BVStijlmeubelfabriek "Oud Vlaardingen v/hSprij" Doe uw voordeel wij ruimen op! HOOGENBOEZEM Schneider's ASSISTENT - BEDRIJFSLEIDERS SECRETARESSE 1295- 995r 2295- Aanvrage tegemoetkoming voor studiekosten opruiming breedl "790 WBMÊ Rustige brug DE HAVENLOODS, DONDERDAG 23 JANUARI 1975 4-276 WONINGINRICHTING I Schiedam Groenelaan 47 49 Showroom 103. Tel. 2698621 meubelen en woningtextiel R.K. Voortgezet Onderwijs in de i Regio Waterweg Noord,te weten St. Jozef Mavo.i Vlaardingen Liedewyde voor L.H.N.O., M.H.N.O. en I.H.N.O., Schiedam Scholengemeenschap IMieuwelant voor Mavo en L.B.Ov Schiedam Scholengemeenschap Spieringshoek voor Havo en V.W.O., Schie dam De Vliethorst voor L.H.IM.O. te Maassluis. Voordat de inschrijving van nieuwe leerlingen aan bovengenoemde scholen plaats vindt, zullen er een drietal informatieavonden worden gehouden, en wel op dinsdagavond 28 januari om 20.00 uur i dam woensdagavond 29 januari om 20.00 uu 16 te Vlaardingen dinsdagavond 4 februari om 20.00 uur ii te Maassluis In kleine groepen zal getracht worden u een beeld te geven van een aantal be langrijke zaken, die een rol spelen wanneer het kind Voortgezet Onderwijs gaat volgen. Aan de orde komen de volgende onderwerpen: 1. Problemen die zich kunnen voordoen bij de overgang Basisschool-Brug klas voortgezet onderwijs; 2. Wat wordt er in het voortgezet onderwijs gedaan aan persoonlijkheidsvor ming? 3. Welke vormen van onderwijs na de brugklas bestaan er op de diverse scho len? i Liedewyde, Parkweg 212 te Schie- r in de St. Willibrordusschool, Afrol de Vliethorst, Jan Luykenstraat 1a In Vlaardingen, aan de Westhavenkade 71 vindt U een permanente klassieke meubelshow. Bij stijlmeubelfabriek Oud-Vlaardingen ontdekt U 2000 m2 aan toonkamers vol prachtige klassieke meubelen. Leren fauteuils of royale eiken salonkasten met prachtig klassiek houtsnijwerk. Noten tafels en stoelen of gemaakt van donker grenen, U kunt kiezen. Kom vrijblijvend genieten van al dit fraais en kies klassiek... er is al genoeg modern in de wereld. Levering via de detaillist I Westhavenkade 71 - VlaardinaenTel 010*340122 Westhavenkade 71 - Vlaardingen Tel. 010-340122 Eigentijdse en voordelige leefkuilen in oersterk ribcord. 3 hoeken en 2 elementen kosten u slechts 100% leren bankstel, ook de romp, hoog model met losse kussens Bankstel 'Nunspeet' uitgevoerd in prachtige gecapitonneerde draion velours stof en losse zit- en rugkussens met polyethervulling. geen 1995.- maar 1295- Verder eethoeken, moderne wandmeubelen, prachtige bankstellen en slaapkamers met HONDERDEN GULDENS VOORDEEL De opruiming begint 16 januari a.s. Verkoop rechtstreeks aan particulieren 100% fabrieksgarantie kredietservice mogelijk 9000 m2 toonkamers dagelijks vrij te bezichtigen, ook op zaterdag reiskostenvergoeding ROTTERDAM EINDHOVEN HAARLEM Linker Rottekade 36 (hoek Linker Rottekade-Crooswijkse- straat) bij Zaagmolenbrug. Telefoon 117158 - 117159. Rotterdam. Uitstekende bus- en tramverbindingen tot vlak .voor de deur (bus 38 - lijn 6 en 9) Vrijdagavond koopavond tot 9 uur. 's Maandags de gehele dag geopend. Jonge mensen die een goede positie op willen bouwen, krijgen hier voor bij RADAR volop de kans. In aanmerking komen jongemannen die bereid zijn hun handen uit de mouwen te steken en opgeleid willen worden tot bedrijfsleider. Ervaring in de levensmiddelenbranche strekt tot aanbeveling, maar is niet strikt noodzakelijk. Voor een gesprek over deze funktie met ingebouwde promotiekansen kunt u vrijdagavond 24 januari a.s. tussen 18.30 en 20.00 uur terecht in de zaal Oldenbarneveld van het Groothandelsgebouw, Stationsplein 45, te Rotterdam, waar onze heer Te Riele u gaarne zal ontvangen. Op ons kantoor is plaats voor een secretaresse/ dictafoon-typiste met ervaring, die wil werken in een interessante en zelfstandiqe funktie, waar zij haar capaciteiten ten volle kan benutten. Secretaresse opleiding is gewenst. