De eerste klap: 25x feestvoordeel Een kwart eeuw is niet niks. 25 jaar ter meulen op het Binnenwegplein is dan ook aanleiding genoeg voor een uitbundig feest. 13^- m En.... ter meulen zou ter meulen niet zijn als dat geen vóórdeelfeest werd. 25 jaar winkelen in het warenhuis Binnenwegplein wordt bekroond met geweldige feestaanbiedingen op alle afdelingen. Doe er uw voordeel mee. Profiteer van de ene aanbieding na de andere. De 25 feestaanbiedingen op deze pagina vormen het startsein. DE HAVENLOODS-DONDERDAG 4 MAART 1976 ter meuten 25 jaar op't binnenwegplein, dus...voordeel voor u Behang voor een kwart van de prijs Dat behang waar u al een poosje wèg van bent., dat afwasbare, lichtechte, ronduit rijke behang... dat kunt u nu voor een habbekrats binnenhalen. In tal van kleuren en dessins. Kostte 't eerst 20,-, nu zegt ter meulen: pak aan, plak op voor 4,98 Verkoop le etage Smash talkpoeder. 'n koopje voor de toilettafel Heerlijk zoals die geparfumeerde talkpoeder geurt Trouwens, ook 't oog wordt verwend. De fleurige, apart gevormde flacon zal op uw toilettafel best leuk staan. Prijs normaal 1,25. Als feestaanbieding 0,75 Verkoop parterre Acryl kindersokjes. Voor bijna half geld. Of nog minder Dat mag u gewoon niet laten lopen: 75% acryV25%. polyamide kindersokjes, In rood, groen, brique, geel en marine. Leeftijden 3/4 jaar Vm 9/10 jaar. Normale prijzen van 2,35-2,80. Nu alle maten door elkaar 1,25 Verkoop parterre Draagbakje... een opberg- manusje-van-alles Gereedschap, speelgoed, naai- ei, tuingereedschap.met dit plastic draagbakje hebt u het altijd bij de hand. Maten: 37,5 x 24 cm. Kleun oranje. De grootste "bak" is de prijs. Slechts 2,25 Verkoop kelder Lederen herenporte monnee voor weinig geld Begrijp ons goed... er kan véél in. 3 muntgeldvakken, 2 papier geldvakken, 1 persfotovak, plus een achtervak... dus plenty ruimte. Echt leder. In bruin en zwart U kunt er meteen 4,70 insteken; dat is wat u bespaart. Van 9,95 Verkoop parterre voor 5,25 5 gloeilampen voor 2,25. Halen... allicht Lampen kunt u nooit genoeg in huis hebben. Vul gauw uw voor raadje aan. Nu koopt u vijf stuks normale gloeilampen met grote fitting voor een spotprijs. Pak maar wat u nodig hebt 25,40,60,75, 100 Watt. Voor 5 gloeilampen, ongeacht't wattage, betaalt u bij elkaar slechts 2,25 Verkoop tussenvendieping Luiers... zó zacht., als 't prijsje 'n Pracht kwaliteit. Hagelwit Prima vochtopnemend. Goed gekeurd door de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Royale maat 68 x 66 cm. In hydrophile en piqué. Voor wie op de kleintjes let nu extra voordelig. Per stuk van 2,80 Verkoop kelder voor 1,50 W 30 viltstiften in draagtas... 't kan niet op Uren kleurplezier is er voor de kinders weggelegd met deze dun- schrijvende stiften. 30 kleuren, daar kan de regenboog niet tegenop. Handige draagtas. En een prijsje waar voor tekent 3,25 Verkoop kelder Zo'n aanbieding is een droom- kans. 100% Katoenen flanel voor dames- en kinderpyjama's. In tal van dessins en kleuren. 80 cm breed. Normaal al voordelig voor 3,75 Nu als feestaanbieding 2,50 Verkoop parterre (per meter) Soft b.h. en slip voor een nu-of-nooit prijsje Heerlijk licht hh.-tje en bij passend slipje van soepele stretch, charmant afgewerkt met een kantje. Kleuren: wit, rood, rose, bleu, zwart en huidskleur. Als feestaanbieding kost zowel het b.h.-tje als het slipje per stuk maar 0,75 Verkoop parterre Casa luchtverfrisser... lief voor milieu en portemonnee Weg vieze luchtjes, weg nare geurfies... de Casa luchtverfrisser is de vriend van uw neus. En... een vriend van het milieu: de spuitbus bevat geen freongas, maar werkt op waterbasis. 