16 Capelle aan H ben ffiasfcl WïïM gestichtswachter AAG Mees&zoonen UKF nationale woningraad Steno-typisles Telexistes (full- en/of parttime) MEDEWERK(ST)ERS brandwacht 2e klasse kok elektriciën smeerders proces operators motorschopchauffeur/ binnenkraandrijver laborant kantine bediende expeditie medewerkers DF HAVTMLOOOS DON DER I) AC, 3 Uir.l'STliS 1Q7Q -TT.;:^ Jlfcü MEDEWERKSTER SECRETARIAAT De werkzaamheden omvatten, naast een aantal algemeen voorkomende secretariaatswerkzaamheden, tevens de dienstverlening aan de verschillende afdelingen en hun erfterne relaties. Voor deze functie denken wij aan een medewerkster met v - een opleiding op MEAO-niveau, adm. richting een leeftijd vanaf 21 jaar. Na een inwerkperiode zal betrokkene met een belangrijke mate van zelfstandigheid moeten kunnen functioneren Geboden wordt een afwisselende werkkring met gunstige arbeidsvoorwaarden. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot max. 2.600.-- bruto per maand, excl. 8% vakantietoeslag. Sollicitaties te richten aan Nationale Woningraad, Postbus 9149, 1006 AC Amsterdam. Op de enveloppe linksboven vermelden: P.Z R. Mees A Zonnen As> BV. is concrete, natioi ïationnal opererende nakelaar in assurantiën. Ón/t lienst verlening slaat op een hoog steno-! vpistes een zeer belangrijke schakel De taak van een steno-typiste bestaat o.m. uit - het stenograf isch opnemen in het Nederlandsen ol Engels - en het uitwerken daarvan. Wi j bieder»een veelzijdige werkkring, waaraan o.a. is verbonden: - een goed salaris - I.te maand - k vakantietoeslag een tegemoetkoming in d reiskosten minimaal 23 vakantiedag Voor sollicitaties kunt u telefonisch een afspraak m met de heer J.A. La Heij.v afdeling Personeel/aken. Telefoon 10-3f>6277. tst. Ons adres is van Vollenhovenstraat 3. 3()i 6 BE Rotterdam. Binnen de telcvafdelini bedri jf is plaats voor tel Voor sollicitaties kunt u telefonisch een afspraak maken met de heer J. A. La Hei j. van on afdeling Personeelzaken Telefoon OfO-366277. tst. 374. Ons adres is van Vollenhovenstraat 3. 301b BE Rotterdam. B. V. Algemene Assurantie Groep A. A.G. Wij - Aktie 68 B.V. - vormen een organisatie die zich toelegt op dienstverlening ten behoeve van tijdelijk werk. Onze groeiende en gezonde onderneming is vijftien jaren jong en werk zaam via een dertigtal vestigingen Voor onze filialen te Rotterdam/Schiedam zoeken wij die in een klein team mede zorg dragen voor het uitzenden en begelei den van uitzendkrachten. Na een gedegen interne inwerkperiode gaan zij zich bezighouden met: - informatie verstrekken over onze dienstverlening - werving en selektie van uitzendkrachten - begeleiding van uitzendkrachten - onderhouden van telefonische kontakten met opdrachtgevers - verzorging van de administratie van de nieuwe medewerk(st)ers verwachten wij dat zij inventief en flexibel zijn. goede kontaktuele eigenschappen bezitten, in het bezit zijn van een middelbare schoolopleiding, reeds enige ervaring in het bedrijfsleven hebben opgedaan en ongeveer 23 jaar oud zijn. Naast een goed salaris bieden wij een modern pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u verwacht deze funk tie met sukses te kunnen vervullennodigen wij u uit telefonisch kontakt op te nemen met ons hoofdkantoor. Zwanenburgwal 74-78 te Amsterdam, tel. 020- 248486. U kunt dan vragen naar Joke MQormann. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers (mni.) Na hun opleiding te Veenhuizèn zullen zij gedurende de eerste jaren dienst doen bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jarën verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring. Gevangenis sen en'Inrichtingen voor ter beschikking vari de Regering gestelden. Daarna kunnen zij in de functie van bewaarder worden benoemd: Brj de selectie van gestichtswachter wordt hier mede reeds rekening gehouden. Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hi,ervoor een goede basis. Het aanvangssalaris is f 1895 - brüto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig heidstoelage en 8% vakantie-uitkering Na een voltooide opleiding is er een uitloop- mogelijkheid aanwezig tot max. I 2487.-' bruto maand. u alles welen ovèr dit beroep, kom ds Den Haag waar op 8 sept. 1979 een INFORMATIE DAG voor. u wordt georganiseerd. Om in'hèt bezit te.kom.en van een uitnodiging voc deze dag. behoeft u slechts onderstaande bon.in te vullen en op ie sturen' naar het Centraal Wervings-en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84. 2517 AP Deh Haag. Naam: Straat: Geb.datum: Briisterkte: (S.v.p. postcode invullen) Wil de informatiedag voor gestichtewachter bijwonen op 8 september 1979 te TOP Bouwmarkt is een jonge organisatie, die in korte tijd vier bouwmarktfiiialen in Nederland vestigde 0^- De deskundige bediening, de heldere presentatie en het uitgekiende assortiment van keukens tot badkuip, van deur tot plavuis hebben nu al voor een grote toeloop van vaste doe-het-zelfklanten gezorgd. Dat sukses geldt ook voor het 3000 m2 tellende filiaal Rotterdam, tevens hoofdkantoor Voor filiaal Rotterdam zal een bedrijfsleider worden aan: TOP Bouwmarkt B.V t.a.v aangetrokken worden, die in staat ts om het Personeelszaken, Oost Sidelinge 15, daar aanwezige team van kassières, 0043 JH Rotterdam. verkopers, magazijn- en administratieve medewerkers te begeleiden en mét hen op enthousiaste wijze aan de uitbreiding van de klantenkring te werken. Bij voorkeur trekken wij iemand aan met een hiermee vergelijkbare ervaring. Iemand met kennis van doe-het-zelf- artikelen b.v. vanuit hobby-aktiviteiten. die bovendien gewend is om leiding te geven, kan deze funktie ook aan. Met belangstelling worden reakties van geschikte kandidaten, met bijvoeging van recente pasfoto, tegemoetgezien. Schriftelijke sollicitaties kunnen gestuurd Het gemeentelijk brandweerkorps bestaat thans uit 7 beroepskrachten en 60 vrijwilli gers en beschikt over modern materieel. Een nieuwe kazerne is in aanbouw. Ter uitbreiding van de vaste kern zoeken wij 2 brandwachten 2e klasse voor o.m. repressieve dienst, het onderhoud van materieel, duikwerkzaamheden en de kontrole van brandkranen, stijgleidingen en brandblusapparatuur De werkzaamheden worden in 24-uurdienst verricht met een maximum van 40 werk uren per week, waarbij 1 1/2 wachtuur als 1 werkuur wordt gerekend. Vereist zijn: tenminste opleiding LTS (metaal, hout, schilderen e.d.), mksdiploma brandwacht 2e klasse, rijksdiploma pompbediener, rijbewijzen BCDE, bij voorkeur tenminste 5 jaar ervaring bij een vrijwillige of bedrijfsbrandweer of 2 jaar bij een beroepsbrandweer. Zij die in het bezit zijn van het diploma persluchtdrager en/of goed kunnen zwemmen, genieten de voorkeur. De salariëring is overeenkomstig de rijks normen voor brandwacht 2e klasse en bedraagt max. f 2.240,- per maand. De bij gemeenten gebruikelijke rechts positieregelingen zijn van toepassing. Aan het verkrijgen van passende woon ruimte zal medewerking worden verleend. Nadere inlichtingen zijn te Verkrijgen bij de commandant-brandweer, telefoon (010) 50 68 55, toestel 333. Belangstellenden worden uitgenodigd hun eigenhandig geschreven brieven onder vei melding van vakaturenummer 79.52.01 HL, richten aan burgemeester en wethouders van Capelle aan den IJssel, Slotplein 1, 2902 HP Capelle aan den IJssel. Aan de