I 1850- 1575.- 449.- 895.- 1495.- 998.- 650.- 1595.- 698.- 1350.- 1675.- 895r 1575.- 595.- 750.- 998.- Uo Grandioos hoekbankstel uitgevoerd in e luxe stijl. Gebruik van massief tiout geeft dit bankstel een degelijk maar ook fraai uiterlijk. De dikke voorgevormde kussens zijn bekleed met een duurzame rib-cord en hebben een geweldig zitcomfort. Hoekbank kom- binatie van grote klasse. Wat stijl betreft; helemaal van deze tijd, tikje nonchalant van lijn. Fraai gelijnd moderne stollen-wandset. Uitgevoerd in zwart essen en groene achterwand Voorzijde uitge voerd in blank-grenen. Veel functionele bergruimte zoals b.v. Luxe bar, vitrinekast, tv ruimte, laden, onder kasten en veel boekenberging. Nu tijdens de Herfst- show extra voordelig geprijsd. Luxe uitgevoerd wand- meubel. Met zorg ontwor pen en gefabriceerd. Uitgevoerd in witte slijp- lak met zwarte zijden. Indirekte verlichting in het meubel en als extra accent ook verlichting langs de plint. Veel prak tische bergruimte zoals b.v. onder en boven kasten, grote bar, tv ruimte (ook voor kleuren tv), laden en een dubbele vitrinekast. Dit fraaie meu bel staat op de Herfst- show en is nu voordeliger Deze leuke moderne dan waar ook. slaapset staat bij koreneef" M op de Herfst-show voor Luxe uitgevoerde dressette. In bijzon der fraaie witte slijplak met zwart essen zijden. Bevat een bar, vitrinekast, onder- en boven kasten met deuren, alsook drie laden. Een kompleet berg meubel en dat voor zo n lage Herfst- show prijs. Een aktuele slaapset uit gevoerd in de laatste mode-kleur, t.w. donker bruin met grenen. 'Groot ledikant 140 x 200 cm., met 2 nachtkastjes, één dient als toilettafel met in de opbouw een grote ge slepen toiletspiegel. maar met een zeldzaam goed zitkomfort. Uitgevoerd in 'n bijzonder fijne soort weefstof. Een wandset van 3.35 meter lang. Ja u leest het goed! Dit schitterende meubel staat exclusief bij koreneef. Met een zee aan bergruimte voor b.v. boeken, kleuren tv, glaswerk enz. enz. Er zitten laden in, en een luxe bar, een grote vitrinekast enz. enz. gewoon teveel om op te noemen. Kom het zelf maar allemaal eens bekijken en. u verwon deren over de lage prijs. Alleen bij koreneef, maar dat wist u a Bijzonder fraai uitgevoerd kunstleder bankstel mef een voortreffelijk zitcomfort. De dikke rug en zit kussens zijn volgens een geheel nieuw procédé gekappittoneerd. De dikke armleggers bena drukken het komfortabele des te meer. Dit luxe bankstel staat op de koreneef Herfst-show voor een verrassend lage prijs. Deze robuuste eiken eethoek in voorname Mechelse stijl staat op de koreneef Herfst- show. Stoelen bekleed met fraai kunstleder. Tafel: Zwaar eiken uit voering. Deze fijne tijdloze eethoek koopt u nu voor 'n ongeloof lijk lage voordeelprijs. Koreneef brengt tijdens de Herfst-show deze wand- set als speciale aanbie ding. Nu tientallen guldens voordeel. Uitgevoerd in zwart/wit slijplak en met een erg praktische inde ling. Bevat: grote bar, 4 grote laden, bovenkasten en een dubbele vitrine kast enz., enz. De prijs is tijdens de Herfst-show enorm voordelig. Nu ko pen is erg veel geld besparen. Zo'n rijk meubel in huis hebben, dat is de wens van velen. Koreneef zorgt er voor dat die wens werkelijk heid kan worden. In schitterend eiken uitgevoerd, met een prakti sche indeling, b.v. luxe bar, vitrine kast, dubbele la den, boven en onderkasten, enz. Koreneef heeft ze weer staan, die machtig mooie leefhoeken Eén uit onze grote kollektie laten we hier zien. Deze bezit een grandioos zitcomfort en is uitgevoerd in donkergroene weefstof. Dat wordt weer optimaal relaxen. Nu tijdens de Herfst- show extra voordelig geprijsd. Moderne tienerka- nachtkastje met mer, uitgevoerd in lade, onderkasten bruin-lak, met oranje met deuren en een J_L achterwand. En met grote secretaire v origineel scheeps- kast met veel boe- beslag op alle hoe- kenbergflng. Deze ken. Bevat een groot leuke tiener slaap je ledikant 90 x 190, set staat nu bij koreneef op de Herfst-show voor een lage voordeel prijs. Zo'n jofele tienerkamer vindt u alleen bij koreneef Zo'n puur Scandinavische slaapkamer, dat is het toch wel! Uitgevoerd in fraai blank grenen. Bestaande uit een groot ledikant 140 x 200 cm. 2 nachtkastjes, grote toilettafel met laden en een geslepen spiegel een 3 deurs linnenkast. Kompleet als afgebeeld kost deze zonnige lichte slaapkamer bij koreneef tijdens de Herfst- show slechts. Doet het erg goed in 'n modern interieur, zo'n ranke chroom eethoek. Stoelen en tafel van sterk en fraai chroombuis. Tafelblad: dubbeldik rookglas. Zitting en rug van de stoelen zijn bekleed met modern zwart rib-cord. 'n Bijde tijdse eethoek nu Modern hoekbankstel op zwaar chroom-onderstel. Met extra dikke rag en zitkussens, bekleed met donkerbruine weefstof met kontaktstrepen. Dit voortreffelijke bankstel staat bij koreneef op de Herfst-show en natuurlijk voor een voordelig koreneef-prijsje. Tijdens de Herfst- show extra voor delig geprijsd. Een grenen eethoek, en wat voor één. Zwaar massief grenen is gebruikt om deze eethoek te fabriceren. Het degelijke en robuuste straalt er vanaf. Terug naar 'eerlijke' dingen, dat kan bij koreneef. Staat op de koreneef Herfst-show en voor een eerlijk lage prijs. Echt iets heel bijzonders deze moderne eethoek. Een fijn eiken wandmeubel gemaakt van uitge zocht Slavisch Eiken. Strak van lijn en met veel functionele bergruimte. Bevat een ruime bar, vitrinekast, laden, en boven- en onderkasten. De prijs'is weer zo'n typisch bewijs dat koreneef altijd voordeliger is dan wie ook. Kom dit fraaie meubel maar eens van dichtbij bekijken. Tien tegen één dat u zelden zo iets moois Zag. boeeiieef meubel

De Havenloods | 1974 | | pagina 14