SBiRT Tegen alle verwachting in toch in de eerste klasse 2a98 14?5 Geen nieuwe spelers bij Martinit D H S wil een waardige rol spelen LANGS DE WATERWK termeulen Schiedam gokt op de jeugd Oefenduels termeulen termeulen Hermes D.V.S. heeft vorm op tijd te pakken D.R.Z. selecteert achten twintig man termeulen DE HAVENLOODS, DONDERDAG 22 AUGUSTUS 1974 (tlDSPÖRl SCHIEDAM D.H.S. wordt door trainer Harrie Bouquet een hardwerkende vereniging genoemd, die dit jaar een waardige rol in de eerste klasse Wil gaan spelen. Met een versterking van Jaap de Bruin, Theo de Raay, Jack Leeman, Hennie van de Kuil en Dolf Schelvis zal men een gooi kunnen doen naar een plaats in de middenmoot. „Daar ben ik ruimschoots tevreden mee", zegt Harrie Bouquet, „ik hoop echter wel, dat de nieuwe spelers zich op tijd weten aan te passen, want D.H.S. is allicht meer een mentaliteitsvereniging dan de verenigingen, waar de bovengenoemde spelers vandaan komen". Een aantal nieuwe spelers zijn welis waar, gekomen, daartegenover staat dat D.H.S. het verlies van drie elftal spelers heeft moeten incasseren; Ad Weber, Kees van Brandwijk en Piet Roozen verlieten de vereniging. Het zal allemaal even hfwachten worden voor Bouquet, omdat hij niet erg goed op de hoogte is van de resterende ploegen, die tezamen met D.H.S. de eerste klasse gaan vormen. Zwijndrecht, Xerxes en de andere omliggende vere nigingen zijn wel bekend bij Bouquet, in tegenstelling tot de Haagse ploegen. „Het spel van die ploegen is echter w.el vaak hetzelfde", zo stelt hij, „en daar om verwacht ik een speltype, waarin de mentaliteit onderdoet voor de tech nische capaciteiten van de elftallen". D.H.S. is juist een vereniging, die het moet hebben van zijn mentaliteit en daarom zullen de wedstrijden tegen de Haagse ploegen erg interessant worden. Het vorig seizoen speelde de Kethelse club nog in de tweede klasse, waarin toen twee plaatsen voor promotie be schikbaar werden gesteld, vanwege de vorming van een hoofdklasse voor de amateurs. Volledig tegen de verwach ting van Bouquet in, toonde D.H.S. zich een geduchte kandidaat voor één van deze plaatsen. Wedstrijd na wed strijd bleef het spel van het elftal constant ,en halverwege de competitie bleek, dat op deze manier de eerste klasse binnen handbereik kwam te liggen. Door de ijzersterke mentaliteit kon men inderdaad afscheid nemen van de tweede klasse, waardoor men een avontuurlijk jaar tegemoet gaat in een hogere klasse. Activiteiten En dit alles tot grote verbazing van Harrie Bouquet, die niet veel van zijn ploeg verwachtte na een seizoen, waar in er een levensgrote kans bestond, dat D.H.S. zou degraderen naar de derde klasse. Dit deed zich voor in het eerste jaar, dat Bouquet het elftal van D.H.S. onder zijn hoede had en op deze manier heeft hij zijn ploeg goed leren kennen. Afgelopen zondag heeft D.H.S. een toernooi gespeeld in Delft, waarvoor het was uitgenodigd door de vereniging D.H.L. Men bereikte een fraaie tweede plaats in het toernooi, waar ploegen uit de eerste en tweede klasse aan mee deden. Tot een optimale prestatie is men echter nog niet in staat, omdat vele spelers nog maar net terug zijn van vakantie, sommigen zijn zelfs nog weg. „Natuurlijk geven wij geen wedstrijd uit handen door möoi voetbal te spe len", zegt hij, „maar we zullen zoveel mogelijk trachten het publiek een sma kelijke hap voetbal voor te schotelen". Op 11 september en op 25 september speelt D.H.S. tegen resp. S.V.V. en F.C. Vlaardingen. Tijdens deze wed strijden gaat men de gloednieuwe licht installatie van de vereniging op de proef stellen, want in het kleine D.H.S.