Polyhymnia zoekt koorleden Viering Koninginnedag start met Lampionoptocht de nieuwe Mlektie isMnnen r—H stadsKronieK u a*pi' u 'ZOSZUSENZO', NIEUW BLAD ZOS JONGE JOURNALIST WW ANWB,- Bouwbond NW weigert CPN-lid Aad de Wolf Het goede huis-aan-huisblad is de kortste weg naar de consument TlWiUWlM met OBOVAG garantie alle auto's zijn DE HAVENLOODS - DONDERDAG 29 APRIL 1976 18-252» Overtreding parkeerverboden SCHIEDAM - Het is gebleken dat steeds meer auto's geparkeerd worden op plaatsen waar een stop- of parkeer verbod geldt. Dit levert vaak proble men op voor de doorstroming van het verkeer, vooral in de binnenstad en in nauwe straten. Een ander veel voorkomend euvel, is het parkeren geheel of gedeeltelijk op trottoirs, hetgeen weer moeilijkheden oplevert voor de voetgangers. Door de politie wordt een en ander nauwlettend gecontroleerd en tegen o- vertreders van de parkeerverboden zal worden opgetreden. Avond-vierdaagse SCHIEDAM - De gezamenlijke Schie- damse avondvierdaagse wordt dit jaar gehouden en wel van maandag 17 mei tot en met donderdag 20 mei 1976. Het inschrijfgeld is ook dit jaar weer zo laag mogelijk gehouden. Personen beneden de leeftijd van 14 jaar is f 2,25 boven die leeftijd f 2,50. De inschrijfadressen zijn: V.V.V. kantoor, Overschiesestraat 4, tel. 266000; G. v. Dongen, Numans- dorpsestraat 5b, tel: 268159; A. van Liebeek, Burg. v. Haarenlaan 539, tel: 268171 ;J. Smits, St. Liduinastraat 64.. Het inschrijven kan gedaan worden van maandag 3 mei t/m vrijdag 7 mei en van maandag 10 mei t/m vrijdag 14 mei 1976. Ook kan er 's morgens nog ingeschreven worden in de sporthal 's avonds aan de starttafels. Maar dan wordt het inschrijfgeld met 50 cent verhoogd. SCHIEDAM- CPN-lid Aad de Wolf gis is de Wolf zelf bestuurder van gaat door het leven als ongeorganiseer de. Lid van een vakbond is hij niet. Vervelend voor de klassebewuste tim merman, maar zelf kan hij er weinig aan doen. Al zijn pogingen om tot ae Süuwbond NW te worden toege laten zijn op niets uitgelopen. In ok tober is hij eens drie dagen lid geweest. Toen kwam al het briefje, dat zijn naam op de ledenlijst minder gewenst was. Aad de Wolf liet het er niet bjj zitten. "Ik onderschrijf hun statuten en ik wou er mijn klauwen wel voor uit steken". zegt hij. Om toch in de bouwbond NW te komen maakte hij zelfs een pelgrimstocht naar het plaatselijk bestuur. Helaas arri veerde het communistische raadslid tien minuten na de afgesproken tijd, zodat er nog maar een bestuurder aanwezig was. „Heb maar een beetje geduld", verklaarde deze. „Over twee jaar zal het wel gaan". Dat lijkt echter een loze belofte. Volgens de statuten van de Bouwbond NW is het al dan niet toelaten van le den een zaak van de afdelingsbesturen en de Schiedamse bouwbonders zijn niet erg dol op mannen als de Wolf. Plaatselijk bestuurder P. Meijer jr.: „De heer de Wolf komt er om poli tieke redenen niet in. De doelstellin gen van de CPN stroken niet met die van onze bond en als ik me niet ver- uju partij. De CPN streeft naar een beetje harde lijn en daar streven wij niet naar. Ze lopen wat harder van stapel dan wij. Het lijkt me moeilijk om als echte CPN-er onze doelstellingen te onderschrijven." De heer Meijer denkt daarbij aan zaken als