SKBT 'Hockey moet je in de tuin leren spelen' TAMIZ Agenda •21033333 "333333333 1395 LANGS DE H WATERWEG Standaardteams strijden weer om Vlaardingse titel "spröfl BRIEF VAN VERBOLGEN FCN WEKT WREV& OP termeulen VERTEGENWOORDIGERS termeulen termeulen DE HAVENLOODS - DONDERDAG 15 APRIL 1976 door Garard S. Vsrvsr Burgh geregeld. Ger Robbemond, die reeds eerder te kennen heeft gegeven, dat hij zijn spelerscon tract bij FC Vlaardingen '74 aan het einde van dit seizoen niet zal verlengen, gaat nu naar park 't Nieuwelant. Robbemond wordt in juni 33 jaar. Na zijn debuut als ju nior in het eerste team van Fortu- na in het seizoen 1960/61 heeft hij onafgebroken bij deze club - en later uiteraard ook bij FC Vlaardingen onder contract ge staan. Robbemond heeft een D- licentie en hoopt binnenkort te slagen voor het C-diploma. Vlaardingen en zijn trainer Gerard Gaanderse zijn overeengekomen het eenjarige contract niet te ver lengen. De in Vierpolders woon achtige Gaanderse heeft reeds een nieuw onderdak gevonden bij Poortugaal Gevraagd naar de re den van het niet verlengen van het contract zegt secretaris Cock'Eije- kenbroek: „Laten we het er maar op houden, dat we elkaar finan cieel niet konden vinden Natte klacht Twee meisjes van de korfbalvereniging Spirit(Vlaardingen) beklagen zich in het clubblad over het feit, dat ze zich na de training niet behoorlijk kun nen douchen. „Omdat de jongens ons daarvoor de gelegenheid niet geven en de trainer er ook niets van zegt, komen wij half nat thuis. Zo lopen we een flinke verkoudheid op, waardoor we de volgende zaterdag niet kunnen spe len. Wij verzoeken de jongens zich niet met ons te bemoeien". Aldus wer den enige jongemannen op hun num mer gezet door Jacqueline en Astrid Terecht. Fortuna kampioen? VLAARDINGEN Fortuna heeft op tweede paasdag vele mogelijkheden om kampioen te worden van de vierde klas en daarmee promotie te bereiken naar derde klas, waar het dan de plaats kan gaan innemen van het naar het lijkt, reddeloos verloren RK WIK. De man nen van Arie Verburgh hebben nu drie punten voorsprong op naaste concur rent Ursus en hebben dus in hun voor laatste wedstrijd nog twee punten nodig om de titel op te eisen. Indien •Ursus in Schiedam tegen 'sGravendeel echter steken laat vallen, dan kan For- .tuna in de uitwedstrijd tegen IFC zelfs met minder dan twee punten de derde klas bereiken. Westland - ma/athom De achtste editie staat ai op stapel MAASSLUIS De organisatoren van de Westland Marathon hebben de tal loze toeschouwers op de Markt als ou verture van de zevende aflevering van de atletiektopper slechts een show- «tart kunnen aanbieden. Echt gestart werd er pas enige honderden meters verder, nadat een officiële KNAU-star- ter voor het startschot gezorgd had. Was de Markt, zo luidde onze vraag aan de man achter de schermen Ad Bouwens, wel geschikt voor een der gelijk immens groot evenement: „We hebben van de lopers geen klachten gehad v Rond het vroegere startpunt Merelfaan/Uiverslaan mogen we dan meer ruimte gehad hebben, op de Markt was het gewoon toch gezelli