Agenda 'We kunnen eigenlijk niet meer groeien' termeuien ter meuten Huur sportaccommodaties gaat tien procent omhoog termeuien termeulen DE HAVENLOODS DONDERDAG 21 APRIL 1977 LANG? DEI PMATERMfEG Sport radakti* O* Havenloods. L Hoogstraat 122. Vlaardingen. M Het vierde elftal van Satelliet werd onlangs kampioen. Dat is uiteraard hun goed recht, maar om die titel binnen te halen zou het achtste team van Excelsior M een veer moei ten. Met andere woorden: Satelliet (met penningmeester Cees va Linden en de na drie beenbreuken toch weer voetballende Hans Blan- kenstein) had nog twee punten nodig om het kampioenschap binnen te ha len. Dat lukte in de eerste drie kwar tier niet helemaal, want de Maassluise elf leidden bij rust met 1-0. Het is vanaf dat moment toch wel aardig om de (gekleurde?) wedstrijdversla gen in de beide clubbladen te volgen. Eerst die van Excelsior M (want zij verloren tenslotte toch met 3-1): „Hoogst onsportief was de ploeg. Na de pauze leek Satelliet meer een gooi te doen naar het kampioenschap spel- verruwing". In het Vlaardingse kamp zag men het allemaal door een andere bril: Voor rust liep Satelliet nog verloren op het veld rond, maar na de pauze werd er beter, maar vooral ook steviger aangepaktRest nog te melden, dat het hele elftal in tweetje helft opviel door hun tomelo ze inzet "L *de leden beslissen Het bestuur van HBSS heeft zijn le den een brief gezonden, waarin sum mier de bouwplannen vooreen nieuu. clubgebouw en een tribune uit de doeken wordt gedaan. Nu schijn i vooral de noodzakelijkheid van hei tribunegebouw op Harga ter discussie te staan. Voorzitter Rien Klink gaai er tenminste in de weekbrief uitge breid op in: „Wij, als bestuur zijn wel van mening, dat we momenteel niet bepaald op een tribune zittei wachten, omdat we die zo hard nodig zouden hebben. We moeten echter wel naar de toekomst kijken. We heb- deel uit eigen middelen betalen, dus we mbeten+nu de kans grijpen. Heb ben we er later behoefte aan en den we op dit moment niet bouwen, dan zal mogelijk de huidige jonge ge neratie ons verwijten, dat we di gunning (waar we zo hard voc streden hebben) hebben laten verlo pen Tijdens de zomermaanden zal het hoofdveld van HBSS vernieuwd en enigszins verschoven worden. Klink. „Een prachtige gelegenheid om dan die tribune te bouwen". De leden mogen het zeggen via een en- quete en het bestuur zal aan de hand van de uitslag daarvan beslissen of die tribune inderdaad gebouwd zal v den. *MSV '71 opent Op zaterdag'14 mei zal MSV'71 twee uur het nieuwe sportpark in de Steendijkpolder officieel in gebruik gaan nemen. Wie de openingshande lingen zal verrichten wil m, n nog bekend maken. Tijdens die opening en de daarop volgende recepties zal de film vertoond worden, die van de bouw is gemaakt. Na de veertiende mei keert MSV'71 weer rap terug naar de realiteit, 'op dinsdag 31 mei is er een buitenge wone algemene ledenvergadering met als voornaamste agendapunt de op volging van voorzitter Jan Middel burg. De huidige voorman va. Maassluise omni-vereniging vindt na melijk, dat - nu de bouw is afgerond - het voor hem tijd is geworden om wat te pauzeren. Uiteraard blijft Middelburg wel in het MS V-gebeuren actief. Zijn eerste nieuwe functie heeft hij al: lid van de cantine-com- VOETBALFEiTJES VLA AR DINGEN/SCHIEDAM - Gouds waardse Boys hoefde zaterdag niet naar het Schiedamse