üEbR] 'Onderwaterhockey is fascinerend' Agenda 'Claimop nieuwe banen 2?s 369.80 LANGS DE* WATERWEG termeulen termeulen 'Evergreen' sticht tennisafdeling Conditie en behendigheid belangrijkste wapens termeulen R.K.W.I.K. R.K.W.I.K.-N.R.C. ..Ja termeulen DE HAVENLOODS - DONDERDAG 14 OKTOBER 1976 De jeugd van het Schiedamse DWS (handbal) kreeg de gelegenheid een jeugdbestuur te kiezen. Hel deed dat- blijkens de verkiezingsopkomst - niet van harte. De vereniging telt honderd- zestig jeugdleden, waarvan slechts een gering aantal een stem kwam uitbren gen. De dames-junioren lieten het zelfs helemaal afweten Weinig animo dus, maar het jeugdbestuur kwam er toch, hoewel die slechte opkömst natuur- lijk geen beste start is. Vandaar dat Poltja Krommenhoek namen DWS-hoofdbestuur pleit: „Wannnei dit jeugdbestuur iets op touw zt ze hebben geloof ik woeste plannen v laat ze dan niet in de kou staan -• reageer eens wat positiever". De jonge lui met de woeste plannen (disco- en bingo-avonden, sportdagen enzjzijn Simon Weerdenburg (voorzitter) Remco Krommenhoek (secretaris). Simone Steenbergen. John Weninck. Ineke van het Hoeft, Theo van Get (leden). Leo de Vries en Frans Bt man (adviseurs). zwakke benen Het Zwaluwen-clubblad staat bol over het misfortuin van doelman Aad Boers tijdens de oefenwedstrijd tegen Marken. Inmiddels begint de gipsver- pakking rond zijn been al aardig bele gen te worden, maar het zal nog wel even duren, voordat hij weer onder de lat kan staan. Een (in dit geval) zeer onbetrouwbare bron meldt nu echter, dat het letsel van Boers niet helemaal onverwacht kwam. Wat immers bracht hij mee, toen hij zich jaren geleden meldde bij de bekende heren Rooden burg: jawel, een boodschap i dokter. „Goed gezond, maar heeft zwakke benen en kan beter gaan dam - men Maar kleine Aad hield voet bij stuk en kreeg een rustig karweitje. De (in dit geval) onbetrouwbare bron „En zo werd hij keeper. Het heeft nog lang geduurd voor het mis ging. maar hij heeft de raad van de leiders goed opgevolgd. Zij zeiden immer: nooit risico nemen, moeilijke ballen laten gaan en gauw gaan liggen als er een te genstander op je af komt. En dat had 'ie tegen Marken ook moeten doen Daarom nu dat gips. De redactie va., het clubblad heeft hem direct ingelijfd Heeft hij tenminste wat om handen, nu hij zijn voeten niet mee gebruiken. herensoftbal Nu de zomeravonden vanaf^ 3 april 1977 door de dan in te voeren zomer tijd een uur langer worden, komt er o de sportvelden ruimte voor nieuw activiteiten. „Schiedam geeft ahai het goede voorbeeld door aan te koi digen, dat ze een herensoftbal wille., gaan formeren. Dat heeft dan wel alles te maken met een initiatief vt bond, die in 1977 een softbalcompeti- tie voor heren wil starten. Alles kaï natuurlijk, hoewel het wel even wen tien zal worden, dat ook mannen he softbalstrifdperk betreden Maar dat moeten we maar een voorbeeld nemen aan de Verenigde Staten, waar softbal voor heren de normaalste zaak van continent is. Vorige week streden dames- en een herenteam als afsluiting van het seizoen een (zoals „Schiedam het noemde) „strijd van de emancipa tie Het werd 12-0 voor de heren (na slechts één training), maar - het moet gezegd de dames misten enkele sterke