Agenda 'Mandekking? Hoe hebben ze het kunnen uitvinden' De winnaars van onze sportprijsvraag Handbalcomplex doorn in het oog van omwonenden ff5 WE5IMHDM kontaktlenzen LANGS DE| hWTERWK termeulen Leen Pijpers: bebrild, besnord en gevreesd termeulen MASSIEF EIKEN MEUBELEN termeulen termeulen y(o)®GCXo) el\e wee'n. foieuwe leesmap! DE HAVENLOODS DONDERDAG 6 OKTOBER 1977 ilSPORT- Geïnspireerd door een verzoek v KNVB laat FCN'66 zijn leden weten, dat het toch nog steeds beter is om waardevolle voorwerpen en geld tij dens de wedstrijd niet in de kleed kamer te laten liggen. Vooral op het uitgestrekte Rotterdamse sportcom plex Zestienhoven schijnen insluipin gen tegenwoordig schering en inslag te zijn. Zuur voegt het FCN-bestuur daaraan toe, dat ook in Schiedam, zoals nog recent gebleken is, voor zichtig geboden is. Bij de bescher ming van de persoonlijke eigendom men gaat MVV'27 evenwel voorop, want - zo melden de Maaslandse can- tine-beheerders - ze zijn gestart met een betere controle op tassen met geld, die in de cantine in bewaring worden gegeven. Voor iedere ingele verde tas geeft de barman een num merplaatje af en de tas wordt terug gegeven bij inlevering van het plaatje. met voorrang Uit het maandblad van de w sportvereniging De Schie: „Onze voorzitter heeft een gesprek gehad met de heer Posthoorn. De heer Posthoorn heeft weer. weer. .weet .weer. .weer ja, echt weer. weer gezegd, dat er hard aan de jacht haven gewerkt wordt. Met spoed betekent bij de gemeente waarschijn lijk: volgende maand, met voorrang". Voor wie het nog niet wist: De Schie bedelt al jaren bij de elkaar opvolgen de Schiedamse wethouders voor sportzaken om een echte jachthaven. Wethouder Herman Posthoorn heeft erkent, dat zoiets een keiharde nood zaak is, maar weet dat nog steeds niet in definitieve plannen vast te leggen. Intussen blijven de watersporters ge duldig (nou ja geduldig) wachten totdat het laatste resje van hun lig plaatsen door de industrie opgeeist wordt. niet aardig Andries Trouwborst (medewerker van het dagblad Trouw) vindt, dat we hem vorige week in deze kolom niet aardig behandeld hebben en voreg om één en ander recht te zetten. Dat willen we best, want we hadden namelijk helemaal de intentie niet om hem te kwetsen. Verre van dat zelfs. Vandaar dat we toch maar even duidelijk willen stellen, dat zijn medewerking aan het ochtendblad niet resulteerde in het schrijven van het foute artikel (dat overigens de volgende dag weer werd hersteld) over het uitspelen van de niet afgemaakte wedstrijden uit de eerste ronde van het bekertoernooi voor het zaterdagvoetbal. Dat verhaal was namelijk afkomstig van de Trouw- redactie. en verder... Ene Mar. die lid van dé korfbalvereni ging Spirit is gaf de oud-papier ophaler van haar club toestemming om de dozen met de oude kranten uit de kelder te verwijderenHij nam alle dozen meeOok de dozen waarin vele kledingstukken zat Het ging per ongeluk, maar de lorre- boer (of is het tegenwoordig man?) was er goed meeDe honkbal vereniging Groenoord heeft op vrij dag 21 oktober in de cantine van DRZ de algemene ledenvergadering. De aanvang is acht uur.We mis, de PPSC-columnist. Zouden ze er toch in geslaagd zijn hem de mond te In onze sportbijlage, die medio augustus verscheen, was een prijs vraag opgenomen. Op een speciale pagina werd een achtttal verscha lende sporten in beeld gebracht: de lezers moesten ze „identifi ceren" en vervolgens de namen aan ons opsturen. Het aantal inzen dingen was kolossaal. De opgave bleek niet al te moeüijk. Wij hebben veel tijd nodig gehad om de win naars en winnaressen met hun kaart op een rijtje te zetten. Maar hier zijn ze dan: 2-persoons Rijn-reis (weekend) op 14 oktober a.s., aangeboden door Rederij Rijnvakantie BV, Rotter dam. T.G. Tuin, Heemskerkstraat 4s, Rotterdam. 