democratie. Overigens is het niet zo, dat CPN- ers automatisch lid van de Schiedam se Bouwbond NW worden gewei gerd. Elke aanvraag van een commu nist wordt in het bestuur afzonder lijk besproken. Rommelmarkt voor 'Harpe Davids' SCHIEDAM - Op zaterdag 1 mei wordt er op het Rozenburgseplein in Schiedam zuid een Rommelmarkt ge houden van 9.00 uur tot 13 uur. De opbrengst van deze rommelmarkt en oliebollenverkoop komt ten goede aan het Uniform en Instrumenten- fonds van de Chr. Muziekvereniging HARPE DAVIDS. Indien men iets aan te bieden heeft kan men kontakt opnemen met: Mevr. Korpershoek Beyerlandsestraat 57 Schiedam tel. 265941 of met secre taris F. de Wolf, Chopinplein 227 tel. 704647. SCHIEDAM -Polyhymnia,achter deze deftige naam gaat een jonger oorspronkelijk uit dertig jongeren. Bin- een jaar groeide het uit tot vijftig het koor aeze ueiuge naam gaai ccujuiigcT ---- - renkoor schuil dat bestaat uit vijf X.ÏSS, ™«ond h.noS mannen en negen dames. Afgelo- - pen donderdag trad het koor op zijn huidige formatie. Oorspronkelijk werden veel geestelijke teksten op po- in het theatercafé van zolder- pulaire muziek gezongen^ Ook zong theater in de Teerstoof. De uit- voering, die door dertig bezoekers' werd beluisterd en rijkelijk laat begon, bestond uit negro-spiri- tuals, gospels, madrigalenstukken uit Porgy and Bess en close-har- mony songs. men veel gospels en negro-spirituals en klassieke muziek. Het koor trad des tijds veel op in de Visitatiekerk, waar het was opgericht. Allengs breidde men het repertoir uit met madrigalen en stukken uit musi cals zoals Porgy and Bess en Jezus Christ Superstar. Een madrigaal is een meerstemmige compositie op een we reldlijke Italiaanse tekst uit de veer tiende tot de zestiende eeuw. Recente- rlijk voegde het koor close-harmony avond, waarbij vooral duidelijk werd songs aan haar repertoire toe. Nummers dat de koorleden zelf veel plezier in van de Beatles, Anita Kerr en ever hun hobby hebben. Dat het geheel greens worden daarvoor vierstemmig toch een beetje vlak overkwam, lag gearrangeerd door dirigent René Fons. misschien meer aan de zaal dan aan de "Dat is de weg die we gaan inslaan", zang vertelde voorzitter Theo Etman na af- Het jongerenkoor Polyhymnia werd in loop van de voorstelling. "Het is een september 1970 opgericht en bestond erg lastige soort muziek om te zingen. Onderbezetting Vorig jaar had het koor een "zenuwe optreden" in Luiksgestel. Theo Et- man: "We hadden een uitvoering in een kerk. We stonden er in een onder bezetting van tien man voor te zingen, maar er kwam totaal niets uit. Ze zei den tegen ons: ga maar naar buiten een sigaretje roken. Inmiddels was de kerk volgestroomd met vier tot vijfhonderd man. Toen moest het wel en de uit voering lukte bij godsgratie." De uitvoering in het theatercafé noemde Theo een try-out en hij ver telde dat de bedoeling is dat er in de toekomst meer van dit soort free wheel concerten gegeven zullen wor den. "We hebben hard goede stemmen nodig", liet hij nog weten. Wie belang stelling heeft kan bij hem terecht: Boerhaavelaan 38a, tel. 265270. Poly hymnia bestaat uit 14 koorleden en wordt normaliter begeleid door een bassist, drummer, organist en slag- gitarisL Theatercafé Het theatercafé, dat een