speelsters. Overigens, de aanmeldingen voor het „Schiedam "softbal lopen Wiebe Pannekoek (tel. 701242.). in de nesten „Maasdijk" heeft behoorlijk in dt nesten gezeten. Niet figuurlijk, maat zelfs letterlijk, want in de struiken rond het hoofdveld hadden zich een aantal wespen-nesten gevestigd. Dat is voor bezoekers van het sportpark tuurlijk een storende zaak, want wespen hebben niet de gwoonte rustig thuis te blijven. Het wordt ook een gevaarlijke zaak voor de jeugd, die nogal eens de gewoonte heeft om in de bosjes te ravotten. De nesten moesten dus weg en dat is gebeurd, want een Maasdijkse heer en wespen kenner is zo goed geweest om enkele avondlijke uurtjes op te offeren aan het opsporen en wegbrengen van de niet in broek „Mogen we in een sportbroekje of gym broek spelen"? Het was een i grote regelmaat terugkerende vraag de meisjes-aspiranten, zo meldt de korfbalvereniging Spirit. Hetantw blijft simpel: „Meisjes, het is niet gestaan. Het wordt voor de scheids rechter anders veel te moeilijk meisjes en jongens uit elkaar te hou den". beker voor DVO '32 Het elftal van bestuursleden en leiders van DVO'32 heeft de traditionele ne derlaagserie van de Vlaardingse Scheidsrech tersvereniging gewonnen Door de scheidsrechters een 11-2 ver lies toe te brengen veroverde DVO'32 de Krijn van Noortwisselbeker. De prijsuitreiking was tijdens de eerste contactavond van de VSV. De voet balspelleiders, die gebruik maken van deel van het Fortuna-complex (Viandenstraat), schonken deze club uit erkentelijkheid voor het gratis be schikbaar stellen van de cantine en het veld twee grensrechtersvlaggen en verder..., De Hollandiaan heeft nu dug-outs. Evenals TSB.... Ursus heeft ook trim men voor dames: op maandagavond van kwart over acht tot kwart over negen in de zaal. Hans Campen heeft de leiding en bij hem kan men zich op geven (tel. 712120)....Fortuna organi seert op woensdag 20 oktober het der de herfst toernooi voor Dl en El lenelf'tallen.... DHC, Feijenot Hermes DV.S, Volendt zijn de deelnementti De helft van de prijs... en nog minder betaalt u voor deze moderne filet.Een eigentijds^ !ood- bandstore (hangt dus altijd recht) in de kleuren oranje, appelgroen en geel. Hoogte 225 cm en 300 cm Nu. per meter van fl. 7,98 en fl. beide hoogtes slechts FILET LOODBANDSTORE Kousen... zijn erg belangrijk in het mode beeld, daarom hebben wij een aanbieding kinder en tienerknie kousen in de nu zo aktuele "Folklore Look",. Folklore en Mexicaanse motieven in prachtige kleurstellingen, sterk, warm en mo djeus.ln 3 verschuilende dessins maat 3-4 van fl. 4," voor 5-6 van fl. 5,45 voor fl. 3,45 7-8 van fl. 5,95 voor fl. 3.95 van fl 6,45 voor fl. 4,45 10-11 van fl. 6,95 voor fl 4,95 r42-§74 MAASSLUIS - ..Evergreen" is de eerste duidelijke gegadigde voor het in de tweede fase van het Steendijkpolder-sportparkproject aan te leggen tenniscom- plex. De plannen van de hockey-vereniging zijn overigens niet nieuw, want al eerder had men te kennen gegeven de activiteiten in die richting te willen uitbrei den. Ook zijn er al gesprekken geweest met de gemeente. Deze zijn inmiddels - zo vernamen wij - vastgelopen. Duidelijk is, dat de vraag Quick geschreven brief), andere men sen uit Maassluis en de nieuwe inwo