-wereldje bruist het van de acti- Harrie Bouquet viteiten, volgens Bouquet: „Alles wordt gedaan om D.H.S. een waardige rol te doen laten spelen in de eerste klasse en met het karakter van de ploeg moet dat zeker lukken". De Schiedamse basketballvereniging Juventus maakt op 1 september het tweede lustrum vol. Om dit enige luister bij te zetten heeft men op zaterdag 31 augustus een toernooi georganiseerd in de sporthal Margriet. De aanvang if negen uur en de deel nemende verenigingen zijn Early Bird Akrides, Kinzo en Juventus. Deze dag zal worden afgesloten met een feest avond in boerderij Landvreugd aan de Sweelincksingel. De KNVB afdeling Rotterdam start eind augustus weer met de cursus voor kandidaat-scheidsrechter. Voor deze cursus kan men zich schriftelijk aan melden bij de KNVB afdeling Rotter dam, Witte de Withstraat 47, Rotter- dam-3002. Drie teams meisjes-aspiranten, twee teams meisjes-pupillen, een jongens- aspiranten- en een jongenspupillen- team van de Vtaardingse handbalver eniging WIK zullen op zaterdag 31 augustus deelnemen aan het traditione le Zilveren Bal Toernooi. Het programma van de rennersclub Schiedam" voor september luidt: 1 september clubontmoeting met A hoy, Feijenoord en Excelsior; start in Schie dam vanaf 9 uur. Op 8 september zijn deze clubwedstrijden bij Feijenoord en op 15 september bij Ahoy. Op 29 september de stedelijke ontmoeting Rotterdam-Den Haag. Op vrijdag 23 augustus zal het nieuwe clubgebouw van de CKC Maassluis op het sportveld aan de Bilderdijklaan officieel door J. C. Ramondt - ere voorzitter van de korfbalclub - wor den geopend. Rond deze opening is Tip-top van top tot teen. )U ziet er tip-top uit in deze ten voeten uit dusters van watté of nylon velours. Kies uit vele modekleuren, effen of gedes sineerd, maten 38 t/m 52. Normaal f 22.-- t/m f 49.- nu Nadat op 23 augustus om 20 uur de opening heeft plaatsgevonden zal er een receptie zijn in het gebouw. Op zaterdag 26 augustus zal om kwart over negen vanuit het winkelcentrum Koningshoek de Chr. Maaslandse Har monie vertrekken voor een muzikale toer door Maassluis. Het einddoel is uiteraard de Bilderdijklaan, waar men om kwart over tien denkt aan te komen. De majorettes zullen dan een show geven. Inmiddels is om kwart voor tien de kantine opengesteld voor een open huis. Daarna begint om half elf een vierkamp tussen ODI (Schie dam), Oranje Zwart (Mijnsherenland) RKC (Rozenburg) en Maassluis. Tij dens de rustpauze (van half twee tot twee uur) zal het majorettenpeloton Lucky Stars" uit Maasland optreden. Dé wedstrijden worden om kwart voor vijf afgesloten met de finale van de competitie strafworp-specialist. Daar- ma is er om acht uur een feestavond voor senioren en junioren. Op maandag 26 augustus is er een sportuitwisselingsavond met Unitas, dat mede-bewoner is van de velden aan de Bilderdijklaan. Dan zijn er de hand balwedstrijd Unitas-Maassluis (dames), Unitas-Maassluis (heren) en de korfbal- wedstrijd Maassluis 2-Unitas. Een dag later op dinsdag 27 augustus spelen de Maassluis veteranen tegen de ODO veteranen en Maassluis 2 tegen Spirit 2 (aanvang 19 uur). Voor alle Maassluise jongeren van acht tot veer tien jaar is er op woensdagmiddag 28 augustus vanaf twee uur een grandioze sportinstuif op het veld aan de Bilder dijklaan. Tijdens de avonduren (aan vang zeven uur) speelt de selectie van Maassluis tegen Die Haghe. Donderdag 29 augustus is er een voet balwedstrijd tussen de zeskampploeg Maassluis en Nil Desparandum en vrij dag 30 augustus zal de gymnastiekver eniging Advendo een demonstratie ge ven, hetgeen omlijst wordt door een show van de drumband en het majoret- tenkorps „Het Wapen van Maassluis". Tenslotte zullen de festiviteiten