10 toegangskaarten Beeksebergen. aangeboden door Rekreatiepark Beekse Bergen. Peter Verschuren, Ed. van Beinum- laan 53, Schiedam: Mevr. L.S. van Bommel, Geerkens- straat 12a, Rotterdam: Mevr. A. Oudenaarden, Nijverheids plaats 6, Krimpen a.s. Lek: Mevr. M.P. Lafeber-Nuyen, Wilten- burg 21, Gouda: J. van Dam sr., Peppelweg 145c, Rotterdam. 1 paar skischoenen, model „Sprint' t.w.v. f.134.- G.W. van Oyen, Puttelaan 152, Bos koop. 1 skiset Flipper met Tyrolia hak- automaat compleet met stokken, vangriemen t.w.v. f.244.- ook aan geboden door DAKA sport Rot terdam. H.P. Kuurstra, Brussestraat 10b, Rotterdam. Pakket van 25 flessen bier uit 15 landen aangeboden door Vivat Slijterij en wijnhandel in Rotter dam e.o. J. de Korte, Burgerdijkstraat 5, Krimpen a.d. IJssel. 2 LP's naar keuze aangeboden door Free Record Shop's bv Rotterdam. A. Scheepmaker, Zwaluwenlaan 229, Vlaardingen. Laaggeprijsde gezelligheid... Wat is er gezelliger dan een heerlijk avondje sjoelen Om de prijs hoeft u het niet te la ten. Bij Ter Meuten koopt u nu een blank gelakte sjoelbak kompleet met schijven voor een echt surpriseprijsje. Lengte 1.18 m. Van 14,50 MOU voor Lengte 1,75 m. van 23,50 voor 15.80 VRSR vindt bezwaren ongegrond VLAARDINGEN - Door een viertal bewoners (Don, Kegel, Schriel en Van der Vlies) van de Esdoorndreef zijn bezwaren geuit tegen de aanleg van een tweetal verharde handbalvel- den plus een clubgebouw voor De Hollandiaan in de nabijheid van hun woningen. Namens dit kwartet schrijft J. van der Vlies in een brief aan het college van B&W, dat zij pas in dit late stadium met hun beden kingen komen, omdat de gemeente hen niet betrokken heeft bij de in spraakprocedure, die er begin adit jaar rond het sportcomplex is "ge weest. Hoewel dit in eerste instantie door gemeentelijke woordvoerders werd ontkend (de gemeente meende, dat deze bewoners pas na de inspraak procedure in Holy-Noord waren komen wonën), blijkt het tegendeel het geval. Vertelde ons Teun Goed- knegt van het sportbureau: „Zij had den gelijk. We hebben slechts een deel van de Esdoorndreef-bewoners bij de inspraak betrokken. Dat heb ben we inmiddels toegegeven". Van der Vlies cs voert als bezwaar aan, dat één van de velden in het wijkpark komt en regelmatig aan het openbaar groen onttrokken zal worden ten ge rieve van de wedstrijdsport. De bewo ners vinden, dat dit een oneigenlijk gebruik van het wijkpark is. Daarnaast vrezen zij, dat er naast de handbalclub in de toekomst mogelijk ook andere verenigingen in het wijk park gestationeerd zullen worden. Ook voeren zij aan, dat er geen ze kerheid is omtrent het onderverhuren van de accommodatie aan derden voor bijvoorbeeld bruiloften en par tijen. Dat namelijk zou geluidshin der kunnen opleveren. Tenslotte me nen de bewoners, dat het aanbrengen van een geluidsinstallatie en licht masten