Rotterdammer Schipper alle negen op een rij... Agenda 134?° lessee* termeulen Veldgebruik in mei weer verruimd termeulen Eerste inschrijver HL-prestatieloop op 19 maart Nog twee van negen termeulen termeulen DE HAVENLOODS DONDERDAG 3 MAART 1977 LANG? DE WATERWEG Nadat CKC Maassluis de micro-korf balcompetitie had afgesloten met een kampioenschap, volgde er uiteraard in het clubhuis een feestelijke ont vangst. Tevoren was dat reeds aange kondigd en omdat CKC's eerste inderdaad de titel (en promotie de eersteklas van het district Rotter dam) pakte, kwam die felicitatie avond er. „Maar", zo constateerde secretaris Henny Nieman, "van gemeente-zijde, sportraad en overige verenigingen maakte niemand van de gelegenheid gebruik om te komen feliciteren. Zijn wij dan minder dan de andere plaatselijke verenigingen' M inspraak De KNWU berichtte "Harga", dat deze wielervereniging zijn landelijke jeugdtoernooi mag organiseren. Blij ven er nog problemen over het par cours, want de brug in de Gorzen is een jaar buiten gebruik gesteld. Door politie-functionarissen werd men weer naar het parcours Hagastraat verwezen. "Harga" verwacht evenwel een grote deelname en dat kan het Hagastraat-tracé {zo verwacht men) niet verwerken. Zelf komt de club leiding nu met een alternatief par cours: Julianalaan-Rubenslaan-West- fran ken landsedijk-A dmiraal Ruiterstraat. De politie staat er afwijzend tegenover, maar H heeft nu zelf ook de bewoners deze straten benaderd. Deze bewo ners immers zullen het grootste deel van de "overlast" (als daar bij sport-evenement eigenlijk al gesproken mag worden) te verwerken krijgen. Stelt men bij Harga: "Deze manier van benaderen van bewoners langs een parcours is volgens ons geheel nieuw en nooit gedaan door welk wielercomité dan ook. Uitein delijk is het zo, dat een fiat v politie toch doorslaggevend is, daar wij met iedereen goede vrienden willen blijven, doen wij het op deze manier". In de brief die de bewoners in de bus gekregen hebben wordt hen uitgelegd, wat er op de dag van de wedstrijden (zaterdag 28 mei) gaat gebeuren. "Harga" hoopt, dat ze positief reageren. +C overlast "Ze zullen me wel een zeurpiet vinden met al dat gezanik over naamsverwisseling en verwarring tus sen onze vv Vlaardingen en de FC Vlaardingen '72", schrijft Vlaardin- gen-secretaris Cock Eijkenbroek. "Het wordt voor mij echter langza merhand wel iets om doodziek van te worden". Oorzaak is al lang niet meer de brieven, door de FC, die met de regelmaat van de klok de brieven bus van de amateurclub binnenvallen. Nee, Eijkenbroek werd twee weken geleden op zondagmorgen tussen elf en twee uur maar liefst zesentwintig maal telefonisch benaderd met de vraag of de wedstrijd tegen Vitesse nog doorging. Die wedstrijd werd af gelast, maar dat wist Eijkenbroek niet en het interesseerde hem ook helemaal niet. Hij voelt er ook niets voor om zich op zondagmorgen - om de telefoontjes te ontlopen uit zijn huis te laten jagen: "Dat zal mij niet overkomen. Nog heb ik persoonlijk spijt, dat we destijds niet het finan ciële risico hebben durven nemen via een kort geding de FC Vlaardin- gen'74 tot een andere naam te dwin- weer een advies De watersportvereniging "De Schie" ziet aan de boorden van de Schie de industrie angstvallig dicht de (toch provisorische) jachthaven naderen. Hele stukken land hebben ze al moe ten prijsgeven. Zegt men in een brief aan de gemeente: "Er blijven voor een vereniging van tweehonderd leden en zesentachtig ligplaatsen, slechts zes enveertig