Ja hoor, Onbezorgd overstag op kleuren-TV. 843344 651277 werken woaru Skala nog wonen kunt. knmffelmnde 365 dagen service per jaar. voormoeders en oma's MEISJES een kookster hulpverkoopsters hulpverkopers bon Blijf niet thuis om Bello, want zaterdag is het alweer dierendag bij Sanders Meubelstad. DE HAVENLOODS, DONDERDAG 3 OKTOBER 1974 40-231 op de babyafdeling van C&A C&Mr Li tbcA \tootde£i$e\! YR/SM 2734 er is gezellig werk bij ons!!! Onze produkten doen het goed; we hebben daar om veel handen nodig op onze inpakafdelingen. Ons bedrijf staat in de Spaanse Polder. Misschien vind je het leuker in de stad te werken maar wij vergoeden dit door hoge lonen, bedrijfskleding, versnaperingen, reiskostenvergoeding. De busverbindingen zijn prima (lijn 41 traal Station en lijn 40 van Schiedam, Overschie en Station Noord). Kom eens praten bij ons bedrijf of bel voor inlich- DROP- EN SUIKERWERKFABRIEKEN Wij vragen voor de vrije dagen van de kok voor 4 dagen waarvan een weekend om de 14 dagen. IONGERHUIS "SPARTA" Kortekade 125, Rotterdam tel. 010-124343. 2e NIJVERHEIDSSCHOOL VOOR MEISJES Drievriendenstraat 26, R'dam 3003 (nabij C.S.) Tel. 12 56 17 cursussen koken en wandkleden Hulp gevraagd in de drukke weken voor de komende feestdagen. In di verse afdelingen van onze warenhui zen Hoogstraat en Zuidplein kunnen worden geplaatst Er zijn plaatsingsmogelijkheden voor 5 hele of 5 halve dagen per week met wisselende vrije dag. Eventueel moet op koopavond tot 21.00 uur worden gewerkt. Gelegenheid tot solliciteren op dins dag 8 en woensdag 9 oktober van 14.00 - 16.00 uur bij de personeels dienst, Hoogstraat 185 te Rotterdam. verdien er wat bij In de week en vooral op Vrijdagavond en 's Zater dags is het bij Scheffer gezellig druk. Daarom vragen wij: Werktijden in overleg, vakervaring geniet de voor keur. Goed salaris en aantrekkelijke personeelskor- ting op Uw aankopen. scheffer kleding b.v. Groothandelsgebouw (4e etage) Tel. 010-118400 Rotterdam. Vragen naar de Hr. Streep. werken. DIOSYNTH BV is een bedrijf dat op chemische en biochemische wijze grondstoffen produceert die door onze afnemers verder worden verwerkt tot geneesmiddelen. Ons bedrijf groeit, daardoor hebben wij op onze produktieafdelingen weer plaatsingsmogelijkheden voor medewerkers in 3-ploegendienst. Ook als u geen ervaring heeft met het werken in een procesindustrie hebben wij een plaats voor u. Het gaat er in de eerste plaats om of u wat gevoel voor techniek heeft en zelfstandig kunt werken. wonen. Oss is een prettige woon- gemeente gelegen tussen Den Bosch en Nijmegen en 11/2 uur sporen van de Randstad. Ook u zullen wij kunnen helpen bij het vinden van een goede woning in deze stad, waarbij u onder bepaalde voorwaarden gebruik kunt maken van onze huursubsidieregeling. U treft hier een aantrekkelijk winkel centrum aan, goede scholen en vele mogelijkheden voor sport en ontspanning en in de onmiddellijke omgeving liggen prachtige natuur gebieden waar u nog rust en stilte vindt. Wij bieden u naast een goed inkomen en een ploegentoeslag van 16%, een pakket sociale voorzieningen zoals een winstdeling, een voor u premievrij pensioen en een vakantietoeslag van 7,8%. Wilt u meer informatie? Dat kan. Vul deze bon in en zend hem in een ongefrankeerde enveloppe aan: DIOSYNTH BV Afd. Personeelszaken, Antwoordnummer 215,OSS. naam; straat: woonplaats; En u ontvangt op korte termijn antwoord. Huren bij Skala. Hebt u nog even gewacht met het kopen van een nieuwe TV? Prima. Want nu stapt u probleemloos af van zwart/wit. En als u wilt, hebt u morgen al een geweldig goed, gloednieuw kleurentelevisietoestel in huis. Helemaal zonder risico. Een Skala kleuren-TV. Aanbetaling? Kennen we niet. Dat obstakel hoort bij kopen. De eerste maand betaalt u niet meer dan de tweede of derde maand. En alle service is inbegrepen. Geen bijkomende kosten dus? Nee, of ja, om helemaal volledig te zijn: voor de plaatsings kosten wordt een klein bedrag in rekening gebracht. TV-tafel nodig? Die krijgt u er gratis bij. 365 dagen service per jaar. Nog geen halve dag hoeft u zonder kleuren-TV te zitten, als u eenmaal uw Skala in huis hebt. En u weet: juist met kleurentelevisie is service enorm belangrijk. Voor bijstellen en reparatie. Eén telefoontje en een van onze pijlsnelle Skala service-auto's is al onderweg. Alle reparaties die u opgeeft vóór 2 uur 's middags worden gegarandeerd dezelfde dag verholpen. En die service verlenen we iedere dag van het jaar. Want ook öp zon- en feestdagen zijn we van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds bereikbaar. Groot merk. Skala is de Nederlandse tak van het grootste Europese televisie verhuurbedrijf met meer dan 3 miljoen verhuurde TV's in Europa. Bovendien: als er ook maar iets mee aan de hand mocht zijn, zijn de gevolgen voor ons. En niet voor u. Skala kleuren-TV gratis op proef in huis. Morgen al, als u dat wilt! Bekijk of u een' Skala wilt huren, 't ls vrijblijvend. Waarom zou u het niet 'ns proberen? Wilt u bellen? Rotterdam (010) Rotterdam Zuid Rotterdam Noord SkalaTelevisie B.V. Groene Hilledijk 169a, Zwart Janstraat 32a Rotterdam. Ook vestigingen in Utrecht en Amsterdam U vindt ons op het industrieterrein van RODENRIJS, achter het Veilinggebouw, Industrieweg 31. Vlakbij Rotterdam. Pakje van felgekleurde, katoenen trikot, waarvan het T-shirtje en de zak en voetjes van de broek bedrukt met grappige schildpadjes. 02-74 22r Gewetensvolle hondenbezitters kunnen zaterdag a.s. naar Sanders Meubel- stad. Want daar ligt een lekkere kluif voor uw hond, waar-ie beslist wel eventjes mee bezig is. Zodat u op uw gemak aan een andere kluif begint: al die scherpge- prijsde meubels bekijken. En uw keus maken uit honderden bankstellen, eet- hoeken, slaapkamers, tienerkamers, wandmeubels, tv-stoelen, salontafels, bij zettafeltjes en lampen. Er is zoveel, aat u zich gerust mag laten helpen door onze adviseurs. Zij vertellen u ook alles over de soepele Kruippak van superzacht katoenen trikot velours, werd geappliqueerd. Bijpassend truitje eveneens in velours. 56"8° 25- betalingsregeling en de snelle levering van uw aankoop. Houdt uzelf dus niet langer aan het lijntje en kom naar Sanders Meubelstad. (daar vind jet wei

De Havenloods | 1974 | | pagina 8