Mini-cruise per Tor Line naar Zweden fflUBI- 1®® KILO I KILO I 100 GRAM MET DE HAVENLOODS OP BEIS Voorjaarsreis naar het Wiedbachtal Geheel verzorgde vierdaagse reis naar Parijs Van 7 t/m mei 5-daagse reis naar Rijn en Moezel MAGER RAUWE we weten van vlees al 80 jaar DL HAVENLOODS, DINSDAG H APR 11 1975 15-70 Voor boekingen zie onze adressenlijst op de eerste Duo-pagina en Vanderkaav- reizen te Nieuwerkerk aan den IJssel of rechtstreeks met ons hoofdkantoor, tel. 010- 132170 en vragen naar mej. Van de Eijk. hen prachtig doorkijkje op stad (r o te borg. Ons blad organiseert in samenwerking met Reisbureau Lissone-Linde- man/Ruys een originele mini-cruise per Tor Line naar Gotenburg in Zweden. De prijs per persoon is f 345,- all-in. In die week valt Hemelvaartsdag en u zult zich wat gemakkelijker vrij kunnen maken. Inbegrepen is een treinretour 2e klasse vanaf elk station in Nederland. Torline busvervoer van het Centraal Station Amsterdam naar de Suezkade waar u aan boord stapt van de Tor Hollandia. vierpersoons hutten op het D-dek. onderbrenging in kamers met bad of Deze keer zijn w(j dus NIET uitgegaan douche en toilet, van couchettes, die zijn echter wel beschikbaar en dan wordt de prijs WOENSDAG 7 MEI: 11.30 uur ver- f 305, - per persoon. Toeslag voor accommodatie in 2-per- soons hutten D-dek kost f 60,- extra per persoon. Toeslag voor accommoda tie in 2-persoons hutten A-dek kost f 90,- extra per persoon. Busvervoer van de terminal te Goten burg naar Hotel Europa of Hotel Opa len (beiden eerste klas hotels) en terug trek. DONDERDAG 8 MEI: aankomst Gö- teborg. In de middaguren, dus nadat u zich eerst heeft kunnen verfrissen in het hotel, een stadsrondrit van onge veer twee uur per touringcar met Nederlands sprekende gids. VRIJDAG 9 MEI:, ontbijt in het hotel. Om ongeveer 10.00 uur vertrekt voor een 5-uur durende fjordentocht in luxe Op de terugreis van deze toer wordt nog het overbekende „Frölunda Torg" shoppingcentre aangedaan waarop ver voer naar de Tor Terminal volgt. Om 21.00 uur vertrekken we op weg naar Amsterdam waar wij op zaterdag 10 mei om ongeveer 21.00 uur aankomen. U dient in het bezit te zijn van een geldig paspoort. Tevens is in de prijs inbegrepen een reisongevallen-bagage verzekering, alsmede een annulerings verzekering (uitsluitend bij ziekte en overlijden). u de adressen op de eerste Duo-pagina van elke Havenloods kunt vinden en bij VANDERKAAY reizen, Beethovenlaan 1, Nieuwerkerk aan den IJssel. U kunt ook rechtstreeks bellen met 31.21.70 en vragen naar mej. V.d. Eijk. r-r De Tor Hollandia, het luxe cruise-schip waarmee De Havenloods-reizigers de zeereis naar (iöteborg zullen maken. Van 16 t/m 20 april Ons blad organiseert in samenwerking met VANDERKAAY-REIZEN een vijfdaagse voorjaarsreis naar het mooie Wiedbachtal. Onze standplaats is Wald- breitbach, waar een tweetal prima ho tel gereserveerd zijn. Het programma is als volgt: WOENSDAGMORGEN 16 APRIL: Vertrek 7.00 uur v.d. Westblaak t.o. Cinerama en om 7.15 uur van de parkeerplaats tussen Groothandelsge bouw en Centraal Station. Via Utrecht naar Arnhem voor de koffie/gebakpau ze in het Motél. Via Bergh, Oberhau- sen, Düsseldorf en Keulen naar Fern- tal. Door het schitterende Wiedbachtal naar Watdbrcitbach, aankomst vóór de lunch. Na de kamerindeling oriënteren de wandeling in de omgeving o.l.v. reisleide; M. van der Kaay. Na het diner en verder iedere avond wordt er iets georganiseerd, zoals