Perfekt op zoek naar jonge kern „Meer rust en minder veldfonten bij Holy" 99®° „Holy heeft de mensen iets te bieden" LANGS WATERWEë _©JPÖRT|_ Nieuwe mensen kunnen er voor zorgen Piet Bouts termeulen prijssurprises bij ter meulen termeulen HHBHOi DE HAVENLOODS, DONDERDAG 28 NOVEMBER 1974 Het is de gewoonte van veel clubblad redactrices om hun produkt voor ver zending dicht te nieten of van een stukje doorzichtig plakband (nee, we maken geen reclame) te voorzien. Al vorens dus de ontvangende partij van de pennevruchten mag genieten kan hij eerst zijn nagels vernielen aan het verwijderen van het nietje of het met zorg verwijderen van het plakband. Dat doen we elke week - daar niet van - maar dan met enige tientallen bladen. En u mag het geloven of niet onze nagels zijn waarachtig slechts met zorg heel te houden. Wellicht is dat „niet- jes-gedoe" binnenkort verleden tijd, want we lezen in het clubblad van het Schiedamse Spirit, dat de PTT via een dienstorder kenbaar heeft gemaakt, dat nog slechts van een adreswikkel, adresband of open enveloppe gebruik gemaakt mag worden. Spirit zegt ,,bah", ziet meer werk en hogere porti- kosten, maar wij kunnen het niet betreuren. En onze lezer begrijpt nu wel waarom. Dat het pikken van ideeën tegenwoor dig een normale zaak aan het worden is lijkt niet meer terug te draaien. We hadden ons er zo langzamerhand wel mee verzoend, ..Sport langs de Water weg" en Waterweg-topscorer" immers zijn zeker in de Vlaardingse editie al jaren een vertrouwd produkt van onze sportredactie. De concurrentie heeft echter niet stil gezeten en kwam met soortgelijke ru brieken op de proppen. Sinds kort echter vatten we de kleine berichten samen onder de noemer,,sportsnip- persFijn, dacht MVV'27, dat kun nen wij ook. Vandaar dat in hun clubblad sinds vorige week de rubriek Snippers" van start is gegaan. Ze hebben onze zegen. Wij zullen wel een andere naam verzinnen. "Zand in de doelen, ook in de ogen? vraagt Hoekse Boys 'zich af. Goed, de velden zijn de laatste weken toch onbespeelbaar, maar desondanks heeft de gemeente getracht de slechte staat van de HB- doelgebieden wat te verbe teren. Ze zijn een steek diep uitgegra ven en vervolgens opgevuld met grof maaszand. Ook de middenstrook werd met zand bewerkt. In ieder geval wa ren de velden nu beter bespeelbaar, maar Hoekse Boys vraagt zich nu af of die middenstrook de bewerking wel aan zal kunnen en dadelijk niet hele maal kaal zal worden. Ook tijdens de zomermaanden heeft de gemeente al gedokterd aan de vel den. Nu dus binnen zeer korte tijd weer ingegrepen moest worden, stelt men ook de vraag ,,of de gemeente daarmee erkent dat de velden afgelo- pen zomer met die zware klei verkeerd zijn aangepakt. We zijn slechts leken, maar dat het misgegaan is, is toch wel jammer". De afdeling Rotterdam van de Neder landse Tafeltennisbond bestaat veertig jaar. In het kader van de viering van dit jubileum zal op 14 december de inter land Nederland-Denemarken gespeeld worden. De wedstrijd - voor het Eyro- pacup-tournooi voor landenteams - zal plaatsvinden in de Lijnbaanhallen te Vlaardingen. Voorafgaande aan de in terland is er een receptie in restaurant „De Lijndraaier", nabij de hallen. Excelsior M zal zaterdag officieel de tribune in gebruik nemen. Vooraf zal in de ontvangsthal van de Openbare school voor basisonderwijs, Dennendal 145 een uiteenzetting gegeven worden over het hoe en waarom van deze tribune. Tevens zal via filmbeelden worden getoond op welke wijze het bouwwerk tot stand gekomen is. De bijeenkomst begint om kwart voor één. Na afloop zal de Maassluise wet houder voor sport en recreatie J. Smit de openingshandeling van de tribune op het Excelsior-terrein verrichten. MSV'71 spaart van alles en nog wat om dadelijk de nieuwe accommodatie in de Steendijkpolder te