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Variabele werktijden. Indien u belangstelling hebt, wordt u verzocht te bellen of te schrijven naar ADVOCATENKANTOOR LOEFF v.d. FELTZ A SAL0M0NS0N. MAASSLUIS - Aanvraagformulieren voor een tegemoetkoming van het rijk in studiekosten voor het schooljaar 1975/1976 dienen vóór 31 januari 1975 te worden ingestuurd naar het ministerie van onderwijs en weten schappen. Op aanvragen die na 31 januari 1975 worden ingestuurd, kan vóór het begin van het nieuwe school jaar geen beslissing meer worden ver wacht. Daarom wordt aangeraden het formulier zo spoedig mogelijk in te zenden. Aanvraagformulieren die na 15 september 1975 worden ingezon den worden niet meer in behandeling genomen. Het gaat hier om het zg. aanmeldings formulier A. Het bovenstaande geldt dan ook niet voor ouders/verzorgers van. leerlingen die reeds een aanmel- dingskaart hebben ontvangen of de mededeling dat aanmelding voor het schooljaar 1975/1976 automatisch is geregeld. In het algemeen kan men een tege moetkoming aanvragen voor kinderen die een in Nederland gevestigde dag school bezoeken, die valt onder de Wet op het voortgezet onderwijs en door de rijksoverheid wordt bekostigd of is aangewezen. Dat zijn de scholen voor lager algemeen voortgezet onderwijs BHW helpt huurders tegen Spuybroek B.Y. VLAARDINGEN - De BHW buurt krant heeft in een bulletin aan de huurders van Spuybroek B.V., die ver hoging van de huur geweigerd hebben, meegedeeld, dat zij zich niets van het dreigement van Spuybroek behoeven aan te trekken. Spuybroek zou ge dreigd hebben met een deurwaarder. Ook de beschikking van de huuradvies commissie die de verhoging redelijk acht, verwerpt BHW. Deze instantie zou naar haar mening partijdig zijn, bovendien heeft Spuybroek daar, met andere makelaars, zitting in. De „beschikking" is dan ook niet meer dan een advies, dat men naast zich neer kan leggen, omdat alleen de kan- toorrechter een bindende huurprijs kan vaststellen. Iedere huurder kan dan appart voor de kantonrechter ge daagd moeten worden. Mocht Spuy broek inderdaad stappen in deze rich ting nemen, dan zal de juridische afdeling van de BHW de huurders ondersteunen. Spuybroek zou zelfs de wet overtreden volgens de BHW door huurders, die om de nodige reparaties (onderhoud) van hun huis vragen, te zeggen dat zij eerst de achterstallige huur moeten betalen. (l.a.v.o.), middelbaar algemeen voort gezet onderwijs (m.a.v.o.), hoger alge meen voortgezet onderwijs (h.a.v.o.), voorbereidend wetenschappelijk on derwijs (v.w.o.), lager beroepsonder wijs (l.b.o.) en middelbaar beroepson derwijs (m.b.o.). Voorwaarde is dat de cursus een geheel schooljaar omvat en dat tenminste 19 lesuren per week worden gegeven. Toekenning of afwijzing van een ver zoek om een tegemoetkoming is afhan kelijk van het inkomen van de ouders en van het werkelijke aantal kinderen dat op 31 december 1974 geheel tot hun last kwam (dus niet het fiscale aantal kinderen). Met inkomen wordt bedoeld het belastbare inkomen van beide ouders over 1974 vermeerderd met de over dat jaar ontvangen kinder bijslag of -toelage. Nadere inlichtingen en aanvraagformu lieren zijn verkrijgbaar bij de direkteur of direktrice van de school voor voort gezet onderwijs die de leerling reeds bezoekt of met ingang van het school jaar 1975/1976 gaat bezoeken. Bijna de helft van de normale prijs. Dat is wat u nu slechts hoeft te betalen voor dit wandvinyl op schuimbasis. Het is heel makkelijk in onderhoud: u haalt gewoon een spons erover, en 't ziet er weer als nieuw uit. U kunt kiezen uit een groot aantal kleuren en dessins. Nu koopt u het per meter (100 cm SCHIEDAM Het zal niet al te lang meer duren eer de voet- en rijwielbrug direct ten zuiden van het Duivenpad gereed zal zijn. razen, maar niet verzekerd kan worden of er af en toe niet eens een snelle brommer gebruik zal gaan maken van de nieuwe brug. Het is te hopen dat dat niet het geval is, want dan is het nog geen veilige wandelplaats. De nieuwe brug ontsluit de ten zuiden van het Duivenpad gele gen parkaanleg met sportaccomo- datie en is gebouwd over de afvoersingel die langs het Duiven pad loopt.

De Havenloods | 1975 | | pagina 10