Vier wethouders over één jaar 'Op de tribune voel ik me machteloos Agenda 69?° LAngs de; waterwel, termeulen mm termeulen aquariun) tentoonstelling Krediet voor tennishal eind januari in raad termeulen DE HAVENLOODS DONDERDAG 4 JANUARI 1979 srai De redactie van "Punt Uit", het club blad van CKC Maassluis levert onge zouten commentaar op de suggestie van de dienst van gemeentewerken om het veld aan de Bilderdijklaan tijdelij in te schakelen als speelveld voor Excelsior M, dat tot het einde van de competitie één van de velden op het complex in de Dijkpolder zal moeten missen. Schampert de club bladredactie: "Is de dienst van ge meentewerken zo kort van memorie? Weten zij niet meer, hoe het veld was na afloop van één seizoen MSV- voet bal? Wij hebben aan één zandbak naast onze can tine genoeg en wensen absoluut geen één voor onze deur. Bij CKC Maassluis kan men wat dat betreft gerust zijn. Tijdens de sport raadvergadering van vorige week woensdag werd gezegd, dat de plannen om een aantal wedstrijden van Excelsior M-elftallen op het korf balcomplex te laten spelen, voorlopig van de baan zijn. clubtitel Op zaterdag 13 januari houdt de Schiedamse Tapijthal Perfekt in zaal Tivoli Nieuwe Haven 237 de club kampioenschappen. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur en de finales starten om 20.00 uur. V.V. D.V.O. '32 een voorspoedig 1979 Terugblikken op 1978 met vier land het gemeentelijk sportbe- wethouders, die in Schiedam, leid bepalen. We vroegen Her- Vlaardingen, Maassluis en Maas- man Posthoorn, Cees Bot, Koos Smit en Jaques Kwakkelstein of 1-572 zij het jaar content hadden afge sloten. Maar ook of zij op teleurstellingen gestuit waren. MAASLAND „Ik zit al te lang de politiek om in tevredenheid achterom te kijken. Dat is ook niet zinvol. Beter is het om vooruit te kijken", aldus wethouder Jaques VLAARDINGEN - Wethouder Cees Bot is pas sinds september in functie. Mogelijk tekort om schrijnende te leurstellingen te ontdekken. Toch noemt hij er onmiddellijk één: „Het niet doorgaan van de fusie tussen CION en Sunlight. Die fusie had voor drie partijen (de beide voetbalclubs en'de gemeente) een goede oplossing geweest". Om een vruchtbare financiële bodem te vormen voor de fuserende clubs had Bot nogal wat begrotingen over hoop moeten halen. Nu de samen- smelding niet doorgaat, is alles weer SCHIEDAM- „Wat me erg goed ge- teruggeschroefd. Dat waren de con- daan heeft, is het gereed komen van dities. De wethouder vindt het dan de sporthal Margriet", is de reactie ook niet reeël om - nu Sunlight als van wethouder Herman Posthoorn, zelfstandige vereniging toch naar het Het gaat hem te ver om te stellen, dat Zuidbuurt-complex gaat - op de sug- hij over de gebeurtenissen in 1978 Kwakkelstein. Toch is het aardig gertie van CION m te gaan de voor content is. „Helemaal tevreden ben je vast te stellen, dat voor het eerst sinds jaren de sportraad weer eens bijeen kwam. Dat was op ini tiatief van de wethouder, zo horen we van hem. Maasland gaat namelijk een sporthal bouwen; ,.En bij het uitwerken van dergelijke plannen is het belangrijk, dat de toekomstige gebruikers meepraten". 