overmatig geluids- en licht- overlast bezorgt. Zij menen, dat veel bezwaren uit de wereld geholpen kunnen worden door het veld - dat nu op omstreeks zeventig meter van hun woning ligt - veertig meter zuidelijker aan te leggen. Beperkingen Het college heeft het VRSR-bestuur om advies gevraagd, hetgeen inmid dels is gegeven. Met het sportbureau is het sportraadbestuur van mening, dat de bezwaren van de bewoners af gewezen moeten worden. Men vindt, dat van een oneigenlijk gebruik van het wijkpark geen sprake is. „Ver wacht wordt, dat het tweede veld hooguit twee uur per speeldag voor de wedstrijdsport gereserveerd moet worden. Voor alle overige uren - en tijdens de maanden, dat het handbal naar de zaal verhuist - is het dan weer voor de wijk beschikbaar". Ludo van Mil, voorzitter van De Hol landiaan, heeft al toegezegd, dat zijn club zich om toch enigszins aan de bezwaren van de omwonenden tege moet te komen - op alle fronten be perkingen wil opleggen. Ook heeft hij verklaard, dat alles gedaan zal wor den om overmatige geluidshinder te voorkomen. Zegt Teun Goedknegt ook: „De vrees, dat er andere clubs zullen bijkomen is nergens op geba seerd. Het is een loze gedachte". Inmiddels heeft wethouder Rien Bovenberg de briefschrijvers monde ling het standpunt van het sport bureau toegelicht. Hij heeft hen ver teld, dat het verplaatsen van het veld in zuidelijke richting veel extra kos ten vergt en ook een aanzienlijke ver traging van de aanleg van het gehele complex met zich mee zal brengen. Door de wijziging van de plannen dan ook de gemeenteraad weer toestemming gevraagd moeten wor den. „Met alles wat daaraan vast zit, zou dat zeker een vertraging van een jaar opleveren", aldus Goed knegt. Om de geluidshinder in te dammen, denkt de gemeente aan het opwerpen van een twee meter hoge aarden wal. De bewoners hebben dit in een nieuwe brief afgewezen. Zij schreven, dat zij hun bezwaren onverkort zullen handhaven. Volgens hen heb ben deskundigen desgevraagd ver klaard, dat een geluidswal niet af doende is. „Maar onze deskundigen beweren juist het tegendeel", voert het sportbureau dan aan. Betreuren Tenslotte komen de Esdoorn-bewo ners in deze brief met de grief, dat De Hollandiaan ook van het gras in het wijkpark gebruik gaat maken. „Dat is niet te voorkomen, omdat de handbalbond het spelen van wedstrij den door de jeugd op verharde velden verbiedt", werpt de gemeente dan te gen. De heer Van der Vlies meldt evenwel, dat dit zijn bezwaren alleen maar heeft doen toenemen. Het VRSR-bestuur blijft echter me nen, dat de bezwaren van het viertal ongegrond zijn. Dit advies ligt nu bij het college van B&W, dat binnenkort een uitspraak zal moeten doen. Sail lant detail: klager Van der Vlies zou het - volgens het sportbureau - be treuren, wanneer De Hollandiaan de dupe van zijn actie zou worden. VLAARDINGEN - Mopperend legde Leen Pijpers de bal weer. naast de hoek schopcirkel. Luttele ogenblikken tevoren had hij dat ook al gedaan. Had hij de bal voor het doel gelepeld en gezien dat Jos Buitelaar het doel miste. De arbiter vond echter, dat de gretige Pijpers zijn vrije trap wat te vlug genomen had en dat leverde een herkansing op. Vreemd eigenlijk dat gemopper want de trap had tenslotte niets opgeleverd en nog geen vijf minuten voordien had Zwaluwen uit een identieke