DELFT~NiMm*£ covema p vorkhefiruck- ■i jdeis m/v ADMINISTRATEUR boek en plaat VERKOPER (MIV) GEEN WERK? AANKOMEND MEET- EN REGELMONTEUR medewerkster Administratief medewerker (m.v.) GEMEENTE SCHIEDAM bevoegde leraren/leraressen r is "All-round" maatschappelijk werk(st)er Van Gend Loos Internationale Expeditie te Rotterdam vraagt voor haar Overslag- en Distributiebedrijf aan de Wilhelminakade2 of kandidaten die hiervoor wensen te worden opgeleid VAN GEND LOOS NV DONDERDAG 12 JULI 1979 STREEKMUZIEKSCHOOL NIEUWE WATERWEG-NOORD De gemeentebesturen van Schiedam, Vlaardingen en Maassluis hebben besloten tot het aangaan van een gemeenschappelijke regeling inzake de oprichting en instandhouding van een muziekschool voor het Waterweggebied-Noord. Ter voorbereiding van een benoeming door het bestuur roepen zij sollicitanten op voor de Junctie van Algemene informatie: De reeds bestaande Stedelijke muziekschool te Maassluis (200 leerlingen) en de Schicdamse muziekschool (800 leerlingen) zullen in het regionale verband worden opgenomen. Het is de bedoeling de strcekmuzickschool in maximaal 7 jaar te laten volgroeien. Zij zal dan ruim 3.000 leerlingen tellen, verdeeld over 722 klok-uren. De plaats van vestiging is Vlaardingcn. De te benoemen administrateur zal daar zijn zetel krijgen. De algemene muzikale vorming zal in het openbaar en bijzonder onderwijs worden geïntegreerd en vanuit de muziekschool door consulenten worden verzorgd, Gevraagd: Een functionaris met administratieve en financiële kwaliteiten, alsmede de bereidheid tot een energieke aanpak. Naast het voeren van de administratie van de school zal het ondersteunen van liet bestuur, waartoe de voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen wordt gerekend, tot de taak behoren. Een opleiding op tenminste M.E.A.O.-nivcau met M.B.A., gcmccntefinanciën of G.A.I. als vervolgopleiding is noodzakelijk. Het gedurende een aantal jaren werkzaam zijn op een gemeentesecretarie strekt tot aanbeveling. Enige muzikale kennis wordt op prijs gesteld. Geboden: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring een salaris van maximaal f 2.999.-, overeenkomend met de rang van Een uitloop tot de rang van commies Ie klas. afhankelijk van de wijze waarop de functie wordt vervuld, is mogelijk. Het maximum bedraagt in dat geval f 3.492.-. Aan het verkrijgen van passende huisvesting zal zoveel mogelijk medewerking verleend worden. Nadere inlichtingen omtrent de functie worden desgewenst verstrekt door de heer G.W.P. Mulder, afdeling Welzijn van de gemeentesecretarie te Schiedam, tel. 010 - 260500. toestel 366. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan het bestuur van de Strcekmuzickschool Nieuwe Waterweg-Noord, p/a I-mm astraat I. afdeling Welzijn, 3100 FA Schiedam. nederlandse lezerskring bv Nederlandse grootste boeken- en grammofoonplatenclub heeft ten behoeve van haar leden 13 winkelvestigingen Voor onze winkel aan de Goudsesingel 77-79 te Rotterdam zoeken wij 560.000 leden. Ons bedrijf kent uitstekende arbeidsvoorwaarden w.o. 8 pet. vakantietoeslag, 21 vi kantiedagen een 13e maand, een 40-urige werkweek, een reiskostenvergoeding e p boeken en grammofoonplaten. BELANGSTELLINGNeem dan voor informatie of het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek even kontakt op met onze filiaalhouder de heer F. Theunis- sen onder nummer 010 - 1226.88. De winkel is op maandag gesloten nederlandse lezerskring boek en plaat b.v Kijk op donderdag naar de personeels advertenties in De Havenloods. Er is vast wel iets voor u bij. Delft-National Chemie B. V. is een joint venture van National Starch and Chemical Corporation America en Gelatine Delft. Zij produceert en levert kleefstoffen en synthetische bindmiddelen voor o.a. papier-, textiel-, non-woven-, hout en grafische industrie. (t.b.v. lokatie Delft) Gezien de bescheiden omvang van onze Technische Dienst, hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor iemand, die niet alleen in staat is zelfstandig reparatie- en onderhoudswerzaamheden te verrichten, doch bovendien, na verloop van tijd vofdoende vakkennis heeft vergaard om onze automatische regelapparatuur te beheersen. Vereist: diploma LTS-elektrotechniek met, bij voorkeur, de studie sterkstroom-monteur VEV. bezig met een kursus meet- en regeltechniek. goede kontaktuele eigenschappen. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk zowel als mondeling wenden tot de afdeling Personeelszaken van: Delft National Chemie B.V. Schieweg 14, Delft, tel. 015-56 93 01 toestel 220 onderlinge verzekeringsmaatschappij Voor één van onze afdelingen zoeken wij een Voor deze funktie is MAVO vereist, alsmede typevaardigheid en goede kennis van de Nederlandse taal. Geboden wordt een afwisselende werkkring op een klein kan toor in het centrum. Goede salariëring en secundaire arbeids voorwaarden. Leeftijd ca. 18 jaar; de funktie laat geen part-time vervulling daarvan toe. Op Uw brief zal door ons op korte termijn worden gereageerd. Gaarne Uw reactie naar Blaak 31, Rotterdam en op de enve loppe vermelden „sollicitatie". De PROF. DRJ.H. GUNNING VERENIGING vraagt z.s.m. een all-round te Rotterdam Die goed kan typen, de Nederlandse taal beheerst en kennis heeft van boekhouding. Ervaring is beslist vereist; leeftijd niet jonger dan 23 jaar I.v.m. een komende reorganisatie is de funktie voorlopig tijdelijk. We denken aan een werktijd van 3 dagen per week. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. J. van Belle, algemeen direktcur. Mathenesserlaan 224, 3021 HM Rotterdam Aan de Eerste Openbare Praktijkschool voor l.e.a.o. worden per 1 augus tus a.s. gevraagd voor de vakken biologie 15 uur geschiedenis 7 uur handelskennis 4 uur handenarbeid 28 uur kantoor- en winkelpraktijk 28 uur maatschappijleer 4 uur natuurkunde 10 uur tekenen 20 uur Het rijksverplaatsingskostenbesluit is van toepassing. Oe school heeft een aantrekkelijk rooster. Lessen van 8.00 tot 14.40 uur. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directeur van de school, de heer J. van Berge (telefoon school 010-267003, na schooltijd 010 711431) of door de adjunct-directeur van de school, de heer A. van Dijk (telefoon na schooltijd 010-712598). Alleen zij die in het bezit zijn van een wettelijke onderwijsbevoegdheid worden verzocht hun sollicitatie te richten aan het college van burge meester en wethouders. Stadskantoor, Emmastraat 1, 3100 EA Schiedam, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad. 'M GEMEENTE tggjg POORTUGAAL Op de afdeling sociale zaken c.a. kan wegens het vertrek van één der medewerkers geplaatst worden een; De afdeling sociale zaken is een snel groeiende afdeling. Ener zijds vanwege de uitbreiding van het takenpakket (onder de afdeling ressorteren naast de „bijstandssektor" sinds kort huis vesting, welzijn en volksgezondheid), anderzijds vanwege de snelle bevolkingstoename (binnen 5 jaar worden er in de ge meente Poortugaal plm. 2500 woningen gebouwd) De globale taak van de nieuwe medewerker zal zijn: financiële bijstandsverlening (onderzoek, rapportage en ad visering; helpen, bemiddelen, verwijzen en voorlichten bij o.a. gezins problemen en problemen met sociale verzekeringswetten. Vereist wordt: minimaal bezit van het diploma M.B.O. S.D. of gelijkwaar dige opleiding; praktische ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; het kunnen werken in team-verband. Salaris: Maximaal f 2.999, - per maand afhankelijk van de op leiding en ervaring. Telefonische inlichtingen kunnen over deze funktie ingewon nen worden bij het hoofd van de afdeling sociale zaken, de heer J. Elemans (01890 - 5555, tst. 37). Belangstellenden voor deze funktie kunnen hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan burgemeester en wethouders van Poortugaal, postbus 701, 3170 AA Poortugaal, onder vermelding van vacaturenummer 79-11. .1 „óe* °a1U^o0;e> vo<°^a Minimum leeftijd 18 jaar. Bij voorkeur: L.T.S.-nivo, Uw schriftelijke sollicitatie z.s.m. aan onze afd. P.Z. Westzeedijk 510 Rotterdam. Telefoon: 010 - 76 13 55.

De Havenloods | 1979 | | pagina 6