1981/2 geplande investeringen (voor het bouwen van een geheel nieuw clubgebouw) nu toch maar in 1979/ 80 op te voeren. De wethouder kwalificeert sport niet als de moeilijkste van de vier porte feuilles, die hem na het regeerac- Kwakkelstein: „De sportraad heeft Hij heeft drukke (inwerk)maanden het de afgelopen jaren slecht gedaan, achter de rug. „Over wat we in die Destijds heb ik het voorzitterschap tijd gedaan hebben, ben ik zeker niet van die raad aanvaard en tegelijk ge- ontevreden". Uiteraard werd hij ook zegd dat niet de gemeente, maar de geconfronteerd met de plannen voor sportverenigingen de kar moesten de bouw van de tweede sporthal in trekken. Dat is er nooit van Holy-Noord. „Zoals bekend maakt gekomen. Overigens geloof ik ook die sporthal deel uit van een groter niet, dat hier een sportraad een be- plan voor het centrumgebied Holy- langrjjke rol kan spelen. We zijn een Noord. De zaak is nu weer op gang kleine gemeente en het is voor wie gebracht en we hopen toch nog in dan ook zo makkelijk om degene te 1980 met de bouw in dat gebied te spreken, die hij wil". kunnen starten". IN Maasland wordt verwacht, dat al in 1970 met de bouw van de sport hal kan worden gestart. Kwakkelstein verwacht geen problemen met Gede puteerde Staten: „Wanneer je kunt aantonen dat de financiering rond en gezond is, dan heb je niets te vrezen". Teleurstellingen is de Maaslandse wethouder in 1978 niet tegengeko men. „De verhouding met de clubs is goed. De enige teleurstelling is (als je dat al zo mag noemen) dat die sporthal er nog niet staat". immers nooit. Toch zijn er zeker een aantal postieve ontwikkelingen te noemen", laat hij weten. Zoals? „We hebben een aantal zaken redelijk op stapel kunnen zetten. Dan „vlll iia llci ia|i. bedoel ik de herinrichting van de coord tussen PvdA en CDA ten deel gymnastieklokalen, maar ook de gevallen zijn. „De moeilijkste is zeker voorbereidingen voor de bouw van de post personeel". "pn 7""ir"ho'1J MAASSLUIS „Geen teleurstel ling" meldt wethouder Koos Smit re soluut. Een betreurenswaardige zaak vindt hij toch het opheffen van atle tiekvereniging Maassluis. „Fijn is het niet, maar misschien is het toch wel goed te overwegen, dat een concen tratie van de atletiek op één plaats, bijvoorbeeld Vlaardingen, die sport mogelijk ten goede kan komen" 1978 heeft bij de wethouder een goe de indruk achtergelaten. „Zeker nu we in de sportraad de aanleg van het tweede tennispark hebben afgerond". Ook zijn binnenkort meer details te verwachten over de bouw van de tweede sporthal. Niettemin ging de realisering van tennispark en sport hal toch wat langzamer, dan aan het begin van 1978 voorspeld werd. „De financiële problemen van de gemeen ten zorgen voor die vertraging. Het heeft allemaal wat te maken met de minder wordende economische ont wikkelingen". 