Harga voor de partij tegen GSS. De competitie-leider vond het belangrijker, dat DVO'32 eerst zijn achter Goudswaard zou inhalen. En zo geschied haalden er zowaar een puntloos gelijkspel volgende keer ongeslagen Een gedegen Vlaardingse eindsprint leverde maar liefst negen punten uit vijf wedstrijden op, ter wijl het degradatiespook definitief over de kling gejaagd werd. Overigens: de uitgestel de wedstrijd GSS-Goudswaardse Boys wordt nu zaterdag gespeeld SCHIEDAMSE BOYS - Nog vier punten mers gestaakte wedstrijd tegen OHVV DDC kan dus nog 39 punten binnenha len; Schiedamse Boys heeft er 36. FCN'66 - Het verlies (1-2) tegen mede koploper Animo H heeft de ploeg bijna uitgeschakeld voor de titel. Beide clubs hebben nu nog één wedstrijd te spelen en door de twee punten voorsprong van Hoogvliet kan ECN'66 strijd. Animo H moe wedstrijd verliezen. VLAARDINGEN - degraderen zij; Vlaardingen wordt gecon fronteerd met een extra wedstrijd bij een gelijkspel tussen DSO en Spirit (tegen Spirit) en bij winst van Spirit (tegen DSO). doelverdediger Extra voordelig... Prachtige dusters van 100% kreuk vrije polyester. In diverse mooie bloem- of ruitdessins. Maten 38 t/m 52, dus ook voor de grotere maten zo'n elegante duster Uit de prijsklasse van f 39.95 en f 42,50. IMu door elkaar slechts ook maat 50-52 BEKERVOETBAL Sunlight, PPSC en Zwaluwen gaan door VL AARDINGEN/SCHIEDAM Dinsdagavond werd de tweede ronde van het toernooi om de KNVB-beker voor zaterdagclubs afgewerkt. Alleen Excelsior M speelt pas vanavond (donderdag) in Rotterdam tegen VVOR. Sunlight omzeilde in een uitwedstrijd Koudekerk met 1-0 en wordt volgen de week dinsdag in de derde gecon fronteerd met PPSC, dat Lyra met 3-0 terugwees. HVO en GOZ hielden elkaar twee uur lang in evenwicht. Het werd 1-1: een stand overigens, die al na negentig minuten was be reikt. GOZ won tenslotte na straf schoppen. Ook HBSS en Randstad Sport bleven op Harga lang in ba lans. Na de normale speeltijd was het 3-3. In de verlenging namen de Schiedammers de leiding, maar daar na werd het weer gelijk (4-4). Ook hiér dus Strafschoppen en Randstad Sport won. Zwaluwen zegevierde in en tegen Rijsoord met 2-1 en moet het nu in Vlaardingen opnemen tegen het rijswijkse Te Werve, dat verras send Zwart-Wit'28 tot aan het slot van de verelenging op 0-0 hield en daarna via de onvermijdelijke straf schoppen won. Nu Zwaluwen de derde bekerronde heeft bereikt, komt het schema voor de wedstrijden van het toernooi om het kampioenschap van Vlaardingen danig in de knel. De zaterdageerste klasser had dinsdag eigenlijk tegen R K WIK moeten spelen. De organi satoren van het Vlaardingse titel-.-, toernooi komen vanavond bijeen om te beslissen of deze wedstrijd naar een andere datum verschoven kan worden. Vrij en sportief.... voel je je in zo'n vlot T-shirt in Polo-model. Fijn kombineerbaar op rokken, jeans enz. Hoofdkleur wit met zwart, rood of marine. Maten 36 t/m 44 i Nu van f. 14.95 VERHOGING LEIDT TOT LANGE DISCUSSIE MAASSLUIS Slechts schoorvoetend is de sportraad akkoord gegaan met het percentage, dat in de komende drie jaar (gerekend vanaf 1978) gehanteerd gaat worden als basis voor de huurverhogingen van binnen- en buitensportac comodaties. Het voorstel (tien procent) wekte de aversie op van exact de helft van het zestal aanwezige raadsleden, omdat duidelijk werd afgeweken van het ministeriële