ligplaatsen over: zonder hellingterrein, zonder clubhuis, zonder Op 2 februari heeft "De Schie"deze brief verzonden en men vraagt om SPOED. Spoed met een antwoord, spoed met een jachthaven achter Kethel. In een begeleidend commen taar zegt men: "De situatie wordt nijpend. We kunnen niet langer wachten". Inmiddels kreeg de water sportvereniging wel een afschrift van een rapport van het Sportraad- bestuur aan het college van B W. Een rapport met vragen, adviezen en cijfers. Stelt De Schie-secretaris Fred Leliveld: "Bedenk echter wel, dat dit rapport slechts een advies is. Gemeentewerken kan, bij wijze van spreken, dit advies geheel naast zich neerleggen Overigens zegt Leliveld ook: "Met de publicatie van het rapport, wil ons bestuur beslist niet zeggen, dat zij accoord gaat met alle daarin genoemde feiten. Dat zal in een gesprek duidelijk moeten worden". kort geding De trainer van de Vlaurdingse korf balvereniging Spirit dreigt overwerkt te raken. De man is de hele winter periode verwend geweest met een trainingsbezoek van drie d vier perso nen. Dat is veranderd, want de op komst is nu enorm. Constateerde men bij Spirit: "Zijn rust dreigt ver stoord te worden door een stelletje enthousiastelingen, die echt willen trainen. De trainer dreigt nu met prikacties en een kort geding wegens abnormaal zware omstandigheden". en verder..... De handbalvereniging Unitas (Maas sluis) start op donderdag 3 maart met spelregelavonden voor de pupillen- Hans Renirie blijft nog een jaar trainer bij De HollandiaanDe algemene ledenvergadering van het Vlaardingse Spirit is op vrijdag 4 maart: aanvang 20 uurDe wed strijden om hel clubkampioenschap van de wielervereniging Harga zijn naar alle waarschijnlijkheidl zegt de clubleiding) vastgesteld op 12 maart. Loeisterk... zijn deze lederen voetbalschoe nen. Zeer geschikt voor alle voet balenthousiasten. Deze schoenen hebben een lederen bovenwerk, gepolsterde hielrand, extra ver-' stevigd contrefort en een vaste 13-,noppen zool. Maten 31 t/m 43. Kleur zwart met wit. maat 31 t/m 36 v f 29,75 voor maat 37 t/m 43 van f 34,50 voor f 19,95 VOETBALCLUBS TEVREDEN VLAARDINGEN - Een door Klaas Kalfsbeek (chef plantsoenendienst). Jan van den Berg (technisch opzichter sportbureau) en Teun Goedknegt (sport- bureaü) voorbereid advies over de bespeling van de velden in de maanden april en mei is door de sectie voetbal van de VRSR met instemming ontvangen. Tijdens een vorige week donderdag gehouden vergadering was men unaniem van mening, dat dit een vooruitgang betekende vergeleken met de regeling die in 1976 van kracht was. 8 8' Toen namelijk mochten de voetbal- gelaten tot de donderdagavond Op verenigingen m april op twee dat moment was de wedstrijd al bezig avonden van de week (het weekeinde cn de boete eigenlijk al onderweg De uitgezonderd) één wedstrijd per veld leden van dc sec tic wilden niet zover spelen, terwijl dit in mei terugge bracht werd tot één per week. Een steekproef van plantsoenendienst chef Kalfsbeek leerde echter, dat vele verenigingen zich in mei niet aan de afspraken hadden gehouden en door het dagelijks bestuur van de VRSR werden boetes uitgedeeld. Bij de nieuwe regeling zullen er zowel in april als mei twee wedstrijden per week (op dinsdag- en donderdag avond één per veld) gespeeld mogen worden. Voorwaarde is evenwel, dat één wedstrijd gespeeld wordt in het kader van de verenigingsactiviteiten en de andere wedstrijd in het kader van de vrije recreatie (bijvoorbeeld bedrijfsvoetbal). De voetbalclubs