Welkom thuis op de Paasshow van Sanders Meubelstad. rodenrijs Idaariind jet wel 16-233 Wandmeubel, essen-structuur, fronten blank, lijsten zwart 998.- Miniset, Fauteuil, echt nappa leder 635.' Salontafel, zwart essen met echte plavuizen 425. Leef kuil Teddystof 1498. Je stapt binnen en bij de eerste aanblik heb je al meteen dat gevoel van „als het hier niet staat, staat het nergens" Je kijkt daar 's, en ja hoor, daar staat dat wat je zoekt. Zomaar. Klassiek of modern, frisse kleuren of rustig getint. Dus ga je zitten. Je bekijkt het prijskaartje en gaat er nog iets makkelijker bij zitten. En tevreden denk je: meubels naar m'n hart voor'n prijs naar m'n portemonnee. En dat op 2e Paasdag! Bij Sanders Meubelstad! Eigenlijkzouden we volgend jaar pas iets aan de slaap kamer doen,maar ja, we waren d'r nou toch voor een bankstel, waarvoor we ook voordelig geslaagd zijn,dus, wat doe je dan? Precies! 9 Ik ging niet tekenen want ik had geen zin maar ik heb lekker gelezen maar heel even want toen waren we al klaar.' 't Wordt snel geleverd, dat moet ik zeggen. Maar ik vind dat wandmeubel zo mooi, dat ik bijna niet kan wachten tot't bij mij thuisstaat.' 'We hadden een bepaald bedrag uitgetrok ken. En nou de mop: voor 't eerst van m'n leven werd 't stukken minder. Dus wij op de terugweg met zijn al len lekker gegeten. Hans gelooft 't nooit. Zo'n meesterlijke tafel voor zó'n prijs.' Paasaanbieding van de stadsomroeper Zéér apart ledikant. Essen fineer, grijs gebeitst. Afgewerkt met lederen biesjes op het voetbord en met leder verwerkte handgrepen. Nachtkastjes, opbouw met binnenverlichting, en lédikant samen slechts f. 1165,- Voor elke bezoeker is er een leuke Paasvcrrassing. Industrieterrein Rodenrijs, Industrieweg 31 (achter het veilinggebouw), tel. 01691-3855. Open van negen uur tot half zes (ook maandag). Vrijdagavond tot negen uur. Ook showrooms in Kerkrade-West,Hattem,Uden en Oosterhout-Zuid (NB).2e Paasdag open van 10-5uur.

De Havenloods | 1976 | | pagina 26