ger". Overigens was er voor de or ganisatoren ook een financiële reden om in het centrum te starten: het koopcentrum De Lantaarn trad name lijk mede als sponsor op. Zo'n show start is volgens Bouwens - geen uit vinding van de organiserende Naald- wijkse atletiekvereniging Olympus: „Ook in Barendrecht start men zo". De kritiek, die commentator Theo Reitsma in Studio Sport uitte, legt Ad Bouwens overigens naast zich neer. Zegt hij: „We hadden Reitsma gezegd, dat zijn camera-man tijdig terug moest zijn om de aankomst te filmen. We hadden zelfs een verhoging voor de man neergezet. Nu kwam hij te laat en moest daarom tussen een horde men sen door filmen. Dat is uiteraard de beelden niet ten goede gekomen". Olympus, Ad Bouwens en de sponsors maken nu al plannen voor volgend jaar voor de achtste editie van de Westland Marathon. Bouwens tenslotte: „Ik heb van de sponsors gehoord, dat ze dan al lemaal weer meedoen. Dat is een goed teken". Nederlaagserie van Hoekse Boys HOEK VAN HOLLAND Nog in het kader van het zilveren jubileum organi seert vierdeklasser Hoekse Boys in mei een nederlaag-serie. De speeldata zijn dmsdag 11, 18 en 25 mei. Zwaluwen en Excelsior M hebben reeds toege- .zegd aan deze serie te zullen deelne men, terwijl het Delftse CSVD moge- ftk de derde tegenstander is. DVO'32 opent tegen HVO VLAARDINGEN - Zwaluwen twee maal, RK WIK en Vlaardingen éénmaal. Dat zjjn de winnaars van de vier voor gaande toernooien, die het officieuze kampioenschap van Vlaardingen voor standaardteams als inzet hadden. Dins dag 20 april begint de vijfde editie van deze wedstrijdenreeks, die nog niets van zijn glans verloren lijkt te hebben. De toeschouwersaantallen zijn name lijk nog steeds in een sterk stijgende lijn: een prachtig stukje propaganda voor het amateurvoetbal. Op de eerste wedstrijdavond treedt af delingseersteklasser DVO'32 op eigen veld aan tegen derdeklasser HVO. Bei de ploegen kunnen volledig aantreden (dat geldt ook voor Satelliet en TSB, die een dag later in park 't Nieuwelant tegenover elkaar staan), omdat er geen competitie-belangen meer op het spel staan. DVO'3 2 is zelfs reeds uitgespeeld en dat geeft trainer Wim Wensink een uitstekende kans zijn ploeg alvast voor te bereiden op de nieuwe competitie. Het is Wensink's eerste toernooi om Vlaardingse titel, maar de opzet is niet nieuw voor hem, omdat ook zijn oor spronkelijke standplaats Deventer een lokale titelstrijd kende. „Het biedt mij mooi de gelegenheid om de selectie na de competitie nog enige tijd bij elkaar te houden", zo meent hij. Wensink staat namelijk een duidelijk doel voor ogen. In de competitie, die nu achter de rug is, heeft het elftal naar zijn oor deel te veel een behoudend spelletje moeten spelen. Hij wil zijn mannen nu een duidelijk aanvallend concept gaan meegeven. Maar ook de historie speelt daarbij een belangrijke rol. „Ze hebben in het re cente verleden telkens moeten aanho ren. dat ze te hard voetbalden. Wan- Wensink neer dat inderdaad het geval was, dan is het terecht, dat men gepoogd heeft dit uit te bannen. Maar