De stad zonder kapsones vraagt politiemannen. ló aktie V Assistente kwaliteitskontrole «ia.- de rijksoverheid vraagt administratief medewerker mnl./vrl.) 1 CONCIERGE Samen leven, samen werken... Gemeentepolitie Rotterdam AM* ZELFSTANDIGE FILIAALHOUDER/STER enkele half-time ritme detectie analistes "^THrTRTVinrn medewerker personeeisofdeling voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v, het Directoraat-Generaal van de Arbeid, Inspectie van de Havenarbeid Taak: o.m. registratieve werkzaamheden inzake vergunningen voor bijzondere werktijdregelingen: verwerken van gegevens n.a.v. door buitendienst ambtenaren afgelegde bedrijfsbezoeken; ar chiefverzorging; verstrekken van inlichtingen m,b.t. wettelijke bepalingen. Vereist: diploma MAVO-4. Standplaats' Rotterdam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2072,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 23 september 1978. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-6535/0409 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst. Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. CHRISTELIJKE MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL Aleyda van Raephorstlaan 45, 3054 CR Rotterdam Telefoon 010-22.34.54 Gevraagd een Prot..Chr. Levensovertuiging. Sollicitaties met volledige informaties binnen een week te richten aan de directeur van de Chr. M.T.S. DONKELAAR B V. Admiraal de Ruyterweg 37-41, vraagt oonkomend toonkamer-verkoper Ons bedrijf is gespecialiseerd in de levering van apparatuur en meubilair aan horeca-bedrijven, bedrijfskantines en instellingen. Voor een actieve jongeman een job met toekomst mogelijkheden. Sollicitaties na telefonische af- spraak: 010 -115340 of 115326. "Wij hebben al jaren een caravan en nog nooit moeilijkheden gehad. Alleen een keer in Rotterdam, toen zaten we mooi fout. Uitgerekend op dat moment komt er een motoragent aan. Kun je nagaan hoe We ons voelden. Eigenlijk viel 't allemaal best mee. Gewoon een geschikte vent die wist hoe je zoiets moest aanpakken. In een mum van tijd konden we weer verder. Achteraf denk je: voor zo'n man is 't helemaal niks bijzonders, 't is z'n dagelijks werk". Samen leven, samen werken... daar gaat 't om. Om dit werk te kunnen doen heb je mensenkennis, karakter en zelfvertrouwen nodig. In de stevige opleiding besteden wij veel aandacht aan de ontwikkeling van die eigenschappen. Je wordt getraind in reddend zwemmen, EHBO, en zelfverdedi ging. Je krijgt les in autorijden, schieten en maatschappijleer. In het opleidingsjaar verdien je al goed. Na het examen ga je de praktijk in met een salaris van zo'n f30.000.- bruto per jaar. Politieman in Rotterdam. Een baan vol afwisseling en verantwoordelijkheid. Alles wat je erover wilt weten staat in de brochure. Vraag 'm aan met de bon! of bel met de afdeling Werving (010-143.144, toestel 3147). AKO b.v. is een filiaalbedrijf dat boeken- en tijdschriftenwinkels en kiosken exploiteert. voor een van onze filialen te Rotterdam. Tot zijn/haar taak zal o.m. behoren het leidinggeven aan een medewerkster aldaar en de algehele verant woording van de winkel op zich te nemen. Winkelervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Wij bieden u voor deze interessante funktie een goed salaris, 7,25 pet. vakantietoeslag en 4 pet. gratifikatie. Geïnteresseerden verzoeken wij telefonisch of schrifte lijk kontakt op te nemen met onze afdeling personeel zaken. Ons adres is: AKO B.V. Oostelijke Handelskade 11 1019 BL AMSTERDAM Telefoon 020 - 25 21 45 Stichting Cardiolab vraagt wegens uitbrei ding der werkzaamheden met direkte ingang voor het analiseren van langdurige