gezellige uitgaansmogelijkheid in een sfeervolle entourage wil bieden, is elke donder dagavond vanaf negen uur geopend. Zowel voor als na een voorstelling, die omstreeks tien uur aanvangt, staat de foyer centraal voor een pilsje en een praatje. Dat pilsje zat er afgelopen donderdag na de voorstelling overigens niet in. Omdat de kooruitvoering pas om kwart over twaalf was afgelopen, was de bierpomp inmiddels gesloten. De volgende avonden van het theater café zijn op 29 april, 6 mei (cabaret NAR), vrijdag 14 mei en donderdag 20 mei. Wie belangstelling heeft op te treden, kan contact opnemen met Jan v.d. Meer, tel. 704929 of met Gerard v.d. Graaf, tel. 358084. Mijn moeder weet niet veel meer van dat gezinnetje. Ze woonden ergens op de Singel en vader scheen iets hoogs bij de post te zijn. Het dochtertje nam soms vriendinnetjes mee naar huis. Je kreeg er koekjes met gember. „Nog iets gezien van een zevenarmige kande- een moord". Over Schiedam staat er weinig in. Een paar getalletjes, allemaal beneden de honderd. Verder niets. Het is ze tóch gelukt. De herinnering is uit gewist. Dat is schandalig. De Schiedammers kunnen het niet op zich laten zitten. laar?" vroeg ik. Maar dat wist ze niet dat een deel van hun stadgenoten is meer. Het is allemaal zo lang geleden, vermoord, zonder dat die misdaad De familie is na de oorlog nooit meer wordt herdacht. Ook al is het meer in Schiedam gesignaleerd. Althans niet door mensen die ik ken. Auschwitz? Waarschijnlijk. Van de kleine Joodse gemeente in Schiedam hebben er maar een paar de hel overleefd. Ze zijn vergeten. Het Joodse kerkhof bij de brandweerkazerne is al weer ja ren terug opgeruimd. De kleine syna- dan dertig jaar geleden. Daar zijn we fatsoenlijke mensen voor. Er zou een bescheiden gedenkteken moeten komen. Niet meer dan een .zwart marmeren plaat met de namen van de afgeslachten erop. Een paar dichtregels misschien (bijvoorbeeld Siegfried van Praag, wiens broer goge aan de achter de Teerstoof moest in Schiedam werkzaam was al in het begin van de jaren dertig ge- Amargeddon overleefde). De synagoge sloten worden. lijkt me de beste plaats voor die steen. lonra Zo'n gedenkteken is niet alleen een Het gebouwtje staat er nog. Er wordt bewijs van piëteit. Het is een politieke wijn in opgeslagen, maar aan de voor- daad. Schiedam toont daarmee, dat gevel kun je zien, dat het ooit een het een verdraagzame democratische derwees uit de Tohra. En nu staan er moet gehoorzamen aan een of andere leider, (of die nu rood of bruin is) en gevelsteen. De inscriptie is weggehakt. Dat heeft het geteisem gedaan, toen elke herinnering aan de gedoemden moest worden uitgewist. Ik ben zelf ruim na de oorlog geboren ren, zoals ik. Overigens, verleden week kreeg ik weer eens een pamflet onder ogen gericht tegen het Internationale Zionisme, dat met zijn geld de recht vaardige zaak van de Arabieren uit de Misschien omdat ik vroeger —met Dat gedenkteken móet er komen. Na haast duizend andere studenten - de herdenking op vier mei is er een geen college van professor Presser koffietafel in de Amstelbron voor oversloeg. Die man heeft een monu ment opgericht voor het Verloren Volk, zijn hoofdwerk. Ondergang, dat de koppen bij elkaar steken, begint met de huiveringwekkende