m leerling programmeurs Nixdorf vraagt secretaresses voor haar chefs en assistentes op diverse afdelingen Administratieve medewerksters „Huize Nijeveld" assistente in de linnenkamer mooi wonen voor een betaalbare prijs, schoon en veilig werk, goed verdienen, u vindt 't allemaal bij Esso Chemie. constructie bankwerkers elektrisch lassers medewerkers nederhorst staal constructie rotterdam CP Ships terminal clerk DE HAVENLOODS, DINSDAG 20 AUGUSTUS 1974 Wil je een goede kantoorbaan? Leuke sfeer? Dat kan. En nog goec' betaald ook Onze opleidingseisen zijn natuurlijk afhankelijk van de plaats waar je komt te zitten. Maar als je met toewijding kunt werken en ouder dan 18 jaar bent zullen we je graag ontvangen voor een gesprek. Interesse? Bel even met de heer Adams van Nixdorf Computer BV Prins Hendrikkade 15. Rotterdam (010) 14 98 66 na 18.30 010 -21.32.89 NIXDORF COMPUTER Cloppenburg zoekt voor haar Verdeel- um, Berkelselaan 97 te Rotterdam, admi- Peek centrum, nistratieve medewerksters. Wij denken aan jonge mensen in de leeftijd vanaf 18 jaar. Als opleiding vragen wij Mulo Mavo-niveau en een type-diploma. Wij bieden u een zelfstandige, afwisselende funktie, goede arbeidsvoorwaarden, waaronder winstuitkering, studiekostenvergoeding en een aantrekkelijke korting op kledingaankopen. Indien u belangstelling heeft kunt u schrijven naar Peek Cloppenburg, Berkelselaan 97 te Rotterdam. U kunt natuurlijk ook even bellen met Marjolein van Grieken, telefoon 010-65 90 55. Peek&Cloppenburg BEJAARDENCENTRUM. G.B. Shawplaats 2, Rotterdam-Ommoord. werktijden 8.00 uur 15.00 uur 5-daagse werkweek, geen weekend-diensten Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie. Telefonische inlichtingen worden gaarne ge geven door de Heer A.J. van Oostveen, tel. 20.04.00 Enkele parttime medewerksters Peek Cloppenburg zoekt voor haar Verdeel- centrum, Berkelselaan 97 te Rotterdam, enkele parttime medewerksters Zij zullen in het Verdeelcentrum goederen gaan sorteren en deze voorzien van prijskaar ten. Wij denken aan gehuwde dames, die in nader overleg met ons (liefst op woensdag, donder dag en vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 uur) hun werkzaamheden kunnen verrichten. (Halve dagen is ook mogelijk). Als u interesse heeft kunt u bellen of schrijven naar het Verdeelcentrum van Peek Cloppen burg, Berkelselaan 97 te Rotterdam, telefoon 010 - 65 90 55. U kunt vragen naar Marjolein van Grieken. Peek&Cloppenburg verpleegkundigen A en/of B Informeer vrijblijvend naar uw mogelijkheden tot uitzen ding, arbeidsvoorwaarden enz. U kunt bellen of, al of niet na afspraak, komen naar Evro-Uitzendburo Als ii het vak kent dan hoeven wij u vorder niets te vertellen. Onderaan deze advertentie vindt u een bon die u kunt opzenden, ot" een telefoon nummer dat u kunt bellen. De rest komt vanzelf. Bent u nieuw in het vak dan dient tf te weten dat er eenopkidnve voor nod it; is, op het niveau van Sehety'swcrkiuit;- kundigc, Machinist (Marine;,of Chemisch Vakman. Bedrijfsopleiding en overige voorwaarden Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Er is eigen vervoer van r het bedrijf. Iedereen krijgt een bedrijfsopleiding,-die hem meer waard maakt. En dat merkt u dan weer in uw salaris. Wij bemiddelen bij huisvesting. Schrijven of bellen,wat u wilt. U kunt even die bon invullen en opsturen. Dan krijgt u per omgaande antwoord. Maar u kunt ook bellen en dat gaat altijd vlugger: 01888-2466,toestel 335. CHEMICALS Nog meer weten? Dat komt wel ter sprake in een persoonlijk onderhoud. In envelop zonder postzegel opsturen aan: hsso Chemie N'.V.,Afd.Personeelzaken, Antwoordnummer 203 Rozenburg. nederhofs! united Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam B V. aan de Doklaan ondergaat nu en in het komend jaar een hele gezichtsverandering. Op deze plaats worden de werkzaamheden geconcentreerd van Staalconstructie bedrijf Landman-Rotterdam, Nederlandse Constructiebedrijven en