cardiogrammen. De werkzaamheden kunnen, in omteririKg overleg, in de dag-, weekend- of avond uren worden uitgevoerd. Opleiding; minimaal MAVO en kennis van electrocardiogram strekt tot aanbe veling. Sollicitaties te richten: J.H. Le Bruin, Medisch Centrum, Westzeedijk 118, 3016 AH Rotterdam, tel. 010-" voorKoimiklijkc Wegenbouw StevinBV, ivgto west/zuid. In Rotterdam staat onze asfaltmolen voor het samenstellen van diverse soorten asfalt. De grondstoffen o.a. zand en grind, worden per schip aangevoerd en moeten voor de verwerking gekontroleerd worden. De geproduceerde asfalt dient aan hoge eisen te voldoen en moet dan ook onder nauwkeurige kontrole gemaakt worden. De assistente neemt monsters van zowel de grondstoffen van de gemaakte asfalt en onderzoekt die met behulp van moderne apparatuur. De resultaten worden nauwkeurig genoteerd en gerapporteerd. Het is verantwoordelijk werk, dat voor alles een grote akkuratesse vereist. Ervaring is niet nodig, daar er in het eerste jaar een opleiding op het programma staat. Leeftijd 18 a 20 jaar. Hebt u belangstelling? Schrijft u dan een brief aan onze Afdeling Personeel Organisatie, Giessenweg 4-6,3044 AM Rotterdam. Koninklijke WegenbouwStevin BV neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de wegenbouw en asfaltproduktie, in binnen- en buitenland. QBCPCIDCEQD Middelgroot bedrijf in Gouda met plm. 250 medewerkers heeft plaatsingsmogelijkheid voor een Zijn taak zal ondermeer bestaan uit het up to date houden van de personeelsgegevens, registra tie overwerkuren, vakantiedagen en bezettings- Hoofdtaak zal echter zijn de voorbereidingen voor computerate (I.B.M.) verwerking van de salarissen. Een dergelijke funktionaris zal een behoorlijke administratieve opleiding moeten hebben. Aanbeveling verdient bekendheid met deze tak van administratie. Zij die reeds kennis hebben van of gewerkt hebben met computerale loonberekening zullen voorkeur genieten. Sollicitaties (voorzien van een pasfoto) of ver zoeken om inlichtingen schriftelijk onder nummer 78-315. Dag Mevrouw. Kinderen weer naar school? Tijd voor 'n bijverdienste. Maak een goed gebruik van uw vrije tijd. Leg dichtbij huis leuke kontakten met een interessante opdracht, t Gaat maar om n paar uur tjes per week. Een aardige bijverdienste waar we U graag meer over vertellen, vraag vrijblijvend iniich - tingen. Via de coupon of te lefonisch: Mevr. k. Tromp- Ollebek, A. De Vries- straat 11. Zaandijk Tel.: 075-285338. Naam Adres De Wolter Dros Groep, die deel uitmaakt van de Installatiedivisie van het Ogem Concern, beweegt zich voornamelijk op het gebied van ontwerp en uitvoering van centrale verwarmings- en luchtbehandelings-installaties, sanitair, brandbeveiliging, centrale huisvuilafzuig- en centrale stofzuiginstallaties. Voor het rayon Middelburg van onze Centrale Service-Afdeling vragen wij: allround service-monter Vereisten; a. woonachtig in het rayon b. bezit rijbewijs B-E c. ruime ervaring in elektro- en regeltechniek d. goede kennis van atmosferische/ persluchtgasbranders en oliebranders e. goede kennis van c.v. en iuchtbehandel ingsinstal iaties f. bereidheid hebben om volgens schema deel te nemen aan storingsdienst 's avonds en met weekeinden. Zonodig kan, veelal op korte termijn, EENGEZINSWONING beschikbaar zijn. Ons bedrijf zal daarbij gaarne bemiddelen. Eventuele telefonische inlichtingen verstrekt door onze Heer P.J. de Wiseplaer, waarmede u ook een afspraak kunt maken voor een sollicitatiegesprek. Telefoon 01180 13467, buiten kantoortijd 01184 - 62429. Wolter Dros Groep Amsterdamseweg 53, Amersfoort.

De Havenloods | 1978 | | pagina 8