wor den afgesloten op zaterdag 31 augustus met een open huis; competitiewedstrij den en (om 19.30 uur) een feestavond voor aspiranten en publiek. Talent in ruime mate aanwezig SCHIEDAM - De gloednieuwe trainer Hans Ruitenberg van voetbalvereniging Schiedam mag zich overgelukkig voelen met de ploeg, die hij dit jaar zal trainen. Menig collega is jalours op de kans, die hij bij Schiedam krijgt om een elftal te begeleiden, waarin naar aller waarschijnlijkheid acht spelers uit de junioren gaan spelen. In de drie oefenwedstrijden, die Schiedam nu heeft gespeeld, gaf hij o.a. Jan Piek, Rob Beukers, Roy den Hartog, Karei Steenbergen, Charles Morales en Ton Verweij de gelegenheid om te bewijzen, dat zij goed genoeg zijn om mee te draaien in het eerste elftal. „En dat is mij erg goed bevallen", aldus Ruitenberg voorheen trainer van het Rhoonse W.C.R. De bovengenoem de spelers zijn allen afkomstig van het hoogste juniorenelftal van Schiedam, dat vorig jaar goede resultaten bereik te. Het verlies^ van de gebroeders Van Huet en André Holster wordt hierdoor volkomen gecompenseerd en misschien wordt Schiedam dit seizoen nog ster ker dan het afgelopen jaar, want in de •oefenwedstrijden is gebleken, dat het jeugdige talent het best op kan nemen tegen gerenommeerde tegenstanders. Tegen het in de tweede klasse spelende Slikkerveer behaalde men zelfs een puntendeling en vandaar wordt de toekomst in de derde klasse van een zonnig zijde bekeken. Ruitenberg is nu echter van mening, dat hij met een plaats boven de middenmoot tevreden moet zijn. „Het elftal zal voorlopig nog wel bijeen blijven in de huidige samenstelling", zegt hij, „en dan mag men veronderstellen, dat er over een paar jaar een erg goede ploeg tevoor schijn kan komen". Schiedam moet het in de derde klasse opnemen tegen: Hillegersberg, Steeds Volharden, D.C.L., Nieuwe Hoorn, Westlandia, RAVA, A.D.S., V.F.C., D.C.V., V.C.S. en VIOS. Door zijn relaties met Overmaas weet Ruitenberg het een en ander van zijn tegenstanders af, maar zijn ploeg zal ook geconfronteerd worden met tegen standers, die volstrekt onbekend voor hem zijn. Heeft Schiedam nu nog routine in de ploeg? Ruitenberg: „In de achterhoe de speelt de 34-jarige Leen van der Ploeg, die volgens mij genoeg routine en ervaring heeft om de jongere spelers op te vangen". Op het middenveld staat Joop Krommenhoek, die al enke le jaartjes meedraait en hq zal de jeugdige Roy den Hartog en Rob Beukers in de gaten moeten houden. In de spits staat de ex-S.V.V.-er Bram Scholte, die voor Schiedam een belofte voor de toekomst inhoudt. De mentaliteit is aanwezig, maar de fysieke kracht v^n het elftal zal nog iets moeten groeien. Schiedam gaat met zijn jeugdige ploeg modern, stevig en taktisch voetbal spelen voor zover het dit jaar daar al toe in staat is. Trainer Ruitenberg: „De capaciteiten zijn aanwezig, maar we zullen wel fysiek sterker moeten worden". DVO '32-Gouda VOETBAL COMPETITIE '74/'75 CION-kOCKANJE 5—0 (rust 2—0). Condi- SCHEVENINGEN-EXCELSIOR M 0—3 (rust O1). Het experiment om Frans de Munnik, Peter van der Burg en Herman Esajas als aanvalslinle in te zetten kwam goed uit de verf. De doelpunten waren van Herman Esajas, Leen de Munnik en Peter van der Burg. WFB-VDL zat. 3—3 (rust 2—1). Gespeeld op een slecht veld, waaraan WFB duidelijk n Wil Tijdens de pauze van FC Vlaardin- gen-PEC/Zwolle introduceerde de speaker een nieuwe vorm van sa menwerking tussen SVV en de FC I Vlaardingen. Zo zullen de Schie- 1 damse toeschouwers via de luid sprekers van SVV voorgelicht wor- !'j den over de eerstvolgende thuis- ontmoeting van de FC Vlaardin gen, terwijl de Vlaardingse toe- f schouwers op