tegelijk is toen ook de angst binnengeslopen weer in de fout te gaan. De mannen willen nu te veel voetballen, zonder dat er even aan gedacht wordt ook eens op een faire wijze door te drukken. Tussen dat harde voetbal en dat doordouwen zullen we een middenweg moeten zoeken. Immers, een voetballer, die twijfelt mist de bal". Wensink voelt, dat zijn team tegen ho- gergeklasseerde teams de kans zal krij gen normaal te voetballen. Aan ingra ven denkt hij totaal, niet, want zo'n toernooi is naar zijn oordeel de beste training:„Voor mij maakt het al deel uit van de voorbereiding voor de nieu we competitie." PROGRAMMA Het totale programma voor de eerste ronde van het toernooi om het Vlaar dingse kampioenschap voor standaard teams luidt: DVO'32—HVO(dinsdag 20 april), Satelliet—TSB(Woensdag 21 april), CION-RK WIK(donderdag 22 april), VFC—Fortuna(dinsdag 27 april), Vlaardingen—Zwaluwen(woensdag 28 april) en De Hollandiaan—Sunlight( donderdag 29 april). De wedstrijden gespeeld bij de eerstegenoemde vereni gingen en beginnen om zes uur. De lei ding is (zowel scheids- als grensrechters) in handen van leden van de Vlaardingse Scheidsrechtersvereniging. Nu ook burgemeester Lems boos sruirnii„ i SCHIEDAM— In een direct aan bur gemeester drs. A.J. Lems gerichte brief heeft voetbalvereniging FCN '66 laten blijken nauwelijks enig begrip te kunnen opbrengen voor de opge treden vertraging bjj het samenstellen van een commissie uit de sportraad, die moet gaan onderzoeken of het mogelijk is, dat FC Nieuwland het be heer over het door hen gebruikte clubgebouw op Harga van de huidige particuliere beheerder kan gaan over nemen. Door ons om commentaar ge vraagd, vertelde de heer Lems geen waardering te kunnen opbrengen Lems, dat de per 1 wethouder Clara Visbeen-Stroman hem nadrukkelijk had beloofd, dat „de zaak in ieder geval behandeld zou worden voordat mevrouw Vis been zou zijn afgetreden." Schiedam heeft inmiddels een nieuwe wethouder voor sportzaken, maar het FCN '66- probleem ligt er nog steeds. Zelfs on- afgetreden niets voor elkaar kunnen krijgen, Onvolwassen „Ik ben boos", reageert de heer Lems. „Die brief telt onjuistheden, want Schiedam zorgt helemaal niet zo slecht voor zjjn sportmensen. FCN moet na tuurlijk niet denken, dat zij de enige nog Svvvwvf uvu» vu -7 —ww - aangeroerd. Uit telefonische contac- vereninging is. Ik vind, dat ze door het ten van clubsecretaris Hoogstad met de zenden van een dergelijke brief de be heer G.Rens (secretaris van de sport- Jangen van hun leden maar slecht be raad) is het tevens duidelijk geworden, hartigen. Trouwens het is niet alleen dat de raad deze affaire voorlopig de?e brief - blijkbaar zifn afschriften niet voorgeschoteld krijgt: „Zodat er buiten mijn medeweten naar de pers .7 'WtgWLIIUlCIU luygl. „ZaUUai ci "«JM iuvul-whuI JJ<UU UC de manier waarop de vereniging zijn zeker vier maanden voorbij zullen gezonden - die mij boos gemaakt oneven keni».r heeft oem..kt H., te gaan voordat er weer iets zal worden heeft. FCN moet natuurlijk tijdens besproken." café-bezoek (wat ik hen overigens niet wil ontzeggen) geen verhalen gaan op- Vooral levert FCN kritiek op het J13?.