toonden zich Aiet dit voorstel inge nomen, maar zullen het dagelijks bestuur van de VRSR vragen ermee in te stemmen, dat de vereniging zelf de avond kiest waarop door de ver eniging gespeeld wordt. Tevens zal het VRSR-bestuur gevraagd worden clementie te tonen voor de wedstrij den in de toernooien om het Vlaar dingse kampioenschap (senioren en A-junioren). Zwaluwen-voorzitter Roel Schipper kwam met een motie van afkeuring, nadat zijn vereniging vorig jaar was beboet. Ondanks een gemeentelijk verbod was er in augustus een wed strijd gespeeld. Daarvan had Zwa luwen op een woensdagmorgen schriftelijk bericht gehad, maar de secretaris had de brief ongeopend gaan als dc Zwaluwen-voorzitter, maar gaan nu wel een brief aan het dagelijks bestuur van de VRSR schrij ven, waarin wordt aangedrongen op tijdige berichtgeving, indien de ge meente mocht besluiten bepaalde velden wegens de droogte of dc regen uit de roulatie te nemen. Gevraagd zat worden om hiervoor minstens een termijn van drie maal vierentwin tig uur aan te houden. Tenslotte kwamen de voetbalclubs overeen, dat zij voor de verhuur van hun velden aan particulieren, in stellingen of bedrijven maximaal vijfenzeventig gulden huur zullen vragen. GSV Roel Schipper. afkeuring. *SOFTBAL-Voor het herenteam van Schiedam is een voorlopig oefenprogram ma samengesteld: 26 februari in de Vlaar dingse Lijnbaanhal tegen Holy. Storks. Birds HCAW cn Capac en op 17 april tegen ADO. De dames van Schiedam zijn ingedeeld bij Birds (Zoetermeer), Cele- ritas (Den Haag), Esca (Arnhem), FAK (Bilthoven), Nucnen, Roef (Moergestel) Sparta (Rotterdam). Zwemwedstrijden VLAARDINGEN De zwemcommis- sie van de VRSR organiseert op zater dagavond 5 maart in het Kolpabad zwemwedstrijden voor leerlingen van het voortgezetonderwijs. Bij een onlangs gehouden behoefte-peiling bleek voor een dergelijk soort wed strijd interesse te bestaan bij de scholengemeenschappen Groen van Prinsterer, Westland-Zuid, de LTS de LEAO en de LHNO. De leerlingen zullen worden ingedeeld in drie groepen: 12 en 13 jaar, 14 en 15 jaar, 16 jaar en ouder. De schoolleiding van de betrokken scho len is hiervan schriftelijk op de hoogte gebracht. Komfortabel slapen... en ontspannen wakker worden doet u op zo'n fijn 14 cm dik soft polyaether matras. Overtrok ken met blauwe of goudkleurige stpf en aan twee zijden doorge stikt,Met een S.G van 40. Normaal f 185, - tot f 335, - Nu 80x190 c m 90x190 f 154,80 90x200 f 179.80 120x190 f 209,80JïJ^^ 130x190 f 229,80 - - T'-vZ 130x190 f 229 80 140x190 f 249,80 140x200 f 279,80 WÈ Hij heeft ze alle negen op een rij, Rotterdammer K. Schipper. Voordat er na het lezen van deze intro wenkbrauwen worden ge- fronsd: „ze zijn de medailles verbonden aan de vorige negen pres- tatielopen in het Kralingsebos, een co-produktie van de Maasstede- hjke atletiekvereniging PAC en De Havenloods. De heer Schipper woont ui het Oude Noorden, aan de Benthuizerstraat 52C. Zijn leeftijd: 68 jaar. Om even stil van te worden. Heldere ogen staan in een blozend, gezond gezicht, gezet in een grijze haardos. „Ik kan niet lang op een stoel zitten". Deze woorden klin ken een beetje verontschuldigend. In zitten is de heer Schipper niet best, in lopen des te beter, hard maar ook in wandeltempo. In zijn jeugd beoe fende hij al de atletieksport. Bij een club in Rotterdam-Zuid waar de sport der sporten al vele jaren niet meer wordt beoefend: Feyenoord. ,,'t Is eigenlijk niet te geloven, maar Feyenoord kende in de jaren dertig een bloeiende