labo mm Pnis lippen Ja hoor, Onbezorgd overstappen op kleuren-TV. 843344 365 dagen service per jaar. ftiïSWi Sklo. (Bnzezaafiin Het winfi SZuióplein w 651277 Romantiek in een handomdraai Y ïry Kom en zie hoe Bruynzeel mooie keukens betaalbaar maakt. C&J-iitÖcA xtooidetiaefi! STENO-TYPISTE NEDERLANDS 2E MACHINIST MEDEWERKSTER huis-aan- huisblad - yv "V" "V "-A Koreneef bruynzeel m DE HAVENLOODS, DONDERDAG 21 MAART 1974 op de damesmode afdeling Klokkend doorknooprokje in 8 banen. Katoenen corduroy in o.a. kobalt, qeel en aroen. 34-44 Parmantig plooirokje met m I puntig heupstuk, plooien voor én achter. Stralende m - Doorknooprokje met gees tige koordjes op de heup. 100°/o Katoen in vrolijke' 35 fvoorjaarstinten. 34-44 D. TOUW EXPERTISE- EIU INGENIEURSBUREAU Daarom, hebben wij gezorgd dat er meer ruimte kwam. Veel meer ruimte. Dat betekent voor u veel meer keus in kleurige, fleurige mode. Uiteraard zijn deze feestelijke koopjes ook in onze andere Rotterdamse filialen verkrijgbaar. mantelspecialist LOFI JSP&Q' Regencoat. Diolen Cotton n groen, kobalt, oranje, geel rood. M: 36/48 ÖUf Tuniek blouse 100% Polyester In diverse dessins en kleurstellingen M: 38/50 Diolen Cotton regenmantel In kobalt, groen rood. marine en Acryl jersey blouse Diverse mode kleuren M: 36/48 Wollen tweed-mantel met sierstiksels In diverse Jersey coat Zuiver scheerwol. Met sierzijde Acryl jersey pantalon. In vele mode kleuren. >9 M: 38/50 In o.a. rood, geel, marine, oranje en beige. M: 38/48 Kamgaren pantalon. Polyester/viscose. In o.a. rood, bruin, beige en marine. >9 >9 M: 40/52 ÖÖf Acryl spencer in o.a. zwart, groen, kobalt, rood en paars. M: 38/50 J Diolen Loft japon. Diverse kleur stellingen en diverse dessins. M: 40/52 «12- Met Helanca nu/I nut In beige, kobalt rood, groen, M: 40/52 'y mantel. Zuiver scheerwol. In rose, bleu, beige, groen e R°,ttertlam: Oude Binnenweg 127, Noordmolenstraat 63, Groene Hilledijk 200, Winkelcentrum Zuldplein - Hoog 577 (vrijdag-koopavond). Dordrecht: Sarisgang 5. Huren bij Skala. Hebt u nog even gewacht met het kopen van een nieuwe TV? Prima. Want nu stapt u probleemloos af van zwart/wit. En als u wilt, hebt u morgen al een geweldig goed, gloednieuw kleurentelevisietoestel in hüis. Helemaal zonder risico. Een Skala kleuren-TV. Aanbetaling? Kennen we niet. Dat obstakel hoort bij kopen. De eerste maand betaalt u niet meer dan de tweede of derde maand. En alle service is inbegrepen. Geen bijkomende kosten dus? Nee, of ja, om helemaal volledig te zijn: voor de plaatsings-kosten wordt een klein bedrag in rekening gebracht. TV-tafel nodig? Die krijgt u er gratis bij. 365 dagen service per jaar. Nog geen halve dag hoeft u zonder kleuren-TV te zitten, als u eenmaal uw Skala in huis hebt. En u weet: juist met kleurentelevisie is service enorm belangrijk. Voor bijstellen en reparatie. Eén telefoontje en een van onze pijlsnelle Skala service-auto's is al onderweg. Alle reparaties die u opgeeft vóór 2 uur 's middags worden gegarandeerd dezelfde dag verholpen. En die service verlenen we iedere dag van het jaar. Want ook op zon- en feestdagen zijn we van .9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds bereikbaar. Groot merk. Skala is de Nederlandse tak van het grootste Europese televisie verhuurbedrijf met meer dan 3 miljoen verhuurde TV's in Europa. Bovendien: als er ook maar iets mee aan de hand mocht zijn, zijn de gevolgen voor ons. En niet voor u. Skala kleuren-TV's hebben een schitterende vormgeving en zijn uitgevoerd in noten, palissander of wit. Zie onze etalage. Skala kleuren-TV gratis op proef in huis. Als u wilt, hebt u morgen al vrijblijvend een Skala kleuren-TV in huis. Om rustig te bekijken en te bepraten of u een Skala wilt huren. Waarom zou u het niet 'ns proberen? Wilt u bellen? Rottenlain (010) linkermaasoever rechtermaasoever SkalaTelevisie B.V. Groene Hilledijk 169a, Zwart Janstraat 32a Rotterdam. Ook vestigingen in Utrecht. Eiken balken-konsoles wandpanelen uit kunststof die beslist niet van echt zijn te onderscheiden. Alleen importeur: Schipholweg 863-865 - Boesingheliede (post Vijfhuizen) Haarlemmermeer - Telefoon 02505 - 5 55. Gevestigd langs de Oude Schipholweg van Badhoevedorp richting Haarlem. Geopend: dagelijks van 9-18.00 uur.zaterdag van 9-16.00 uur. VEERDIENST MAASSLUIS-ROZENBURG vraagt voor spoedige indiensttreding een in bezit van tenminste diploma motordrijver. Wij vragen voor ons kantoor Blaak 28-34 een voor de archiefwerkzaamheden. Sollicitaties te richten aan ALGEMENE BANK NEDERLAND N.V. Verstelbare bureaustoel met prima zit. Op draai poot met wieltjes op ko gellagers. Nu als meenee- mertje slechts 59.— Zweeds relax fauteuiltje. In één beweging ingeklapt. Uitgevoerd in donkergroen met canvas. Nu als mee- neemertje. Handig ladenkastje uitge voerd in oranje-lak. Overal handig bij te plaatsen. Nu als meeneemertje slechts Leuk uitgevoerd huiswerk bureautje in wit/groen. Verpakt in stevige doos. Als meeneemertje nu 79- Ultra moderne klapstoel, uitgevoerd in fraai chroom met rookglas perspex. Nu als meeneemertje enorm voordelig. 39.— Rijswijk: in de boogaard. I Delft: in de hoven Hippolytusbuurt R'dam: lijnbaan Bruynzeel-keukens. Gebouwd voor uw gemak. Passend in uw interieur èn uw budget. Want Bruynzeel maakt mooie keukens betaalbaar. In onze showroom kunt u zich daar hoogstpersoonlijk van overtuigen. Goede raad is gratis Vertrouw op de Bruynzeel-adviseur. Hij kent uw opberg- en keukenproblemen. Geeft u pasklare oplos singen. Adviseert u graag, gratis en grondig. Bruynzeel Verkoopfiliaal Westblaak 61, Rotterdam 010 117440.

De Havenloods | 1974 | | pagina 20