dezelfde manier ge- i'nformeerd worden over de door J SVV op Harga te spelen wedstrij- Huizing, Wim Bakkt ALEXANDRIA '66-VFC 0—4 (rust 0—1). Een van Rotterdamse zijde harde wedstrijd, kei de dupe werd. Hij en miaaenvoets" en Ronald Boi treffen. SCHIEDAMSE BOYS-MSV'71 3—2 (rust 1-1). Een nederlaag voor MSV, die niet nodig was geweest. Voor de beide doelpun ten tekende Flip van Meggelen. LENIG SNEL-HOEK VAN HOLLAND 3—0 (rust 1—0). Een enigszins geflatteerde zege van de Hagenaars. Hoewel er een competitieverschil is van drie klassen werd Hoek van Holland niet overvleugeld. HVO comb.-SATELLIET 2—3 (rust 1—1). Tijdens de pauze wisselde SateUiet zijn buitenspeler Sjaak Verhoeven uit voor Andries Voogd, hetgeen een geslaagd expe riment bleek. De Satelliet-doelpunten waren van Kees Netten(2) en Peter Hoek. Het oefenprogramma van de voetbalverenigingen gaat zijn laatste ronde in. Voor hedenavond (donder dag 22 augustus) zijn vastgesteld: Sun- light-VFC (18.30), Maasdijk-TSB (18.30), Excelsior M-Hermes DVS (18.30) en Rozenburg-t>VO'32 (18.30). Zaterdag 24 augustus: Naald wijk-Zwaluwen (15.00), Vlaardingen- OSVM (14.30), Yerseke-HVO (15.00), Katwijk-TSB (16.00), Sunlight-Marti- nit (16.00), Satelliet-Zwaluwen comb. (14.30), Rijnmond-DVO'32 (16.00), CION-CCO (16.00), Excelsior M-PPSC (14.30), VDL zat.-MASK (14.30), MVV27-FC Vlaardingen C (14.30), Maasdijk-WNC Waardenburg (15.00) en Loosduinen-Hoekse Boys (14.30). Zondag 25 augustus: VFO-Fortuna Spoorwijk-De Hollandiaan (14.30), MSV'71-VDL 2 (14.30) en Excel- sior'20-Hoek van Holland (14.30). Dinsdag 27 augustus: Satelliet-FC Rot terdam (18.30), DVO'32-Zwaluwen comb. (18.30) en SV'35-Hoekse Boys (18.30). Twee jaar geleden verkochten wij deze grasmaaier, nu weer en voor dezelfde lage prijs. In diverse standen verstelbare grasmaaier van Sheffield staal met kunststoffen wielen (ca 21 cm) rubber banden, messenkooi met 5 messen, snijbreedte 10 inch (ca 25 cm). /an 49.75 voor' Grasvangbak f 18.25 Past ook in de kleinste peutertas. Uw kind hoeft nooit doornat thuis te komen, wanneer u het dit regen- en winddichte nylon jack meegeeft. Ook wanneer het 's-morgens droog is, je kunt immers niet weten. Opgevouwen is het een miniem pakje dat in de kleinste tas past. Wordt de capuchon niet gebruikt dan stopt u die in de afsluitbare ruimte in de nek. Maat 104/116 Nijmegen-Rotterdammars De Rotterdamse Wandelsport Vereni ging RWV houdt de 9e Nijmegen-Rot terdammars 160 km.). Deze langste wandeltocht van Nederland wordt ge houden op zaterdag 21 en zondag 22 september. Circa 80 a 100 wandelaar/sters uit binnen- en buitenland doen aan deze bekende klassieker mee. Zaterdagmorgen 21 september start de wandeltocht om 11 uur vanuit het centrum van Nijmegen, waarna de deelnemers zondagmiddag 22 septem ber plusminus 15.30 uur in Rotterdam aankomen. Zij lopen dus ongeveer 29 Dat RWV dan ook naar een sportkeu- ringsbewijs vraagt, dat niet ouder is dan één jaar, is een normale zaak. Personen vanaf 21 jaar kunnen aan de wandel-marathon deelnemen en zich opgeven vóór 4 september. Na deze datum kunnen geen inschrijvingen meer wórden geaccepteerd. De route gaat over Grave, Uden, 's Hertogenbosch, Zaltbommel, Leer dam, Alblasserdam en Ridderkerk naar Rotterdam. De tocht gaat meestal over rustige wegen en is bijzonder aantrek kelijk. Het inschrijfgeld bedraagt f45,-. Hier voor krijgt ,,ien onderweg volledige verzorging, een diner in 's Hertogen bosch en indien men de mars goed voltooid, een fraai uitgevoerde herin nering en diploma. Inlichtingen/inschrijvingen bij: mevr. S. F. van Vliet-Klijn, Sandelingeweg 9, Rijsoord (tel. 01804- 13817). SCHIEDAM - Hermes DVS heeft een