atletiekafdeling. Met cracks als de gebroeders Visser en Piet Huijbers. Regelmatig werden er goede prestaties geboekt. In 1937 verhuisde Feyenoord van de Dordtse- straatweg, achter café-restaurant „De Spil", naar het stadioncomplex. Een prachtige sintelbaan kregen we daar. En wat gebeurde er? De atletiekvere niging hield langzaam maar zeker op te bestaan". Enige noordeling Wat weemoedig: „Ze hebben later noodtribunes op een deel van de baan geplaatst. Je kunt voor een deel nog zien dat er een baan moet lig gen". De heer Schipper legde zich in zijn jongensjaren toe op de lange af- Nog twee „vaste klanten" van de prestatieloop van De Havenloods meldden zich. Ook zij namen aan alle negen voorafgaande evenementen deel. De heer A.G. Meijer woont in Capelle a.d. IJssel en is al tien jaar lid van PAC, de organiserende atletiek vereniging. Tweemaal per week trekt hij naar het Kralingsebos om daar on der leiding van trainer Fred Moerman in een trimgroep aan de conditie te werken. ?rste HI.-prestatieloop voltooide de heer Meijer in 43 minuten en 40 seconden. Vorig jaar had hij voor de 71/2 kilometer slechts 31 minuten 20 seconden nodig. De conditie de momenteel 56-jarige Capelle- r is dus steeds beter geworden. De afgelopen tien jaar nam hij deel aan meer dan honderd prestatielopen of andere loopevenementen. Onlangs nog was hij in Apeldoorn voor de mini-marathon. De 19 kilometer door het Veluwse land legde hij af in gaand artikel, „alle negen op een rijtje hebben staan (en ook kunnen tonen). Het adres is: Hl.-prestatie- loop, postbus 1980, Rotterdam. Of bel even met Bert Cattel: 010- 1321 70. standen, vooral de 5 en 10 kilometer. „Op Zuid" was hij toen de enige noorderling die lid was. Feyenoord was toen nog echt een club van de linker maasoever. Negen medailles op een rij. Het zijn er heel wat. Maar de Rotterdammer laat nog een andere plak zien: een medaille van de Nijmeegse Vierdaagse met het cijfer „21" er op. Anders ge zegd: dit jaar zal hij voor de 22e maai in Nijmegen voor vier dagen van 50 wandelkilometeis aantreden. „Ik neem aan nog meer wandeltoch ten deel", verklaart hij schier achte loos. „In de winter houd ik m'n con ditie op peil door middel van presta tietochten. Je hebt de Nieuwjaars loop, tochten van de voetbalvereni ging DHZ en HOV en natuurlijk die van De Havenloods, want die vind ik toch wel de fijnste". Waarom juist die van onze krant? „Het Kralingse bos is heerlijk om er in te lopen, met zachte paden. En wat nou zo leuk is, dat zijn al die schoolkinderen met hun meester voorop. En er lopen ook veel dames mee niet te vergeten". De heer Schipper kiest weer voor de vijf kilometer. „Die afstand ligt me toch wel het beste. Kijk, ik kan dan in één tempo blijven doorlopen, rus tig m'n krachten verdelen. Hardlopers zijn doodlopers, weet je. Als je te hard van start gaat, komt dat je echt wel opbreken. Ik haal er tijdens de tocht nog heel wat in. Zo'n prestatie- loop moet je lekker op je gemak doen. Aan de finish moet ie je nog 9,.Afstand rustig in één tempo uitlopen meent sportman Schipper. En hij kan het weten. Advies Een uitstekend advies van een man die ook dit jaar als één van de oudste deelnemers te boek zal staan. Als eerste zal hij niet aankomen. Is ook helemaal niet nodig. Want u weet het: het enige doel van De Haven loods-prestatieloop is dat je de 5 of 7 1/2 kilometer uitloopt. De heer Schipper zal wel de historie van dit sportevenement ingaan als de eerste inschrijver van de tiende pres tatieloop. Toen hij de redactie