©51» „en geméenteraadsleden gaan sportbqreau. „Met name de vreemde 'as.tlg vafen- Dat komt bij mij over als manier van handelen van de heer G. 5.et «"k van een stel on volwassenen. Rens wekt bij mij de indruk dat er .r de kwestle yan het clubgebouw misschien nog andere belangen in het en de commissie van onderzoek wil ik spel zijn. Want het gedraai van deze me "?g niet uitspreken. Daar weet ik ambtenaar van sportzaken, als iemand ?p.1fllt ™oment nog te weinig van. Ik die volgens mij voor de belangen van «u «mand aan het werk gezet om de sportclubs moet opkomen, komt bij ?a: Ult te zoeken, want ondanks mij er vreemd over,aldus Peter Fie- hetgeen ,er nu voorgevallen is, blijven derich in zijn brief. „Ook de heer we met het verzoek van FCN, betref- Verlinde (red. gemeenteraads- en grieven kenbaar heeft gemaakt. Hij boos en dat geldt dan vooral de in houd van de brief: „Ze vertellen onjuistheden." Zoals wij vorige week in een uitgebreid artikel melden, had de sportraad beloofd, dat de commissie van onderzoek voor het einde van de maand maart 1976 volop zou functioneren. Deze belofte was echter begin april nog steeds niet hard gemaakt. Sterker nog; de vorming van de commissie leek op de lange baan te worden geschoven. Namens FCN '66 stelt Peter Friede- rich nu in zijn brief aan de heer Friederichboos sportraadlid), die de heer Eising (lid van het dagelijks bestuur van de sport raad en bestuurslid van de Belangen Vereniging Schiedam) had beloofd om deze kwestie op de vergadering van gisterenavond (red. maandag 5 april) te bespreken, heeft dit volgens onze informatie nagelaten Aan het slot van zjjn brief vraagt Friederich de heer Lems; „Juist in een stad als Schiedam- waar sport toch al geen optimale aandacht ont vangt - lijkt het ons raadzaam eens na te gaan of op het bureau sportzaken wel de juiste mensen op de juiste plaat sen zitten. Want een te meer blijkt, dat sommige verenigingen alles en anderen Pollux-voorzitter John Kaetzke: L I V"~'^ Verlies John Kaetzke en Rob Petri: de voorzitter en zijn opvolger: op verkenning in een nog lege Broekpolder. B VLAARDINGEN - „Naast hockey- vereniging zijn wij bovenal een vrij heidslievend, tolerant gezelschap. De vrijheid houdt in dat we niet steeds onder plichten gebukt willen gaan; de tolerantie uit zich natuurlijk in een openhartig en hardgrondig mopperen." Voorzitter John Kaetzke vertolkte za terdagmiddag tijdens de receptie van het jubilerende Pollux zeker niet alleen zijn eigen visie, maar ook de mening van de meer dan tweehonderd leden. Immers ->zo hadden zij hun bestuur voorgehouden tijdens een hearing in maart Pollux mag dan dadelijk zijn levenspad vervolgen in de Broekpolder, zorg er in ieder geval voor dat de eigen identiteit behouden blijft. Wie inmiddels op de punt van zijn stoel is gaan zitten om een zeer dis- kutabele these van Kaetzke te lezen, mag weer rustig bezit nemen van het volledige zitoppervlak. Natuurlijk, 'n hulp in de huishouding. Deze stofzuiger