kegelen, kie nen, dansen en tevens een dia-avond door de Verkehrsverein. DONDERDAG 17 APRIL: Na het ontbijt flinke wandeling. Met de auto car de Malberg op en terug wandelen via de Malbergsee naar Waldbreitbach. In de middag prachtige rondrit door het Wiedbachtal. Diner en overnach ting in Waldbreitbach. VRIJDAG 18 APRIL: Na het ontbijt per autocar naar Bad Hönningen. Goe de wandelaars stappen halverwege uit en wandelen door de bossen in ca. 2 uur naar Bad Hönningen. Hier vereni gen we ons weer voor de koffie in het Rheinhotcl. Lunch in Waldbreitbach. In de middag per autocar naar het Zevengebergte met desgewenst wande ling naar de Olberg. Diner en overnach ting in Waldbreitbach. ZATERDAG 19 APRIL: Na het ont bijt naar Koblenz. Koffie-, winkel- en lunchpauze. In de middag (na de lunch in een goed restaurant) via de Huns- rückhöhenstrasse naar Kastellaun en Kappel. Bij Zeil komen we aan de Moezel, volgen deze tot Cochem (thee pauze) en rijden via Neuwied weer naar Waldbreitbach v. diner en over nachting. ZONDAG 20 APRIL: Na het ontbijt gelegenheid tot kerkgang of wandeling langs de Wied. Na de lunch.vertrek naar R'dam, via Keulen, Aken en Eindhoven. In ,'s Htirtogenbosch wacht het afscheidsdiner^'eri- ca. 22.30 uur zijn we weer vöór het'Centraal Station. Einde van de reis. De reissom voor deze vijfdaagse reis bedraagt f 255, -. Inbegrepen zijn: Vervoer, alle excur sies, VOLLEDIGE VERZORGING te beginnen met koffie/gebak op heenreis t.m. afscheidsdiner, Duitse Beförde- rungssteuer, reiscomverz. A. v. f0,75 p.d. enz. Voor een annuleringsrisico- verz. betaalt u f 9, - extra, voor een eenpers.kamer f 10,-. 1lV; MsÜAS Bij de inschrijvii?^ ^betaalt u nóg f 100,- en event, de ann.risicoverz. van f 9, Over de restantbetaling ont vangt u nog nadere gegevens. Na in schrijving ontvangt u het programma alsmede een folder van het Wiedbach tal en t.z.t. een deelnemerslijst. s. Van 22 t/m 25 mei Van 22 tot en met 25 mei organiseert De Havenloods een vierdaagse reis naar Conciergerie. Tijdens deze rit krijgt u Parijs. Evenals verleden jaar zullen wij ook nu weer in Paris Lyon Palace Hotel ook gelegenheid om te winkelen. Om logeren, waar ook alle maaltijden gebruikt zullen worden. Met diverse rondritten 13.00 uur lunch, zullen wij u geheel Parijs laten zien, wij maken een tocht naar Versailles en VfirSdlIlfiS bovendien krijgt u gelegenheid om te winkelen. Wilt u extra theaterbezoek, de reisleider weet er alles van en de touringcar is steeds ter beschikking. De prijs a ,un<rh om 14 3.0 uur gaan wc een i c m i x- x-tocht maken naar Versailles, waarbij bedraagt f 252,50 per persoon (1-persoonskamers f 1-7,50 toeslag) inclusief logies wij dwars door het Bois de Boulogne en alle maaltijden in hotel, alle rondritten in Parijs, de tour naar Versailles, zullen rijden en waarbij u de gelegen- koffietafel op heen- en terugweg en groot afscheidsdiner bij Breda. heid heeft het Paleis van Versailles met zijn beroemde spiegelglazen te bezich- vele terrasjes van dit unieke stukje tiSenOm19.00 uur diner. Om 21.00 r. „n uur staat He tniir Het volledige programma luidt als volgt: le dag: Vertrek om 8.15 uur vanaf de Westblaak te Rotterdam voor het Cine rama-theater via Breda, Antwerpen (koffiepauze), Gent naar Cafe Francias een koffietafel, naar de autoroute no. 1 en aankomst in het hotel te Parijs om 18 uur. Diner 19.30 uur. 2e dag: Na het ontbijt om 10 uur een tocht naar Montmartre, Sacre Coeur en de beroemde Place du Tertre, waar u gelegenheid krijgt om op een Parijs te genieten. 