advies. In Den Haag vindt men namelijk vijf procent vol doende. Overigens bleek, dat het dagelijks bestuur van de sportraad het per centage al aanzienlijk had teruggeschroefd, omdat de gemeentelijke cijferaars een hogere jaarlijkse verhoging hadden voorgesteld. Omdat wethouder Kóós Smit niet aanwezig kon zjjn. motiveerde Jan Deursen namens de gemeente het voorstel: „De opbrengsten en kos ten van de sportcomplexen hebben nog nooit met elkaar in enige ver houding gestaan. Hel gat tussen die twee zal in de toekomst zelfs alleen nog maar groter worden, ondanks de tien procent, die we voorgesteld heb ben". De drie sportraadsleden lieten zich hierdoor evenwel niet vermur- /wen. Fokke Abbas: „Bij de inflatie- bestrijding mag verwacht worden, dat de overheid het goede voorbeeld geeft. Ik vind die tien procent het tegenovergestelde van een goed voor beeld". En Van Beurden: ..Wanneer het Ministerie van Binnenlandse Zaken vijf procent adviseert, dan moeten we hier niet van afwijken. Laten we dan maar proberen iets van de uitgavenkant te schrappen". ^JanMdddhurggeen amteritg.... liet-VFC 0-6. Vlaardingen-De Hollan diaan 0-1, HVO-Sunlight 04) (Sunlight w.n.s.) en Fortuna-DVO'32 0-2. Vana vond (donderdag) vindt de laatste wed strijd (RK WIK-Zwaluwen) pl; afloop zal de loting voor de ronde worden verricht. De speeldata hiervoor zijn donderdag 28 april, dins dag 3 en donderdag 5 VEERTIGJARIG 'SUCCES' SLAAT ALLE PROGNOSES SCHIEDAM Alles is vergeten en vergeven. Waarom zou Jan van Dongen eigenlijk rancuneus blijven? Ieder huisje heeft zijn kruisje en bij de korfbal vereniging Succes kunnen ze er van meepraten. Het was gewoon een menings verschil. Zo moet het maar genoemd worden. Alleen kreeg juist voorzitter Van Dongen de bui over zich heen. Het was in ieder geval voldoende om één van zijn voorgangers in het geweer te krijgen. Arie van de Beek koestert die club namelijk aan het hart. Weet jaartallen en cijfers. Maar kan het niet aanzien, wanneer iemand tracht de rus» te verstoren. Van de Beek wachtte niet op de explosie. Hij handelde en de reddingsactie kwam op tijd. Het mondde uit in een bizondere algemene ledenvergadering. Trainer/coach Freek Veer stapt op Nu is het niet eens interessant meer om de redenen (Van Dongen "Een interne kwestie. Voor de buitenwacht wat moeilijk te vatten") op te lepelen, die tot het plotseling bijeen roepen van de (eden aanleiding hebben gegeven. Achteraf althans. De voorzitter kreeg ruimschoots het vertrouwen en van de dwarsligger kwam de bekentenis. Zand erover. Trouwens Jan van Dongen zelf heeft er bijna geen nacht van wakker gelegen; Hij realiseerde zich nogal realis tisch. dat hij niet onvervangbaar is. Dat hij eventueel best plaats wilde maken voor een ander. "Ik ben niet iemand, die zo nodig moet. Wanneer er iemand zou komen, die beter is. dan ruim ik zonder wroeging mijn plaats in" Hele maal stilvallen zal hij toch niet. Van Dongen werd inmiddels scheidsrechter Bovendien is hij al vele jaren de organisator van de Schiedamse avondvierdaagse Maar voorlopig zal hij zich wel weer bij Succes beschikbaar stellen voor een nieuwe ambtsperiode, wanneer hij zich dadelijk bij de algemene jaar lijkse ledenvergadering periodiek moet afmelden. Van Dongen heeft ér dan vier jaar opzitten. "Succes" telt intussen al het tienvoudige. Veertig jaar: ze noemen het slechts een tus senstation. Ze