wonderborstel helpt u uitstekend bij het reinigen van uw vloeren. Past zowat op elke stofzuiger. Met zuigkracht regelaar, nu voor een wonderlijk prijsje, - f 12,95 voor goede vrijdag geen koopavond ooit heeft hij zich laten ontvallen dat hocley maar het best elitair kon blij ven. Üit de reakties die toen volgden heeft de Pollux-praeses begrepen dat die uitspraak gewoon niet kon. Zeker had hij geen gebruik mogen maken van het besmet verklaarde woord „elitair". Zelf heeft hij het in de dikke Van Dale nog eens nageslagen. Het boek stelde hem nog in het gelijk ook. Niets aan de hand, maar maak dat een ander maar eens wijs. Wat was er eigenlijk verkeerd aan dat elitair, aan dat streven naar het behoud van betere waarden? Zegt hij nü: „We moeten vooral pogen de in onze we reld algemeen aanvaarde gedragsnor men in deze tijd te handhaven. En dan vraag ik me in alle openheid en eerlijkheid af: welke machtsmiddelen hebben we om op te treden wannéér iemand zich misdraagt? Bij de vetera nen hebben we dat kameraadschappe lijk opgelost. We praten er onder el kaar over. Puur op vriendschappelijke basis en iemand die zich dan nog niet aan de afgesproken code houdt valt buiten de groep." Maar niet alleen bij zijn eigen vetera nen wil hij die zelfdiscipline bereiken. Zijn leer wil hij over de hele vereniging verbreiden. Dat is niet makkelijk. „Het stoot mij zeer wanneer spelers heftig protesteren tegen beslissingen van de scheidsrechter. Ik zou niet willen bevestigen dat dit protest inherent is aan het zoeken naar resultaat. Ik zou ook nief willen zeggen dat de gedre venheid van de eerste teams van nu zo veel verschilt met die van de eerste teams van toen. Waar het om draait is het willen winnen, maar ook en mis schien is het zelfs van meer belang het kunnen verliezen. Vroeger preva leerde de gezelligheid. Nu is het dik wijls, de prestatie. Noem het het zoe ken naar een sportstatus. Dat etaleert zich zo mooi, wanneer bij het voetbal een Club uit de ere-divisie moet degra deren. Zij reageren dan alsof de wereld vergaat, maar wat gebeurt er in werke- VLAARDINGEN - Op de recep tie van Pollux in het kader van de viering van het zevende lustrum waren onder meer aanwezig verte genwoordigers van de hockeyver- enigingen Evergreen, Spirit en As- vion. De gemeente Vlaardingen werd vertegenwoordigd door wet houder Ton Kloots. Overigens heeft het eerste heren team zondagmiddag in de promo tiewedstrijd tegen Alkmaar geen kroon op dit eerste lustrumweek- einde kunnen zetten. Zij verloren namelijk hun eerste wedstrijd - de inzet is een plaats in de tweede klas-met 1-2. Openheid Kaetzke noemt zjjn hockey-volkje een rijk geschakeerd gezelschap. „In de hockey-wereld komen de meeste men sen dikwijls recht voor hun mening uit. Ook over onderwerpen die niets met die sport te maken hebben. Zo langza merhand verenigen we alle politieke schakeringen. Kan je je voorstellen waar bij ons de diskussies soms terecht komen." Bij Pollux blijft men resoluut voor stander van openheid. „Het is nooit anders geweest", reageert John Kaetz ke. „Ik ben