ners van de Steendijkpolder". „Ove Niet verstandig het initiatief dadelijk gaat zegen, dat met Ever green geen rekening gehouden is, bekend lange tijd geen plaats meer voor aan was. zodat een lange wachtlijst is ont- e„„ staan. Met de woningbouw in de omdat onze plannen Steendijkpolder voor ogen, kreeg de waren", aanleg van nieuwe tennisbanen een hoge prioriteit. Daarom wil de Sport- De hockevers willen duidelijk maken, Recreatieraad binnenkort het resultaat dat ze in 'de markt zijn. ..De combina- onderzoek voorgeschoteld krij gen. waarin onder meer de mogelijk heid besproken wordt om een deel van de banen te overkappen. hockey/tennis is niet nieuw. In de omgeving zijn er diverse clubs en bij hen zullen we ons dan ook oriënteren over de organisatie-vorm", aldus de Vertelde ons Evergreen-woordvoeder heer Borsboom. Met het stichten J A. Borsboom: ,.De plannen v gemeente behelzen - v. 7 tennisafdeling mikt de Evergreen- zover ons be- leiding ook op het meer rendabel laten kend - de aanleg van negen banen. We functioneren hebben wel de indruk, dat men ze niet Immers pa! naast de tennisbaan komt allemaal aan één vereniging wü uitge- het hockey-complex van Evergreen. waar toch een nieuw clubhuis met kleed- en wasgelegenheid gebouwd moet worden. Wij zouden content iijn met drie banen". Om de plannen kracht bij te zetten, heeft men het initiatief geno men om een tennisafdeling in het leven te roepen. Deze nieuwe organisatie zou „Evergreen" verwacht i aanvang 20.30 uur). „Totdat de banen pen: de leden van Evergreen, de wacht er zijn, zullen we dan een papieren ver- lijstleden van Be Quick (zij krijgen een eniging worden met een navenante gezamenlijk door Evergreen en Be green moeten we met respect denken: ze tonen toch maar de bereidheid om een stuk verantwoordelijkheid in de sport te willen dragen". Voor wethouder Koos Smit komt de naderende oprich ting van de Evergreen-tennisafdeling niettemin toch enigszins onverwacht. „De hockey-vereniging loopt al wat langer met tennisplannen rond. Dat weet ik en daarom had ik wel zoiets verwacht. Toch vind ik het niet verstandig. Men kent uit de gesprek ken. die er inmiddels tussen hen en ons gevoerd zijn (en nog voortduren) - dat overleg is eerlijk, duidelijk en openhar tig - mijn standpunt". De heer Smit vertelde ons er weinig voor te voelen om het tennispark in de Steendijkpolder na zijn voltooiing in partjes op te delen. „Het is nog een volkomen open zaak. De exacte'plan nen voor de tweede fase van het Steen- dijkpoldersportpark liggen nog niet vast. De gemeenteraad is derhalve ook nog niet gevraagd een krediet voor de aanlegkoste te verlengen. Overigens is ook het jaartal 1978 - wanneer we over realisering van de plannen praten - fic tief. Het ligt er maar helemaal aan hoe snel of hoe langzaam we de plannen aanpakken". Evergreen wil met de oprichting van een tennisafdeling een soort claim leg gen op minstens een deel van de tennisbanen. De club mikt duidelijk niet op het beheer van het gehele ten nispark. De wethouder voor sportza ken is echter op dit moment niet i reid de partiële claim van de club honoreren: „Veel zal afhangen i nieuwe initiatieven, die momenteel ontplooid worden. Een aantal mensen in Maassluis willen namelijk