maan dag een bezoekje bracht, en daarbij alle negen medailles toonde, liet hij zich direct maar inschrijven. De la bels waren nog maar net binnen. Officieel start de inschrijving na de verschijning van deze krant. De in- schrijfadressen vindt u elders op deze pagina. Eén ding is wel duidelijk: ve len, jong en oud, kunnen een sportief voorbeeld nemen aan de heer Schip per. Je bent nooit te oud om aan de prestatieloop van De Havenloods en PAC, Rotterdams oudste atletiekver eniging, deel te nemen. n 37 Tenslotte kregen wc een briefje van de heer H. van Werkhoven uit Rot terdam, die ons mededeelde ook tot de „club van negen" te behoren. Graag willen wij nog meer namen en adressen hebben van sportmensen die, zoals ook de heer Schipper in bii- Westland Marathon MAASSLUIS— Op zaterdag 16 april wordt in Maassluis het startsein gegeven voor de achtste Internationa le Westland Marathon. De organisatie van dit evenement is thans zo ver gevorderd, dat de financiële problemen die deze sport manifestatie met zich meebrengt, opgelost zijn. De winnaar van de vorig jaar gehou den Marathon, de Engelsman Joe Keating, heeft inmiddels meegedeeld er ook dit jaar weer bij te zijn. Behalve deelnemers uit West-Europa zullen er dit jaar ook atleten bij zijn waarvan het geboorteland in Oost- Europa ligt. Dat deze voor insiders zeer bekende Marathon geen eenvoudige zaak is bleek vorig jaar toen de deelnemers binnendruppelden aan de finish. Een groot aantal bleek totaal uit geput te zijn. En dan hebben we het nog niet eens over degenen die het onderweg al niet meer zagen zit- Wand of plafondspot. Deze moderne spot is naar alle kanten verstelbaar. Uitgevoerd in de kleuren wit, bruin,rood of oranje met zwarte kunststoffen achterplaat en een porceleinen fitting. Zonder snoer of stekker geschikt voor lampen tot 75 Watt. Totale lengte 16,5 cm, doorsnede spot 10,5 cm. Nu zonder lamp slechts Door tijdgebrek werd Wim van der Windt hoofdtrainer van DVO'32. Hij was er immers al oefenmeester van de A-jeugd. Het onverwacht opstappen van Wim Wensink bracht het bestuur van de afdelingsclub danig in verle genheid, omdat het op korte termijn vinden van capabele candidaten voor het innemen van de vacature op dat moment niet makkelijk meer was. DVO'32 vond de oplossing intern, praatte langdurig met zijn A-jeugd trainer en strikte de Rotterdammer voorde zware taak. Van der Windt heeft het geweten. In één van de laatste clubbladen poneer de voorzitter Ben Versteege deze voor zichzelf sprekende zin: „Met z'n allen zullen we er voor moeten zorgen, dat DVO'32 in 1977 bij haar 45-jarig bestaan niet hoeft te degra deren". Het gaal de eersteklasser dui delijk niet voor de wind. Nog zeven wedstrijden zijn er te gaan. Het ge vaar voor die degradatie is nog verre van verdwenen, maar toch gloort er weer hoop aan dc horizon, want na de winst immers enige weken gele den op SC Botlek werd de laatste plaats overgedaan aan dc concurren tie. Van der Windt: „In dit stadium van de competitie blijf ik nog steeds beweren, dat we in de middenmoot zullen eindigen. Eén zaak is wel dui delijk: de kouingswens om in het eerste jaar direct kampioen Ie wor den zal zeker niet uitkomen Vun der Windt heeft in dat eerste jaar experimenten aangedurfd, waar van hij stelt, dal zijn voorgangers die kansen hebben laten liggen, flij heeft de A -jeugd gelest en is content, hoe wel hij toch nu de beslissende Jase van dc competitie aanbreekt de zaken enigszins heeft moeten terug draaien. „We moeten nu hel Systeem- voethal