kunnen finan cieren. Alle mogelijkheden worden aangegrepen om de pot te spekken. Aardappelen rooien" was een nieuw idee. Reken maar uit: vijf gulden per uur netto levert bij een achturige werkdag van 25 man toch mooi dui zend gulden op. Lepk natuurlijk, maar toen bleek, dat slechts twee mensen bereid waren een dagje boerenknecht te spelen, heeft men er maar vanaf gezien. Aangezien onze „snippers" zich Maas- land-waarts gespoed hebben kabbelen de mededelingen tussen de sterren voortaan via de korte-golf. Excel sior M heeft zijn jeugdzaalvoet bal toer nooi niet op 24 december, maar op 31 december. Hermes-trainer Pim Visser mist zijn trainingsbroek. Hij zou graag zien, dat het blauwe stuk textiel weer terugkwam.*** De rennersclub Schiedam viert zijn veertigjarig jubi leum. Om dat kracht bij te zetten is er op zaterdag 14 december een feest avond in zaal „De Puf. Pinkstraat 10 Rotterdam. Het Vlaardingse Spirit (korfbal) constateert dat er van de, onder de ouders van de aspiranten verspreide, enquête-formulieren maar bar weinig geretourneerd zijn. Bij Martinit traint SVV-speler Duttina sinds vorige week de junioren.*** DHS zoekt een typiste Nederlands, die „bereid is de DHS kopij naar eigen inzicht op stencils te typen. Voorzitter Gé Krommenhoek zit met angstige spanning bij de telefoon. Het is, dat „Etje Lop"aan het slot van zijn verrukkelijke verhaal in Hoeksee Boys „Goal" nadrukkelijk zegt, dat „iedere overeenkomst van de optre dende personen met mensen uit de Hoekse werkelijkheid, op kwaadwillige verdenking van de lezer zelf berust", anders zouden we werkelijk gaan den ken, dat „trainer Chris Piets'., „de verzamelde persfotograaf/journalist en diens gezin", „HenW-boys" en „De Vergissing" ons zeer bekend voorko men. Dat zijn nog eens leuke dingen voor de mensen. VLAARDINGEN Bij de sluiting van de overschrijvingstermijn voor honkballers bleek Holy plotseling een hele lijst prominente spelers rijker geworden te zijn. Een bijzonder nuttig ontwikkeling natuurlijk, want de mannen van Piet Bouts hadden zich dit seizoen voor de tweede maal ternauwernood kunnen handhaven in de tweede klas en zo iets doet de populariteit van de sport bij kijker en speler geen goed. Harry Reijngoud (28) kwam van de Rotterdamse eersteklasser SCR. Hij ging dus een stapje teurg, maar deed dat weloverwogen. „Het stond eigenlijk in mei al vast, dat ik naar Holy zou gaan. Toen namelijk veranderde ik van baan. En omdat ik nadien op onregelmati ge tijden thuiskwam was het gewoon niet meer mogelijk om SCR te blijven dienen, zoals ik voorheen gedaan had. Ik was er bestuurslid en eerste teamspeler en alles bijelkaar kostte dat bijna alle avonden van de week. Het werd Holy, omdat ik toch in Vlaardingen woon en omdat deze vereniging me aantrekkelijker leek dan Schiedam. Waarom? Och, het is de indruk, die een cllub bij je achter laat wanneer je er tegen speeld hebt. Bij Holy werden we als SCR immer bijzonder prettig ontvangen. Dat Piet Bouts hier coach is, is een prettige bijkomstigheid, maar het is niet direct de reden van mijn komst. Laat ik het eigenlijk zo zeggen: als Holy een coach had gehad van minder kaliber, dan was ik niet gekomen". Holy bouwt nu aan éen nieuw team. Een team, dat nu eens niet voor het merendeel uit jonge mensen bestaat, maar uit routiniers aangevuld met jon ge mensen. Een voortreffelijk concept om Holy eens rigoureus uit het tweede klas moeras te halen. Hoe dat dadelijk allemaal in zijn werk gaat zal in de Daaruit zal dan een eenheid moeten ontstaan. Dat heeft uiteraard een aan looptijd nodig, want zegt Harry Reijn goud, „we zullen moeten wennen met andere mensen te spelen, dan we in onze vorige clubs gewend waren. Het kardinale punt is, dat er in de omge ving van Rotterdam en Den Haag heel competitie bewezen moeten worden, maar een kleine