zin: „Dit boek behelst de geschiedenis van "U.V.G." Alle wedstrijden duren 2 x 9.30 uur WEST: In de Westfrankeland- 15 minuten. De prijsuitreiking zal om sestraat o.l.v. Jeugdhaven en de Kreek; plus minus half drie geschieden door 10.00 uur Nieuwland: op het Dr.. burgemeester drs. A.J. Lems in het Wibautplein o.l.v. Wijkvereniging clubhuis van "S.V.V." De voorronden Nieuwland en Jeugdhaven Nieuwland; van deze wedstrijden zijn gespeeld in 10.00 uur Kethel met Bijdorp: Op het de Paasvacantie. 10.00 uur: Schiet- schoolplein van de Burgemeester Ver wedstrijden in de Koopmansbeurs, Lange Haven 145, die duren tot 's a- vonds 18.00 uur. Na een korte pauze wordt om 19.00 uur wederom gestart en kan er geschoten worden tot plus minus 22.00 uur, waarop aansluitend de prijsuitreiking zal plaats vinden. De organisatie is in handen van de schiet- x/É»r#»nioincr "SrtlifiHflm" ne7.fi Wftdstrii- SCHIEDAM - Het programma voor de Koninginnedag begint dit jaar op donderdag 29 april met lampionoptochten in 7 wijken van de stad. De desbetref fende wijkverenigingen nemen zelf de organisatie voor hun re kening. Met de opstelling wordt om' 20.00 uur begonnen. Het is de bedoeling dat men een half uur later van start gaat. Men zal zich op de volgende plaatsen opstellen: Groep Singelkwartier Edisonplein; de route is: Edisonplein, Van Swindenstraat, Lorentszplein, Lorentszlaan, Hogebanweg, Rotter- damsedijk beneden, Boerhaaveplein, Boerhaavelaan, Zwammerdamsingel, Laurens Costerstraat, Singel, Oostsin gel, Van Swindestraat, Edisonplein, Einde. Schiedam-Zuid: Rozenburgerplein, de route is: Rozenburgplein, Beijerland- sestraat, Groenelaan, Willem Brouwer straat, Hoofdstraat, Lekstraat, Nieuwe Maasstraat, Rozenburgerplein, Einde. Schiedam-West: Vondellaan hoek Graaf Florisstraat, de route Is: Graaf Evenals de lampionoptochten worden Frolisstraat, Jan Steenstraat, Vlaar- 00k de kinderspelen in 6 wijken r de Broersvest nabij het parkeerterrein. 14.00-15.00 uur Bespeling van het carillon in de St. Janstoren door de stadsbeiaardier Cor Don. 14.00-16.30 uur Jeugdwielerwedstrijden te organi seren door de Rennersclub „Schie dam" op het parcours Hagastraat - Nw. Haven - Willemskade Groenelaan? o.l.v. 15.00-17.00 uur Speciaal cabaret in de 13.00 uur Zuid: op het schoolplein hal van het Gemeenteziekenhuis le Willem Brouwerschool, etage Burg. Knappertlaan 25 door het vereniging "Schiedam". Deze wedstrij den bestaan uit 3 onderdelen, t.w.: a. Kampioenschap van Schiedam (alléén voor Schiedammers). Hiervoor kan men slechts 1 set kaarten van 3 stuks verschieten. Kosten van deze set f 3,-. o.l.v. Middenstandsbedrijven Schiedam Zuid. Muzikale medewerking Jeugd Rijnmondband welke vertrekt v.a. Rozenburgplein naar W. Brouwer- school; 13.00 uur Oost: op het Edison plein, o.l.v. Wijkvereniging „Het Singelkwartier"; l4.00 uur Groenoord op het grasveld aan de Jozef Orelio- singel, o.l.v. Wijkvereniging Groenoord Traditiegetrouw zal het Mandoline De kampioenprijs is de zgn. "Legner gezelschap O.N.I. o.l.v. de heer Carreé bokaal" (wisselprijs) met als vaste prijs een door de Gemeente Schiedam be schikbaar gestelde medaille; b. zgn. vrije baanwedstrijden a f 0,70 per kaart. Fraaie prijzen te winnen; c. Jeugdwedstrijden voor