Mogen Wy Deze Dans Van U? Foxtrot Qan £n-OLLeman^ijn -fJelemaaL Mn Okie A/leuwe/lenteUoeiei. Foxtrot Heeft ZynTEap Niet Voor De Grap. Wy Gaan De Hele Dag Met De Muziek Mee. Jan En Alleman Zyn Helemaal Ondersteboven Van Onze Nieuwe Lentebloezes. Foxtrot. Hartje Mode In Het Hartje Van De Stad. DE HAVENLOODS, DONDERDAG 1 MEI 1975 Van jou, Marijke? En van jou, Marjan? Joke en Tineke? Maar ook van u, Mevrouw De Groot? Gewoon van jullie allemaal, modebewuste vrouwen uit heel Rotterdam? Neem de metro, de tram, de bus, 't autootje, neem tussen de middag de benenwagen en stap eens binnen bij Foxtrot, Lijnbaan 102. Hartje mode in het hartje van de stad. Kom eens kijken naar onze kleren. Modieus en leuk. Los en lekker. Van lamaarwaaien tot lamaarzitten. Wil je er uit zien zodat je er uit springt? Maar wil je zo min mogelijk in de prijzen vallen? Sla Foxtrot dan nooit over. Zin in iets nieuws, of zomaar wat neuzen? Foxtrot heeft het goed waar je precies naar zoekt. En Foxtrot heeft het goed waar je nog nooit van gedroomd hebt. En als je dus vandaag of morgen even langs komt, moet je hier op letten: Ten eerste neem je de linker ingang - rechts zit Tendence, de Foxtrot voor je echtgenoot en/of vriend. Vervolgens heb je de ruimte. Op onze parterre hangt de kleding aan glanzende rekken op borsthoogte tot je beschikking. Maar, zoals gezegd, Foxtrot heeft z'n trap niet voor de grap.Wat gelijkvloers niet meer kon hangen, bevindt zich op de eerste etage. Drentel dus vooral via de wentel trap omhoog en geniet ook van onze meer verheven kollektie. Wat is een goeie klerenwinkel zonder het neusje van de zalm van de Top Tien op een paar goede boxen? Niet te hard en niet te zacht? Dan swing je toch zeker de pan uit, als je geheel in het nieuw gestoken de paskamer uit komt? Daarom gaan we bij Foxtrot de hele dag met de muziek mee. Bovendien staat op de eerste etage ook nog een prima koffiebar op stapel, zodat we binnenkort met recht hopen te zeggen: De koffie is klaar. Mogen we deze dans van jou? Met Foxtrot kan je alle kanten uit.In alle maten. Come and get it! Ondersteboven? Wat heet? Deze zalige bloezes in paradijselijke kleurstellingen zijn het helemaal. De stoffen? Katoen. Katoen. Katoen. Wat je allemaal met katoen niet kunt doen. Cotton Comes To Rotterdam en Foxtrot had de eerste keus natuurlijk. Kom laat die koele weef sels over je warme, ranke schouders glijden. Jouw bloeze hangt bij Foxtrot. En je bent vandeweek toch in de buurt. Lentebloeze nu voor f. 29,95 Lijnbaan 102.

De Havenloods | 1975 | | pagina 20