We willen allemaal iets anders. En niet teveel betalen. Dus gaan we naar Sanders Meubelstad. Bras® (daar vind jet welj bankstel 2.698.- wand compleet 3.080.- 1 2-3-kombinatie 1.195 mul-': illd leefkuil u-Li ledikant 498. 2-zitsbank 548 eiken tafel 285. echt leer 1.058. als 2-3 kombinatie 2.385. 'Hebben we overal naar gezocht. Staat hier zomaar. Met een prima prijskaartje d'r an.' 'We hebben misschien een minuutje gelopen toen ik 'm zag staan. Fijn dat ie nu snel bij ons staat!' kalfslederen fauteuil 'In een stad heb je veel keus, zeg ik altijd maar. Daarom gaan we voor meubels ook naar de plaats waar van alles veel is: Sanders Meubelstad. Je kunt't zo gek niet verzinnen of 't is nr. Klassiek of modern, frisse kleuren of rustiggetint, alles! En dan die prijzen, mensenlief, vallen die eventjes mee. En je kunt er nog achteraf voor sparen óók. Wilt u ook iets anders voor'n leuke prijs? Ga dan met ons mee naar Sanders Meubelstad.' 'Zegt Pa tegen me: heb jij op die kamer al 'n buro. Idee. Dus ik ga mee voor de gein. Zie ik daar 'n ontzettend goed dingetje. Ik kon 't zo kopen, geen probleem, zelfs niet voor i beurs, f 'We trouwden toen ik in dienst zat, dus erg breed hadden we 't niet. En dan duurt het toch een tijd voor je voldoende geld voor meubels hebt. Maar nu ik die prijzen zie, denk ik: waren we maar 'n paar jaar eerder hier gekomen!' Komen we bij deze bank, gaat Wim zitten en.blijft zitten. Wil niet weg voor we 'm gekocht hebben. Dat heeft ie nooit, want meest&l moet ik beslissen. Toch leuk, en de prijs is ook helemaal naar onze lk was eerst een beetje huiverig want moeders begon zo te glimmen toen ze al dat moois zag. Ik denk daar gaat onze wintersport. Maar niks hoor, de prijs viel reuze mee.t met gratis telefoonkonsole 279.- Hier zijn de hoofdprijswinnaars en winnaressen van de grote Sanders Meubelstad kleurwedstrijd: Cathlyn Fens (12 jr.) Oortlaan 87 Velthoven Maijan (7 jr.) Voomsestraat 39 Hellevoetsluis Polly Debets (9 jr.) September 1944-straat 49 Heerlen Petra van Dijk (11 jr.) Bonenburgerlaan 39 Heerde Iedere deelnemer krijgt binnenkort bericht: noten t.v.-meubel 868 ti1 \\\t I 2-zitsbank 548. Industrieweg 31 (achter het veilinggebouw), tel. 01891-3855. Open van negen uur tot half zes (ook maandag). Vrijdagavond tot negen uur. Ook showrooms in Kerkrede-West, Hattem, Uden.

De Havenloods | 1975 | | pagina 28