'n Nieuw jaar - 'n nieuw behang Goede kwaliteit wandvinyl op schuimbasis in een fraai ruit- of streepreliëf. Keuze uit 4 kleuren: beige, goud, bruin of blauw. Extra breed, 100 cm. Per meter van 9,98 voor Met het bouwen en aanleggen van het hockeycomplex voor Evergreen, de tennisbanen en de tweede sporthal lijkt Maassluis voorlopig aan het einde van zijn grote sportprojecten. een overdekt zwembad in Groenoord. We hopen al in de gemeenteraadsver gadering van februari met een princi pe-besluit over dat bad te komen". Het functioneel worden van de sport raad, die ook op korte termijn te ver wachten is, liep in 1978 vertraging op. Posthoorn: „Een echte oorzaak voor dat uitstel is er eigenlijk niet. Op de achtergrond speelt de stichting van enekle andere raden een rol. De voorbereidingen voor die raden zijn nog niet zover als die van de sport raad, maar we willen alles toch wel enigszins op elkaar afstellen. Boven dien is het beter de regiementen goe goed in kannen en kruiken te heb ben, dan alles nu snel af te maken om er later toch nog aan te moeten sleu telen". Tegenvallers noteerde wethouder Posthoorn ook: „De wielerbaan is. nog niet afgerond, maar ik hoop nu Koos Smit: „Maar het gaat me te ver deze maand een technisch rapport op om tegen de gemeenteraad te zeggen: tafel te krijgen. Ook had ik graag de we zijn er, we hebben niets meer jachthaven voor de watersportvereni- nodig. De ontwikkelingen in de sport ging De Schie aangelegd. Daarover dienen we nauwkeurig gade te slaan gaan we nu begin januari weer met en we mogen niet schromen om zelf het Schie-bestuur praten". met initiatieven te komen" Mia Smid maq niet meer korfballen SCHIEDAM Mia Smid zit voortaan langs de kant. Zeer tot haar eigen on genoegen overigens, want het liefst was ze actief met korfbal bezig gebleven. Op dringend medisch verzoek is ze daarmee nu gestopt. Eén van de kniege- wnchten, waaruit vier jaar geleden al de binnenmeniscus operatief was verwij derd, moest na november ook de buitenmeniscus missen. „Dan zijn er tiental len, die na een dergelijke operatie gewoon verder mogen gaan met sporten. Ik alleen niet. De artsen moeten bij het bekijken van de foto's gezien hebben, dat mijn knie het springen en draaien niet meer kon verdragen". 1978 had voor Mia Smid niet slechter kunnen besluiten. „Ik zal dat jaar in ieder geval niet licht vergeten", zegt ze. Ze kan het nu allemaal zonder schroom vertellen. De grootste emoties zijn verwerkt. Want een flinke schok was het. toen Holy's orthopaedisch chirurch dr. H. Joanknegt haar mededeel de, dat ze er maar beter aan deed totaal met korfbal te stoppen. Dagenlang heeft ze, liggend tussen de lakens van een ziekenhuisbed en wach tend op de meniscus-operatie, nodig gehad om die onheilstijding te verwer ken. Natuurlijk zijn er in het leven zaken, die eiger zijn, dan het moeten af sluiten van een korfbalcarrière. De artsen hadden het over zwemmen Ze mocht zelfs skiën. Maar toch... aan korfbal was ze ver- knocht. Al op jeugdige leeftijd was ze met haar moeder, die al evenzeer door dit spel werd aangetrokken, naar het korfbalveld gegaan. Samen met haar broer speelde ze in het eerste team van Harga. En dan dit. Ze stapte naar het sportmedisch ad viescentrum en vernam tot haar ge ruststelling, dat zeker de buitenme niscus niet de oorzaak van het onge mak was. „Waarom ga je naar zo'n SMA? Gewoon omdat ze je daar weer helpen snel op de been te ko men. Ik ben er erg goed geholpen". Na drie weken stond ze - met een steunverband om dé knie - weer in het veld. Harga had inmiddels wel de strijd om de