zeer succesvol weekend achter de rug en daar waren de Blauw-witten mis schien wel hard aan toe. In de oefen wedstrijden bleek namelijk, dat de ploeg zijn draai nog niet helemaal gevonden had en het werd hoog tijd (de competitie begint zondag al), dat men eens liet zien wat men kon. Op het Twentse Rostoernooi sleepte Her mes een eerste prijs weg en dat is op dit hooggenoteerde toernooi geen ge ringe prestatie. Plotseling kon Hermes de bal goed in de ploeg houden en werd er taktischer aangevallen. Dit zal voor Pim Visser, de nieuwe trainer, een hele geruststel ling geweest zijn. Voorzitter Ger Kleinjan hoopt, dat het spelpeil in de nieuwe hoofdklasse-op een hoog niveau staat. „Wij durven de concurrentie met S.V.V. best aan", zo stelt hij, „want onze verwachting is, dat wij qua bezoekersaantal weinig voor S.V.V. zullen onderdoen". Hermes heeft het vorige jaar een goed seizoen achter de rug, waarin slechts in de kampioenscompetitie een zekere terugval was te constateren. De eerste oefenwedstrijden verliepen voor de vereniging niet al te rooskleu rig, maar dat is volgens van de spelers, die voornamelijk pas na de wereldkam pioenschappen voetbal weggingen. Te gen het Voorburgse Wilhelmus, waar tegen men de eerste oefenwedstrijd speelde kwam Hermes niet verder dan een gelijkspel, maar Wilhelmus had toen al een aantal oefenwedstrijden gespeeld, waardoor deze ploeg duide lijk in het voordeel was.Tegen het talentvolle C-elftal van FC Den Haag moest men een 1-0 nederlaag incasse ren, maar de prestaties van het elftal van afgelopen zaterdag en zondag wis sen deze minder goede resultaten hele maal uit. Des grote uittocht van Hermes-spelers vindt Kleinjan gecompenseerd. Theo de Raay en Jaap de Bruin gingen naar D.H.S., Harrie van Buuren naar R.V.C. en Dick Schaap, Bas van Noort- wjjk en Frits de Nijs verdwenen naar het Tilburgse Willem II. Het vertrek van deze spelers betreurt men niet, omdat er goede vervangers voor zijn. Kleinjan: „Het vertrek van Frits de Nijs vind ik het ergste, want deze jongen heeft de ambitie en de capaci teiten om een goede back te worden en het is te hopen, dat hij bij Willem II enigszins uit de verf kan komen". Hermes heeft een ploeg, die in staat moet kunnen zijn om zeer aantrekke lijk voetbal te spelen. De van Xerxes afkomstige Pim Visser bezit de moge lijkheden om het elftal tot prestaties te laten komen. Eindelijk eigen terrein SCHIEDAM In het Martinit kamp zijn de verwachtingen voor het komende seizoen erg hoog gespannen. Trainer Dick Hogen- boom is van mening, dat zijn elftal steeds rijper gaat worden voor een promotie naar de derde klasse. De gemiddelde leeftijd van de eerste elf ligt ongeveer op 25 jaar en men zou dus kunnen veronderstellen, dat de ploeg nu zijn top moet bereiken. Bij Martinit hebben zich nauwelijks wijzigingen voorgedaan; Bertus Lam- mers ex-keeper van het Rotterdamse Groen-Wit is het team komen verster ken, maar hij zal wel moeten knokken voor zijn plaats. Niemand heeft de selectie verlaten en Hogenboom kan dus volledig voortborduren op hel vorige seizoen. Het afgelopen seizoen was, zoals ge woonlijk, spannend voor Martinit maar men kon toch weer net niel promoveren. Meestal blijft men erg lang in de running om een promotie- plaats te behalen, maar op het laatste moment moet men afhaken. Misschien is dat een kwestie van een slechte mentaliteit, maar dat mag men bijna niet zeggen van een ploeg, waar de trainingen zo druk bezocht worden. In de tot nu toe gespeelde oefenwed strijden heeft Hogenboom nog niet zijn hele kerngroep kunnen laten spe- lèn, omdat enige „vedetten" nog op vakantie zijn. Afgelopen zondag speelde Martinit een succesvol toernooi, waar ook een paar ploegen uit de derde klasse aan deel namen. Drie wedstrijden werden ge wonnen en één verloren en hieruit maakt Dick Hogenboom de stijgende lijn op, die hij al geruime tijd consta teert. Zaterdag oefent men voor het eerst in volledige samenstelling tegen Sunlight; de dinsdag daarop volgt een wedstrijd tegen O.D.I. en woensdag 28 augustus tenslotte speelt men tegen Excelsior Maassluis^ Voor hef eerst in de geschiedenis van Martinit gaat men het seizoen van start op een eigen terrein.