komen de oprichting van een stichting, die een tennisbanencomplex zouden willen gaan beheren. Dat zijn mensen uit alle delen van de stad en we hebben ze dan ook al de raad gegeven om met de be woners van het sportpark Steendijk polder - in casu MSV'71 en dadelijk ook Evergreen - te gaan praten". Zeker is, dat de gemeente nog aan niemand toezeggingen wil doen. Wel gaan Ever- green-bestuursleden en de wethouder - naar de heer Smit ons zei - binnenkort weer rond de tafel zitten. De afspraken stonden al voor de recente ontwikke lingen vast, maar de tennisafdeling zal dan ongetwijfeld punt van discussie zijn. VLAARDINGEN De huidige haar dracht van Wim Schouten heeft duide lijk nog iets, dat niet van deze tijd is. Dat hoogopgeknipte bijvoorbeeld. Of de slechts matigjes aanwezige bakke baarden. Het hoeft niemand te be vreemden, want met nog vele andere duikers speelde hij een figurantenrol bij de filmopnamen van Cornelius Ryan's boek ..Een brug te ver". Britse soldaten, die met vletjes het water moesten oversteken. Enerverend Toch leuk om zoiets eens mee te maken. Het leek allemaal net echt. Niet alleen het haar was gesneden in het model van de 'eertiger jaren. Ook de ontploffingen varen van dat kaliber. Namaak-bom- nen natuurlijk, maar de waterzuilen spoten wel naast de vletjes omhoog. Bij de landing werd het nog een graadje enger. Op de zanderige oever lagen balvormige gevallen. Een kleine gaf een plof, die binnen vijl meter schade kon aanrichten; bij een middel- Dertig seconden onderwater is de limiet, maar het is niet zeldzt grote moest de omtrekkende beweging grens tot het uiterste verlegd wordt. Zo intensief is onderwater-hockey niet ongevaarlijk voor surrogaat-Brit- ee" da6 gehad D.ui^,en: Je ™oet Onderwaterhockey steunt vooral op ten, die binnen vijftien meter wilden a een beetJe ge* va" zijn Noem het tactiek en behendigheid. Want na de passeren. Of de heren-figuranten dat »L vertaald een dertig seconden van de horizontale be- maar in de oren wilden knopen. De Rode Kruismensen stonden SCHIEDAM VOETBAL - zaterdag: SVV (ieugd)-Heg- renveen (jeugd), PPSC-Lyra (Thurlede 14.30 uur), Piershil HBSS. Herkingen GSS, Flak- kee-GTB, VVK-Rockanje (Thurlede 13.30 sior-20, SVDPW FIOS Ursus Gelukvogels (Harga 1 H illesluis (Kethel F4.30 Smeetsland (Harga 14.30 (Thurlede 14.30 uur). V\ (Harga 14.30 uur), Animi Hind-Schiedamse Boys. VOLLYBAL: vrijdag Oud uur Data C/D Passage/VC Delta Passage/VCJ(h). KOPBAL: zaterdag GKV-H 16 uur), ODI-Spirit (Ha zondag Succes-Hoogvliet en woensdag vanaf 9 uur M korfbal: woensdag ODI-Hoi hal 21.30 uur). BASK.ETBALL: zaterdag: Stars (d). Matador Juventus TAFELTENNIS: vrijdag F 14 uur). GDS-Excel 1.30 uur), ur), DRZ- uur). SFC-ASB 'F-SV Hoogvliet H-FCN'66, Jai zondag Thurlede 9.45 u k 3 (h); Adm. de Ruyterw ilton-MOK (d); Rotterdam ilton <h>; Thurlede 13.30 u dingen'74 (jeugd), Zw: B (Zwaluwen laan 14.30 :elsior M. SV35-HVO. VDL. MSV'71-' rein Excelsior M VOLLYBAL: dt portlaan 21.15 olly'68-Rovok 21.25 uur Holy terdag Middel) 14.45 ui 20.15 u il Lissabonw ange/RC 5 L: zaterdag Dijkvogels-SEV (I tan 14 uaur), ODI-Spirit (Schil ir). Hoekse SV-RWR (Hoek 6 uur), Jodan Boys-Oranje B< 16 uur), Stormvogels-CKC d st-Kapelle 16^ uur), zondag V >V. dinsdag