degradatie verloren. „Pijn heb ik niet meer gehad. Niet tijdens de laatste wedstrijd en ook niet tijdens de vacantie. Alles leek normaal te gaan". Tot in het Zeeuwse Oost-Souburg. Mia Smid: 1978 zal ik niet licht l ,Tf( U A SPORT voor donderdag 4 t/m woensdag 10 januari Districtsbekers voor Broieco en Both P SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Zo wel de heren van Both Partners als de dames van Broleco zijn erin ge slaagd de finales van het bekertoer nooi in het volleybaldistrict Rotter dam winnend af te sluiten. Both/P won beide wedstrijden tegen Spirit. In Schiedam werd het 3-2 en in Barendrecht 3-0. In de damesfinale had WIK/BW weinig kans tegen Bro leco. De Vlaardingse formatie won in de sporthal Westwijk met 3-0 (set standen 15-12, 15-8 en 15-3), terwijl de uitwedstrijd met 3-1 (setstanden 15-4, 15-13, 3-15 en 15-1) gewonnen werd. Zaalvoetbaltoernooi nadert finale-avond VLAARDINGEN Voor het door TSB georganiseerde zaalvoetbaltoer nooi om het kampioenschap van Vlaardingen worden op woensdag 10 januari in de sporthal De Vijfsluizen gespeeld: De Holiandiaan-Fortuna en Vlaardingen-CION. De aanvang is half negen. zienlijk en in een ziekenhuis wat be ter tebestrijden dan thuis". De emoties zijn verwerkt, maar he lemaal heeft ze zich over dat op non- door GERARD S. VERVER Niet omdat ze bang is voor pijn.' „Nee, want als ze hadden gezegd, dat ik alleen het risico zou lopen om mijn andere meniscus te verspelen, dan zou ik zo weer gaan korfballen. Vertrouwen Op het hoogste niveau heeft Mia Smid (29) gekorfbald. Toen was Spangen nog Spangen en niet gefu seerd met Schiedam (waaruit het Harga van nu ontstond). Na de degra datie uit de top, bleef ze gewoon waar ze was. „Ik voelde me thuis bij Spangen en trouwens tevens nogal honkvast. Bovendien hadden we er telkens het vertrouwen, dat we er wel krimpt daarna ineen van de pijn. Her- korfbal bezig geweest. Twee keer in innert ze zich: „Was me dat een dra- de week naar de training. Tijdens het ma. Mijn broer, die wat verder op weekeinde bijna een hele dag op pad stond, heeft me gezegd, dat hij het voor een wedstrijd en daaraan is dan bot hoorde kraken. Dat had ik uiter- zomaar pardoes een einde gekomen, aard ook gehoord, maar ik voelde Ze moet een nieuwe hobby gaan ook de pijn. Ik kan er nu makkelijk zoeken. zetten. Altijd is ze intensief met dat Van de dokter hoorde ik echter dat k.,;„tik bij verder spelen het risico'liep over zo'n dertig jaar die knie hele- Oefenwedstrijden VLAARDINGEN/SCHIEDAM - De KNVB-zaterdagclubs beginnen het nieuwe jaar met een summier inhaal programma, dat uitsluitend TSB en PPSC bezig houdt. De andere teams benutten de vrije competitie-dag voor het spelen van oefenwedstrijden. Voor zaterdag staan de volgende vriendschappelijke wedstrijden op het programma (de aanvang voor alle ontmoetingen is half drie): Lyra- Zwaluwen, Hoekse Boys-Zuidland, Die Haghe-Sunlight, ZBVH-Vlaardin- gen, Excelsior M-Pelikaan, Maasdijk- Heerjansdam, Stellendam-HBSS, HVO-Monster. praten, maar die knie deed me zo verschrikkelijk pijn, dat ik daar op het veld heb liggen huilen. Heel gê nant". Op brancard Reuze-makkelijk... Stevige canvas shopper met lederen