situatie wel gescoord. De ternauwernood geaccep teerde nieuwe kans bracht opponent RCL echter wel de genadeklap toe. Weer liet hij het leder in de melée voor de Leidschendamse doelman neerdalen. Prijsschieten op een weerloze bal. Het toeval wilde, dat niet een RCL-, maar een Zwaluwen-voet het ding beroerde. Knal. Goal. Uit een typisch geniepig Pij pers-voorzetje. Daarom mocht een kersverse arts consult houden. In schouder klopjes en omhelzingen. Want tenslotte was hij de grondlegger van twee doel punten geweest. Zo bleef Deen Pijpers complimenten innen. Acht dagen eerder hadden zijn ploegmakkers, met trainer Frans de Kruis voorop, hém al uitgebreid gefê teerd. Dat waren de slot-accoorden van zijn geslaagde artsenstudie. Drukke jaren werden afgesloten en een avondje feesten kon er toen wel van af. Het waren jaren geweest, waarin hij na de training dikwijls aan het studeren sloeg en pas diep in de nacht tussen de lakens kroop. ,Die training zat in mijn program ma" zegt hij dan. „Anderen kunnen dat misschien niet opbrengen. Zij VGrudging door GERARD S. VERVER stoppen met sporten, omdat ze zich mogelijk niet kunnen dwingen om na de training de boeken te pakken. Ik had daar niet zoveel moeite mee. Vooral ook, omdat ik vind, dat bij wat je ook doet, lichamelijke ont spanning nodig is. Tijdens mijn stage tijd heb ik het meestal zo kunnen re gelen, dat ik op dinsdag en donder dag vrij had". Veel licht voor weinig geld. Voor nog géén tientje koopt u 'n komplete T.L.-balk (123 cm lang) die veel licht geeft en tocfi maar 40 Watt verbruikt. Nu kompleet met starter en voorschakelapparaat. Alleen vrijdag en zaterdag zo voordelig. Matwitte plexi glas afschermkap met zwarte zijschotjes van f 5,95 voor f 3,95. WATERINGEN - De jeugdsocicteit Oikos houdt zaterdag 8 oktober de Westland- wandeltocht. De afstanden zijn, 5, 10, 15, 20, 30 en 40 km. Het startbureau gaat o- pen om negen uur en sluit om vijf uur. Tot drie uur kunnen de wandelaars aan hun tocht beginnen. Het inschrijfgeld is f.2,50 Inlichtingen bij Dick Boutkan, Pastoor Vinkenstcynstraat 50, Kwintsheul (tel. 01742-5460) Zwaluwen bleef hem ook onvoor waardelijk boeien. „Het is een fijn ge voel om te weten, waarvoor die extra inspanning dient. We werden kam pioen en daar was de club ook duide lijk wel aan toe". Pijpers scoorde dat het een lieve lust was. Hard, meedo genloos. En zoiets valt op bij de scputs van de betalende clubs. Sparta Leen Pijpers (rechts): „We moeten maar weer eens leren voetballen, maar de ellende is, dat ze je niet meer laten voetballen heeft nog niet zo lang geleden ge zegd, dat Leen Pijpers behoorlijk pro- informeerde, maar Leen Pijpers bleef Baaren t vocerend liep te voetballen. Door de telefoon hebben ze daar later nog eens flink over doorgezaagd, want de Vlaardinger was het niet met Van in Vlaardingen. „Als Zwaluwen-man loop ik niet zo gauw weg om ergens anders te gaan spelen laat hij we ten. „Betaald voetbal is in wezen veel minder makkelijk dan amateurvoet bal. Wanneer ik nu een keer niet kan trainen, dan bel ik af. Toch is dat be taalde voetbal een uitdaging. Toen men mij benaderde, heb ik een aantal zaken tegenover elkaar afgewogen. Het ging mij om de in intensiviteit toenemende training. Ik zou dan nog minder thuis zijn en misschien ruzie met mijn vrouw krijgen, (red. die