Machinefabrieken-Delft en Braat-Rotterdam. Daar worden produkten als bruggen, olie-opslagtanks, delen voor booreilanden, scheeps- secties en dergelijke gemaakt. Deze concentratie heeft een sterk verhoogde activiteit tot gevolg en een plezierige sfeerverbetering: ook is er een aantal forse vernieuwingen en uitbreidingen nodig om een ruime werkplek voor elk van de 600 werknemers te creëren Daarom zullen er in de komende twee jaar belangrijke bedragen aan investeringen worden besteed; om beter te kunnen werken, om de werkomstandigheden voor de mensen in de fabriekshallen te verbeteren en om de zekerheid te scheppen voor continuïteit in het werk in de toekomst. Betekent de concentratie aan de ene kant, dat er mensen niet meer kunnen of zelf niet willen worden opgeno,men in het produktieproces, aan de andere kant ontstaat er een te kort aan geschoolde vaklieden. Daarin moeten wij op zeer korte termi|n voorzien Voor het nieuwe bedrijf vragen wij volledig geschoolde en die nog niet helemaal tot de groep volledig geschoolde vakman behoren en die wij graag de kans bieden om binnen korte tijd - onder andere door een bijscholende cursus in fabriekstijd daarin te worden opgenomen (en dat scheelt nogal wat in het loonzakje) Verder willen wij graag LTS-ers opleiden via onze bedrijtsschool voor het Bemetel-diploma Wanneer u belangstelling hebt om in een bedrijf, dat zich in de nabije toekomst flink gaat ontwikkelende gaan werken, dant kunt u: de telefoon pakken en 010 - 290166 draaien of zelf even langs de Doklaan gaan; vragen staat immers vrij en inlichtingen inwinnen kost u niets, vraagt u direct naar de heer A. van de Crommert (hoofd afdeling personeelzaken); die staat u graag te woord. U kunt zelfs misschien ook even een kijkje nemen in uw mogelijke nieuwe werkomgeving; een briefkaartje schrijven en verzoeken om de terzake deskundige man 's avonds bij u thuis te laten komen; kunt u in alle rust over werken en verdienen bij Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam praten Mogelijkheden genoeg zoals u ziet. U kunt bij en met Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam werkelijk erg veel kanten op. Nixdorf is een van de meest ervaren leveranciers op het gebied van office computers, middelgrote systemen, data collectie en data-communicatiesystemen, rharketingslezers en software pakket ten. Door verdere uitbreiding bereikt het Nixdorf verkoopprogramma een steeds grotere markt. Daarom kan Nixdorf een aantal nieuwe medewerkers best gebruiken. geplaatst worden. Zij zullen een opleiding volgen en daarna de assembier-programmeurs gaan assiste ren. Ze kunnen op die manier een enorm brok praktijkervaring opdoen waarvan ze later als zelfstandig assem bier programmeur de vruchten kunnen plukken Perspektieven genoeg bij Nixdorf. Bel even voor nadere inlichtingen of voor een afspraak met de heer P.W. Blok van Nixdorf Computer BV Prins Hendrikkade 15 Rotterdam (010) 14 98 66. Canadian Pacific NIXDORF COM PUTE R (mnl) leeftijd ca. 18 22 jaar, die bereid is in semi- continudienst bij de aanname en afgifte van containers te assisteren en tevens de hiermee in verband staande documentatie te verzorgen Geboden wordt aantrekkelijke salariëring 7% vakantiegeld 13e maand salaris 4 weken vakantie opname in het pensioenfonds mogelijk mogelijkheid tot geheel of gedeeltelijke vergoeding van studiekosten Sollicitanten wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met CANADIAN PACIFIC SHIPS, Postbus 233, Baan 16/18, Rotterdam, Telefoon-14.00 11. CP Ships verzorgt een uitgebreide container service van de belangrijkste Europese plaatsen naar Canada en een deel der Verenigde Staten door een wekelijkse containerdienst vanal Rotterdam. CP Ships is een onderdeel van de grootste particuliere geïntegreerde transportonderneming ter wereld: i Canadian PaciticDeze beschikt over schepen, treinen, trucks, vliegtuigen, hotels en telecommunicatie.

De Havenloods | 1974 | | pagina 4