Jonge boekhouder. MONTEUR I6 OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE |g%* Jatema zoekt 'n goede vertegen woordiger Algemene Bank Nederland BUROMEDEWERKSTER onderhouds monteurvoor ons machinepark Kom bij NS vooreen baan die zekerheid biedt. |bön<r* ■OLETZIEKEHHUISi □STICHTING^ VERPLEEGHUIS delft: chef administratie de rijksoverheid vraagt DE HAVENLOODS, DONDERDAG 10 APRIL 1975 15-230 Het ABN-districts- kantoor te Rotterdam ziet het team van mede werkers graag uit gebreid met een jonge boekhouder. Op één van de afdelingen zal hij geheel zelfstandig zijn functie kunnen uitoefenen. Hij heeft de MULO of MAVO met goed gevolg doorlopen en heeft daarna het Praktijk diploma Boekhouden behaald. Best mogelijk dat hij momenteel nog verder leert, bijvoor beeld voor het MBA-diploma. Als hij al over enige ervaring op een boekhoudafdeling beschikt, zou dat erg prettig zijn. Bij de ABN wordt hij in elk geval goed ingewerkt. Hij kan rekenen op een goed aanvangs salaris, 7V2% vakantie toeslag, een jaarlijks tantième, een belang rijke vergoeding van eventuele studiekosten. Als hij voelt voor deze baan en tussen zi en 30 jaar oud is, loont het beslist de moeite contact op te nemen met de afdeling Personeelzaken van de Algemene Bank Nederland, Blaak 28-34, Rotterdam. Hij mag ook bellen als dit hem beter uitkomt. Dit is het nummer: (oio) 30 3 8 41. ROTTERDAMSE RAAD VOOR JEUGD EIM JONGEREN 1 buro van 10 medev vnl. voor de voorbereiding en notulering van v rtó|en en verdere daaraan verbonden burowerl Vereisten: middelbare opleiding, steno en voor d< tie van belang zijnde ervaring. - 14 10 lï (hr. J.G." Herfst). Wij zijn organisatiedeskundigen en fabrikanten op het gebied van moderne archiefmiddelen. Onze naam is wijd en zijd be kend in elk efficient ingericht archief. Door een steeds groter wordende vraag naar onze adviezen en produkten, zoeken wij op korte termijn een representatieve en dynamische me dewerker ter ondersteuning van onze relaties. Hij zal gaan adviseren in het gebruik van de juiste opbergmiddelen bij grote instellingen, kantoren, bedrijven e.d., zoals het bewaren van correspondentie, tekeningen, offsetmateriaal, kaartsyste- agne. De Juiste gegadigde vind? bij e verhouding en goede perspektie' ijgt na^grondige Jnterne uïme3 onkostenvergoeding /ijl zijn aktivitelten onder- uitgekiende reklame- rindt bij ons een kol- v sollicitatie (met pasfoto) gelieve U te richten e rektie van Jalema b.v., postbus 2 te Reuver (L.). wordt gegarandeerd Latenstein's Fabrieken B.V. is fabrikant van tarwemeel, tarwebloem, tarwezetmeel, zetmeel- derivaten en tarwegluten met fabrieken te Rotterdam en Nijmegen. Wij zoeken voor ons machinepark een onderhoudsmonteur. Een man van 25 tot 45 jaar met een technische opleiding. Vakkennis en ervaring stellen hem in staat storingen en manke menten snel en afdoende te verhelpen. Hij werkt alleen in dagdienst, in een klein team. Ij I Latenstein's Fabrieken B.V. Rotterdam. I Tel.: 010-765711 Kollegialiteit zien wij dan ook als een duidelijke plus. Hiertegenover stellen wij een goed salaris. Plus dito arbeidsvoorwaarden. De man die nu geïnteresseerd is reageert snel. Met een korte brief naar de personeelsdienst van Latenstein's Fabrieken B.V., Vierhavenstraat 40, Rotterdam-7. Of met een telefoontje naar de heer J. van IJperen, 010-765711, toestel 133. Latenstein's Fabrieken B.V. maakt deel uit van de Koninklijke Scholten-Honig N.V., een concern dat 30 werkmaatschappijen in 9 landen omvat en nu al ruim 7000 werknemers telt. NS zoekt mannen tussen 18 en 35 jaar met volledig lager onder wijs en eventueel enkele jaren voortgezet onderwijs bijvoorbeeld MULO/MAVO of LTS en een goed gezichtsvermogen die in aan merking willen komen voor de opleiding naar de afwisselende betrekking van rangeerder te Rotterdam'goederen. Al naar gelang uw kapaci- teiten bestaan er in de toekomst goede bevorderingsmogelijk heden, ook in ander werk, zoals het radiografisch besturen van de lokomotieven, administratieve werkzaamheden, machinist, kondukteur, e.d. Heeft u belangstelling? Neemt u dan kontakt met ons op door het opsturen van onder staande bon (in een envelop zonder postzegel) aan: N.V. Nederlandse Spoorwegen, Ant woordnummer 161, Rotterdam. Of door te bellen(010) -19 44 00, toestel 478 of 442. I Naam: I Adres: I Woonplaats: I Leeftijd:jaar. I wenst te worden ingelicht over de I betrekking van rangeerder te I Rotterdam-goederen.AV 573/10-4 h Ons ziekenhuis telt 300 bedden. Re centelijk is er een nieuwe vleugel ge komen, waarin o.a. zijn ondergebracht een modern geoutilleerde Intensive Care afdeling, Medium Care, Verkoe- verkamer en Kraamafdeling. Voor de geheel nieuw opgezette ver plegingsdienst hebben wij plaats voor een TWEEDE NACHTHOOFD Vereist: ervaren verpleegkundige, die 's nachts verantwoordelijk heid kan