rand van Delft ligt het nieuwe gebouw van De Bieslandhof, Stichting Verpleeghuis Delft. Het omval 11 afdelingen, waar in totaal 320 lichamelijk en/of geestelijk zieken behandeld en verzorgd kunnen wor den, Reactivering van de patiënten neemt daarbij een belangrijke plaats in. De frtoderne inrichting en de enthousiaste inzet van alle medewerkers zijn van gro te waarde bij het scheppen van e^n huiselijke sfeer voor de patiënten. De maaltijden spelen daarbij een zeer belangrijke rol. Aan het bereiden daarvan wordt dagelijks met veel zorg gewerkt. De keuken is uitgerust met de modern ste apparatuur; er wordt gewerkt volgens het Regé thermicsysteem. In o keukenteam is op korte termijn plaats voor een Voor nadere inlichtingen kunt U. bellen naar de heer J. van Breugel, chefkok, toestel 149. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de heer A.C. Kuyten. hoofd personeelszaken. Stichting Verpleeghuis Delft Beukenlaan 2 2612 VC Delft Tel. 015 144948 Deze wordt te werk gesteld in de volkontinu-dienst (toeslag 28,5%) van onze elektrotechnische dienst. De taak bestaat hoofdzakelijk ■uit het verwerken van elektrische storingen in onze fabrieks- installaties. Wij denken aan een kandidaat met (.TS-elektro en bij voorkeur een aanvullende opleiding in de sterkstroomtechniek. Minstens 2 jaar ervaring in de procesindustrie wordt noodzakelijk Na een inwerkperiode m onze smeerdienst zullen deze funktio- narissen zeer zelfstandig binnen een hun toegewezen smeerrayon moeten kunnen werken. Kandidaten met enige jaren technische ervaring, bij voorkeur opgedaan in een soortgelijke funktie ge nieten de voorkeur. Plaatsing is mogelijk in onze ammoniak-, ureum-, zwavelzuur- of fosforzuurfabrieken. Naast ruime ervaring gaan we ervan uit, dat kandidaten minimaal over het diploma Scheepswerktuigkundige VD of A, of MTS-P, WTB of E, of bedrijfstechnicus proces industrie, of overeenkomstig beschikken. De funkties worden verricht in volkontinu-dienst (toeslag 28,5%). Voor deze funktie in volkontinu-dienst (28,5% toeslag) zoeken wij een kandidaat, die naast een opleiding op LTS-niveau beschikt over veel machinegèvoel en die ervaring heeft in het bedienen van apparatuur. Deze verricht op ons chemisch bedri|fslaboratorium analyses t.b.v. proces- en kwaliteitskontrole. De bereidheid bestaat om voor korte of langere tijd in volkontinu-dienst te werken. Een MAVO- opleiding met scheikunde of LTS-procestechniek C-niveau wordt noodzakelijk geacht. Voortgezette opleiding is gewenst, maar niet noodzakelijk. Deze medewerker is vaste reserve voor de volkontinu-dienst (vaste toeslag 7,5% plus een variabele toeslag). Kandidaten hebben gevoel voor hygiene en dienstverlening en zijn in staat zeer zelfstandig te werken. Vakopleiding strekt tot aanbeveling, is echter niet noodzakelijk. ?ij worden op onze expeditie-afdeling ingezet bij het laden en lossen van auto's, treinen en schepen en aan onze opzakmachines. De werkzaamheden worden verricht in 3-ploegendienst (toeslag 19%). Diegenen die ervaring hebben genieten de voorkeur. Voor al deze funkties geldt, dat wij een goed basissalaris bieden. Daarnaast kennen wij een vakantietoeslag van 8% en afhankelijk van de bedrijfsresultaten een gratifikatie van maximaal 8 13% per jaar. Vanaf Vlaardingen, Hoekse Waard, Hoogvliet, Rhoon, Poortugaal en Voorne-Putten beschikken wij over personeels- vervoer. Als u voor een van de bovenstaande funkties belangstelling hebt verzoeken wij u te schrijven aan Unie van Kunstmestfabrieken B.V afd Personeelszaken, Antwoordnummer 36, 3190 VD, Hoogvliet Rt, of te bellen met 010 160066, tst.164. UKF

De Havenloods | 1979 | | pagina 6