t" - BASKETBALL: donderd ijk 21 uur Basket Boys-C HANDBAL: zondag Got I 21 dat de klaar om bij calamiteiten voor de af voer te zorgen, maar volgens de film makers zou het gezelliger zijn wanneer iedereeen gewoon tijdens het weekein de weer rond moeders pappot zat. On geschonden lieftst. Toch leuk om zoiets mee te maken. Wim Schouten bekijkt daarom de foto's van het spec takel nog maar eens en zegt, toch uit de grond van het hart: „Ja, leuk. Maar voor mij hoeft het geen tweede maal meer". i wel vcts'BYing met oogkleppen. Naar afwis- komt onherroepelijk de snelle vertica- seling blijven ze toch zoeken. Immers, le beweging naar het wateroppervlak de duikers van de Vlaardingse Red- om verse lucht in te ademen. Dat ade- dingsbrigade hebben een heus clubuur men moet overigens een goed georga- in het Kolpabad. In dat grote stenen niseerde zaak zijn. want zonder dege- aquarium ben je met snorkel, lijke afspraken kan het voorkomen, zwemvinnen en luchtcylinder snel uit- dat de zes leden van het team tegelijk gekeken. Het is niet zo vreemd, dat de het hoofd boven water steken om VRB-duikers zich gingen bekwamen in lucht in te nemen. „Veelal wordt dat onderwaterhockey. Forse kerels gedaan in groepjes van drie. Dertig seconden onderwater is dikwijls de li miet, maar het is niet zeldzaam, dat door GERARD S. VERVER Wim Schouten is duiker. Veertig - per week en zoveel tijd meer als de Jaar geleden opgericht en dienst het verlangt, uit professie. Bij - i i—j de Rotterdamse brandweer. Voor het overige is hij duiker uit pure liefheb berij: hij is helamaal verslingerd aan het onder water zijn. Dat was ook het - .- trait-d'union met de filmopnamen, heden om bezig te zijn. 9nderwaterho „We zijn in voor elke vorm van onder watersport", stelt Wim Schouten. „Of dat nu fotografie of hockey is. Maar de VRB blijft toch op de eerste plaats een reddingsbrigade. De duikclub is vijf jaar geleden opgericht en we richten ons vooral op de opleiding voor de bre vetten van de Nederlandse Onderwa tersportbond (NOB). Daarnaast wordt natuurlijk de creativiteit niet vergeten. We zoeken ook naar nieuwe mogelijk- Voor iedereen... makkelijk zelf aan te brengen is dit prima kwaliteits wandvinyl op schuimbasis.Geschikt voor alle ver trekken in uw huis en makkelijk te onderhouden. In een groot aan tal kleuren en dessins. Nu, in 2 ma ten, met piepkleine schoonheids foutjes. Per meter 65 cm breed want de Amerikaanse organisatie zocht mensen, die in welke kleding dan ook de angst voor het water reeds lang verloren hadden. Toen belandden ze natuurlijk ook bij de Koninklijke Ne derlandse Bond tot het Redden van Drenkelingen, die weer door verwees naar de Nederlandse Onderwatersport bond. Zij zorgden vanuit de aangeslo ten verenigingen voor de vereiste man schappen. Nu zijn amateur-duikers een wonderlij ke groep mensen. Werkelijk niet van hun geloof af te brengen, want wat er gebeurt, ze gaan onvervaard het water geen luchtcylïnders. Het schijnt mogelijkheid en de NOB een brief kwam met de vraag of wij zin hadden om aan een compe titie deel te nemen hebben we dat ge- langer onderwater gebleven wordt, lijk gedaan. In Duitsland zijn de Dan ben je zo intensief bij het spel be duikers al een stapje verder gegaan fokken, dat je de grens tot het Daar wordt op vrij grote schaal al on- u''erste w'l verleggen. Loopt dat derwaterrugby gespeeld. Maar dan heb penter op tot de minuut, dan wordt de je toch forse kerels nodig en zover Kntische grens toch wel bereikt", zijn wij nog niet. Daarom houden we u het maar bij hockey. Dat is al fasci- r^e' team van de VRB heeft inmiddels nerend genoeg. Het is een behendig- a' a(ïh.ter d.e ru?...Ecf1 heidssport". 