dragen voor het ge hele ziekenhuis. Na gebleken geschiktheid aanstelling in de rang van hoofdverpleegkun dige. Wij bieden: een plezierige en persoon lijke werksfeer in een niet te groot ziekenhuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het ziekenhuis. BAANGARAGE BAAN 24 - 34 tel.: 010 -11.17.77 na 19.00 uur 20.02.29. De nieuwbouw van de Stichting Verpleeghuis Delft in het groen aan de rand van Delft is gereed. Hiermee is een uiterst modern verpleeghuis gerealiseerd waar 340 geestelijk en/of lichamelijk gehandicapte zieken verpleegd en behandeld kunnen worden. Er zijn 6 afdelingen; een afdeling voor dagbehandeling is in voorbereiding. Wat we nu nog nodig hebben zijn jongens en meisjes die in september as. 17jaarof ouder zijn en tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs met succes hebben gevolgd (b.v. INAS- of OVB-diploma, mavo, huishoudschool of lts met een 3-jarige Top leiding). Zij krijgen al werkend een goede De cursus duurt 2 jaar, inclusief de voor opleiding van 8 weken. Een erkend Staatsdiploma sluit de op leiding af. Da's belangrijk voor nu en later. Al dadelijk verdien je een goed salaris: f 1080,14 bruto per maand inclusief de toeslag ingevolge de Machtigingswet. Plus onregelmatigheidstoeslag. En verder: 7Vi% vakantie-uitkering, 20 dagen vakantie, gratis dienstkleding en 2 x per maand reiskostenvergoeding naar huis. Intern wonen is mogelijk maar niet ver plicht. De nieuwe opleiding begint in september. Als je er ook bij wilt zijn nodig en we je uit om nü even een briefje te schrijven t.a.v. de Direktie. Dan hoor je binnenkort meer. Het is ook mogelijk om - in afwachting van het begin van de opleiding - nu al te komen werken als adsp.-leerling. Wil je eerst nog wat vragen, bel dan even op (toe stel 117). Van Miereveltlaan 20 Delft Tel. (015) 14 49 48 Wegener's Couranten Concern N.V. omvat een uitgeverij/drukkerij van dagbladen, nieuwsbladen en huis-aan-huisbladen, een offsetdrukkerij, een reproduktiebedrijf en een tientaldochterondernemingen. Voor onze dochteronderneming De Haven loods B.V. te Rotterdam zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van Deze medewerker, die leiding geeft aan een afdeling van 12 personen, zal alle administra tieve werkzaamheden coördineren en verant woordelijk zijn voor de verslaglegging. Voor deze verantwoordelijke funktie, recht streeks ressorterend onder de bedrijfsdirek- teur, denken wij aan iemand die in het bezit is van de diploma's SPD I en II. Ruime ervaring in een leidinggevende funktie is vereist. Ken nis van geautomatiseerde verwerking van ad ministratieve gegevens strekt tot aanbeveling. De juiste man kan rekenen op een goede ho norering en gunstige secundaire arbeidsvoor waarden. Bij daartoe gebleken geschiktheid is uitgroei naar de funktie van administratief coordinator van meerdere, in Rotterdam en omgeving gevestigde, dochterondernemingen mogelijk. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicita tiebrief te richten aan onze concerndirektie in Apeldoorn. Voor eventuele nadere informatie kan telefonisch kontèkt opgenomen worden met de heer A. B. M. Mulder, tel. 05760-73232, tst. 412/na 19.00 uur 05760-19841. Wegener's Couranten Concern N.V Prins Willem-Alexanderlaan 601Apeldoorn administratief medewerkers <mni./vn.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. het Hypotheekkantoor te Rotterdam Taak: verrichten van administratieve werkzaam heden t.b.v. de hypothecaire en kadastrale boek houding zoals: bijhouden van staten en registers n.a.v. binnengekomen akten; behandelen van aanvragen om inlichtingen; beoordelen van ter in- en overschrijving aangeboden stukken en vaststellen van het verschuldigde recht; vervaar digen van reprodukties en typen van uittreksels. Vereist: diploma MULO/MAVO. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1556,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. sr maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-0218/0410 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Jan Grit Optiek B.V. - speciaal optiek zaak met 8 vestigingen in het westen van het land - treedt graag in contact met een opticiën of aankomend opticiën (m. of vr.) Hij of zij zal zowel bij de verkoop van glazen en monturen als bij de refrac tie betrokken zijn. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die goed kan refractioneren, maar ook iemand die hierin wil worden opgeleid is welkom Hij of zij kan eventueel ook assisteren in decontactlénzenpraktijk.Een inte ressante baan met een joede toe- Wij bieden een uitstekend salaris, pensioenregeling op onze kosten. Woonruimte in Gouda is zonodig be schikbaar. Bent u geïnteresseerd? Schrijft u dan Jan Grit optiek B.V., Korte Tiendeweg 12 Postbus 116, Gouda Voor verdere telefonische inlichtingen 01820- 10082.

De Havenloods | 1975 | | pagina 10