staan er slechts kort bij stil. De Nolenslaanclub vindt dat er belangrijker zaken in het leven zijn. Het bereiken van het districtskorfbal bijvoorbeeld "We zijn wel degelijk prestatie-ge richt", vindt van Dongen, "maar ver geten toch vooral niet. dat we tevens een gezelligheidsvereniging zijn'Het eerste team figureert momenteel in de eersteklas van de afdeling Rotter dam. Kwam deze competitie zwak uit de startblokken, maar herstelde zich nadien góed. Maar het lijkt niet door GERARD S VERVER voldoende om de titel nog aantoon baar binnen het bereik te brengen. "Toen vorig jaar De Bermen kam pioen werd, dachten we, dat de vol gende titel voor ons zou zijn. Zover komt het dus blijkbaar niet. Veel geblesseerden". Wrijving Jan van Dongên: "Een inijlpaaP Veertig jaarWelnee, we moeten verder' nieuw idee! Vraag gezinnen uit ver scheidene wijken of zij eens willen binnenwippen. Tien tegen één, dat er zo mensen blijven kleven. Van Dongen zelf was er zes jaar geleden zo één. Een vader, die naar zijn doch ter kwam kijken, omdat het team waarin zij speelde, kampioen kon worden. "Korfbal wórdt onderschat", zo kan hij nu zeggen. "Ik heb mijn hele leven ook niet anders gedaan Ik was een voetbalfanaat. Een SVV'er. Weet je, wanneer ik alles over mocht doen, dan ging ik van meet af aan korfballen". Een doordacht model kinderstoel, dat uit elkaar kan en dan als los tafeltje en stoeltje gebruikt wordt. Een stabiele kinderstoel van P.V.C. beklede buis, met plastic zitting rugleuning, in 4 dessins, met formica tafelbladen. Van f 52,50 Maar het waren niet alleen de blessu res. Freek Veer gaf vorige week te kennen, dat hij Succes als trainer/ coach gaat verlaten. De problemen, die aan Veer's ontslagaanvrage ten grondslag liggen zijn evenwel maar al te goed bekend. "Tussen hem en de spelers klikte het niet langer", bekent Van Dongen (49) openhartig. "Een mens wil als mens behandeld worden. En blijkt dan soms ook pas laat vol wassen te zijn en moet regelmatig over de kuif gestreken worden. De wrijvingspunten tussen Veer en de spelers waren niet zo groot, maar lagen juist in het menselijke vlak. Het was ook niet zozeer een geschil tus sen het twaalftal en de trainer, maar meer tussen het twaalftal en de coach. Maar ook dat is Veer". Het zal moeilijk worden een opvolger te vinden voor de vertrekkende trai ner/coach. Succes is een middelgrote korfbalvereniging. Kan derhalve geen kapitalen aan de training besteden. Van Dongen: "De Bennen heeft drie trainers. Dat kost de club -zo is mij verteld- zo'n twaalfduizend gulden per jaar. We gaan zoeken, maar het zal niet makkelijk zijn iemand te vin den, die ons ideëel en financieel past. We willen wel het district bereiken, maar zo n dure trainer? Nee". Maar waar een wil is, is een weg. Maar die weg naar omhoog is duide lijk geplaveid met allerhande obsta kels. "Zo'n vijf jaar geleden hebben al eens op dat niveau gespeeld. We beschikten toen ook over een hele goede trainer, maar de man was -achteraf werd het bewezen- te ambitieus en te overmoedig. Hij zou gelijk wel even doorstoten. Het tegendeel geschiedde. In het huidige team spelen nog drie mensen, die destijds in die districtscompetitie meegedaan hebben. Ze hebben ge proefd wat dat betekent en ze willen het best herhalen Meer mensen ontdekken dat en zo groeit de fanclub. Succes is best ge neigd die stijgende interesse te