130 cm breed fl. 4 69 moeilijke start, maar dat is eigenlijk al- I begin. „Veel teams waren meer be- Daarbij dragen de spelers overigens dreven dan wij. Met soms spelers ais -. geen luchtcylinders. Het schijnt vroe- tanks, maar je staal er van te kijken Midden in de winter desnoods, ger wel gedaan te zijn. maar het is hoe vlug ze in het water zijn. Die flexa- Gekleed m duikpak, maar dat houdt voorstelbaar, dat het bij de tegenstan- biliteit was ons nog vreemd en dat kost de kou ook niet buiten.^Tien minuten ders letsel heeft veroorzaakt. „De spe- doelpunten. We hebben een aantal Iers gaan dikwijls zo dicht en zo snel wedstrijden dan ook fors verloren" langs elkaar heen, dat het dragen van rapporteert Wim Schouten Van de cylinders eigenlijk gewoon niet kan", 350 VRB-leden zijn er vijftig duikers aldus Wim Schouten. Derhalve moe- Van hen spelen er twaalf onderwater- ten de teamleden gelijk walvissen hockey. Sinds kort zelfs tijdens een en dolfijnen regelmatig naar de speciaal uur op zondag. Hoever we nu oppervlakte van het water om letterlijk zijn gevorderd, zal dadelijk tijdens de en figuurlijk naar lucht te happen, competitie moeten blijken", aldus Wim onderwaterhockey is ver- Schouten. „We hebben er hard genoeg schrikkelijk intensief en vermoeiend. VOOr getraind. Maar ik betwijfel of wij „Na een hockeytraining hangt je tong met ons enige traini„gSUUr op zonda^ on Hl» WUn On .on mn-ni-nf d<; ach,ers,and naar de diepten van de Zeeuwse 'ren. Tien minuten in de ogen van landrot dan koukleumen om. daarna in een koude auto te trachten weer in het normale textiel te komen. „Soms met kromme vingers van de kou. zodat iemand moet helpen om de ritssluiting los te maken". Het is geen verzinsel. Het zijn de woorden van Wim Schouten zelf. Twee uur auto- riden om tien minuten te ervaren hoe o mooi en stil het onder de oppervlakte op de hielen. Op zo'n moment heb je n het water is. ,»Dan hebben we toch Gaat 't Blauw.-Witte Vlaggeschip weer n grote „kop" krijgen in de krant? Kom de poging zelf bekijken en meebe leven! Toegang: f.1.50. Jeugd en Plus f.0.75. Comfortabele overdekte tribune aan wezig: gratis! Zo ook de stalling voor fiets en brommer op 't complex. Gezel lig, gastvrij clubgebouw voor Uw natje en droogje, ontmoeting en praatje graag tot Uw dienst! Leef mee met 1L.k,yy,iJ<., de club waar U tegelijk „uit" en „thquT t?M)ti één doel je thuis komt en naar bed. Nu vind ik het het waard om op die manier moe te zijn. Ik jieb geen zin om op mijn dertigste een oude kerel te zijn en ge vloerd in een stoel te zitten". Kritische grens Maar waarom dan onderwaterhockey? Zijn er geen andere methoden om fit te blijven? Wim Schouten: „Het is - zoals al gezegd - goed voor de con ditie. Bovendien hebben duikers twee eigenschappen: ze duiken cn praten veel. Dat