht 030-333532 365 dagen service per jaar.

De Havenloods | 1974 | | pagina 10