lachend erkent, dat voetbal halar niet kan boeien), want tenslotte moet zij ook meebeslissen bij datgene wat we doen. Bovendien, zou het helemaal niet ondenkbeeldig zjjn, dat mijn stu die een aanzienlijke vertraging zou gaan oplopen. Neem Wim Meutstege. Hij verdient meer geld, maar verliest wel een paar jaar, omdat hij voorlo pig gestopt is met studeren Bewaker Langzamerhand is Pijpers' bebrilde en besnorde uiterlijk in het rijk der zaterdagamateurs gevreesd. Hij is hard voor zichzelf. Dat is een overle- vingsvoorwaarde, want niet één te genstander laat hem met klaroenge schal passeren. Geen zichzelf respec terende trainer zal de Vlaardingse doelenbestormer ook vrijelijk zijn gang laten gaan. Zou hij dat wel doen, dan heeft de man van Pijpers en voetbal geen kaas gegeten. En daarom krijgt Leen Pijpers dikwijls meer dan één speler als bewaker mee. Mandekking Hoe hebben ze het kunnen uitvinden. Ik zou een totaal ongeschikt persoon zijn om een der gelijke opdracht uit te voeren: achter een vent aansjouwen en hem tegen de schenen schoppen. Ben je zo'n kerel dan voorbij, dan is er altijd wel een ander, die je ondersteboven schopt. Het is mezelf ook volkomen onduide lijk, waarom ik me tot nu toe immer heb kunnen beheersen en ooit eens heb teruggeslagen. We moeten maar weer eens leren voetballen, maar de ellende is, dat ze je niet meer laten voetballen. Zo verliest het voetbal zijn aantrekkelijkheid". Provoceren Spijkenisse-trainer Jan van Baaren „Wat is provoceren i hij geeft zelf het antwoord. „Wij weten, dat we bij een vrije trap op de rand van het strafschopgebied grote kans hebben een doelpunt te maken. Wanneer je dat weet, dan laat je je toch vallen op het randje van dat ge bied. Dat noemt mijnheer Van Baa ren dan provoceren. Ik noem het ge woon het uitbuiten van kansen". Veel beter kan Leen Pijpers het vin den met zijn eigen trainer: „Weet je wat ik knap vind van De Kruis: ik heb hem nog nooit horen vloeken En toch heeft ook de Rotterdammer ziin teleurstellingen. Zoals de inzin- R,"fl m VOOR Rechtstreeks uit handen van de meubelmaker dan heeft u voor gewone prijzen wel heel wat anders in uw huis. Bezoekt onze uitgebreide toonzalen en ontdek deze waarheid. Kon. Wilhelminahaven z.g. Nieuwe Haven N.Z. 27 VLAARDINGEN king van zijn formatie in de slotfase van de vorige competitie. Leen Pij pers: „Na de overwinning op Noord- wijk dacht toen iedereen, dat we kampioen zouden worden. Dat was gebeurd, wanneer we ons zelf meer bewust waren geweest van de eigen klasse. Dat we het nu minder doen, hoeft niet alarmerend te zijn: we zijn de competitie altijd al slecht begon- Vaste formule. Om nog even terug te komen op De Kruis. „Hij moet een goede trainer zijn, want overal waar hij werkt, heeft hij succes. Natuurlijk zijn er bij ons mensen, die die mening niet de len. Maar die moeten dan vooral ge zocht worden bij de groep, die net niet in dat eerste elftal staat. Be grijp je? De Kruis werkt nu eenmaal met een vaste formule. Net als De Bleijker van Barendrecht. Hij heeft een bepaalde basislijn in gedachte. Zo kwam het voor, dat ik vrijdagnacht soms een dienst in een ziekenhuis moest draaien. Dan zei ik tegen De Kruis, dat hij zaterdag maar niet op me moest rekenen. Maar ik moest spelen, hoe rot het ook ging. Hij kon me in die basis niet missen En daarmee is