vingerwijzing is terug te vinden in de finale-wedstrijd van het Holy-toernooi, waarin het team de finale haalde en slechts met 1-0 moest buigen voor Neptunus. „Holy had wezenlijk nooit een eigen gezicht", aldus Harry Reijngoud. „Elk jaar was er een compleet ander team en dat zal dus ook volgend jaar het geval, maar daarna moét dat maar eens afgelopen zijn. Ab Bruinekool bijvoor beeld stond tegen Neptunus op de heuvel als een volleerd werper. Hij w'st, dat hij nu een volledig achterveld bij zich had en dat gaf hem de rust om naar een hoogte te groeien, die hem vroeger onwezenlijk was voorgekomen. Desondanks zullen we toch nog meer naar elkaar moeten toegroeien. Dat is natuurlijk geen probleem, want de eerste aanzet daartoe wordt nu al gelegd. Eigenlijk beginnen de trainin gen namelijk pas weer na de feest dagen. Maar na de toernooien bleek toch de behoefte te blijven bestaan om elkaar te zien. Welnu, daaruit is dan de donderdag-training voortgevloeid", verschillende speltypes gespeeld wor den. In deze omgeving wordt veel naar Sparta gekeken en het is bekend, dat zij op inzet spelen. Hans Augustinus heeft vroeger SCR getraind en inzet bijgebracht. Later kwam een Hagenaar, die - geheel volgens het Haagse spel type - zich meer richtte op de tech- VLAARDINGEN - Piet Bouts heeft tijdens het honkbalseizoen veel met het hoofd geschud uit pure ergernis, maar nimmer heeft hij het in de schoot geworpen. Dat is zijn stijl gewoon niet. Hij is zijn mannen blijven inpompen, dat ze zich zonder twijfel konden meten met alle andere teams uit hun afdeling. En toch bleven de resultaten uit. ÜPS -jyxf.-pS tS de beloning, maar wisten toch hun goede humeur te bewaren. Goed, er zijn ontzettend veel veldfouten ge maakt. Maar ze hoefden elkaar niets te verwijten, want ze deden er allemaal ruimschoots aan mee. Er heerste een soort gewapende vrede, maar ruzies - zoals het jaar daarvoor - hebben we niet gehad. Die jongens moeten ge woon nog erg veel ervaring opdoen. Moet ik dan het vingertje opheffen en een knaap eruit halen die fouten maakt. Laat die vent maar fouten maken. Ik laat hem staan, niet a priori om hem fouten te laten maken, maar om hem de kans te geven goede dingen te doen". Uiteraard zag Piet Bouts met grote blijdschap de komst van het stel gerou tineerde jongens bij Holy tegemoet, Niettemin houdt dat echter wel in, dat hij een groep jongens, die recentelijk hard gevochten hebben om degradatie te voorkomen, terug zal moeten plaat sen Ik ben niet bang, dat deze jongens teleurgesteld zullen zijn. Het ligt volledig aan de manier, waarop je dat naar voren gaat brengen. En ko men er dan vragen, dan zullen ze uitmonden in een retorische vraag". Holy bestaat in 1975 vijftien jaar. Maar eigenlijk komt de club nu pas goed van de grond. Het winterseizoen - waarin in vele gevallen alle activiteiten om het clubleven gaande te houden. Holy kent geen stil seizoen meer. De toch al beperkte financiële middelen worden aangewend om de vleugels uit te slaan. Men yvil met honkbal aan de weg timmeren en daarbij zou een geldelijk steuntje in de rug van het bedrijfsleven erg welkom zijn. Piet Bouts: „We trachten ons te verko pen aan Vlaardingen. Die zin mag best vertaald worden door: we zijn naar mogelijkheden aan het zoeken voor financiële bijstand. We zijn aan het bedelen.