laatste kan moeilijk onder water. Door de wedstrijden ontstaat er wel het contact met duikers van an dere clubs. Zo ontstaat er dus de uit wisseling van informaties". Dan vult Ruud van Dijk (pr-man van de VRB nog aan): „Zo 'n competitie moet lang zaam groeien. Binnen de brigades wordt er eerst eens over gepraat wanneer er voldoende -animo is, dan gaat men er over denken een team aUtw' degeroutineerde teams in te halen" Ronde van Schiedam? SCHIEDAM We hebben meer voor elkaar over; het team vormt meer een eenheid". Ko- ningsschutter Peter van der Hoeven noemt dat de beste verklaring voor de verrassend goede start van Aad Bier huizen's Excelsior "20. Vier wedstrij den, acht punten en daarmee onbe twist lijstaanvoerder met een punt voorsprong en een wedstrijd achter stand op Den Hoorn, dat twee weken geleden met 5-1 over de kling werd ge jaagd. Het Excelsior'20 van nu is anders, dan een seizoen terug. Peter van der Hoe ven: „Fred Clarijs is nieuw bij ons, maar hij is ontegenzeglijk een ver sterking. Wanneer ik vorig jaar een voorzet gaf, dan was er niemand om dat af te werken. Nu staat hij er. Trou wens hij bindt verdedigers aan zich. Trekt aldus gaten en dat geeft mij meer ruimte". Niettemin zijn Van der Hoeven 's offensieve daden niet onopgemerkt gebleven en zo zette Den Hoorn zijn aanvoerder op hem. Tever geefs, want de Schiedammer zorgde Peter van der Hoeven voor twee doelpunten. „We hadden ge hoopt op een kleine overwinning. Dii 5-1 kwam volkomen onverwacht en achteraf gezien nog makkelijk ook". Zondag wacht de uitwedstrijd tegen GDS. Van der Hoeven: „Een keiharde ploeg, waartegen we in het verledeiï geen weerstand hadden. Dat type spel lag ons nu eenmaal niet. Dan lieten wè de tegenpartij maar een doelpunf'ma'- ken om van ze af te zijn. Maar tegen SIOD (ook 5-1 na een 1-0 achterstand) hebben we aangetoond, dat met een he id en de juiste fhentale instelling ook hard voetbal gepareerd kan wor% den Het thuiskamp van Excelsior '20 is na de opzienbarende beginperiode vol optimisme: Men begint nu al fa zeggen, dat we kampioen worden. We laten ons er maar niet door in slaap, wiegen". Vlaardingen en HVO speelden zater-1 dagmiddag een verrukkelijke derby Twee aanvallende ploegen. Attractief voetbal zonder een dissonant. Dit waf propaganda voor het amateurvoetbal en verdiende meer toeschouwers, don er nu waren (het werd overigens uiti eindelijk terecht 2-2. t De stand van ons klassement: 1. Peter van der Hoeven (Excelsior '20j- 2,25 (9 uit 4); 2 en 3. Fred Clarijs (Excelsior'20) en Ruud Slavenburg DRZ1,25 (beiden 5 uit 4); 4 t/m 8: Peter van Heiten Schiedamse Boys), Eef Krabbendam (Schiedam),' Marcel van der Vaart (VDL)l (allen 5 uit 5), Ed Seymour (Vlaardingen) en Cees Schilder (HVO) 1 (beiden 4 uit 4)' 9 t/m 12: Chris van Gerven /Schiedam-- se Boys), Nico van Huet (SFC), Jacob Huizing (MSV'71) en Dries Zonneveld (Maasdijk) 0,80 (allen 4 uit 5) Uitgerust opstaan... is het goede begin van een dag, dat kan alleen als u slaapt op een echt goede matras. Gun uzelf de luxe van zo n stevige sprmgbox.waar u jarenlang plezier van heeft. Met deze aanbieding bespaart u vele guldens Maat 80x190 cm van f 439,--voor Olga hoofdborden vanaf f 132,50.

De Havenloods | 1976 | | pagina 4