E Scholier(e) met Havo Administratief medewerker pijpfitters Kwieke Medewerkster ENGELS termeulen dekorateur jAvon Administratief medewerkster STERKE MAN BEHEERDER MILACRON munier i CHEMGAS wie heeft er belangstelling voor de opleiding Z-verpleegkundige? r samivoz craeyenburch 3tJ DE HAVENLOODS DONDERDAG 22 FEBRUARI 1979 8-225 Wegens uitbreiding van ons warenhuis zoeken wij een met goede handvaardigheid en kreativiteit H:| zal geplaatst worden in ons deko-team, dat alle etalages en binnendekoraties verzorgt Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. Daarnaast kennen wij een aan tal aantrekkelijke sekundaire arbeids voorwaarden, zoals een vakantie-toeslag van 8% en 20% korting op privé-aankopen in het warenhuis. Sollicitaties dagelijks (behalve woensdags en zaterdags) van 14.00 tot 17.00 uur bi/ de afdeling Personeelszaken, Binnenweg plein 23, Rotterdam Tel 010 13.9180 toestel 280 l vinU-- Wegens uitbreiding van werkzaamheden op de afdeling boekhouding, van onze Centrale Stholenadministratie, wordt voor direkte indiensttreding gevraagd m het bezit van een Havo of Mavo-diploma en een goede type-ervaring Bezoldiging naai leeftijd, opleiding en ervaring Schriftelijke sollicitaties te richten aan: VERENIGING VOOR CHRISTELIJK VOORT GEZET ONDERWIJS TE ROTTERDAM E.O. Postbus 1519, 3000 BM Rotterdam RESTAURANT Voordat de gerechten en dranken in de 7 restaurants en 21 zalen van Engels op tafel staan moet er heel wat gebeuren Het begint allemaal in het CENTRAAL MAGAZIJN van Engels. Hier wordt alles besteld, ontvangen en op prijs, kwantiteit en kwaliteit gecontroleerd. Vervolgens wor den de goederen deskundig opgeslagen om a la minute gedistribueerd te kunnen worden over de vele afdelingen van Engels. Ook is het mogelijk, dat de party bij de gast aan Ifuis wordt gegeven, de z.g. „catering", en dan zorgt het centraal magazijn voor het transport van de gerech ten, dranken en overige materialen Wij zoeken nu een als van de afdeling magazijn ervaring hebben in een soortgelijke functie vervolgonderwijs genoten hebben >n het bezit zijn van rijbewijs BE Schr soil, zenden aan Engels, Stationsplein 45, R'dam Cincinnati Milacron B V Fabriek van gereedschapwerktuigen en koelvloeistoffen Vlaardingen Ons concern heeft een wereldnaam op het gebied van gereedschap werktuigen In Vlaardingen bouwen wij een deel van het uitgebreide produktieprogramma namelijk centerloze slijpmachines en numeriek bestuurde bewerkingscentra Op korte termijn vragen wij voor onze onderdelenfabricage ervaren medewerkers die plezier beleven aan hun persoonlijk vakmanschap metaaldraaiers frezers universeelslijpers boorders (voor numeriek bestuurde machines) In vrijwel alle funkties wordt gewerkt in een twee-ploegenstelsel dat u nauwelijks hindert in uw persoonlijk leven nameli|k een week dag dienst en aansluitend een week avonddienst van 16 40 uur tot 1 10 uur De extra betaling voor dit ploegenwerk is beslist de moeite waard In dien u meent te voldoen aan de eisen voor vakmanschap in één van bovengenoemde funkties kunt u solliciteren afdeling Personeelszaken Postbus 98 te Vlaardin s middags bij het be schriftelijk bij gen mondeling tussen 10 uur s morgens en 4 drijf Voor een telefonische afspraak kunt u bellen 010 34 79 44 Op onze administratie is plaats voor een leder die snel aan de slag wil vooreen informatief gesprek en feeling heeft voor (Natelefonischeafspraak kommercieelgerichte uiteraard) werkzaamheden is welkom Verder vragen wij voor spoedige indiensttreding Leeftijd 20 25 jaar Opleiding: Mavo-Meao. aangevuld met praktijkdiploma boekhouden eventueel studerend MBA Taakomschrijving Debiteuren administratie, crediteuren administratie en overige voorkomende administratieve werkzaamheden Een job vooreen zelfstandig administrateur, waarbij eigen initiatief noodzakelijk is Het onder de aandacht brengen van de betalingsverplichtingen van onze opdrachtgevers maakt goede kontaktuele eigenschappen wenselijk Mocht u belangstelling hebben voor bovenstaande vakature dan kunt u kontakt opnemen met de heerJ. Michel, deze is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar (010-67.01.88) Na deze eerste informatie kunnen wij als u wilt een afspraak maken voor een sollicitatie gesprek Voor onze snel groeiende aktiviteiten in de internationale binnen scheepvaart zoeken wij als versterking van het team van onze afdeling administratie/boekhouding eer medewerker(ster) Hij /zij zai assisteren bij de verdere verwerking van