* Holy verdient dat, want het heeft de mensen iets te bieden". Piet Bouts heeft vertrouwen in het welslagen van deze actie. Hij, één van de grote motoren achter het Vlaarding se honkbal, heeft nog vertrouwen in de mensen. GERARD S. VERVER Het is belangrijk jongeren eerst de grondbeginselen van het honkbal te leren. Blijft het beperkt tot het aanpra ten van inzet, dan blijven die jongens op een bepaald niveau hangen. Bij Holy lag dat nog wat moeilijker, want daar kregen de talentvolle jongeren met eens de kans zich te bekwamen. Dat gaat dan spannen en er ontstaan fouten. Welnu, we weten, dat fouten fataal kunnen zijn in een honkbal wedstrijd". Precies, want nog nooit tevoren heeft Holy zoveel veldfouten gemaakt als juist in deze competitie. Het niet kunnen vertrouwen op elkaar en de daaruit voortvloeiende onrust kostten kostbare punten. „Ons eerste doel zal het terugbrengen van het grote aantal fouten moeten zijn. De toeschouwers komen voor het spektakel. Vandaar dat een wedstrijd beter 12-11 kan eindigen, dan in 1-0. Alleen zal die hoge stand wel door honkslagen be reikt moeten worden en niet ten gevol ge van wederzijdse fouten", meent tweede honkman Reijngoud. „Voor het publiek is het - volgens mij - ook niet interessant om een home-run te zien slaan. Vele buitenstaanders den ken, dat zoiets het einde is. Zo'n slag <an echter beter tegen de hekken aelanden. Dan zie je het ware honkbal. Een sliding op de honken is toch veel spectaculairder dan een man, die onge- ïinderd zijn rondje kan lopen". Holy heeft er zin in. Ze willen Vlaar dingen weer het ware gezicht van honkbal laten zien. „Het toeschou wersaantal is de laatste jaren wat ge zakt", memoreert Harry Reijngoud. „Maar ik ben er van overtuigd, dat we dat weer snel naar de vijfhonderd per wedstrijd kunnen tillen. Holy heeft namelijk het voordeel, dat het bij een stadswijk hoort en niet zoals in vele indere steden het geval is, een veld leeft, dat ver van de bebouwde kom ifligt. Dat is ook leuk voor de jeugd. £ij zullen ocflc moeten worden opge- 'angen en daarom is het ook zo fijn, lat we met de acht nieuwe spelers een tevige basis voor die jeugd willen ïggen. Als je namelijk al door honkbal angegrepen ben, dan blijf je er bij. >ok later wanneer je niet meer actief ezig bent. Over vijf of tien jaar unnen wij als ouderen de jeugd op- ingen, Dat is wellicht de winst, die oly heeft opgestreken. De rente op e winst komt daarna vanzelf". Een eetkamer ongezellig Daar is geen enkele reden voor. Tenslotte kunt u nu dit prachtige Smyrna tafelkleed op uw eettafel leggen. Het is verkrijgbaar in twee warme kleuren: ivoor en goud. Voor dit kleed van royale afmeting (135x165 cm betaalt u nu nog geen honderd gulden. Van f v l Biljart-kampioenschap in "De Griffioen" VLAARDINGEN - Op 28, 29, 30 november en op 1 december wordt in het biljartcentrum „De Griffioen" aan de le Van Leijden van Gaelstraat het kampioenschap libre groot gespeeld. De officiële opening wordt donderdag middag om 1 uur verricht door burge meester J. Heusdens. De kampioen van 1973 de heer L. Havermans uit Zun- dert is één van de deelnemers. De andere zeven deelnemers hebben zich door voorwedstrij den geplaatst. Het zijn de heren Pruissen, Buijs, v.d. Wal, Schmitt, Bult, de Jager en Dekker. Alle spelers behoren tot de libre top in Nederland. Organisator van het evene ment is de bc „De Griffioen". Trimavond werd groot succes MAASSLUIS Vorige week donder dag startte in de Olympiahal de weke lijkse trim-instuif o.l.v. de heer J. M. Belemans. Ongeveer 50 personen, waaronder veel dames, trimden onder deskundige leiding. Eerst werden de spieren wat losgemaakt daarna kon iedereen zich uitleven in diverse bal spelen: vollybal, basketbal en badmin-, ton. Er werd gevraagd of er een mogelijk heid was om te tafeltennissen. Vana vond is die mogelijkheid er. De organi satoren (de gemeentelijke afdeling voor sportzaken) zien kans nog veel meer trimmers op te vangen. Eventueel wordt er nog een trimleider aangetrok ken. Belangstellenden kunnen van avond van 19 - 20 uur terecht in de Olympiahal. Sportfondsebad vraagt steun ^CHIEDAM Sedert 1 augustus 1973 wordt voor het schoolzwemmen door de gemeente een bedrag van f82,50 per zwerhuur betaald. De zwemlessen worden gegeven in zowel het Sport- fondsenbad als in het nieuwe