een pertinent tegenstander van een ledenstop of ballotage." De ge dachte daaraan alleen al doet hem hui veren, maar toch wordt er tijdens de al genoemde hearing aangevoerd en ge notuleerd dat Pollux zich moet base ren op een beperkte omvang van maxi maal driehonderd leden. Kaetzke: „Vlaardingen heeft een po tentieel van vierhonderd hockeyers, wanneer we cijfers van de bond als lei draad nemen. Daarvan hebben wij nu ruim de helft, hoewel we toch in het afgelopen jaar in ledental achteruit ge gaan zijn. Dat is dan niet, zoals wel gekonkludeerd is, omdat wij leden zouden verliezen aan omringende ver enigingen, maar wegens verhuizing naar elders en ook omdat mensen ge woon stoppen met spelen. Daarbij komt nog dat Vlaardingen als stad niet meer groeit en wij met onze velden in de Westwijk wat afgelegen liggen voor een jonge wijk als Holy. We hopen in de Broekpolder onze positie wat te' konsolideren. En mochten we dan plotseling een enorme toeloop krijgen, dan zullen we de deuren bij dat magi sche getal van driehonderd heus niet sluiten. Als vereniging en als bestuur der heb je de taak om, wanneer met door de overheid verstrekte financiële middelen wordt gewerkt, iedereen op te vangen die hockey wil spelen. Opvolging N.V. Samenwerkende Spaarkassen NCV—NSL Lid Amfas Groep Zeestraat 86-88, 's-Gravenhage vraagt aktieve De taak zal zijn het leggen van nieuwe kontakten en het sluiten van spaarovereenkomsten. Wij bieden een zelfstandige positie met als voorwaar den o.m. t opleiding en een goede begeleiding. een vast salaris met aantrekkelijke provisieregeling, royale onkostenvergoeding en emolumenten. Vereisten: leeftijd tussen 25 en 40 jaar en een goede algemene ontwikkeling. Bel voor informaties: L.J. Kats, v. Beunirrgenstraat 9, Rotterdam, tel. 010 - 244639> (of kantoor 070 - 4, tst. 34). Prestatieloop in Hoek van Holland HOEK VAN HOLLAND - De Oranje vereniging Hoek van Holland organi seert op vrijdag 30 april weer de tra-, ditionele Konginnedag-prestatieloop. Voor jeugd (t.m. 13 jaar) heeft het parcours een lengte van drie kilome ter en zij starten om half elf. Lopers van veertien jaar en ouder kunnen kie- uit 4500 en 8000 meter en star- om elf uur. De start is bij het wedstrijdsecretariaat in het nieuwe wijkgebouw „De Hoekstee" aan de Mercatorweg. Voor de eerste drie aan de finish ar riverende lopers zijn in iedere categorie aantrekkelijke pfijzen. Hetzelfde geldt voor cfe veteranen (boven de veertig jaar); die aan de acht kilometerloop deelnemen. De overige deelnemers ontvangen, mits ze de. loop volbrengen een herinneringsmedaille. Voor deel name kan men zich aanmelden bij C.M; Nieuwland, Tasmanweg 173, Hoek van Holland en op het bureau van de Hdekse VVV aan de Rietdijk straat. Tot en met 24 april zijn de in- schrijvingskosten f.3,-, daarna f.3,50. Het kan worden overgemaakt op giro rekening 504257 t.n.vl C.M. Nieuw land, Hoek van Holland. De stand: 1. Ben Strip (Schiedamse Boys) 0.93 (15 uit 16): 2. Leen Pijpers (Zwaluwen) 0.90 (19 uit 21); 3. Chris van Gerven (Schiedamse Boys) 0.87 14 uit 16); 