tevens de artsenstudie van Leen Pijpers weer bereikt. Hij gaat nog een jaar terug naar de colle ge-zalen. Dan is hij huisarts. Een spe cialisatie-studie laat hij nog rusten. Pijpers. „Soms gelden er wel wacht tijden van drie tot vier jaar voordat je tot zo'n soecialisatiecursus wordt toegelaten. Dat duurt me te lang". Hij mikt op een huisartsenpractijk in Vlaardingen. Trouwens ook op het voetbalveld wil hij best medische bij stand verlenen. „Dan komt het voor, dat een verzorger denkt het allemaal beter te weten. Dan denk ik vent barst en hij hoeft verder ook niet meer op me te rekenen". Drie-in-één Een doordacht model kinderstoel, dat uit elkaar kan en dan als los tafeltje en stoeltje gebruikt wordt. Een stabiele kinderstoel van P.V.C. beklede buis, met plastic zitting en rugleuning, in 5 dessins^met for- mica tafelbladen1 Van 59,50 De stand: 1 en 2. Siem van Gerven (GSS) en Leen Valk (WK) 1 (beiden 6 uit 6), 3 t/m 6. Chris van Gerven, Harry Stiefel (bieden Schiedamse Boys), Rob Jansen (VFC) en Peter de Witte (RK WIK) 0,80 (allen 4 uit 5), 7 t/m 9. Jimmy Kars (SFC), Cees van Kralingen (DHS) en Jan Reitsma (VDL zat.) 0,66 (allen 4 uit 6), 10 t/m 17. Peter Bergman (D VO'32), Joep van der Burg (MSV'71), Jaap van Dorp (VFC), Chiel Gouka (Marti- nit), Dick Janse (Sunlight), Tom van der Pijl (Hoekse Boys), Bert de Rooy (Satelliet) en Jan Verdam (WF) o,60 (allen 3 uit 5). Oefenwedstrijden SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Dt meeste zaterdag- en zondag - KNVB clubs werken tijdens het komende weekeinde bekerwedstrijden af. En kele teams zijn echter vrij of uitge schakeld, maar blijven toch in bewe ging door het spelen van oefenwed strijden. Zo ontvangt MVV'27 z dag om twee uur in Maasland Devjo, terwijl VFC en Martinit elkaar een dag later in Vlaardingen (half drie) treffen. De Hollandiaan sluit zijn nederlaagserie om de Klinken berg-bokaal zondagmiddag tegen Her mes DVS af (twee uur). De Schie dammers kunnen in het bezit van het kleinood blijven indien zij de score DHS 1-3) overtreffen. Lekker warm... Als de dagen frisser worden, heeft u beslist plezier van zo'n fijn herenvest van 100%acryl. Mo dieus afgewerkt met sportieve strepen op de linkermouw. In marine/écru, zwart/camel, bor deaux/marine of zwart/grijs. Ma ten S-M-L (46-52).t Van 24,95 wetenschappelijk instituut 1 voor kontaktlenzen aangesloten bij de A.N.V.C. SCHIEDAMSEWEG 73 - VLAARDINGEN TEL.: 010 -346374 Steenstraat 16, Leiden, tel. 071-141166 Schoutenhoek 158 Zoetermeer.tel 079-319300 dagelijks geopend UNICON HEEFT ALLEEN KONTAKTLENZEN 'ntormatie Er is meer QQG voor uw QQG en de juiste KONTAKTLENS voor donderdag 6 t/m woensdag 12 okto- SCHIEDAM zaterdag: LRC-PPSC (beker), tesse (beker Harga 14.30 uur), GSS-Berkel (Harga 16 uur), GTB-Helle- voetsluis (Harga 16 uur), VVK-SRA (Thur- lede 16 uur). Zondag: SVV-Limburgia (Harga 14 uur), LMO-DHS. Ursus-RK WIK (Harga 14 uur), Excelsior'20-Schiedam (Thurlede 14 uur), Belvedere-DRZ, SVDPW-Abbenbroek (Harga 14.30 uur), SFC-Dilettant (Thur lede 14.30 uur), MSV'71-FCN'66 (Maas sluis 14.30 uur), Schiedamse Boys-USC (harga 14.30 uur), WF-Animo H (Harga 14.30 uur). Dinsdag: DHS-Spijkenisse (Kethel 19.45 TAFELTENNIS: zaterdag Tempo Team- Koorenbeurs, NOAD-Interlance (Kooren- beurs 18 uur); maandag Perfect-Milkstea- VOLLEYBAL: zaterdag