13.00 uur lunch in hotel. Om 14.30 uur gaan wij toeren naar de Opera de Madeleine, Arc de Triomphe, Palais de Chaillot, Eifclto- ren, Pantheon en Graf van Napoleon. Om 19.00 uur diner en 's avonds gele genheid voor eventueel theaterbezoek. 3è dag: Om 10 uur gaan we weer gezellig toeren naar andere stadsdelen van Parijs, onder andere langs de boe kenstalletjes van de Seine en bezoek aan de Notre Dame, het Louvre en de staat de touringcar weer gereed gaan wij een uitgebreide rondrit door verlicht Parijs maken. 4e dag: Na het ontbijt gaan wij Parijs weer verlaten en rijden eerst naar Kortrijk voor de koffietafel. Verder rijden wij terug over Gent en Antwer pen (pauze) en gaan dan naar hotel Gorinchem voor het grote afscheidsdi ner. Terug in Rotterdam om 22.30 knAAAAAA/WWVWWVVWWWVWWWVWWWWWWWVVWWWWWXAA/WnAAA/VWWWVVWWWIAA/VWWVW Van 21 tot en met 25 mei organiseert De Havenloods een eerste klas geheel verzorgde reis naar het Rijn- en Moe zelgebied. Tijdens deze reis logeren wij in het eerste klas, aan de prachtige Rijnboulevard gelegen Hotel Bellevue in Boppard. Via diverse rondritten laten wij u kennis maken met de Rijn, de Moezel, het Taunusgebergte, Rüdes- heim en de Lorelei. De prijs voor deze geheel verzorgde reis bedraagt f315,- p.p. (eenper soonskamer f 17.50 toeslag). Het volle dige programma van deze reis luidt als volgt: le dag: vertrek om 8.00 uur vanaf de Westblaak voor de biosciio Cinerama via Breda, Hilvarenbeek (koffiepauze) Eindhoven naar Heerlen, waar in het Grandhotel een koffietafel yoor ons gereed zal staan. Na de koffietafel rijden wij via de autobaan naar Keulen en Bonn en vervolgens via de Rijnoever naar Koblenz. Bij Koblenz houden wij nog een theepauze en na deze pauze rijden wij rechtstreeks naar ons hotel. Aankomst in hotel om ongeveer 17.00 uur. Diner in hotel en 's avonds vrij. 2e dag: 's ochtends ontbijt in hotel. Na het ontbijt met de Rijnboot naar St. Goaïshausen bij de Lorelei. Hier staat dc routingcar op u te wachten om u langs de Lorelei naar de omgeving van Rüdesheim te brengen, waar een war me lunch gereed staat. Na deze lunch rijden wij dwars door het Taunusge bergte naar St. Goarshausen om vervol gens via de linker Rijnoever naar ons hotel aan de prachtige Rijnboulevard van Boppard terug te keren. Diner in hotel en 's avonds vrij. 3e dag: ontbijt in hotnl en 's ochtends vrij. Lunch in hotel en na de lunch vertrekken wij richting Koblenz, waar na wij langs de Moezel 'n prachtige bustocht gaan maken. Na deze trip vol natuurschoon komen wij uiteindelijk bij Cochem, waar wij een pauze zullen houden. Na de pauze in Cochem rijden wij via de Hunsrück terug naar Bop pard- Diner in hotel en 's avonds vrij. 4e dag: ontbijt en lunch in hotel. Na - de lunch vertrekken we voor een tocht naar Bad Ems. In Bad Ems krijgt u voldoende gelegenheid om dit plaatsje* te bekijken. Na dit bezoek terug naar ons hotel. Diner in hotel en 's avonds vrij. 5e dag: ontbijt in hotel. Na het ontbijt vertrekken wij uit het plaatsje Boppard via Koblenz, Andernach (koffiepauze) naar onze koffietafel in Keulen. Na deze koffietafel via Mönchem-Glad- bach, Venlo naar hotel de Plasmolen, alwaar een uitgebreid afscheidsdiner gereed zal staan. Hierna rechtstreeks naar Rotterdam, waar wij circa 22 uur zullen arriyeren. w Ummi ui 395 595 cent NU REEDS 116 FILIALEN

De Havenloods | 1975 | | pagina 4