4. Boudewijn Groen (Sunlight) 0,81 13 uit 16); 5. Jan van Altena (VDL) 0.70 14 uit 20); 6. Peter van der Hoeven (Excelsior'20) 0.65 13 uit 20); 7. Teun Kornaat (Hermes'DVS) 0.59 13 uit 22); 8. Ries Meeuws (Demos) 0.58 (10 uit 17); 9. Arthur Manz (MSV'71) 0.57 (8 uit 14); 10. Huib Bos (MVV 17) 0.52 11 eigen import originele perzische tapijten Tamiz is specialist op gebied van Perzische tapijten. Jaarlijks stelt hij zijn collectie via persoonlijke inkoop bij nomaden-wevers samen. De echtheid van elk tapijt wordt dan ook door een garantie-certificaat gewaarborgd. Tamiz verleent nü 5 tot 10% korting op meer dan 1000 zelf geïmporteerde tapijten. Een waardevast bezit is een bezoekje aan onze zaak dubbel en dwars waard veerplein 8 vlaardingen telefoon: 010-35 56 23 Met de voetbalvereniging „Vlaardin gen" de toekomstige buren van Pol lux zjjn inmiddels goede banden ge smeed. „Belangrijk", zo vindt John Kaetzke, die het vaste voornemen heeft aan het einde van dit verenigings jaar af te treden. Zün opvolging heeft hjj zelf al geregeld: Rob Petri. Een te rechte keus. Hij is jong en met Pollux opgegroeid. John Kaetzke zal mogelijk meer aan dacht gaan geven aan de opleiding van de jeugd. „Konditie, mentaliteit en techniek zijn de belangrijkste pijlers waarop het hockey rust. Techniek valt te leren, maar daarmee moetje wel als kind beginnen. Hockey moet je leren in de tuin. In een goed hockey-gezin kan het mogelijk zijn dat er na het aan bellen en daarna openen van de voor deur plotseling een bal langs de oren van de bezoeker schiet." GSV PUPILLENUÏTSLAGEN strijden: D-teams - DVO'32 1-Rozenburg 1 4-1; Zwaluwen 1 - Excelsior'20 1 0-4 VFC 1 -HVO l 2-1 Excelsior M-Vlaardingen 1 2-2 Dvo'32 2-MW27 1 1-1 VDL 1- RK Wik 1 5—1 Fortuna 2-Zwaluwen 2 2-1 SVV 2-Rozenburg 2 2-1 De Hol landiaan 1-MSV'710-2MW'27 2-DVO 32 3 0-0 Zwaluwen 3-Sunlight 10-1 HVO 2-VDL1 1-1 DVO'32 4-Excelsior M 2 1-0 TSB 1-VFC 2 2-4 Excelsior M 3 DVO'32 5 2-2 Zwaluwen 4-Rozen- burg 4 1-0; Fortuna 3-HVO 31-0 DVO'32 6-MW27 3 1-3 Vlaardingen 2 RK WIK 2 3-1 MVV'27 4-Rozenburg 6 6-0 Zwaluwen 6-Excelsior M 4 0-3 HVO 4-VFC 3 1-3 De Hollandiaan 2-Ex- celsior M 5 12-0 DVO'32 7-MSV71 2 1-8 RK WIK 3-HVO 5 1-9 MVV'27 5- DVO'32 8 2-0 Excelsior M 6-Fortuna 4 0-1 VFC 4-Vlaardingen 3 0-1 De hol landiaan 3-Zwaluwen 7 7-0 DVO'32 9 - MVV'27 6 1-1 VDL 3-MSV71 3 5-0 VDL 4-DV0'32 10 0-5 HVO 6-Excel- sictr M 7 7-0 Rozenburg 7-MVV27 7 3-0. E-teams - HVO 1-Zwaluwen 1 3-1 DVO'32 1-Excelsior'20 1 4-0 VFC 1- Rozenburg 1 2-3 :RKWIK 1-Vlaardingen 1 4-1 TSB 1-MW'27 1 1-7 MSV'71 1 -VDL 1 0-1 Excelsior M 1-DV0'32 2 2-1 Zwaluwen 2-Sunlight 1 2-3 De Hollandiaan 1-Fortuna 2 0-5 MVV'27 2-Zwaluwen 3 1-0 DVO'32 3-Excelsior M 2 2-1 Rozenburg 2-VFC 2 3-0 Ro zenburg 3—DVO'32 4 0-5 Zwaluwen 4-Hvo 2 5-1 Vdl 2-De Hollandiaan 2 1-1 Excelsior M 3-RK WIK 2 3 -2 HVO 3-MSV71 2 1-0 VFC 3-MW'27 3 0-5 Zwaluwen 6-VIaardingen 2 0-1 Fortuna 3-DV0'32 5 3-0 CION 1 -MVV' 27 4 8-0; Sunlight 2-Zwaluwen 7 0-10; Rozenburg 4-Excelsior M 4 3-0 F.xcel- or M S-Excclsior'20 4 0-0 MVV'27 5-Rozenburg 5 1-3 DVO'32 6 -Fortuna 4 0-3 CION 2-DV0'32 7 1-1 Rozen- brurg6-MW'27 6 2-0 Zwaluwen 8-VDL 3 2-2. De Pupillen commissie Vlaardingen heeft voor paaszaterdag geen programma vastge- VLAARDINGEN - De postduiven van de PV Luchtbode vlogen vanuit Zeven bergen (35 km) bij een zw-wind. De 342 duiven, werden om 8.