handvatten. In groen. Afmetingen: 35x37x12 cm^ Nu per stuk slechts Via een VLissingse ziekenauto en een Middelburgs ziekenhuis, waar ze niet uu. er we, ^mogelijkheid hadden om contrast- Den K ZZ bnZnêL"nUeTzt°ZL'Z to. zü» d„ komen dan toch terug. „In het begin dringt het maar lang zaam tot je door wat de gevolgen zijn. Direct nadat dr. Joanknecht me gezegd had, dat het beter was wan neer ik stopte met spelen, heb ik ge huild. Ik heb mjjn man gebeld. Daar na een lang telefoongesprek met mijn moeder. Later bij de revalidatie, toen ik geconfronteerd werd met andere gevallen, heb ik me afgevraagd: wat ben ik eigenlijk ondankbaar. Er zijn weg, o. Met wat jongeren erbij moest het ons ook lukken, maar het gebeurde niet". broer weer naar Vlaardingen. „Ik had goede ervaringen met de zorg en de nazorg in het Holy-ziekenhuis, waar ik ook voor mijn eerste meniscus operatie geweest was". Stemgeluid De fusie met Schiedam volgde. De in tegratie was niet zo moeilijk, hoewel het niveau-verschil zeker in het begin Van dr Joanknecht kreeg ze meteen voor wat misverstanden zorgde. Mia A" "inU Smid: „Ik geloof, wat wij daar flink arrogant aankwamen. Zo van: wjj we ten wat korfbal is. Nu was dat niet eens helemaal onterecht. De Span gen-spelers hadden, mede omdat wij altijd begeleid waren door goede trai ners, meer techniek in huis, dan de Schiedammers. Zij moesten veel goed maken door hun sterke mentaliteit. Dat hadden wij eigenlijk niet nodig". Ook Harga haalde de korfbaltop niet meer. Maar Mia Smid voelde zich er wel thuis. De animo om naar elders te vertrekken ontbrak. „Niet omdat ik het vervelend zou vinden me bij een andere club aan te moeten pas sen, maar gewoon, omdat ik al zo lang bij Spangen en nu Harga speel. Ik ben niet zo „streberig" om persé in de hoofdklasse te willen korfbal de raad, zich onmiddellijk in het kenhuis te laten opnemen. Dat deed ze, want de pjjn was nog steeds aan- Signaal Maar spelen wil ze wel. En daaraan is nu een abrubt einde gekomen. Na de eerste meniscusoperatie in 1974 had ze nimmer meer last gehad van die knie. Pas in april kwam eigenlijk het eerste signaal, dat er mogelijk weer wat ging gebeuren. „Het was net voor het slot van het seizoen. We stonden er slecht voor. Ik kreeg een wilde er wel weer knieblessure, i rivièra-hal rotterdam Kom en verdiep u in de wondere wereld onder water DIERGAARDE BLIJDORP Voor Mia Smid is korfbal een passie ve bezigheid geworden. Op de tribu ne, waar ze niet anders kan doen, dan met het stemgeluid verschrikkelijk met haar voormalige teamgenoten meeleven. „Je beleeft het daar heel anders, dan op het veld. Op die tribu ne voel ik me zo machteloos". Ze eerbiedigt de medische uitspraak. FC Vlaardingen tegen Ajax in 's-Gravenzande VLAARDINGEN - Op zaterdag 6 januari speelt FC Vlaardingen '74 op het Juliana-sportpark in 's-Graven zande een vriendschappelijke wed strijd tegen de complete A-selectie van Ajax. De ontmoeting, die geleid wordt door Charles Corver, begint om 13.15 uur. Deze wedstrijd vloeit voort uit de transfer van Cees Zwam bom naar A- jax. Tot de voorwaarden behoorde, dat Ajax nog voor het einde van het seizoen twee vriendschappelijke wed strijden zou spelen tegen de Vlaar dingse eerste divisieclub. Voorafgaande aan de eerste confron tatie met de Amsterdamse winter kampioen zal de FC zijn speler Bep de Ruijter huldigen, omdat hij dan begint aan zjjn 250-ste wedstrijd in het betaalde voetbal. 