volgen, maar weet tegelijk, dat zij op het veld aan de Nolenslaan niet naar een grote vereniging kan uitgroeien. Vandaar dat ook de toekomstplannen enigs zins beperkt moeten blijven. Jan van Dongen: "Om een vereniging renda bel te maken zal een ledental van honderdvijftig tot tweehonderd nodig zijn (red. volgens de officiële, cijfers van de bond heeft Succes nu 161 leden). Maar veldruimte is het grote probleem. We hebben nu vif seniren en een juniorenteam. Zouden we er van één bijkrijgen, dan is het veld te krap. En uitzi.ht op een nieuw complex is er ook niet. Om de opvolging in de senioren zeker te stellen, zijn we verplicht om propa ganda te blijven naken, maar het jas je is eigenlijk niet groot genoeg om groei mogelijk te maken Scheiden En wat te denken van een ander ge bouw, Dan zou het tenminste moge lijk worden om de tegenstanders van elkaar te scheiden. Nu moeten ze noodgedwongen (met de scheidsrech ter) van dezelfde kleedkamers ge bruik maken. Op de gemeente hoe ven ze niet te rekenen. Zelfs een flin ke pot verf om de gemeentelijke eigendommen(!) door zelfwerkzaam heid enigszins op te kalefateren kan e er niet af. Succes onderzoekt nu zelf de mogelijkheden. Van Dongen: "Maar het is niet verantwoord om zomaar anderhalve ton of-meer in nieuwbouw te steken. Daar zijn we een te kleine vereniging voor", Zo reilt en zeilt een veertigjarige. Enigszins afgeremd en dat in de kracht van zijn leven. Van Dongen: Sikkens heeft als dealer erkend. Dat betekent dat wij bekende produkten van Sikkens voeren, zoals Flexa verf, Redpoint behang. Ceta-Bever beitsen en lijmen. Servant verf- gereedschap. Neem nu Redpoint behang: Keuze uit honderden dessins en kleuren. y Te zien bij; Boone Noordmolenstraat 68 Rotterdam Hooykaas Kerstroosstraat 6 Rotterdam Jonas Laan van Bolnes 21 Schiedam. Onderschat "Een kampioenschap is een overwin ning voor de gehele vereniging Het veertigjarig jubileum zal die lauwer krans moeten missen. Van Dongen "Andere teams werden kampioen Het is geen verloren seizoen. Korfbal is een teamsport en dan moet je wil len winnen, maar ook kunnen verlie zen". Voorlopig staat Succes met zijn leden- aanwas ruimschoots op winst. Maar dat is een heel ander verhaal. Daar voor zijn andere krachten aan het werk. De propaganda-machine. Een WF (voetbal) heeft zijn algemene ledenvergadering op donderdag 16 juni in het clubgebouw op de gelijknamige scheepswerf. Competitiewedstrijd Ie klas K.N,V_B. a.s. zaterdag 23 april aanvang 14.30 uur ZWALUWEN Quick-Boys aan de Zwaluwenlaan toegangs-, prijs f 2 - jongens en 65 +f 1.-. Krediet-aanvraag moet wachten SCHIEDAM - Ursus, WK en WF hebben van de gemeente de verze kering gekregen, dat ieder van de verenigingen f 120.000 - toegewezen zal krijgen voor de bouw van de was- en kleedruimten bij de accommoda ties op resp. de sportparken Parallel weg en Blijdorp. Deze toezegging is gedaah, omdat de krediet-aanvraag voor deze subsidie ook de raadsvergadering van maandag 18 april niet heeft gehaald. Het col lege-voorstel moet namelijk eerst drie raadscommissies passeren alvorens het kan worden aangeboden aan de raad. Inmiddels hebben de commis sies Vorming en Recreatie en Ruim telijke Ordening hun fiat gegeven. Het wachten is op de commissie voor Financiën. De clubs hebben -omdat de sibsidie-toekenning een formele zaak lijkt- de bouwvergunningen aan gevraagd. Een patstelling