maar even vergelen en fvsiek alles in hel spel gooien wal we voor handen hebben. Op dat i Willi van der Windt bij hel publick ook niet leuk over ko men. Dat kan ik me voorstellen. Maar heb ik een andere keus We kunnen voetballen. Dat heeft men dit seizoen kunnen zien, maar als ik nu met de hal aan het voetje mooi ga lo pen voetballen, dan word je een prooi van de tegenpartij en daar pas ik op dit moment voor". Niettemin: de jeugd heelt een kans gehad. En het expiréincnt zal voort gaan. Van der Windt: „De doorstro ming van de jeugd is te lang achter wege gebleven. Die jongeren werden weggeschoven naar hel derde elftal cn dan wordt onmiddelijk de ambitie weggehaald. Ik wilde nieuw bloed. Met onze A-teams staan we continue •p. Dan moet zoiets toch fysieke kracht, heb ik nu even de voorkeur gegevan aan de ouderen. De jeugd is even terug naar het tweede elftal. Zij zijn gelouterd. Weten wat er in de eerste klas van de afdeling te koop en daar kan ik dan volgend jaar van profiteren. Vooral blijft evenwel staan, dat niemand een vaste stek in het elftal heeft. Hoe mijn politiek ook is: iedereen zal zich telkens weer moeten bewijzen, tedere speler zal net zo veel karakter moeten heb ben om zichzelf te motiveren, om voor een plaats in dat eerste elftal te knokken Dc penible positie van de DVO'32- hoofdmacht heeft hem wel aan het denken gezet, maar niet afgeschrikt: „Ik kom nog steeds fluitend de kleedkamer binnen". Toch heeft de samenstelling van het team hem vele hoofdbrekens gekost. Na de punten- dcling tegen ZW cn de winst op Bot lek lijkt hij geslaagd: „Op een be paald moment mag je aan en win nend team niets veranderen. Dat doe ik dan ook niet. temeer omdat we dit seizoen al zoveel gewisseld heb beni. De mogelijkheden raken uitge put D VO '32 is het aan zijn omvang verplicht om de competitie-ladder rap te beklimmen. Van der Windt .Met deze vereniging zouden we een 1 toppositie moeten kunnen rrkbaar Die j, n de s< ingens hebben nu tallo ze wctisiriiitcn in dal eerste gespeeld. Omwille van de wilskruchtcn, lan de De Stand- 1. C. van Gerven Schie- damse Boy's (16 uit 13) 1,23; 2. Peter v.d. Hoeven Excelsior '20 (15 uit 14) 1,07; 3. P Slavenburg DRZ (10 uit 10)1; 4. en 5! Jan Verdam Wl (8 uit 10) 0,80, Anton Kllotwijk Martirvit (12 uit 15) 0,80; 6. Leen Pijper Zwaluwen (12 uit 17) 0,70; 7. P. van Heiten, Schicdamse Boy's (9 uit 13) 0,69; L. v.d. Lee Cion (8 uit 12) 0,66; 9. en 10. Eddie Seymour Vlaardingen (8 uit 13) 0,61, Ben Stip Schiedamse Boy's (8 uit 13) 0,61. Belangrijk is dat de komende deelne mers (we hopen dat het er dit jaar 3000 zijn, een fraai geschenk bij het tweede lustrum) zich behoorlijk zul len voorbereiden. Tweemaal per week de buitenlucht in om de spieren los te maken en de longen met frisse lucht te vullen, is toch wel gewenst. Het is niet nodig dat u optimale con ditie verkrijgt om een topprestatie te verrichten, wel voldoende fitheid om de tocht te kunnen voltooien. Goede aanloop Wie het er allemaal voor over heeft, kan zaterdag a.s. in Barendrecht een goede „aanloop" nemen door aan de prestatielopen van C.A.V. Energie in Papendrecht deel te nemen. Dit evenement wordt gehouden op het sportpark De Bongerd. Start en fi- nisch zijn bij de atletiekbaan van Energie. Dit is het programma, met tussen haakjes de aanvangstijden: 1 km. voor junioren t.m. 10 jaar 10.45 uur), 3,5 km. voor senioren (11.15 uur) en 7 km., uiteraard ook voor ouderen 12.00 uur.) ig 3 t/m woensdag 9 m REGIO VLAARDINGEN VOETBAL - zaterdag: FC