'Green Eagles" krijgt clubruimte MAASSLUIS Op korte ter- telijke afdeling Sport en recreatie), mijn (mogelijk al in de vergade- Oorspronkelijk is er ook met Ever- ring van 30 januari) zal de ge- meenteraad worden gevraagd kredieten beschikbaar te stellen voor de aanleg van zes tennisba nen en de bouw van een tennis hal met vier banen in de Steen- dijkpolder. green gepraat over het door deze vereniging exploiteren van de ten nishal. Na ettelijke gesprekken met gemeentelijke functionarissen is het clubbestuur tot de slotsom gekomen, dat de exploitatie van de hal voor hen te grote problemen gaat opleve ren en dat ook het financiële risico van een dergelijke exploitatie voor de vereniging niet aanvaardbaar is. De sportraad had vorige week geen Schddtsnlank moeite met deze voorstellen. Alleen aclM,BT5PWnil moeite met deze voorstellen. Alleen gemeenteraads-afgevaardigde Robert Punk maakte een enkel voorbehoud. Hij benadrukte geen bezwaar te heb ben tegen de aanleg van het tweede Maassluise tenniscomplex. Hij kon zich echter niet helemaal verenigen met de financiële verwerking van de kapitaalslasten en zei daar later in ge meenteraadssferen nog op terug te komen. De kleed- en cantine-accommodatie van de tennishal zullen worden ver huurd aan de hockey-vereniging Ever green, waarvoor nu op een steen worpafstand van de hal drie velden worden aangelegd. Ook vier van de zes buitenbanen worden verhuurd aan Evergreen, dat enkele jaren gele- als clubruimte. den al een tennisafdeling heeft opge- richt, die nu omstreeks driehonderd leden telt. Twee buitenbanen (huur f.12,50 per uur) en de overdekte ba nen (huur op werkdagen tot 18 uur f.22.00, op werkdagen na 18 uur, za terdag en zondag f.26,00 per uur) zullen voor particuliere verhuur be heerd worden door de Maassluise sportraad (te bereiken via de gemeen- De sportraad ging verder accoord met de aanleg van een plankschaatsbaan. Zoals wij al eerder meldden, komt deze voorziening op de rolschaats- baan in de Burgemeester Wesselink- straat. Tevens zal de dienst van ge meentewerken gevraagd worden met voorstellen te komen om ook in an dere wijken via een asfaltlaag met hoogteverschillen skateboardvoör- zienmgen te treffen. Tenslotte kreeg de basketball-vereni ging Green Eagles toestemming om tijdens een proefperiode van vier maanden het door de atletiekvereni ging Maassluis verlaten houten ge bouw aan de Merellaan te gebruiken MAASSLUIS In de Olympiahal houdt MSV '71 op zaterdag 6 ja nuari zijn traditionele zaalvoetbal toernooi. De deelnemende verenigingen zjjn VDL, Excelsior M, FC Vecom.MVV '27 en MSV *71. De aanvang is 19 V lhARDINOEN VOETBAL - zaterdag: Hillegersbarg-TSB, WFB-DVO'32, SC Zuiderpark-CION. Zondag: VFC-Fortuna (Sportlaan 14.30 uur), Waddinxveen-De Hollandiaan, WRW- RK WIK. •HANDBAL: zondag sporthal Westwijk 13.55 uur WIK-Unitas(d), 14.55 uurWIK- Meeuwen 2 <h); Rotterdam Asterlo 13.40 uur Snelwlek- De Hollandiaan (d); Oorin- chem 