dreigde, omdat er in de hoeken van de voor- en tegen stemmers niemand van zijn stand punt wilde afwijken, zodat de stem van voorzitter Klaas de Roo (vóór) beslissend zou wordenJan Deursen nog: „Wij weten ook wel, dat het ministerie die vijf procentsregel han teert. Wij gaan onze tien procent aanmelden. Als proef, maar we ver wachten niet, dat men er in Den Haag veel bezwaar tegen zal hebben, omdat het negatieve verschil tussen opbrengsten en kosten zo groot is". Nadat aan het voorstel het woordje „maximaal" was toegevoegd (zodat de sportraad nu werd gevraagd in te stemmen met een maximale verho ging van tien procent gedurende drie jaar) gingen twee van de drie tegen stemmers overstag. Alleen Fokke Abbas handhaafde zijn bezwaren. Training Uitgebreid praatte de sportraad ook over de brieven, die door de gemeen te waren verzonden aan Excelsior M en VDL, nadat geconstateerd was, dat leden van beide verenigingen op de sportvelden aan het trainen wa ren. Nadat een eerste voorzichtige brief geen resultaat bleek te hebben, volgde enige weken later een tweede brief waarin met sancties werd ge dreigd. Afschriften van deze brieven werden gezonden aan de grondtechnische dienst van de KNVB en naar de afde ling Rotterdam van die bond. Vooral dat laatste wekte enig ongenoegen bij sportraadslid Van Beurden op, temeer omdat - zoals hij opmerkte - de sportraad niet in de hele materie gekend was. Het probleem komt overigens op maandag 25 april uitge breid ter sprake, tijdens een bijeen komst van afgevaardigden van de bond, de gemeente en de beide be trokken clubs. MSV'71 had geconstateerd, dat het hoofdveld van het nieuwe sportpark in de Steendijkpolder was opgeleverd zonder afrastering. Voorzitter Jan Middelburg kwam nu vragen of men daar alsnog voor kon zorgen. De vraag kwam niet helemaal onver wacht. De gemeente had namelijk al becijferd, dat zoiets ruim tienduizend gulden moet gaan kosten, maar durft de gemeenteraad niet om een aanvul lend krediet te vragen. Een dergelijk bedrag zal men nu opnemen in de krediet-aanvraag voor de tweede fase van de Steendijkpolder-aanleg (onder andere hockeyvelden). „Dat kan dus nog wel enige tijd duren"? Hetgeen bevestigd werd. Verder ging de sportraad zonder veel problemen akkoord met het verlenen van medewerking aan CKC Maassluis bij het vestigen van het werelduurre- kord korfballen op 29 en 30 an ril met het afstaan van een stukje trai ningsveld van Evergreen ten behoeve van de tunnelbouw onder de spoor weg en met de brief, die aan Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland zal worden verzonden (GS vindt, dat tennis zichzelf moet bekostigen. De sportraad is echter van mening, dat deze visie - gezien de opmars die ten nis maakt - niet langer te handhaven is). Excelsior'20 en Martinit in finale SCHIEDAM Maandagavond wer den in de Margriethal voor ruim vijf honderd toeschouwers de eerste wed strijden in de tweede ronde van het zaalvoetbalkampioenschap van Schie dam gespeeld. In deze ronde zijn door loting vier poules van drie teams gevormd en uit elke poule gaat de winnaar over naar de finale op vrijdag 29 april. Op een finale-plaats kunnen in ieder geval Excelsior '20 en Martinit reke nen. Zij werden winnaar van hun groep. De uitslagen in poule A: Hermes DVS-SVV 3-4, Excelsior- Hermes DVS 6-6 en SVV-Excelsior '20 0-2. In poule B: DHS-Demos3-l Martinit-DHS 