SIMON K> Gualdierus Vosmaerschonl opleiding op brede basis tot grafisch technicus twee havo of meao gehaald? welke jongeman boekhoudkundige medewerkers staffpool international b.v. dan kun je heel wat nieuwe kanten op NEDERLANDSE ACCOUNTANTS MAATSCHAP de rijksoverheid vraagt bediende-chauffeur (mnl./vrl.) constructie bankwerkers elektrisch lassers medewerkers nederhorst staal constructie rotterdam staatsdrukkerij en uitgeverijbedrijf bedieningslieden WINDMILL HOLLAND B.V. C.A. VANWALSUM DE HAVENLOODS DONDERDAG 27 JUNI 1974 26-226 Voor een van onze relaties, een beheermaatschappij, gevestigd in de grootste havenstad ter wereld, waar met behulp van een computer de administratie wordt gevoerd van een aantal werkmaatschappijen, zoeken Vaar taak nr. 1 zoeken wij een boekhouder die de dagelijkse leiding zal krijgen over de uit 6 man bestaande afdeling Financiële Administratie en die daarover regelmatig rapport zal uitbrengen aan de adjunkt direkteur Financiële Zaken. Voor taak nr. 2 hebben wij iemand nodig die ervaring heeft met de debiteurenadmini stratie. Het zwaartepunt van deze funktie zal liggen op een systematische en zakelijke debiteu renbewaking, waarbij gebruik kan worden gemaakt van de diensten van de computer. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. Karssen, die u ook 's avonds en in het weekend kunt bereiken (privé 05284-1978). herengracht 560, amsterdam-c, tel: (020) 2S0477 Letterlijk en figuurlijk. Want met HAVO of met de economisch-administratieve richting van het MEAO ben je welkom in een ambulante baan bij de NAM de Nederlandse Accountants Maatschap, met een 20-tal vestigingen in heel het land, en met een gevarieerde relatiekring. In die baan, die het begin kan zijn van een administratief-financiële carrière ,doe je ervaring op met controlewerk, terwijl je tegelijk een hogere beroepsopleiding kunt volgen. Einddoelcontroleleider, de man of vrouw die onder meer de dagelijkse leiding geeft aan een team dat ter plaatse het werk doet. Belangstelling? Of wil je meer weten over de accountancy? Vraag dan een informatiepakket. Of beter: maak een afspraak. Een persoonlijk gesprek is de moeite dubbel en dwars waard. kantoor rotterdam Heemraadssingel 319 Rotte rdam-3006 (010) 25 98 80 MINI OF MAXI maximaal bereik van uw advertentie tegen minimale kosten via: DE HAVENLOODS voor het IJkkantoor Taak: hulp verlenen bij keuringen van maten, gewichten, meet- en weegwerktuigen; onderhoud van instrumenten; besturen van een dienstauto. Vereist: enige technische kennis en groot rijbewijs. Ervaring als chauffeur op grote vrachtwagens strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rotterdam. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de Ukkring Rotterdam, onder n (010) - 3612 88. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 4-3960/0409 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam B.V. aan de Doklaan ondergaat nu en in het komend jaar een hele gezichtsverandering. Op deze plaats worden de werkzaamheden geconcentreerd van Staalconstructie bedrijf Landman-Rotterdam, Nederlandse Constructiebedrijven en Machinefabrieken-Delft en Braat-Rotterdam. Daar worden produkten als bruggen, olie-opslagtanks, delen voor booreilanden, scheeps- secties en dergelijke gemaakt. Deze concentratie heeft een sterk verhoogde activiteit tot gevolg en een plezierige sfeerverbetering; ook is er een aantal forse vernieuwingen en uitbreidingen nodig om een ruime werkplek voor elk van de 600 werknemers te creëren. Daarom zullen er in de komende twee jaar belangrijke bedragen aan investeringen worden besteed; om beter te kunnen werken, om de werkomstandigheden voor de mensen in de fabriekshallen te verbeteren en om de zekerheid te scheppen voor continuïteit in het werk in de toekomst. Betekent de concentratie aan de ene kant, dat er mensen niet meer kunnen of zelf niet willen worden opgenomen in het produktieproces, aan de andere kant ontstaat er een te kort aan geschoolde vaklieden. Daarin moeten wij op zeer korte termijn voorzien. Voor het nieuwe bedrijf vragen wij volledig geschoolde en die nog niet helemaal tot de groep volledig geschoolde vakman behoren en die wij graag de kans bieden om binnen korte tijd - onder andere door een bijscholende cursus in fabriekstijd daarin te worden opgenomen (en dat scheelt nogal wat in het loonzakje). Verder willen wij graag LTS-erS opleiden via onze bedrijfsschool voor het Bemetel-diploma. Wanneer u belangstelling hebt om in een bedrijf, dat zich in de nabije toekomst flink gaat ontwikkelen, te gaan werken, dant kunt u: de telefoon pakken en 010 - 290166 draaier, of zelf even