15 uur Achilles- De Hollandiaan (h). •HOCKEY: zondag Capelle 19.40 uur Pol lux-Tempo (hl, 12 uur Pollux-Leonidas (h> •KORFBAL: zaterdag Barendrecht 20 uur V itesse-V laardingen. •BASKETBALL: zaterdag Rozenburg 21.30 uur Breukhoven Stars-Basket Boys. VOLLEYBAL Donderdag Oelft 20.30 uur Tornado-Broleco(h); vrijdag zaal Claudius Civiluslaan 20.30 uur Holy- -Schvocomca 2(d); sporthal Westwijk 20.30 uur Broleco-Van Ginkel(d); zaterdag Den Haag 14 uur Kalinko-Broleco(d). SCHIEDAM VOETBAL - zaterdag: De Zwervers-PPSC, Melissant-OSS, Zinkwegse Boys- OTB, SSV-VVK. Zondag: Wageningen-SVV, DHS-CVV (sportpark Kethel 14 uur). Hermes DVS- Lenig en Snel (Harga 14 uur), Rava-Martl- nit, Schiedam-De Postduiven (Harga 14 uur), Excelsior'20-SMV (Thurlede 14 uur), SFC-Den Hoorn (Thurlede 14.30 uur). Steeds Volharden-Ursus, OSS-DRZ, Ani mo H-Demos, De Oroen Witten-FCN'66, DESV-WF, FC Schulpweg-Schiedamse •BADMINTON: vrijdag Oorinchem 19.15 uur Raptim-TSF. •HANDBAL: zondag sporthal Margriet 13.40 uur DWS-De Blinkert (h), 14.50 uur UVO-Oase (d), 15.50 uur UVO-Meeuwen (h); Oouda 14.50 uur Vires-Wiiton (h), 15.55 uur Vires-Wilton (d). •HOCKEY: zaterdag sporthal Margriet 19.40 uur Ring Pass-Spirit(h), 21 uur Aeo- lus-Spirit(h); Rotterdam Victoriahal 20.2O uur Asvion-Rijtwljk (d), 22.20 uur Asvion- Hudito(d). •KORFBAL: zondag Rotterdam E-hal 16 uur Velox-Succes, Dordrecht 16.20 uur De Regenboog-Harga; woensdag sporthal Margriet 20 uur ODI-Jodan Boys 3. •VOLLEYBAL: donderdag Hoornaar 20.15 uur Vedo-Both/P(d); dinsdag Oorin chem 20.30 uur Meteoor-Both/P(d). MAASSLUIS EN REOIO VOETBAL -zaterdag: VDL-Energie Boys (Sportlaan 14.30 uur). Zondag: Hoek van Holland-Altior (HvH Lemaireweg 14 uur), PFC-VDL, MSV'71- Voorwaarts (Steendljkpolder 14.30 uur). •HANDBAL: zondag Vlaardingen 13.55 uur WIK-Unitas(d); Voorburg 15.45 uur Hellas 2-Unitas(h). •PRESTATIELOOP: zaterdag vanaf 10.30 uur tennispark De Hoek 6e Nieuwjaars loop. •HOCKEY: zaterdag Schiedam sporthal Margriet 20.20 uur Krimpen-E 22.20 uur Aeolus-Evergreen(h). •KORFBAL: zaterdag 's Oravenzande 15.30 uur ON DO-Dijk vogels; Katwijk 18.30 uur Madjoe-Hoekse SV; Rotterdam Asterloo 19.55 uur Aetief-ODO; Rotter- VPolder 20 uur Nieuwerkerk-CKC Maassluis. •BASKETBALL: zaterdag Olympiahal 14 Oreen Eagles-Silver Lions(d), 17 uur Qreen Eagles-Ooba(h). VOLLEYBAL Zaterdag Rijswijk 15.15 ir PVC/Blokkeer-M VC(d), zaal Kastanje- I 16 uur MVC-Animo (h). Voor de kleinsten... Een beukenhouten box, die niet alleen funktioneel is, maar ook door de vorm en afwerking bij elk interieur past. Geheel op klapbaar, met telraam, verhoog de bodem en bovendien aan voor- en achterzijde twee extra latten ter voorkoming van tocht. Afm. 80x100 cm. Verkrijgbaar in donkerbruin. Van 115,- voor Hoewei het, gezien oe winterse toestanden, niet aannemelijk is, dat er het komende weekeinde ge voetbald wordt, toch het gebruikelijk rijtje met prognoses. De cijfers komen deze week uit sluitend van de Havenloods-sport redactie. De Zwervors-PPSC Hillegersberg-TSB DHS-CVV Hermes DVS-Lenm Snel VFC-Fortuna Reve-Martinit Schiedam-Postduiven Excelsior'20-SMV SFC-Den Hoorn St. Volharden-Ursus OSS-DRZ

De Havenloods | 1979 | | pagina 9