personen van 12 t/m 16 jaar; kaarten a f 0,40 per stuk; ook hier mooie prijzen. Kinderspelen dingerdijk, J.Vermeerstraat, Van Ruysdaellaan, Mesdaglaan, Rembrandtlaan, Nic.Beetsstraat, v.d. Elststraat, Huysmanstraat, Mariastraat, houden en wel voor de leerlingen van de: le klasse: kegelrace, 2e klas: balletjes race, 3e klas: naamrace, klas: zaklopen en kegelrace, 5e klas: Fabristraat, Brugmanstraat, St. Lidui- schijven-bakspel, 6e klas: idem. nastraat, Anth.Muysstraat, Westfranke- landsestraat, Vondellaan, Einde. Nieuwland-West:OpstellenDr.Wibaut- plein. Route is: De Savornin Loh- manlaan, Dr. Kuyperlaan, linksaf Mgr. Nolenslaan, W.H.Vliegenstraat, Burg. van Haarenlaan (ventweg Z.Z.), Goe man Borgesiuslaan, Dr. Wibautstraat, Prof. Aalberselaan, Dr. Schaepraan- singel, Talmalaan, P.J. Troelstralaan, rechtsaf Dr. Wibautplein, Eind. Nieuwland Oost: Opstellen: op het plein bij de Magn. Beikerk, Albarda straat. Route is: Albardastraat. Nolens laan, Loefstraat, Burg. van Haarenlaan, Roëllstraat, Colijnstraat, Piersonstraat, Burg. van Haarenlaan oversteken, sec. weg Van Hallstraat, Joh. De Witt- Singel, Hugo de Grootstraat, Van Maa- nenstraat, Van Oldenbarneveldstraat, Parkweg, Nolenslaan, Albardastraat. Einde. Groenoord: Opstellen: Joh. Strauss- plein. Route is: Johan Straussplein, Borodinlaan, Vivaldilaan, Zimmer- manplein, Bart Verhallenplein, Peter van Anrooylaan, Laan van Bol'es, Willem Pijperstraat, Obrechtstraat, Valeriusstraat, Sweelincksingel. Einde. Kethel met Bijdorp. Opstellen: wijkcentrum „Het Tref punt". Route is: Schiedamseweg dam i/d Poldervaart, Iepenlaan, Hargsingel, Schiedamseweg naar Noordeinde, Laan van Spaland, Lindeijerstraat, verder Schiedamseweg, Scietbaanstraat naar het „Treftpunt". Einde. De activiteiten op vrijdag 30 april zijn als volgt: 8.00 uur: Het uitsteken van de vlaggen en luiden van alle kerkklok ken gedurende 5 minuten. 8.30 uur: Mars door het centrum van de stad door het Tamboerkorps van het Schie- damsch Politie Muziek Gezelschap. 9.00 uur: Aubade door de leerlingen van de scholen in Kethel/Groenoord op het plein van de Nederl. Hervormde Kerk in Kethel aan het Noordeinde. De organisatie is in handen van de Oranjevereniging "Wilhelmina" uit Kethel. De zang wordt geleid door de heer Van Rhijn, dirigent van het Her vormd Kerkkoor Kethel. Muzikale me dewerking wordt verleend door de heer Dubbeld (piano) en het Harmonie orkest "St. Radboud". 9.00 uur: Aan vang van de eindwedstrijden van het schoolvoetbal- en handbaltoernooi op. de sportvelden van "S.V.V." en Uitzondering hierop voor de wijk Nieuwland die dit jaar bij wijze van proef andere spelen invoert voor kin deren van 6 t/m 12 jaar met o.a. blik- gooien, jokari, behendigheidsrace en ringwerpen. De wedstrijden worden voor jongens en meisjes afzonderlijk gehouden. een bezoek brengen aan diverse be jaardentehuizen. De afdeling Schiedam van het Ne derlandse Rode Kruis, de E.H.B.O. verenigingen en de Schiedamse Red dingsbrigade hebben zich bereid ver klaard bij de verschillende evenemen ten hun medewerking te verlenen. Staattekenen 9.30 uur: Edisonplein; 10.00 uur: Plein S hooi Willem Brouwerstraat; 10.00 uur: Plein Mgr. Bakkersschool aan de Ed. van Beunumlaan; 14.30 uur: Plein school aan het Frans Hals plein; 15.00 uur: Op het trottoir voor het winkelcentrum Mgr. Nolens laan; 15.00 uur: Plein van de St. Mar- tinusschool aan de Iepenlaan. Demonstraties gezelschap „De Kleyn" met de arties- ten Jan de Kleyn en Betty Best en pianist Henk Gunneman. Dit speci aal op ziekenhuispatiënten afgestem de programma is in het hele ziekenhuis te beluisteren en met behulp van Zie kenomroep Schiedam eveneens in het Noletziekenhuis. 