Puur natuur: hout en leer. k Rechtstreeks gekocht, scheelt direkt in prijs. OL_^ ETALEUR eindelijk duidelijkheid in S keukens Dfc HAVENLOODS DONDERDAG 20 APRIL 197~ Vakkwaliteit en 25% voordeel rechtstreeks bij Lederen Meubelmakerij Vin Os. Lederen Meubelmakerij Van Os In onze Gouden Eeuw collectie hank J stellen en fauteuils vindt u een aantal f exclusieve modellen, waarin Amerikaans eiken gecombineerd wordt met leer. lien sfeerrijke combinatie, die in menig I interieur zijn welverdiende plaats vindt. Deze bankstellen, evenals f de volledig lederen bankstellen uit onze Gouden Eeuw collectie, worden voor 100% in onze Lederen Meubelmakenj Van Os gemaakt. Alles is puur handwerk. Erwordt gelijmd, geschroefd en genageld. 1 Iet kiezen van de huiden, het stikwerk en het bekleden. Ambachtelijke kwaliteit, die volgens de normen van TNO en Testmeubel streng wordt bewaakt. Rechtstreeks kopen scheelt u 25% Een Van Os merkmeubel koopt u uitsluitend rechtstreeks bij onze meubel makerij. Dat leidt tot kostenbesparing en dus 25% voordeel voor u. Bovendien ziet u bij Van Os Lederen Meubelmakerij met eigen ogen hoe alles gemaakt wordt. Leersoort en kleur kunt u ter plekke kiezen. De onversneden huiden hangen daarvoor in onze toonzaal. Éigenschappen en onderhoud van 't leerworden toegelicht. Vakmensen geven u interieuradviezen. Breng daarom een plattegrond van uw huiskamer mee. In onze Gouden Eeuw collectie vindt u een 2- en 3-zits combinatie al voorf 2.495.-. Vakkwaliteit vooreen bereikbare prijs bestaat echt. Model van Houweningen. een modern meubel in Amerikaans eiken. Harmonisch van lijn en passend in vele interieurs. Winkelwaarde voor 2-en 3-zits bank vanaf fs.995.-.Bii Meubel- makerij Van Os vanaf f4.495.-. Model Loevestein. aantrekkelijk ontwerp, leverbaar in genoeglijk suede en andere sprekende leers oor Winkelwaarde voor 2- suède f 6.565,-. Bi j Meubelmakerij Van Os f 4.920, Van Os in Culemborg is gemakkelijk te vinden Lederen Meubelmakerij Van Os. Beexdsewcg 5- T"4 AW'G.ulemborg. tel.03450-2241 Dagelijks van 09.00-12.00 uur en 14.00-18.00 uur. Vrijdagavond geopend torèi.oo uur. Zaterdag van 09.00-17.00 uur. Lederen Meubelmakerij \hn Os Culemborg Alleen maar zwart en rond men mag het niet hardop zeggen, maar soms denk je, wat jammer van at die mensen, die niet bij EXCELSIOR kopen, want Ie Spotgoedkoop 2e Snelle roulatie, dus altijd verse banden 3e Moderne hal met snelle bediening 4e Volledige garantie 5e Specialist voor monteren, balanceren uitlijnen 6e Klant is nog Koning 7e Er gewoon geen betere 8e Alle prijzen vooraf Als onafhanke advies welk tv 10e Betaal - pas later Makkelijk bereikbaar geen parkeer problemen 12e Bij ons gekocht, u altijd veilig en voordelig rijdt 13e Allermodernste apparaten 14e Zelfs het stofdopje wordt niet vergeten 15e Omdat wij gewoon hele dagen bezig zijn het beter te doen dan een ander U ZIT SNOR BIJ EXCELSIOR Sinds 1925 (meer dan 50 jaar) 165x13T Opel. MICHELIN RADIAAL BANDEN Het grote merk met z'n vele voordelen Fantastische wegliggin Brandstofbesparing 155x12T Ford Escort, Opel Kadett Oatsun, Toyota, Vauxhall *7, 615/155x13 Toyota, Pats 50% meer kilometers En de laagste prijs bij Excelsior b.v. 165 SR 13 TL vaTfr.34,- 600x12T Opel Kadett, Datsun, Toyota - 47,'o 175x14T Mercedes, Nu profiteren stunt v/d week Michelin Luxe 30% VO Bij aankoop van een willekeurige autoband zon fantastische rubber automat met wafelprofiel 4 VOOR 175,- incl. montage en BTW M/ Kadett. VW 1200 en 1300 M/ Simca 1000 voor slechts Renault v.a. 8?,- Kadett enkel systeem 72,IO 85,- zolang de Datsun Cherry van Riemsdijkweg 23-29 010-29 92 22 'dam-Waalhaven bijECT dagelijks 8-17 zaterdags tot 12 Wij zijn ae grootste Michelin dealer heeft nog tijd voor enkele etalages, ook kleinere zaken b.v. slijterijen - nuish. art. -kunstnijverheid enz. Brieven onder nr. 78/139 van dit blad. 'n [U'j komt in een totale oplage van ruim 'n V2 miljoen exemplaren Vendoplanis een nieuw idee in keukens bij Vroom Dreesmann. Vendoplan gaat uit van doordachte keukens van topkwaliteit, die perfekt van konstruktie en afwerking zijn en veel komfort bieden. Keukens die door hun vormgeving geheel beantwoorden aan de heden daagse wensen op interieurgebied. U treft geen buitenissige accessoires aan, noch extravagante uitbreidingsmogelijkheden, maar wel veel flexibiliteit voor persoonlijke wensen. Vendoplan keukens zijn gericht op de praktijk en dankzij de logische opzet kan een optimale service worden geboden en kunnen levertijden stipt nagekomen worden. Dat is de keukenduidelijkheid van Vendoplan. Vendoplan. kwaliteit zonder twijfels stellen aan kwaliteit Daarom levert Vendoplan keukens van topkwaliteit, hetgeen vooral ook blijkt uit de deurschamieren en lade-geleiders, die vervaar digd zijn van een schier onver slijtbaar materiaal en jaar-in jaar-uit perfekt elijven funktio- neren. Het zijn dan ook keukens die het resultaat zijn van jaren lange research Perfekt afge werkt, tot in het kleinste detail. Vendoplan de nieuwe, logische -keuken formule van Vroom Dreesmann tatief hoogstaande keukens is een vak apart. Daarom heeft Vroom Dreesmann dit hele gebeuren in handen gegeven ran een gespecialiseerd bedrijf net een jarenlange ervaring op lit gebied. Vroom Dreesmann kan daarom met haar naam en reputatie geheel achter Vendo plan staan. Een veilige gedachte Uw eigen Vendoplan keuken kunt u op schaal komen zien bij Vroom Dreesmann Vendoplan, grote keuze Er ligt een uitvoerige folder met prijswijzer voor U klaar waarin U alle mogelijkheden van Vendoplan keukens kunt zien. Kom deze folder halen! keuken van de maand Vendoplan keukens da's duidelijk! In rustiek eiken of sfeervol grenen. En heel belangrijk keuken kan worden uitgebreid naar uw speciale situatie. Dus een rasechte aanfaouw- VROOIVI^OREESIVIANN Rotterdam - Hoogstraat - 3e e

De Havenloods | 1978 | | pagina 12