administratieve en financiële gegevens van ons bedrijf. Afhankelijk van zijn /haar kapaciteiten zal hij/zij in de toekomst meer verantwoordelijkheden krijgen. Gezien de snelle uitbreiding van ons bedrijf behoort een doorgroei tot de mogelijkheden Daarom is een middelbare schoolopleiding, minimaal mavo, gewenst Indien u belangstelling heeft verzoeken wij u schriftelijk of telefoniscr kontakt op te nemen met de heer van 't Hooft. Ons kantoor is te bereiken met tramlijn b en 6 of met de metro tof Leuvehaven (5 minuten lopen). Ons adres is. Gastankvaartmaatschappij Chemgas B.V afdeling Personeelszaken Van Vollenhovenstraat 3, 3016 BF Rotterdam telefoon 010 366955 Esso Nederland BM vraagt voorde raffinaderij te Rotterdam De Esso Raffinaderij te Rotterdam is een bedrijf, dat voor haar werkzaamheden gebruik maakt van zeer moderne installaties. Om een betrouwbaar en veilig proces te kunnen garanderen wordt veel aandacht geschonken aan het onderhoudswerk. In dit geheel speelt de Pijp- fitter een belangrijke rol. In eerste instantie wordt hij ingeschakeld bij alle voor komende werkzaamheden in zijn eigen vakgebied. Tijdens en na net volgen van bedrijfstrainingen ook bi) werkzaamheden in nevenvak gebieden. Wat vereist wordt: Minimaal LTS en Bemetel-A (of een gelijk waardige opleiding) en 3 jaar ervaring. U moet de militaire dienstplicht hebben vervuld of daarvoor vrijgesteld zijn. Wat de mogelijkheden zijn: Door onze bedrijfs trainingen - theoretisch en „on the job" - bent u in staat om uw kennis van het vak gebied en van de nevenvak gebieden sterk uit te breiden Tijdens de opleidings periodes kunt u enige malen promotie maken en zult u uw werk met een steeds toe nemende mate van zelf standigheid kunnen uitvoeren Nader kontakt: Indien u belangstelling hebt voor deze fiinktie, schrijft u dan een korte brief met vermelding van uw oplei ding en ervaring - aan de afdeling Personeelzaken van Esso Raffinaderij, Botlekweg 121, Rotterdam. U krijgt spoedig antwoord U kunt ook telefonisch kontakt opnemen' 010-874200 De Friesch-Groningsche Hypotheekbank heeft een druk kantoor aan de Schiedamsevest in Rotterdam. Daar werken ongeveer 12 mensen Er wordt uitgekeken naar versterking van het team, in de vorm van een administratief assistente niet ouder dan 30 jaar Ze gaat zich bezighouden met administratief werk, zoals typen, het ordenen van formulieren en andere administratieve bescheiden, correspondentie enzovoort We vragen een MAVO-opleiding en liefst ervaring op kantoor We bieden afwisselend werk in een opgewekt team. Binnenkort wordt verhuisd naar een nieuw kantoor aan de Westblaak Het salaris wordt aangevuld met een maand vakantiegeld, een maand gratificatie en een winstdelingsregeling U kunt telefonisch contact opnemen met mevrouw M. Lafèber-Rooimans, tel. 010-11 55 50 en met haar een afspraak maken. Ons adres is Friesch-Groningsche Hypotheekbank N.V J Schiedamsevest 89 3012 BG Rotterdam FRIESCH-GRONINGSCHE HYPOTHEEKBAN> Craeyenburch is een nieuw internaat met observatie centrum voor 410 geestlijk gehandikapten te Nootdorp Naast paramedische psycho logische- en pedagogische begeleiding is er ook verpleeg kundige verzorging en -bege leiding noodzakelijk Verzorging die jij kunt geven als groepsleid( stier Voel je er wat voor, dan kun je bij ons beginnen als leerling Z-verpleegkundige Om deze opleiding te volgen moet je tenminste 17 jaar en 7 maanden zijn en in het bezit van een MAVO-4, KVJV of gelijkwaardig diploma Je krijgt dan een 3-jarige oplei ding tot Z-verpleegkundige De opleiding start op 20 augustus 1979 met een introduktieperiode van 6 weken. Naast de praktijk volg je in diensttijd lessen Na de introduktieperiode ontvang je een aanvangssalaris van f 1.358,30 bruto per maand, onregelmatigheids toeslag en vakantiegeld Als je tijdens je opleiding intern wil wonen hebben wij een kamer voor je ter beschikking. Als je geïnteresseerd bent, kom dan naar Craeyenburch op 1 maart 1979 van 13.30 uur tot 17.00 uur Wij houden dan een vrijblij vende informatie-middag bestaande uit o.a - video-film, - opleidingsinformatie, - toelichting op de sollici tatie procedure Naar aanleiding hiervan kun je dan schriftelijk solliciteren indien je nog steeds belang stelling hebt voor deze op leiding Nadere inlichtingen worden je gaarne verstrekt door mevr J. Sluysmans-Bastings, telefoon 01731 9941 Sollicitaties te richten aan de direkteur van Craeyenburch Postbus 15, 2631 NC Nootdorp

De Havenloods | 1979 | | pagina 11