16.30 uur Oost. Ver trek vanaf het Edisonplein van een op tocht van kinderen met versierde auto peds, fietsen etc. voor een tocht door Oost o.l.v. Wijkvereniging „Het Singel- kwartier". Er zijn door deze ver eniging aardige prijzen uitgeloofd. Muzikale begeleiding: Drumband „Juliana" Route: Edisonplein, van Swindestraat, van Swindesingel, Lange Singelstraat, Rotter<jamsedijk beneden, Boerhavenlein, Boerhaave laan, Lorentszplein, Lorentszlaan, Prof. Kam. Onneslaan, Singel, Oosten straat, Edisonplein. Einde. Oranjebak Door enkele wijkverenigingen worden op de avond van Koninginnedag zgn. Oranjebals georganiseerd, en wel in: ZUID: door Centrum „De Dukdalf' in clubhuis Rijnstraat 1, NIEUW-. LAND: door Jeugdhaven „Nieuwland" clubhuis Albardastraat 10.00 uur demonstraties door padvin- Blijdorp" in clubhuis „Het Trefpunt" dersgroepen op het grasveld langs aan de Schietbaanstraat. SCHIEDAM - ZOSZUSENZO heet het nieuwe blad van de Schiedamse Zie kenomroep dat maandagavond aan de raadsleden cadeau werd gedaan. De kran|< acht pagina's dik, is speciaal bedoeld voor degenen die de zieken omroep een warm hart toedragen. Dat zijn in de eerste plaats de drie honderd donateurs, maar omdat de krant in een oplage van 450 exempla ren is gedrukt, zijn er nog voldoende exemplaren voor geïnteresseerde Schie dammers. De donateurs kregen tot nu toe een maal per jaar een brief in de bus waar in beknopt werd weergegeven wat de ZOS in het afgelopen jaar had gedaan. Omdat dat een beetje onsympathiek overkwam, besloot de ZOS een krant uit te geven waarvoor de kop werd ontworpen door de Schiedammer Harr „Proosje" Wiegman. Dat deed hij gratis. Ook burgemeester Lems draagt de ZOS een warm hart toe. In de inleiding die van zijn hand is, schrijft hij: „Het is een goede gedach te van de ZOS om regelmatig mede delingen te doen aan diegenen die dit bijzonder nuttige en dankbare werk financieel steunen. Voorts kan het stimulerend werken op anderen waar door al die ongetwijfeld voldoening gevende activiteiten kunnen worden geperfectioneerd en uitgebreid. Meer publiciteit leidt ongetwijfeld tot meer donaties". Hij besluit zijn inleiding met: „Schiedammers, geef de ZOS meer armslag". Het blad bevat voorts een artikel over Visionaal, het gesproken weekblad voor blinden, bejaarden en motorisch gehandicapten; het jaarverslag, een verhaal over uitzendingen in bejaarden huis De Harg, de diadienst, een bon voor nieuwe donateurs, een ZOS- medewerker vertelt over het ophalen van verzoekjes en een summier verslag over een congres dat onlangs in Nij megen is gehouden over het nut van de ziekenomroep in Nederland. Bezoekers van het dienstencentrum De Woudhoek hebben de krant gedrukt en alle adresbandjes getypt. De Lay-out, redactie en bezorging werd verzorgd door ZOS-medewerkers. Wie een exemplaar wil