langs de Doklaan gaan; vragen staat immers vrij en inlichtingen inwinnen kost u niets; vraagt u direct naar.de heer A. van de Crommert (hoofd afdeling personeelzaken); die staat u graag te woord. U kunt zelfs misschien ook even een kijkje nemen in uw mogelijke nieuwe werkomgeving; een briefkaartje schrijven en verzoeken om de terzake deskundige man 's avonds bij u thuis te laten komen; kunt u in alle rust over werken en verdienen bij Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam praten. Mogelijkheden genoeg zoals u ziet. U kunt bij en met Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam werkelijk erg veel kanten op. bedrijfsschool van het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf In het cursusjaar 1974/1975, dat op 19 augustus a.s. begint, kunnen in onze bedrijfsschool nog enige leerlingen worden geplaatst voor een De opleiding is 3-jarig. Om deze opleiding te kunnen volgen moet men technische aanleg hebben en in het bezit zijn van het diploma Mavo-3 of een daarmee gelijk te stellen diploma, dan wel een overeenkomstig niveau van algemene ontwikkeling hebben bereikt, blijkende uit het gevolgde onderwijs. De geschiktheid voor de opleiding wordt mede beoordeeld op grond van een af te nemen psycho logische test. In verband hiermee is spoedige aanmelding gewenst. Salaris - ook tijdens de opleiding - volgens Rijksregeling. Na voorafgaande telefonische afspraak zal de schoolleiding ouders en kandidaat-leerlingen gaarne voor een gesprek ont vangen, teneinde alle gewenste inlichtingen te verstrekken. De brochure „Opleiding tot grafisch technicus" is op aanvraag verkrijgbaar. Het adres is: Gualtherus Vosmaerschool, Staatsd ru kkerijgebouw, Christoffel Plantijnstraat, 's-Gravenhage. Het telefoonnummer is: (070) 81.45.11, toestel 229. tekort in het personeels bestand De Havenloods helpt u uit de brand In de Mengmestfabriek worden verschillende soorten meststoffen geproduceerd (met fosfor, kali en stikstof als waardegevende bestanddelen), evenalsMonoammoniumfosfaat en Ammoniumnitraat. De medewerkers, die wij zoeken hoeven niet direkt een chemische en/of technische opleiding te hebben (genieten echter wel de voorkeur), maar moeten bereid zijn zich in te zetten en niet opzij gaan voor een ingewikkeld stuk werk en lichamelijke arbeid. Kortom mannen die willen werken en iets willen leren. Het spreekt vanzelf, dat wij daar dan een goed maandsalaris tegen over stellen de nodig extra's. Daartoe behoren o.a. een vakantietoeslag van 8%, gratis werkkleding, een aantrekkelijke spaar- en pensioenregeling, deelname aan een operators cursus, reisgeldvergoeding. Een bedieningsman begeleidt een produktieproces. Hij werkt in een klein team in volcontinudienst en bestuurt samen met zijn kollega's de produktie-eenheid. Wilt u eerst meer weten? Bel ol schrijf een briefkaartje aan de afdeling Personeelszaken van WINDMILL HOLLAND B.V.. Maassluissedijk 103, Vlaardingen, telefoon: 010-343444, toestel 218. Voor onze supermarkt in het winkelcentrum Koningshoek ZELFSTANDIG WERKEND IE SLAGER 3m voor deze goed gehonoreerde funktie in aanmerking te komen moet men het vakdiploma bezitten en een veel- zijdige praktische ervaring hebben. Ook kan 's avonds telefonisch kontakt worden opgei men met onze distrikts-personeelschef de heer F. IJff (tel. 02987-1470). HANDELMAATSCHAPPIJ IMPORT WIJNEN, LIKEUREN EN GEDISTILLEERD. In onze Buitendienst vragen wij per 1 Augustus a.s. ENERGIEKE VERTEGENWOORDIGER voor het Rayon Zuid-Holland/Zeeland/West-Brabant, wiens taak het zal zijn naast het bezoeken van de vaste af nemers uitbreiding te geven aan de klantenkring. Kennis van de branche is gewenst. Basisopleiding mini maal MAVO. Sollicitanten dienen bij voorkeur woonach tig te zijn in het aangegeven rayon. Geboden wondt een prettige en zelfstandige werkkring met Auto of autovergoeding. Onkostenvergoeding. Zij die over goede referenties beschikken, gelieven hun met de hand geschreven sollicitaties met pasfoto te rich- ,en aan C.A. VAN WALSUM, Postbus 91 te Maassluis. wil onze gelederen op de afdeling boekhouding versterken? Wij kunnen hem bieden een aantrekkelijk salaris krachtens de C.A.O. voor personeel in dienst van woningbouwcorporaties naast een prettige werkomgeving, eigen aan een klein kantoor. Gevraagd wordt door ons, behalve het diploma voor M.A.V.O. of L.E.A.O., een grote dosis ijveren accuratesse. Het praktijk diploma voor boekhouden strekt uiteraard tot aanbeveling. Kandidaten kunnen hun sollicitatie richten aan de directeur van de R.K. BOUWVERENIGING „VOOR HET HUISGEZIN" Voetiushof 38, Rotterdam 3012.

De Havenloods | 1974 | | pagina 12