-30 c duif a vijf c negen op de hokken. De uitslag van de eerste vijf: M. Broek 1-4-5-22-28-36-3949 L. Muddc 2-7-11, H. de Willigen 3-50-64' W. Ticlcman 6-8-10-14-24-354 3 46 en W Bel 9-19-26-32-33-69-73-83-86. SRMS?voor Esscn (5°km) van SCHIEDAM VOETBAL zaterdag: SC Amersfoort- SVV, PPSC-Geinoord (Thurlede 14.30 uur), HVO-HBSS (Vlaardingen Zwanensingel 14230 uur). Maandag (2e paasdag): SVV-SC Amersfoort (Harga 14 uur), Hermes DVS-Rood Wit A (Harga 14 uur), DHS-Zwijirdr park Kethal 14 uur), Schieda hoorn (Harga 14.30 uur), Martinit-DubbeF dam (Thurlede 14 uur). Full Speed-Excel- sior'20, SV DPW-OSS (Harga 14.30 uur), Ursus-'s Gravendeel (Harga 14.30 uur). WIELRENNEN: zondag parcours PedaaF RC Schiedam. HONKBAL: zaterdag Rotterdam 14 uur Neptunus-Schiedam; maandag Arnhem REGIO VLAARDINGEN VOETBAL Zaterdag: FC Vlaardingan*74> FC VVV (Marathonweg), Be Fair-Maasdfjlc, Vlaardingen-Excelsior P (Zuidbuurt 14230 uur), HVO-HBSS (Zwanensingel 14.30 uur). Neptunus-Hoek van Holland (beker-RotWuj dam Abr. van Stolkweg 14 uur), Sunllfllioj Phoenix (Deltaweg 14.30 uur). Maandag (2e paasdag): FC VVV-FC -VIM*) dingen'74, AZ'67-FC Vlaardingen^ cj Vlaardingan-VVGZ (Zuidbuurt 14J30 uur), RK WIK -SVW (park t Nieuwelant 1430 uur), VFC-De Hollandiaan (Sporttaan 14230 Hoek van Holland-GDS (Lemaireweg H 14.30 uur). Den Hoom-VDL, IFC-For- TOERNOOI VOETBALKAMPIOENSCHAP VAN VLAARDINGEN: dinsdag Zuidbuurt 18 uur O V O'32-H V O; woensdag park 't Nieuwelant 18 Uur Satelliet-TSB. TOERNOOI VOETBALKAMPIOENSCHAP VAN VLAARDINGEN VOOR A-JUNIO* REN: dinsdag park 't Nieuwelant 18 uur De Hollandiaan-TSB; woensdag Marathon- weg 18 uur Fortuna-TSB. HONKBAL: zaterdag .Zwaluwenlaan 14 uur' Holy-Feijenoord, Den Haag 12.30 uur ADO: MSV'71; zondag Made UVV-Holy. SOFTBAL: maandag (2e paasdag) Zwalu wenlaan gehele dag toernooi Holy. BASKETBALL: zaterdag Maassluis Olym- piahal 16.40 uur VDBE-Flush. DAMMEN: dinsdag clublokaal VDV Emma- straat 43, 19.30 uur tiende ronde persoon lijk kampioenschap van Vlaardingen. SCHOOLSPORT: donderdag en vrijdag Jis Olympiahal van 9 uur basketball- oi voor het voortgezet onderwijs. Prachtige nylon tapijt van een oerdegelijke kwaliteit, mol schuimrubberrug en 'n fraai inge weven laag/hoog struktuur. In 3 mooie gemêleerde kleurstellingen; berber, groen en bruin, 400 cm - breed. Normaal kost deze kwaliteit nylon tapijt u f 109,-- per meter. Nu krijgt u per meter maar liefst f50,-- voordeel, slechts M: goede vrijdag geen koopavond Professionele diafilm. Agfachrome 50S professional kleurendiafilm (18 DIN), voor36 kleinbeeld- of 72 half-kleinbeeld opnamen. De diafilm van Agfa met een professionele kleurkwaliteit nu voor een. amateurprijs. en.l^É#!» I nklusief ontwikkelen. i.v.m. goede vrijdag geen koopavond

De Havenloods | 1976 | | pagina 4