2e Operator! mankeert er wat uwpromotieproc Hoofdleid(st)er Dat valt te regelen. Bij Akzo kunt u 1e Operator worden Akzo CHAUFFEUR nederhorst staal constructie rotterdam ZONWERING deGruyter AGENT BEZORGER constructiebankwerkers/ aanbouwers foto electrisch-lassers ook voor jou leerling-ziekenverzorgende Stichting De Rustenburg Rotterdam DE HAVENLOODS, DONDERDAG 30 JANUARI 1975 5-226 NEDERLANDSE ACCOUNTANTS MAATSCHAP kantoor rotterdam Heemraadssingel 319 Rotterdam-3006 (010) 25 98 80 Bij ons kantoor is door pensionering van de huidige functionaris een vacature ontstaan voor: chef de bureau/ administrateur(trice) Deze functie houdt onder meer in: leiding geven aan de bin nendienst van het kantoor onderhouden van contacten met cliënten en personeel toezicht houden op de administratie en het daaruiKsamenstellen van overzichten Onze gedachten gaan uit naar iemand van omstreeks 35 jaar met een middelbare opleiding en een enigszins gevorderde studie in boekhouden (bijv. MBA- niveau), die over goede contactuele eigenschappen beschikt. Voorts'is enige praktische vaardigheid in de moderne talen en bekendheid met de sociale wetgeving vereist. De honorering zal in overeenstemming zijn met het belang van deze functie. Zij, die geïnteresseerd zijn in deze vacature, gelieven hun schriftelijke sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. De NAM is een accountants kantoor met 21 vestigingen in Nederland. DEALERS GEVRAAGD voor de verkoop van Bezit van auto en telefoon noodzakelijk. m.: SUNSHINE ZONWERING B.V., Postbus 118, PURMEREND. Tel. 075-289872 b.g.g. 02990 29139. Leeftijd tot 35 jaar, in bezit van Rijbewijs B-E. Wij bieden U een goed loon, prettige werksfeer, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en U bent Zaterdags vrij. Sollicitaties: Dagelijks (behalve zaterdag) van 09.00 tot 18.00 uur op bovengenoemd adres. U kunt vragen naar de Bedrijfsleider. Telefonische in formaties: 010- 32.69.13. Dr. J. H. Pameijer Vereniging te Rotterdam Nederhorst Staal Constructie is de voortzetting van de staalconstructiebedrijven De Vries Robbé, Nederlandse Constructiebedrijven en Machinefabrieken, Landman en Braat. Het programma omvat de vervaardiging, assemblage en montage van zware constructies voor fabrieken en energiecentrales, bruggen, hoogspanningsmasten en tanks voor de petrochemische industrie. De werkmaatschappij Nederhorst Staal Constructie - Rotterdam B.V. vraagt die zelfstandig van tekening kunnen werken; Voor degenen die voldoen aan bovengenoemde voorwaarden zijn de salarismogelijkheden bij indiensttreding als volgt: 1.577,00 1.750,00 perfmaand, al naar gelang leeftijd en ervaring; daarenboven bestaat de mogelijkheid via beoordeling uit te groeien naar 1.836,00. Deze salarissen zijn inclusief 3,28% toeslag prijscompensatie 45,00 machtigingswettoeslag. Een bonusuitkering van 6% per jaar. Vakantietoeslag van 8% per jaar. Verstrekking van bedrijfskleding en veiligheidsschoenen. Reiskostenvergoedingsregeling. Voor een sollicitatiegesprek kunt u dagelijks tussen 09.00-16.00 u. terecht bij onze afdeling personeelszaken, Doklaan 22, Rotterdam. Na telefonische afspraak is bezoek aan huis in de avonduren, door één van onze medewerkers van afdeling personeelszaken, mogelijk. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van ervaring enz. gelieve u te richten aan de afdeling personeelszaken. Nederhorst Staal Constructie-Rotterdam B.V., Doklaan 22, Rotterdam, telefoon 010 - 290166. Werkmaatschappij van Nederhorst Staal, divisie van Nederhorst United. Niet om uzelf op de borst te slaan, maar u hebt kennis en ervaring genoeg om u waar te kunnen maken in de positie van 1e operator, 'n Hard gelag om dan bij een bedrijf te werken waar zo'n promotie er gewoon niet in zit; waar wachten tot er eens iemand weg gaat 't enige is wat u kunt doen. Sorry hoor, maar ze moeten u maar niet kwalijk nemen dat u de carrière-ladder in hoger tempo wilt bestijgen. Als u een snelle klim-kans krijgt, bent u meteen vertrokken. Akzo gééft u de kans Akzo Zout