zwembad Zuid. Aangezien de financiële situatie van het Sportfondsenbad zorgen baart, is het bedrag van f 82,50 per zwemuur bij lange na niet voldoende om de kosten te dekken. Op grond van een berekening, gecon troleerd door de gemeente-accountant, moet de schoolvergoeding voorhet volgend jaar verhoogd worden tot f 154,05 per zwemuur, terwijl bere kend is dat de vergoeding voor 1976 verhoogd zal moeten worden tot f 175,20 per uur. Het college van B. en W. is nu van mening dat het billijk is, dat de ge- meerite Schiedam aan het Sportfond senbad de juiste badprijs vergoedt, waarbij niet vergeten dient te worden dat uit concurrentie-overwegingen de ze nieuwe prijs ook moet gelden voor zwembad Zuid. Dit voorstel van het college wordt vanavond behandeld in de commissie voor onderwijszaken. Dit jaar bestaat het Sportfondsenbad van Schiedam 40 jaar. Tijdens de viering van het jubileum op 17 novem ber, maakte de directie bekend dat het niet goed gaat met het zwembad. Er komen steeds mihder bezoekers, ter wijl de kosten van zowel personeel als brandstof en exploitatie vooral de laat ste jaren enorm zijn gestegen. Op 17 november merkte de directie van het zwembad dan ook op, dat steun van de gemeente Schiedam onontbeerlijk ge acht wordt. Een licht-kado Dat is lang geen gek kado, zo'n geheel metalen hobby-lamp in fijne kleuren. Met een klemschroef die past op ieder tafelblad. Armlengte 80 cm, kompleet met snoer, stekker en drukschakelaar. Kies uit oranje, groen, geel, bruin, zwart en wit. Als Sintkoopje Van £26^5 SCHIEDAM Bij welke sportvereniging men ook komt, overal wordt voor de jeugdige tafeltennisliefhebbers geklaagd over de geringe belangstelling, die de jeugd toont De 8eweest in de Korenbeurs. Schiedamse tafeltennisvereniging Perfekt kent alleen maar leden van boven de zeventien jaar. En voor een vereniging, die een blik in de toekomst moet werpen, opdat de sponsor niet verdwijnt, is het juist extra belangrijk om een jeugdige kern op-te bouwen. Ton Verdoes en Ben van Rossum, bond gelukkig direct. In de herfstvakantie is er een open dag respectievelijk voorzitter en penning meester van Perfekt kunnen geen dui delijke verklaring geven waarom de jeugd het laat afweten. „Het staat voor iedereen vast, dat de interesses op een ander vlak liggen", zegt Verdoes, „maar ik snap niet, dat er zo weinig interesse uitgaat naar onze vereniging". Perfekt heeft momenteel precies vijfentwintig leden en daarmee is het de derde tafeltennisvereniging van Schiedam. Sinds de sponsoring is het ledental gegroeid met zes man. Hoe komen jullie aan een sponsor? Van Rossum: „Normaal gebeurt het vaak dat sport verenigingen brochures, folders, enz. naar bedrijven en fabrieken versturen; wij hebben dat echter niet gedaan, maar op toevallige wijze zijn wij via een kennis bij onze sponsor terecht gekomen". Men moet niet veronderstellen, dat het sponsorgeld de vereniging een pro bleemloze toekomst in het vooruit zicht stelt, want zo'n groot bedrag is er niet mee gemoeid. Het sponsorgeld wordt gebruikt om zaal Tivoli voor twee avonden in de week te huren en bij de jaarlijkse zaalafrekening moet de vereniging ook nog een gedeelte van de huur betalen. Eerst speelde men in de Dr. Zamenhof- straat, nu in zaal Tivoli. Uiteraard is men uiterst tevreden over de nieuwe zaal, waarin vier wedstrijdtafels kun nen worden geplaatst. Op maandag avond speelt men competitie en de trainingsavond valt op donderdag avond. Zaal Tivoli is zestien meter lang en negen meter breed en dat voldoet niet aan de eisen van Nederlandse Tafelten nis Bond. De bond jstelt als eis dat per wedstrijdtafel een ruimte van 4,5 bij 10 meter beschikbaar moet zijn. Aan gezien de breedte van Tivoli slechts negen meter bedraagt heeft men dis pensatie voor het resterende metertje 3e KLASSE KNVB