■n voorp0 Will u weiken h research als research- assistenl(e)? Een Rotterdamse politieman doet gewoon wat-ie doen moet. Zonder flauwekul Vlotte medewerk(st)er voor leuke baan aan de balie. 1 I Middelbaar technische basiscursus PBNA lH chemie ,ncr Algemene Bank Nederland Je hebt nu dat diploma Mavo, Havo of Atheneum. Wat doe je er mee? DE HAVENLOODS, DINSDAG 20 AUGUSTUS 1974 ■MM m jp t IP' i Pp Wilt u verder in de techniek? PBNA brengt u mondeling op een moderne manier theoretische basiskennis bij, die u nodig hebt voor verdere studie op middelbaar of hoger technisch niveau. Bijvoorbeeld voor een schriftelijke vervolgopleiding tot bouwkundig opzichter-tekenaar, tekenaar constructeur werktuigbouw, middelbaar elektronicus, bedrijfstechnicus procesindustrie of waterbouwkundig opzichter-tekenaar. Begin oktober start in Rotterdam een mondelinge Informatie. Stuur voor een uitgebreide brochure een open envelop, zonder postzegel, met uw «aam en adres naar PBNA, afd. Mondeling Onderwijs, Antwoordnummer 457. Arnhem. Zet in de linker bovenhoek TECHNISCHE BASISCURSUS. Of bel 085 -716151, toestel 231. Alles wat het leren waard is. De vakken zijn: Algebra, Meetkunde, Driehoeksmeting, Natuurkunde en Werktuigkunde. De lestijden zijn bij voorkeur op maandagavonden van 19.00 tot 21.45 uur. De cursus duurt 16 maanden. Een specifieke vooropleiding is niet vereist. Maar als u LTS, MAVO of een gelijk waardige opleiding hebt, bent u zeker van een goede start. Werken tussen jonge, kritische mensen. Werken in een omgeving met moderne apparatuur. Werken in een sfeer waar de mens centraal staat, omdat research slechts kan bestaan door de inbreng van die mens. Werken in kleine groepen. Werken in de Heeft U belangstelling? Heeft U een vooropleiding zoalsHAVO/MAVO met wis-, natuur- en scheikundepakketten of daarmee gelijk te stellen opleiding. Of heeft U het diploma MBO of HBO-A. Als U niet ouder dan 24 jaar bent, dan hebben wij mogelijkheden voor U. Een afspraak is zo gemaakt met de heer J. Veldhuizen van de afdeling Personeelszaken, Unilever Research Laboratorium, Olivier van Noortlaan 120, Vlaardingen, tel. 010-353000, toestel 2027. UNILEVER RESEARCH Kijk: dat idee dat een man met een uniform aan opeens een ander mens is, is natuurlijk grote onzin. Maar 't lijkt er vaak op dat veel mensen dat nog denken; terwijl een politieman toch gewoon een vakman is die z'n werk doet, punt uit. En zijn „vakkleding" is een uniform. Goed de selectie is niet mals. Maar als je er doorheen komt zit je in een groot team van mannen, die samen een onmisbare taak in onze samenleving vervullen. Mannen zoals jij misschien. Ja, waarom jij niet? Straks na de opleiding ligt een goed stuk zekerheid voor je klaar. Temeer omdat er aardige promotiekansen zijn. En de salarissen liegen er ook niet om. Enfin, het staat allemaal van A tot Z in een handig boekje. Je zou dat allicht 'ns kunnen aanvragen en lezen - dan kun je altijd nog zien. Vraag 't eens aan, dat boekje. Om in aanmerking te komen moet je minstens 17 jaar zijn en een diploma voortgezette opleiding hebben zoals b.v. MAVO, tEAO. of TTO. Boven de 21 jaar is een goede algemene ontwikkeling meestal voldoende. Verder moet je minstens 1.70 lang. goed gezond en niet ouder dan 28 jaar zijn. ■]iotU'>dam BOSPLAATS: Gemeentepolitie Rotterdam Loodsbootjes en regelloodsbootie' worden gespeld Aan de balie van de ABN ontmoet je allerlei mensen. Ze komen voor vakantiereizen, vreemd geld, reischeques, reisverzekeringen, stortingen of betalingen. Al met al is een baan aan de balie bijzonder afwisselend. Begrijpelijk, dat voor deze represen tatieve job een opleiding is vereist op MAVO- niveau. En dat type vaardigheid ook noodzakelijk is. De ABN stelt er een goed aanvangssalaris tegenover. Verhoogd met y'/i0/» vakantie toeslag, een jaarlijks tantième en een huwelijksspaarregeling voor iedereen beneden 25 jaar. Wie belangstelling heeft voor deze leuke baan op een kantoor met een kleine bezetting en een leeftijd heeft van 18 - 25 jaar, wordt verzocht een informatief briefje te schrijven aan de afdeling Personeel- zaken van de Algemene Bank Nederland, Blaak 28-34, Rotterdam, telefoon oio - 30 38 42. Kijk, zo'n diploma is een waardevol bezit. Er gaat heel wat schuil achter „dat papiertje Nu is de tijd echter aange broken dat je het moet gaan gebruiken. Waarvoor? Dat zal lang geen makkelijke keus voor je zijn. Maar wat ons betreft, wij kunnen mensen zoals jij best gebruiken. Mits je er iets voor voelt om te gaan werken in de administratieve, wiskundige of schade- sector van een grote verzekeringsmaat schappij als de RVS Edoch je hoeft niet over één nacht ijs te gaan. Als je wilt kun je eerst eens een ontspannen, oriënterend gesprek met ons komen voeren. Wat ga je straks bij ons precies doen? Dat weten we zelf ook nog niet. Om de eenvoudige reden dat we dat in overleg met jou gaan bepalen. Zo kun je gaan werken op een afdeling met al of niet geautomatiseerde administratie. Of op een kleine of een grote afdeling. Het hangt er helemaal vanaf wat je wilt. En van je kapaciteiten natuurlijk. De afdelingskeuze is trouwens niet het enige waar je invloed op hebt. We ken nen ook variabele werktijden. Oftewel, je mag zelf bepalen hoe laat je begint of ophoudt. Als je maar je uren maakt. Over je salaris gesproken, dat is zeer aantrekkelijk. Bovendien ga je mee ge nieten van een aantal uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden. Om maar iets te noemen: minimaal 3,5 week vakantie. 20°/o aan extra uitkeringen (vakantiegeld en kerst- en winstuitkering), een zeer royale studiekostenvergoeding en reduk- tie op je eigen verzekeringen. Spreekt één en ander je aan? Pak dan de telefoon en bel de afd. Personeelzaken voor een oriënterend gesprek, toestel 138 of 551. RVS Levensverzekeringen nv Westerstraat 3 Rotterdam 3002 Telefoon 010- 11 47 60

De Havenloods | 1974 | | pagina 6