Chemie NederlandB.V., Locatie Rotterdam, waaronder de bedrijven Botlek en Europoort vallen, is een onderneming waar een gezonde groei in zit. Zo staan er ook op 't ogenblik weer de nodige uitbreidingen op stapel. Neem de azijnzuurfabriek, die twee keer zo groot gaat worden. En de nieuwe chloorfabriek, die eind van 't jaar moet gaan draaien. Ja, op tal van fronten is er groei, 'n Groei die doorwerkt in de personeelssektor. De plaatsings- en toekomstmogelijkheden liegen daar niet om. Laat maar 's zien dat de 1e operator voor Akzo bent Op het punt van vakmanschap en verantwoordelijkheidsbesef stelt Akzo de allerhoogste eisen. Wat wilt u, u gaat werken met - in alle dpzichten - kapitale installaties. Dat u een geduchte kandidaat bent voor de functie van 1e operator bewijst u met één van de volgende diploma's: Chemisch vakman A en/of B, LTS proces techniek VAPRO of Scheepswerktuigkundige A, aangevuld met een ervaring van enkele jaren in de chemische industrie. U verbetert heel wat meer dan alleen uw positie De 1e operator bij Akzo verdient een 1e klas salaris. Even goed zit 't met de extra's: winstdeling, premievrij pensioen, stevige vakantietoeslag, gratis bedrijfskleding, studiekostenvergoeding en een spaar regeling die er zijn mag. 'n Huis naar uw hart... Akzo helpt Zeg maar waar u wonen wilt. Op Voorne Putten, nabij het Brielse Meer, in Hellevoetsluis of op Rozenburg? Zeg.maar hoé u wonen wilt. In een eengezins-huurhuis of in een eigen huis? Akzo helpt. Akzo's financiële faciliteiten op woongebied mogen gerust een reden te meer genoemd worden voor een overstap naar het bedrijf. Daar komt nog bij dat u bij verhuizen mag rekenen op een bijdrage in de herinrichtingskosten plus vergoeding van verhuiskosten. U moest 't sollicitatie-proces maar op gang brengen Komt u eerst, samen met uw vrouw of verloofde, vrijblijvend een dagje terrein verkennen. Na een telefoontje nodigt Akzo u graag uit voor een kennismaking met het werk en de woonomgeving. Voor nadere informatie kunt u de heer C. J. Bout bellen: 01888-2700. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Afd. Personeelszaken, Akzo Zout Chemie Nederland BV, Locatie Rotterdam, Postbus 7020, Rotterdam. A Akzo bundelt de activiteiten van meer dan honderdzestig ondernemingen in de gehele wereld. Deze fabriceren garens en vezels van nylon, polyester, acryl, rayon en glas, kunststoffen, folies, synthetisch leer en rubber, zout, zware en lichte chemische produkten, verven, lakken en lijmen, farmaceutische produkten, cosmetica, huishoudelijke produkten en levensmiddelen. Akzo Zout Chemie Nederland B.V. Locatie Rotterdam. ACCOUNTANTSKANTOOR VAN BODEGRAVEN Henegouwei laan 35, Rotterdam AANKOMEND ASSISTENT ACCOUNTANT Ban de studerend voor hel l'raktijkdiploma Boekhouden. Voor 'degene, die zich enthousiast wil inzetten, bieden wij gevarieerde werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne verwacht op bovengenoemd adres. weekendpiek. Adverteer in de GEVRAAGD Weg. mil. dienstplicht huidige chauffeur. dinsdag- Havenloods VUUR BESTELAUTO piekfijn Gaaine schriftelijk solliciteren of bellen voor afspraak. ROTTERDAM-3003 - SCHERMLAAN 30 - (010) 23 86 22 medium bestaat de mogelijkheid om een goede positie te verwerven in de verpleging. Als je je nu aanmeldt als kun je nog meedoen met de nieuwe vooropleiding, die 1 maart a.s. begi Je moet dan: tenminste 3 jaar onderwijs hebben gehad na de lagere school, bij voorkeur Huishoudschool diploma T, O.V.B. of INAS, zijn geboren voor 1 maart 1958, een goede gezondheid bezitten. Je ontvangt dan: een prima opleiding voor het rijksdiploma, waarbij ook veel wordt gedaan aan je algemene ontwikkeling, na de praeklinische periode een uitstekend salaris met vergoeding v onregelmatige diensten, prima arbeidsvoorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reisgeldvergoeding, uitstekende vakantieregeling, enz., mogelijkheid tot inwoning op gezellige kamer. isse is gewekt, schrijf dan omga 500, Rotterdam. Het telefoonni

De Havenloods | 1975 | | pagina 12