Rotterdam 15 uur Libanon 2-Passage/VCJ (h). HANDBAL: zaterdag Adm. de Ruyterweg 11 uur Wilton-HVK <d>; Wateringen 13 uur Velo-DWS <d); Thurlede (terr. Excel sior'20) 13 uur HVK-Ancora 4 (h); Harga 13.30 uur UVG-Snelwiek (d), Thurlede 13.30 uur DWS 2-Wilton (h); Vlaardingen 14.15 uur De Hollandiaan-UVG (h). REGIO VLAARDINGEN VOETBAL: zaterdag Maasdijk-Hillegers- berg (maasdijk Lange Kruisweg 14.30 uur) Hoekse Boys-'s Gravenzandse SV (HvH Harwichweg 14.30 uur), HVO-Randstad Sport (Zwanensingel 14.30 uur), Schoon- hoven-TSS, Spijkenisse-Vlaardingen, Sunlight-Excelsior P (deltaweg 14.30 uur), SSS-Zwaluwen, Excelsior M- SHO (Maas sluis Lavendelstraat 14.30 uur), Gouds- waardse Boys-Satelliet, Melissant-DVO'32, CION-Groen Wit R (Zuidbuurt 14.30 uur), VDL-MASC (Maassluis Sportlaan 14.30 Zondag: FC Vlaardingen'74-Enschedese Boys (Marathonweg 14.30 uur). Hoek van Holland-Naaldwijk (HvH Lemaireweg 14 uur). Ursus-RK WIK, MSV'71-FCN'66 (Maasluis 14.30 uur). KORFBAL: zaterdag: Hoekse SV-Sagitta (HvH 16 uur), Olympia-CKC Maassluis. ODO-Ventura Sport (Maasland 16 uur), Stormvogels-Oranje Nassau (West Capelle 16 uur). TAFELTENNIS: zaterdag Docos 2-RM, BMTOG-MZ 2 (Maassluis 14 uur); zondag Lijnbaancomlex vanaf 10.45 uur kam pioenschappen van Vlaardingen; maandag Elan 6-NTO, TBSM 3-Windmill. VOLLEY: donderdag Maassluis sportzaal Sportlaan 21.15 uur MSV'71-Otte VC 7 (hl; vrijdag sporthal Westwijk 20.15 uur Volley'68-Tenaco (d), sportzaal Lissabon- weg 21.15 uur Holy-Passage/VCJ 2 (d); zaterdag Capelle 17 uur Otte VC 2-MVC (h), Sliedrecht 19.15 uur SI. Sport-Volley '68 (h). Rozenburg 21.30 uur Vovero 2- MSV'71 (d). HANDBAL: zondag Schiedam 11 uur UVG 2-Unitas (d); Rijswijk 12 uur Animo 2-Unitas (h); park 't Nieuwelant 13 uur De Hollandiaan-Kwiek Sport (d), 14.15 De Hollandiaan-UVG (h); Hugo de 3.30 i WIK-A BASKETBALL: zaterdag Piazza Stars in Eagles (h). Maassluis Olympiahal ur Green Eagles-Friscol (d). HOCKEY: zondag Claudius Civiluslaan 12 uur Pollux-Spirit(d). Den haag 14.30 VCL-Pollu (h). n Elke week 10 tijdschriften bij u thuis: Panorama,Nieuwe Revue, I Margriet, Mimo, Dummy, Kuifje, f Jaguar, Diane, Story, Libelle, Petra (1 x p. mnd.). 'n Vast abonnement op 2 wille keurige bladen kost veel meer. 110 van de beste tijdschriften gratisl 1 thuisbezorgd yanaf slechts 1.90 W I per week. Elke nieuwe abonnee 4 I mooie pockets kado! Vraag ook f naar onze stripalbums. I Bel of schrijf naar: 1 'LEESKRING LE NOBLE' Antwoord nummer 287, Rotterdam. 1.85.47.77/ DRZ's clubbladredacteur Joop de Wolff voorspelde het verlies van Zwaluwen, HVO en de winst van RK WIK. Zijn oogst was derhalve drie punten en dat is duidelijk niet voldoende om Ben Versteege (DVO'32) en Cees Zuidema (SFC) die vier punten hadden vergaard, gezelschap te gaan houden. Deze week komen de cijfers in de eerste kolom van Cock Eijken- broek, die bij "Vlaardingen" de redactionele scepter over het club blad zwaait. In de tweede kolom de visie van de Havenloods- redaktie. LRC-PPSC Maasdijk -1 HVO - Randstad Sport Sunlight - Excelsior p Excelsior M - SHO LMO-DHS Ursus-RK WIK Excelsior '20 - Schiedam Hoek v.Holland Naaldwijk MSV71-FCN '66 SFC Dilettant e elf wedstrijden zijn beker keer vijfenveertig i geldt de voorspelling"van* De^Hiven- loods-redaktie als vervangende uitslag.

De Havenloods | 1977 | | pagina 13