hebben kan te recht bij ZOS, postbus 239, Dr. Kuyperlaan 239, Schiedam, telefoon 705933. Gemeentediensten met Koninginnedag SCHIEDAM - Op Koninginnedag, vrijdag 30 april zullen de gemeentelijke bureaus en diensten gesloten zijn: Het Stedelijk Museum, Hoogstraat 112, zal echter op Koninginnedag geopend zijn als op zondagen, n.L van 12.30 tot 17.00 uur. Van de Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek zullen op Koninginnedag de centrale en de filialen gesloten zijn, evenals op de avond van dinsdag 4 mei i.v.m. de Dodenherdenking. Van de V.R.O.M.-dienst zal de Reini gingsdienst op Koninginnedag het huis vuil niet komen ophalen. Men wordt verzocht op die dag de plastic vuilnis zakken dan ook niet buiten te zetten. De vrijdagse weekmarkt op het Broers- veld op op 30 april a.s. wel gehouden worden, doch eerder eindigen, nJ. reeds om 16.00 uur. Dit is besloten na overleg met de marktkooplieden. Het Openbaar Slachthuis en de Keu ringsdienst van slachtdieren en van vlees zullen op 30 april gesloten zijn. GEMEENTE SCHIEDAM AFSCHEIDSRECEPTIE DR. H. VAN DE WETERING Na een periode van ruim 26 jaar zal de aan het Gemeente-ziekenhuis te Schiedam verbonden chi rurg, de heer dr. H. van de Wetering, zijn praktijk neerleggen. Op grond van de vele verdiensten van doker Van de Wetering voor Schiedam en haar bevolking, bie den Burgemeester en Wethouders hem een af scheidsreceptie aan op donderdag 13 mei 1976 des middags van vier tot zes uur Schiedam, april 1976 Burgemeester en Wethouders De secretaris de burgemeester M J. Blok A J. Lems Mini 1000 '73 Mini 850'74 Morris Mar 1,8. '74 Allegro 1500Sp'74 Simca Tour 1501.'75 Simca 1100 Ti'74 Simca 1000 Spec.. .eind 75 Chrysler 180'74 Chrysler 160'73 Opel Rekord 1900 '73 Opel Rekord 1700 eind '73 DAF 66 1300 Mar'74 Renault 16 TL'74 Audi 80L'74 Passaat LSeind '73 Toyota 1200 coupéeind *74 Toyota 30'73 Datsun Cherry'73 Datsun 120Y'74 Datsun 140Yeind 73 Peugeot 504'75 Fiat 128'74 Fiat 128'73 Volkswagenbus (pers) 73 Op de redactie van ons tweemaal-per-week in Rotterdam-Z. en de regio ver verschijnend huis-aan-huisblad (een uitgave van Wegener) komt binnenkort een plaats vrij vooreen Wij vormen een klein maar hecht samenwerkend team en de man die wij zoeken moet bereid zijn hierin een enthousiast aandeel te leveren. De werk zaamheden, die onze nieuwe collega moet vervullen, zijn bijzonder gevari eerd. Naast het redigeren van een aantal streekedities en het schrijven van ar tikelen van zeer uiteenlopende aard, zal de opmaak een belangrijk deel van zijn taak gaan vormen. Enige technische kennis en/of ervaring wordt daarom dan ook door ons op hoge prijs gesteld. Wie met ons mee wil werken en tussen de 20 en 30 jaar oud is, kan zijn schriftelijke sollicitaties richten tot de directie van Het Zuiden, postbus 5096 te Rotterdam. Voor eventuele nadere informatie kan men zich telefo nisch wenden tot mej. Van Haasteren, tel. 010-856152. VLAARDINGEN V MERCURIUSSTRAftT 38 t TEL. 3S7522 HET VERTROUWDE ADRES VOOR EER GOEDE AUTOMOBIEL Eigen werkplaats Met moderne.apparatuur. leer en suède voor mijnheer en mevrouw, lange jassen en korte jasjes, in vele prijzen en prijsjes. het bekijken waard. MEENT 125, ROTTERDAM, TEL. 139850

De Havenloods | 1976 | | pagina 7