- Men verwisselde het complex op Harga, dat gedeeld werd met W.F. en F.C.N. met het sfeervolle oude terrein van de hockey- vereniging Spirit. Dick Hogenboom, die zelf eens elf jaar bij Martinit gevoetbald heeft, is ver rukt over de nieuwe accomodatie op Thurlede. „Het zal mijn ploeg zeker inspireren tot het verrichten van betere resultaten", zegt hij. „De vereniging kan nu veel meer leden aannemen, omdat wij nu de beschikking hebben gekregen over twee velden, terwijl wij op Harga lechts één veld hadden". Op Harga heeft men hierdoor in het verle den, een ledenstop moeten invoeren. Hogenboom vermeldt er speciaal bij, dat de bezigheden van de Gemeente momenteel prijzenswaardig te noemen zijn. „Persé willen zij vóór 1 septem ber het veld opgeknapt hebben". Mar tinit verandert het oude clubhuis van Spirit in vier kleedkamers met de nodige wasgelegenheid. Het nieuwe clubhuis moet nog geïnstalleerd wor den: een oud houten schoolgebouw werd voor een prikkie overgenomen en Dick Hogenboom n fungeren als nieuwe kanti- Het streven van Martinit is; het komen de jaar een elftal vormen, dat goed en vooral hard voetbal speelt. Hiervoor heeft Hogenboom duidelijk de mensen tot zijn beschikking en hij zal het dan ook niet nalaten om op deze wijze een compact elftal klaar te stomen voor de competitie. In deze competitie spelen: Hekelingen, D.Z.B., FIOS, Pretoria, 't Noorden, Portugaal, Puttershoek, W.C.R.Wit Rood Wit, T.D.C. en tenslotte S.V.D.P.W. Men kan dus ook nog een spannende derby tegemoet zien. Nogmaals: de verwachtingen blijven erg hoog gespan nen bij Martinit. SCHIEDAM - D.R.Z. moet voor het komende seizoen het verlies incalculeren van twee, voor de club, zeer prominente spelers. Ruud Slavenburg en Henny Crete hebben de vereniging verlaten, waardoor er twee plaatsen in het eerste elftal open zijn komen vallen. Voor trainer Wim Zeeman mag dit echter geen onoverkomelijk bezwaar zijn, want D.R.Z. heeft de van Hermes D.V.S. afkomstige Wil Jung ingelijfd en tevens schreef de jonge S.V.V.-er Ron de Nijs zich bij De Rode Zon in. De Kethelse club kan dit jaar ook nog blijven beschikken over Ab Does en dat zal men wel kunnen waarderen, omdat Does zich de voorgaande jaren een zeer waardevolle speler heeft getoond. Verder zijn de ex-junioren Frans Lansbergen en Henk van Zon aan de slectie toegevoegd. De selectie, die Wim Zeeman dit jaar onder zijn hoede zal krijgen, bestaat uit maar liefst 28 man, waaruit de eerste twee seniorenelftallen zullen komen. Men zal dus wel een grondige voorselectie moeten houden om uit deze 28 man een hecht eerste elftal te smeden. Een taak, die is weggelegd voor Wim Zeeman, die geheel belangeloos de begeleiding en de training van de selectie op zich neemt. Voordelig in ruimte en prijs. Leuke denim-schoudertassen, in drie modellen. Een eenvaks schoudertas met geborduurd voorvak (haal de schouderriem eraf en je hebt een leuke hand tas). Het tweede model dat je als schoolpukkel kunt gebrui ken, heeft vier vakken buiten- op. Het derde model (niet afgebeeld) heeft drie vakken en borduursel op beide zijden. Van 14.95 en 17.95 voor

De Havenloods | 1974 | | pagina 4