4 n_ Prijs normaal 2,19, nü 1,25 Verkoop kelder Nesteltang met nestels voor 'n IJzersterke prijs Nestels aanbrengen in plastic, vinyl, enz. is een karweitje waar'u uw hand niet voor omdraait met deze solide tang van Engels fabrikaat Kompleet met nestels, verpakt in plasticfoudraal.Voor 3.95 al een koopje, nü 2,25 Verkoop kelder Cassettekoffer voor een pak-mee-prljs 22 cassettes bergt u stofvrij op in dit ledervinyl koffertje, 't Interieur houdt de cassettes op z'n plaats. Stevig nikkelen slot. Kleur rood. Als feestaanbieding 2 ,75 Haarsnijder... dat wordt besparen Reken maar dat 't u scheelt in uw beurs, zelf uw eigen haar en dat van de kinderen in model houden. En 't gaat zo makkelijk, wat voor model of lengte u ook wilt. Koop 'm nü, die haarsnijder. Dan bespaart u meteen al een gulden. Prijs normaal 2,25. Gekortwiekte prijs 1,25 Verkoop parterre Marquisette met breed uitgemeten voordeel Dé gelegenheid om uw vensters in het nieuw te steken. Een prach tige kwaliteit hagelwitte marquisette van 100% polyester in 5 verschil lende breedtes: 120,150,190,205 en225cm. Nu door elkaar voor 1,25 Verkoop le étage (per meter) Badstof damesslippers. Nemen 'n loopje met de prijs Trouwens... zult er ook mee weglopen. Badstof wreefband slippers met canvasrubber loop zooltje. Streepdessin. Kleuren: geel/wit, rood/wit, turquoise/wit, groep/wit. Maten 36 t/m 41 Gewoon géén geld voor 1,25 Pannelappen... pakaan, voor'n kwartje 't Is bijna cadeau... badstof pannelappen van 100% katoen. In diverse kleuren en dessins. En dan ook nog van het gerenom meerde merk "Seahorse". Kosten normaal 1,95. Nu is uw keuken er mooi mee voor 0,25 Goudbrokaat sierkleedjes, mooi voordelig Eigenlijk te mooi om er een vaas of asbak op te zetten, die goud brokaat interieur-accentjes. Sier kleedjes in diverse kleuren, rondon) afgewerkt met goudgalon. Velours onderkant ter voorkomen van houtbeschadiging. 15 cm 0 van 3,98voor2,25 10 cm 0 van 2,98 voor 1,25 Verkoop le etage Verjaardagskalender. Gefeliciteerd met 't voordeel Romantische tekeningen in pasteltinten sieren deze sfeervolle verjaardagskalender. 6 bladen, 39,5 x 20 cm. Een aanwinst voor 't kleinste kamertje. Voor 't kleinst denkbare prijsje. Van 4,95 Verkoop kelder voor 2,25 Porseleinen borden met fors voordeel Elke keer als er een bord sneuvelt, zegt er wel iemand: scherven brengen geluk. Klopt Nu hebt u 't geluk héél voordelig nieuwe borden te kunnen aan schaffen. Crèmekleurige porseleinen borden met een goudkleurige rand. Diep, plat en dessert. Nu per 3 stuks, door elkaar, 00e niet voor 5,96 maar voor 3,25 Verkoop kelder Tekstspiegels voor een nostalgisch prijsje De spiegels van toen zijn weer helemaal "in". Ze weerspiegelen iets van voorbije romantiek. Aan u de keus uit verschillende tekstspiegels met houten lijstjes. Diverse uit voeringen. Formaat 27,5 x 12 cm. Normaal 4,50. Feestkoopje 3,Z5 Olie-injector voor t fijne Naai- of schrijfmachine smeren? 'n Druppeltje olie in het slot? Pak de olie-injector. Die druppelt doel gericht, via een naald. En doseert nauwkeurig. Geen geknoei. De olie-injector lekt niet en kan opnieuw worden gevuld. Met clip. Geen 3,75 maar nü 2,75 Verkoop kelder Acryl breigaren, zo'n knot-prijs is een spotprijs Breigaren van een prima kwali teit Zeer goed uitbreiend. Makkelijk te wassen. Voor pennen 2,5. Kleuren: donkergroen, roestbruin, dbnkergrijs, cognac, oranje, licht grijs, lichtgroen, beige. Spotprijs per knot 0,75 Verkoop parterre S. Magnetische speldenbox voor 'n prikje Is dèt even handig. Nooit meer... au... verdwaalde spelden. U houdt ze bij elkaar met deze magnetische houder en voowaadbox-in-één. Ook ideaal als ponerdipshouder op uw bureau. Normaal 4,75. Feestprijs 2,25 Verkoop parterre plantenschaal op voet... 'n buitenkansje In de tuin, bij de caravan, op 't balkon, in huis... overal brengt-ie kleur en fleur, deze bloemen- en plantenschaal van stootvaste kunst stof. Sierlijk van vorm, 35 cm hoog. Prijs ongevuld geen 8,60 maar nu 4,75 Daarbij een zak Asef potgrond vanaf 0,95 Verkoop 2e etage En dat is dan nog maar het topje van de ijsberg 't Vóórdeelfeest begint pas. De komende weken zullen de aanbiedingen niet van de lucht zijn. U zult ze bij tien tallen in de krant geadver teerd zien. En u zult er nog veel meer aantreffen in het warenhuis. Hou ze in de gaten. En profiteer dat het een lieve lust is. Voor alle aanbiedingen uit deze advertentie geldt: levering zolang voorradig. Geen telefonische of schriftelijke bestelling.

De Havenloods | 1976 | | pagina 2