Viaafdingen'74 (jeugdl-SVV (jeugd). Excelsior MQuIck Boys (Maassluis Lavendelstraat 16 uur), Noordwijk-Zwaluwen, Vlaardingen-SV36 (Zuid buurt 14.30 uur). Hoekse Boys- Naaldwijk (HvH. Harwkhweg 14.30 uur). Maasdijk-Monstert Maasdijk Lange Kruis weg 15 uur). Loosduinen-MVV'27, C»- pelle-Sunlight, TSB-GOZtDe Vijfsluizen 14.30 uur), DVO'32-Goudswaardse Boys (Zuidbuurt 14.30 uur). CION Rhoon I, DOS^-VOL. dag: FC SC WRW-VFC. De poorwijk (park 't Nieuwe- lur), Flakkee-Fortuna, ASC- folland, VDL-DJSI Maassluis ur). Trar tvalia-l MSV'71. KORFBAL: zaterdag Geert de Grootelaan 16 uur Spirit-Vriendenschaar; 's-Graven- zande 16 uur ONDO-Dijkvogels. VOLLEYBAL: donderdag Rotterdam-Enk 19.15 uur Pendrecht-Volley'68(d), Lljrv baanha) 19.15 uur Sunllght-MSV'71(h), Maassluis sportzaal Sportlaen 21.15 uur MSV'71-Libanon 2(d); vrijdag sporthal Westwljk 20.15 uur Volley 6B-WHV(h), sportzaal Lissabonweg 21.16 uur Holy- Shell 2 (h), zaterdag Schiedam 19 uur Passage/VCJ 3-Holy (d), Spijkenlsse 20.15 uur Spivo-MVC(h). TAFELTENNIS: zaterdag Vllsaingen 17 uur Wllno-Rm, Amsterdam-Zuid 18 uur Salto-BMTOG. HANDBAL: zondag Hoogvliet 13 uur EROS-WIK (d); Dordrecht 14 uur MOK- De Hollandiaan (d>. Krimpen a/d IJssel 16 uur Treffers-WIK(h); Schiedam 18.40 uur Wllton-Unitas(h). SCHIEDAM VOETBAL - zaterdag: FC Vlaardlngen'74 jeugd)-SVV(jaugd), Katwijk PPSC, hbss-SC Voorne (Harga 14.30 uur). SC Botlek-GSS, FC Veronica-GTB, VVK- F lak keelThurlede 13.30 uur), zondag: SVV-SC CambuurlHarga 14 uur), VUC Hermes DVS, DHS-OBGCISportpark Kethel 14 uur). Spartaan'20-Schiedam, SSW-Martfnit. Excelsior'20-ESDO (Thur lede 14 uur), SVDPW-Sparta (Harga 14.30 uur), DEH-Ursus, Hillesluis-ORZ, Demos-Belvedere! Harga 14.30 uur), Smeetsland-SFC Zwarte Prjl-WF. FCN'66- AVSIHarga 14.30 uur), Schiedamse Boys- SC Zuid!Harga 14.30 uur). KORFBAL: zaterdag Gorlnchem 16.50 uur Vriendenschaar-Harga, Capelle a/d m-OOt; zondag 19 14 14 uur Succes-Valox. VOLLEYBAL zaterdag II Passage/VCJ Libanonl ige/VCJ-Libanon 3 (h). TAFELTENNIS: zaterdag HANDBAL: zondag Margriethal 16.30 uur UVG-Snelwiek(h), 17.40 uur HVK- iwen(d), 18.40 uur Wilton Unitas (h); Jwijk 14 uur Westlandia-DWS'd) Ja 11.20 uur Vlres et Celeritas >n(d). +C. INSCHRIJFADRESSEN Dit zjjn de adressen waar u zich (te gen betaling van slechts een rijks daalder) voor de 10e prestatieloop kunt inschreven: De kantoren van De Havenloods aan de Prins Hendrikkade in Rot terdam, aan de Hoogstraat 122 in Vlaardingen en aan de Wetering singel 2 in Krimpen a/d IJssel; Reisbureau „Oost" aan het Raad huisplein in Krimpen a/d IJssel; V V V-kan toor in Hoek van Holland; Dekkers, Palestinastraat 57 B, Glimmerveen, Soetendaalseplein Cantine Sintelbaan/Lange Pad in Kralingsebos; - In 't Veld, Libanonweg 6a; Van Hemert, Sal. de Braystraat 31 A lexanderpolder Winkelman, Bergsingel 210a; Na-inschrijving is mogelijk op zater dag 19 maart, de datum waarop de prestatieloop wordt gehouden, in de cantine aan de Sintelbaan/Lange Pad. Voor meer informatie kan men zich tot één van deze beide heren wen den: W. Witvliet, Arguspad 5, Rotter dam, tel. 010 - 225439 (na 18 uur) of J. Verschoor, Zilverdistel 32, Rot terdam, tel. 010 - 20.79.98. Reeds nu... hebben we prachtige damesrokken, die je naar de lente doen verlangen. Deze prachtige rokken van 65/35 polyester/viscose in een slank af- kledend model, hebben een ele gante loopplooi, «n een bijpassend ceintuurtje. Maten 36 t/m 44. Kleuren: ca mei,ecru,marine en wit. Van f 39,75 voor slechts

De Havenloods | 1977 | | pagina 4