a.s. zaterdag, aanvang 2.30 VLAARDINGEN 'S GRAVENZANDE Sportpark Zuidbuurt, Marathon- weg no. 4. Toegang: f. 1.50 volwassenen. f0.75 aow-ers en Jongens. Heeft Perfekt die dag nog een poging gedaan om de jeugd te interesseren? Verdoes: „Nee, daar is niemand van ons bij geweest, maar wel heeft de juniorcommissie onlangs een vergade ring bijgewoond, waarop besproken is moeten vragen en dat verleende de houde^6 ee" 3Ctie m°et Corduroy pantalons, halve prijs. Originele "Nicky's" corduroy broe ken met wijde pijpen, twee steek- zakken, riemlussen en kapnaad. Voor jongens en meisjes, die een moderne, ijzersterke broek willen. In de kleuren zwart, donkerbruin, en marine en in de maten 92 t/m 164. Nu voor de halve prijs. Maten 92 t/m 122 ITÊ Q5 rif^fi^voor [J houden om meer mensen naar de Schiedamse tafeltennisvereniging te lokken". Wat zijn de resultaten van de teams in de competitie? Ben van Rossum: „Het eerste en het vierde team zijn kam pioen geworden en van de overige teams is er geen gedegradeerd". Op zichzelf is dit een goed resultaat, maar men moet niet uit het oog verliezen, dat men in de competitie tegen óf kleinere clubs speelt óf tegen de lagere teams van de grotere clubs. Zo speelt Perfekt 1 bijvoorbeeld tegen Bruynzeel Wat is het verschil in sponsoring van jullie en die van Bruynzeel? Ton Verdoes: „Het bedrag, dat wij krijgen Twee leden van Perfekt is bestemd voor de zaalkosten; het bedrag, dat Bruynzeel aan TSF geeft, is daarentegen alleen bestemd voor het eerste en het tweede team". Oftewel: het komt er op neer dat Perfekt sponsor is zonder directe commericiële bedoelingen en dat in tegenstelling tot Bruynzeel. Zouden jullie ook liever in de Koren beurs spelen? Verdoes: „Nou, ik weet niet of daar werkelijk behoefte aan is, want de leden hebben het in zaal Tivoli goed naar hun zin". Zaterdag twee weken geleden organi seerde Perfekt een bingo-avond in Ti voli. Op deze avond waren 64 mensen aanwezig en door dit succes heeft men besloten op donderdag 19 december een klaverjasavond te organiseren. Mis schien kan men op deze manier een ledenwerfactie houden. De senioren betalen f 6,50 contributie per maand en van de junioren zal men een contri butie verlangen van f4,50. Het eerste vereiste voor het instellen van een juniorenAontributie is het hebben van junioren. KEES JONKER BUIluitllfjjjjjjjjf VOETBA LPR OGRAMMA CL UBS SCHIEDAM: Zondag Volendam-SVV, SD V-Her mes DVS, DHS-Wihelmus, Excelsior'20-Alblasserdam, VFC-Schie- dam, Merwedeboys-Ursus, Putters- hoek-Martinit, TDC-SVDPW, SFC- DOZ 14.30, DRZ-Zuiderster 14.30, FCN'66-Indus '67, 14.30. ZATER DAG: SVV C-FC Vlaardingen-C, De Zwervers-PPSC, HBSS-Nunspeet, Sun- light-GSS 14.40, VVK-CCO 12.30. VOETBALPROGRAMMA CLUBS VLAARDINGEN EN OMSTREKEN: Zondag FC Vlaardingen-Eindhoven, VDL-RK WIK, VFC Schiedam. SCR-De Hollandiaan, LMO-Fortuna vld, Rijswijk-Hoek van Hoelland. Za terdag: SVV C-FC-Vlaardingen C, Ex celsior M-CSD V, Lunteren-Zwaluwen, Vlaardingen-'s Gravezande, Loosdui nen-Maasdijk, Oegstgeest-TSB, Hoekse Boys-Naaldwijk, DES'67-DVO'32 14.30. Sunlight- GSS 14.30, Sateliet- -NTVV 14.30, VDL-Berkel 14.30, Oude Maas-Cion 14.30. SFC vindt, dat het tenue van de voetballers danig aangepast dient te worden aan de weersomstandigheden. Vandaar, dat het bestuur zich voorge nomen heeft het volgende tenue voor te schrijven: duikbril, oordoppen, dui- kerspak (in zwart/blauwe kleuren) en zwemvliezen. Tijdens de westrijden is het verboden een harpoen te dragen. prijssurprises bij ter meulen Van soepel leder. Zelfs de kleinste beurs is al groot genoeg om vader deze portemon nee kado te doen. Een soepel lederen portemonnee met 2 klein- geldvakken met rits, 2 portefeuil levakken en een betaalpasvak. Kies uit de kleuren zwart en bruin en betaal nog geen vijf gulden.

De Havenloods | 1974 | | pagina 4