VIJFTIEN HONDERD GULDEN! Dacht U nu werkelijk, dat Uw oude goed functionerende kleurentelevisie van 3 jaar nog vijftien honderd gulden waard was? Nou reken maar. Als U een Philips/Aristona/Erres kleurentelevisie heeft, niet ouder dan 3 jaar, krijgt U van Radio Star bij aankoop van de nieuwste Philips kleurentelevisie vijftienhonderd gulden voor Uw oude. Voor de zw/wit kijkers onder U hebben wij ook iets. Voor Uw zw/wit toestel, niet ouder dan 2-jaar, ontvangt U bij aankoop van de nieuwste Philips K.T.V., het volledige bedrag wat U betaald heeft retour. Het spreekt vanzelf dat wij Uw nieuwe kleurentelevisie gratis installeren en... 13 maanden volledige garantie m.a.w. U kunt binnen Uw garantie termijn geen dubbeltje onkosten krijgen. Voor het geld hoeft U het niet te laten, over de betaling worden wij het wel eens. Tot straks. Zo ziet U maar, Vierambachtsstraat 121 -125, Tel. 256096 Noordmolenstraat 61, Tel. 650537 Spinozaweg 197, Tel. 327700 Technische Dienst: Vierambachtsstraat 97, Tel. 771164 M ARISTONA PHILIPS PHILIPS krou is toch nog iets voordeliger! Kleurentelevisie met afstandsbediening 66K566 akkurate afstandsbediening voor: direkte zenderkeuze, volume, helderheid, kleuren "stand-by"-stand afstemlaatje voor voorkeur-instelling van 12 kanalen 121iptoetsen voor (hand-) programma-keuze verlichte cijfer-indikatie van kanaalkeuze overzichtelijke schuifregelaars voor volume, hoge tonen, lage tonen, helderheid, kontrasten kleurverzadiging aparte aan/uit-toets aansluiting voor extra-luidspreker extra-aansluiting voor hoofdtelefoon direkte aansluiting mogelijk van een Video Cassette Recorder geluidsuitgangsvermogen4 Watt 26c 565/12Z chassis K11 met "in-line" beeldbuis Automatische: elektronische tiptoets-zenderkeuze, met cijferindicatie inschakeling van kleuren- of zwart/wit-ontvangst demagnetisering na inschakeling horizontale synchronisatie verticale synchronisatie aanpassing voor VCR-weergave 26c 568/12Z chassis K11 SL Automatische: tiptoets-elektronische zenderkeuze voor zestien voorkeuze zenders zenderindicatie op het beeldscherm inschakeling van een persoonlijke voorkeur voor geluidssterkte, helderheid en kleurverzadiging demagnetisering na inschakeling inschakeling van kleuren- of zwart/wit-ontvangst horizontale en verticale synchronisatie aanpassing voor VCR- en VLP-weergave afstandsbediening

De Havenloods | 1976 | | pagina 14