3-1 en Demos-Martinit 2-6. De wedstrijden voor poule C en D zijn op maandag 23 april eveneens in de Margriethal (aanvang zeven uur). Op het programma staan dan achter eenvolgens. PPSC-GSS, Groenoord- DCMR, WF-PPSC, Schiedam-Groen- oord, GSS-WF en DCMR-Schiedam. De stand: 1. Chris van Gerven (Schiedamse Boys) 1,31 (25 uit 19); 2. Peter van der Hoeven (Excelsior '20) 1,05 (20 uit 19); 3. Ben Stip (Schiedamse Boys) 0,84 (16 uit 19); (14 uit 18); 6. Ruud Slavenburg (DRZ) 0,73 (11 uit 15); 7. en 8. Fred Clarijs (Excelsior '20) en Peter van Heiten (Schiedamse Boys) 0,63 (beiden 12 uit 19), 9. Leen Pijpers (Zwaluwen) 0,61 (13 uit 21); 10. Anton Klootwijk (Martinit) 0,60 (12 uit 20). 14.30 uur), RKDEO-For- k-VFC. De Hollandlaan t NieuWelant 14.30 uur). wede-VDL, FC Santiago-MSV'71. Woensdag (bekerwedstrijden): FC Vlaar- dingen'74 jeugd-SVV jeugd (Marathonweg 19 uur). De Musschen-VDL, De Holtan- 18.30 u:TeWeg(Park X N'eUWe,and TAFELTENNIS: zaterdag Schiedam 14 14.30 uur RM-TTCV Rath, BASKETBALL: zaterdag Rotterdam 20.30 uur BV Rotterdam-Basket Boys. KORFBAL zaterdag Maasdijk 16 uur VOLLEYBAL donderdag Maassluis Olympiahal 19.45 uur MVC-Data C/D 2 (h). 21 uur MVC-Roswell 2(d), Rotterdam 20.15 uur Tenaco 3-HoMd). Maassluis sportzaal Sportlaan 21.15 uur MSV71- VCO(h); vrijdag sporthal Westwijk 20.15 uur Volley'68-Hobby S/K(d). 21.30 uur Volley'68 4-MSV71 (d), sportzaal Lissa- bonweg 21.15 uur Holy 2-Holy(h). zater- ley'68(h). VOETBAL - zaterdag: Maasdam-HBSS. GSS-Goudswaardse BoysfHarga 16.15 uur) Zondag: SVV-Helmond Sport (Harga 14 uur). De Spartaan-Hermes DVS. OHS-Roo- denburgfKethel 14 uur), Fluks-Schiedam. Martinit-DFC(Thurlede 14 uur), VOC-Ex- celsior'20. Hekelingen-SV DPWUrsus- Zwervers (Harga 14.30 uur). DRZ-OVV (Kethel 14,30 uur), ASB-Demos. SFC- VVOH-WF, Sch 4.30 DBGG-Hermes DVS. DHS-FC Charlois (Kether 18.30 uur). TOGB-Excelsior'20. TAFELTENNIS: zaterdag Koorenbeurs 18 ia-ODI; 3 Nolen VOLLEYBAL: zaterdag Rotterdam Enk. 14 uur Rovok-Passage/VCF(d), 15 uur Ro- vok-Passage/VCJ9H). ZAALVOETBAL: maandag Margriethal vanaf 19 uur tweede serie halve finale kampioenschap van Schiedam. Rinke Baaima weer bij selectie VLAARDINGEN HVO's Rinke Baaima is één van de vijftien jonge amateurvoetballers, die zijn uitgeno digd voor de centrale training op donderdag 21 en 28 april in het KNVB-sportcentrum in Zeist. Deze training is bedoeld als voorbe reiding op de twee wedstrijden tegen Jong Saarland(amateurs), die op dins dag 3 en donderdag 5 mei in resp. Reimsbach en Bexbach zullen worden gespeeld. Arie Jansen's 350-ste VLAARDINGEN RK WIK-verde- diger Arie Jansen speelde zondag tegen 't Noorden zijn 350-ste wed strijd voor het eerste elftal. Hij bereik te al op jeugdige leeftijd de topelf van de Vlaardingers. Het bestuur had het bereiken van deze mijlpaal voor Jansen geheim weten te houden, zo dat hij zondag verbluft zijn huldiging onderging. Van de vereniging kreeg hij een paar voetbalschoenen en van de spelers een bedrag onder couvert. Voor mevrouw Jansen waren er bloe men. breien zonder zorgen.... zuiver acryl snelbreigaren dat be tekend breien zonder zorgen. Ver- vilt niet en kan probleemloos ge wassen worden ook in de wasma chine. Nu in meer dan 24 kleuren, o.a. blauw/bruin/groen/beige/ecru/ wit/rood/grijs/rose/petrol/oker/ oranje/geel enz. Normaal per bol van 40 gram f. 1,35^^

De Havenloods | 1977 | | pagina 4